پرسپولیس برای برانکو بلیت فرستاد!

در حالیکه همه می دانند که برانکو از پرسپولیس رفته و به الاهلی عربستان پیوسته است، اما خبرگزاری ایرنا خبری عجیب منتشر کرد.

به گزارش سایت فوتبالی، این خبرگزاری نوشته است که پرسپولیس برای برانکو بلیت برگشت به تهران گرفته است و از او خواسته است که بیاید و پنجم تیر پرسپولیس را تمرین دهد!

ایرنا در این باره نوشته است:« هر چند احتمال بازگشت برانکو ایوانکوویچ به ایران بسیار ضعیف و شاید بتوان گفت غیرممکن است اما پرسپولیس برای اینکه روال قانونی را طی کرده باشد و بعدها در مراجع بین‌المللی اسناد و مدارک کافی برای طرح دعوا را داشته باشد، اقدام به ارسال بلیت هواپیما برای سرمربی سابق خود کرده است.

برانکو در مصاحبه اخیری که انجام داده گفته هنوز قراردادی با باشگاه الاهلی ثبت نکرده است. با این حال علت این مساله خواست برانکو برای ثبت نکردن قرارداد نیست بلکه باشگاه الاهلی می‌داند اگر پیش از فسخ قرارداد برانکو با پرسپولیس، قرارداد او را ثبت کند، با خطر محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی فیفا و پرداخت خسارت به سرخپوشان به مبلغ یک و نیم برابر مبلغ قرارداد برانکو محکوم خواهد شد.

جالب‌تر اینکه طی روزهای گذشته وکیل کروات برانکو چندین و چند بار به سرخپوشان نامه نوشته و تقاضای فسخ دو طرفه قرارداد را کرده است. البته روز پنج شنبه هفته پیش برانکو طی نامه‌ای به پرسپولیس به صورت یک‌طرفه قرارداد خود را فسخ کرده است اما این فسخ از موارد فسخ غیرموجه محسوب می‌شود زیرا او در مهلتی که طبق آئین‌نامه نقل و انتقالات فیفا داشته یعنی ۱۵ روز پس از انجام آخرین بازی پرسپولیس که ۱۲ خرداد بود، این کار را نکرده است.

البته ناگفته نماند که هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس موظف است از برانکو شکایت کند زیرا بودجه این تیم از طریق بیت‌المال تأمین و دولتی محسوب می‌شود و در نتیجه هیأت مدیره پرسپولیس اگر از برانکو شکایت نکند، باید برابر سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات پاسخگو باشد.»

آخرین اخبار درباره نیمکت پرسپولیس

گزینه ایتالیایی پرسپولیس و رقیب الکس نوری، کالدرون و پانادیچ ، همراه با روبرتو باجو به ترکیه سفر کرده است.

به گزارش سایت مدال، گفته می شود برخی گزینه‌ها به استانبول نرفته‌اند و ممکن است گزینه مخفی هم در کار باشد اما کاررا حداقل بخاطر ماجرای دیگری هم که بوده باشد به واسطه همسفر بودن با باجو در ترکیه است. به باور ما او در شرایطی حاضر به مذاکره جدی خواهد شد که شانس بالایی برای انتخاب داشته باشد.

فعلا که همه نگاه‌ها به الکس نوری است. سرمربی سابق برمن دریبل رونالدینیویی می‌خورد یا نهایتا سرمربی پرسپولیس می‌شود؟! درباره کالدرون و سفرش به استانبول اخبار ضد و نقیضی به گوش می‌رسد و گزینه نهایی شدن پانادیچ هم در شب گذشته و رزرو بلیط استانبول برای وی در دقیقه نود هم در نوع خود به ابهامات ماجرا اضافه می‌کند.

سید حسین حسینی، کاپیتان جدید استقلال!

سید حسین حسینی، دروازه بان شماره یک جدید استقلالی ها، با به دست آورد بازوبند کاپیتانی، خود را به طور کامل از سایه سید مهدی رحمتی خارج خواهد کرد.

به گزارش طرفداری، پس از جدایی رحمتی از استقلال و جدایی احتمالی پژمان منتظری، دروازه بان آبی پوشان، کاپیتان جدید استقلال خواهد بود. سید حسین حسینی، دروازه بان ملی پوش استقلال، که طی دو فصل اخیر همواره پس از کاپیتان سابق استقلالی‌های یعنی سید مهدی رحمتی، دروازه بان دوم آبی‌پوشان پایتخت بود، اکنون بازوبند و شماره یک استقلال را با هم به دست آورده است.

گفتنی است، حسینی که تنها یک امضا تا رسمی شدن تمدید قراردادش فاصله دارد، باسابقه ترین بازیکن این تیم است و پس از او وریا غفوری کاپیتان دوم استقلال خواهد بود.

ماجرای اشتباه عجیب سایت فدراسیون جهانی والیبال

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، شنبه شب بود که بعد از شکست دادن استرالیا با نتیجه ۳ بر صفر سایت فدراسیون جهانی والیبال در خبری از قطعی شدن صعود ایران خبر داد. این اتفاق برخلاف انتظار همگان بود، اما حتی کارشناسان این رشته هم تصور کردند فدراسیون جهانی دلایلی برای اعلام این خبر دارد و محاسباتی با توجه به بازی های باقی مانده انجام داده که نشان از صعود قطعی ایران به مرحله نهایی دارد.

حتی بازیکنان تیم ملی هم این پست فدراسیون جهانی را در صفحه اینستاگرام خود قرار دادند و دیروز با تفکر قطعی بودن صعود وارد زمین شدند. شاید همین باعث شد تا ملی پوشان ایرانی نسبت به بازی های گذشته با انگیزه کمتری مقابل فرانسه ظاهر شوند و ۳ بر صفر هم شکست بخورند.

اما سایت FIVB دیروز خبر خود را اصلاح کرد و از نزدیک بودن ایران به صعود خبر داد. در واقع خبر قبلی که موضوع قطعی شدن صعود ایران را مطرح کرده بود، توسط فدراسیون جهانی اصلاح شد!

ایگور کولاکوویچ در نشست خبری بعد از بازی دیروز مقابل فرانسه به این موضوع اشاره و از اشتباه بزرگ سایت فدراسیون جهانی انتقاد کرد؛ این در حالی بود که کاپیتان تیم ملی ایران از صعود قطعی به مرحله نهایی صحبت می کرد!

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این باره می گوید: « ما به یک پیروزی بیشتر و یا نتایج دیگر تیم ها نیاز داریم تا صعود خود را قطعی کنیم. این یک اشتباه بزرگ از سوی سایت فدراسیون جهانی بود. همه آنها مدرسه رفتند و ریاضی خواندند و با یک محاسبه ساده همه چیز مشخص می شود. این اشتباه آنها بوده است. نمی خواهم درباره صحبت های معروف دخالت کنم و دلیل این اشتباه سایت فدراسیون جهانی بوده است.»

همانطور که کولاکوویچ اشاره کرده، ایران یک پیروزی دیگر برای قطعی کردن صعود خود به مرحله نهایی و حضور در شیکاگو نیاز دارد. این در حالی است که شاگردان کولاکوویچ باید هفته پنجم در بلغارستان با ۳ تیم صربستان، بلغارستان و آمریکا روبه رو شوند.

البته یک احتمال دیگر هم وجود داشت که اگر لهستان دیشب برابر ایتالیا شکست می خورد، به عنوان تیم ششم دیگر شانسی برای رسیدن به ایران نداشت و به همین دلیل صعود ایران روی کاغذ هم قطعی می شد، اما از بدشانسی ایران این اتفاق نیفتاد و لهستان ۳ بر ۲ برنده این بازی شد.

حالا کولاکوویچ و تیمش نباید هفته پایانی را دست کم بگیرند چون امکان هر اتفاقی وجود دارد. ایران حداقل به یک پیروزی دیگر نیاز دارد و این باعث می شود تا شاید کولاکوویچ همه بازیکنان اصلی خود را به بلغارستان ببرد.

اتفاق دیگری که بامداد امروز رخ داد، پیروزی ۳ بر صفر برزیل برابر روسیه بود که باعث شد این تیم بعد از چند هفته صدرنشینی را از ایران پس بگیرد. فعلا شاگردان کولاکوویچ با داشتن ۱۰ برد و ۳۰ امتیاز با وجود اینکه از نظر امتیازی با برزیل برابر هستند،‌ به خاطر یک برد کمتر در رده دوم قرار دارند. /ورزش سه

این خبر ماجرای اشتباه عجیب سایت فدراسیون جهانی والیبال اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

مشاور عرب میز مدیرعامل پرسپولیس را بهم ریخت!

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس این روزها کاملا آبستن حاشیه است، فردی که طی ماه های اخیر در این باشگاه به عنوان مشاور رفت و آمد دارد جنجال بزرگی را رقم زد.

این مشاور که پیش از این با در اختیار گرفتن مدارس فوتبال این باشگاه پایش را در باشگاه باز کرد و این روزها به فرد مورد اعتماد باشگاه تبدیل شده است. طبق اخبار رسیده بعد از پایان وقت اداری و در شرایطی که درگیری لفظی بین او و مدیرعامل باشگاه رقم خورده بود، او بعد از بهم ریختن میز مدیرعامل اقدام به ترک باشگاه کرد.

گفته می شود آقای مشاور که رابطه نزدیکی با برخی دلالان کسب کرده بود، برای انتخاب مربی آینده با مدیرعامل به مشکل برخورده بود و قصد داشت گزینه‌ دیگری که یکی از مدیربرنامه‌ها معرفی کرده بود را به مدیرعامل دیکته کند که با واکنش ایرج عرب همراه شده است.

منبع: ایلنا

ادعای عجیب یحیی؛ پرسپولیس ۸ میلیارد به من پیشنهاد داد

باشگاه پرسپولیس بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ خیلی تلاش کرد یحیی گل‌محمدی را جایگزین او کند اما با مخالفت باشگاه پدیده مواجه شد. اگرچه پرونده این موضوع بسته شده است اما ادعای گل‌محمدی بعد از رسیدن به مشهد در نوع خودش جالب توجه و عجیب است.

به نوشته سایت فوتبالی، او در بین دوستان مشهدی خود گفته پیشنهادی که از سوی باشگاه پرسپولیس داشته نزدیک به ۸ میلیارد تومان بوده است. در واقع پرسپولیسی‌ها برای اینکه یحیی را وسوسه کنند تا خودش رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه پدیده بگیرد چنین پیشنهادی را به وی داده‌اند.

اینکه حالا چقدر ادعای یحیی صحت داشته باید منتظر واکنش مسئولان باشگاه پرسپولیس ماند.

تیپ منشوری دستیار استراماچونی

دستیار استراماچونی با ظاهری منشوری در تمرین استقلال حاضر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امروز استراماچونی و یکی از دستیارانش پیش از آغاز اولین تمرین استقلال در ورزشگاه تهرانسر یک عکس یادگاری گرفتند. نکته جالب این تصویر، خالکوبی های دست و پای دستیار استراماچونی است. گرچه که بارها بازیکنان ایرانی به دلیل داشتن خالکوبی به کمیته اخلاق رفته اند، اما در حال حاضر حساسیت ها به این موضوع کمتر شده و بعید است مشکلی برای دستیار استراماچونی ایجاد شود.

مشت و مال شدید خبرنگاران در سالن والیبال اردبیل

پس از پایان بازی تیم ملی والیبال ایران مقابل استرالیا در هفته چهارم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹، خبرنگاران اعزامی به اردبیل پس از پایان فعالیت حرفه‌ای خود در حال استراحت بودند که با توهین تعدادی از افراد حاضر در سالن اردبیل مواجه شدند.

به گزارش ایسنا، ماجرا از آنجا شروع شد که یکی از افراد مذکور با صدایی بلند و رسا الفاظ رکیکی را علیه خبرنگاران (خانم) به زبان آورد و به این فحاشی خود تا جایی ادامه داد که تعدادی دیگری از خبرنگاران به سمت آن‌ها رفتند تا دلیل بی احترامی او را جویا شوند اما او همچنان از روی سکوها به فحاشی خود ادامه داد.

این اقدام فرد مذکور با واکنش سایر افراد و خبرنگاران حاضر در سالن از جمله مسئول روابط عمومی فدراسیون به ضرب و شتم کشیده شد و مأموران مسئولیت تامین نظم که برای جدا کردن به میان آمده بودند، با برخورد خشونت‌آمیز آنها را با ضربات محکم از روی سکوها به پایین هل دادند.

در این میان پای یکی از عکاسان و بدن یکی از خبرنگارهای اعزامی نیز بر اثر هل دادن مأموران و زد و خورد افراد مذکور آسیب دید.

در حالی که برخی از خبرنگاران در حال فیلمبرداری از این اتفاق بودند، نیروهای حاضر در سالن رضازاده اردبیل با خشونت گوشی‌های همراه را گرفته و فیلم‌های ضبط شده را پاک کردند.

نوری گزینه اصلی پرسپولیس؟

سایت فوتبالی نوشت: الکس نوری نامی است که در حال حاضر نزدیک ترین و اصلی ترین گزینه برای نیمکت پرسپولیس به حساب می آید و از قضا دستمزد سالی ۷۰۰ هزار دلار را به مدیران پرسپولیس پیشنهاد داده است. باید دید در ادامه چه خواهد شد و مسئولان پرسپولیس چه زمانی این خبر را اعلام خواهند کرد. لازم به ذکر است که نوری در خارج از ایران مربیگری می کند و سابقه مربیگری در کشور آلمان را نیز در کارنامه خودش دارد.

تورس از فوتبال خداحافظی کرد

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری به نقل از آس، فرناندو تورس امروز ( جمعه) اعلام کرد برای همیشه با دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند. مهاجم اسپانیایی با منتشر کردن ویدئویی از بهترین لحظات دوران ورزشی اش به این موضوع اشاره کرد.

“ال نینیو” گفت: اکنون زمان پایان دوران بازی ام فرا رسیده است. بیست و سوم ژوئن در یک نشست خبری حاضر خواهم شد تا توضیحات بیشتری بدهم.

تورس سابقه بازی در تیم‌های اتلتیکو مادرید، لیورپول و چلسی را داشت. او در سال ۲۰۱۸ از تیم مادریدی جدا شد و برای ساگان توسو ژاپن بازی کرد. مهاجم اسپانیایی با تیم ملی در سال ۲۰۱۰ قهرمان جهان شد و توانست فاتح یورو ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ شود.

این خبر تورس از فوتبال خداحافظی کرد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.