رونالدو، پولسازترین فوتبالیست تبلیغاتی

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، پس از گذشت چند ماه از خروج کریس رونالدو از مادرید و عزیمت به ایتالیا، رئالی‌ها هنوز نتوانسته‌اند جانشینی برای شماره هفت پرتغالی‌شان پیدا کنند.

جانشینی که درون زمین با خیال راحت برای تیمش گلزنی کند و خوشحالی را به سکو‌ها ببرد. نه فصل نقل‌و‌انتقالات و نه بازیکنان خودی هیچ‌کدام برای جانشینی رونالدو مؤثر نبودند و باشگاه از نبود کریس درون زمین ضرر کرد، اما این فقط بخشی از ماجراست چراکه رئالی‌ها بیرون از مستطیل سبز هم پول و اعتبار هنگفتی را از دست دادند که با رفتن رونالدو همگی در لحظه پرید.

فالوور‌های رئال در یوونتوس
ضرر‌های رفتن کریس رونالدو از رئال‌مادرید فقط مربوط به مستطیل سبز نبود. کریس با کوچ از رئال‌مادرید اعتبار فضای مجازی کهکشانی‌ها را هم به نوعی خدشه‌دار کرد. با رفتن کریس از رئال، فالوور‌های اینستاگرام باشگاه با یک میلیون کاهش روبه‌رو شد. نکته‌ای که نشان می‌داد این کاربران فقط به خاطر کریس حاضر به دنبال کردن صفحه رئال بودند و با رفتنش دیگر چنین کاری را لازم نمی‌دیدند. نکته جالب جایی بود که با حضور کریس در یوونتوس فالوور‌های اینستاگرام باشگاه ایتالیایی با ۶ میلیون افزایش مواجه شد تا تأثیر حضور مرد پرتغالی در تورین در همان ابتدای راه مشخص شود.

کریس پولسازترین بازیکن از تبلیغات
طبیعتاً وقتی چنین بازیکنی آن‌قدر در فضای مجازی تأثیرگذار است و با رفتنش از یک تیم و به پیوستن به تیمی دیگر مسیر ذهنی کاربران را مشخص می‌کند، باید هم برای تبلیغاتی که انجام می‌دهد پول هنگفت دریافت کند. کریس رونالدو طبق اعلام مجله فوربس در سال ۲۰۱۸ مبلغ ۳۷ میلیون پوند از راه تبلیغات به دست آورده و به اندوخته‌هایش اضافه کرده است. پولی که رئالی‌ها هم می‌توانستند در آن شریک باشند، اما با خروج کریس موافقت کردند تا هم درون زمین و هم بیرون زمین متحمل ضرر‌های جبران‌ناپذیر شوند.

رونالدو بالاتر از نیمار
کریس رونالدو شهرت و اعتبار عجیبی در سرتاسر دنیا دارد که این شهرت به فضای مجازی هم تعمیم پیدا می‌کند. رونالدو با داشتن بیش از ۱۴۸ میلیون فالوور در اینستاگرام برای خودش در این پلتفورم اجتماعی پادشاهی می‌کند و خیالش راحت است که حالا حالا‌ها هیچ‌کدام از همتایانش قادر به گرفتن او نیستند. نیمار برزیلی با ۱۰۷ میلیون فالوور در رده دوم قرار دارد و با اینکه تبلیغات زیادی در طول سال انجام می‌دهد، اما خطری از جانب او، کریس را تهدید نمی‌کند. لیونل مسی هم که خیلی در اینستاگرام فعال نیست و تبلیغات کمتری هم به نسبت دو بازیکن فوق انجام می‌دهد با ۱۰۲ میلیون فالوور در مکان سوم قرار دارد. /ورزش سه

این خبر رونالدو، پولسازترین فوتبالیست تبلیغاتی اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

واکنش باشگاه استقلال به مصاحبه اخیر پرسپولیسی‌ها

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، محمد حسین زرندی مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در همین خصوص گفت: انجام چنین مصاحبه هایی جای تعجب داشت زیرا هیچکدام از بازیکنان استقلال پس از پایان دیدار مقابل پدیده اسمی از تیمی دیگر نیاوردند و به مسایل کلی در مورد اشتباهات داوری در دیدارهای مختلف پرداختند.

طبیعی بود که پس از اشتباهات پرتعداد داوری در دیدارهای این فصل و به خصوص مردود اعلام شدن گل صحیح استقلال در دیدار حساس و مقابل حریف مستقیم یعنی پدیده، مدیران باشگاه و بازیکنان به این مساله واکنش نشان دهند. اما بازیکنان تیم رقیب به صورت مستقیم به بازیکنان استقلال حمله کردند که بدون تردید این مساله از طریق فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد شد. ضمن این که از ریاست فدراسیون فوتبال بابت پیگیری و موافقت برای استفاده از سیستم ویدئو چک تشکر می‌کنیم زیرا با این سیستم می‌توان جلوی این گونه زیان‌ها را گرفت.

وی اضافه کرد: موضوع اعتراض به اشتباهات داوری هم فقط از جانب باشگاه استقلال نبوده و چندین باشگاه دیگر نیز به این مساله معترض بودند. باشگاه استقلال پس از دیدار مقابل سپاهان به صورت رسمی و قانونی به اشتباهات داوری اعتراض و حتی کلیپی از این اشتباهات منتشر کرد که اعتراض برای داوری دیدار با پدیده هم امروز به فدراسیون ارسال شد. گل صحیح استقلال در دیدار با پدیده نیز به اشتباه مردود اعلام شد و استقلال را به ناحق از ۲ امتیاز محروم کرد. نکته قابل توجه این که همه کارشناسان محترم داوری در مصاحبه ها و برنامه های تلویزیونی روی سلامت این گل اشتراک نظر داشتند و حتی کمک داور این مسابقه هم در مصاحبه ای با عذرخواهی از باشگاه استقلال اعلام کرد گل درست بوده که شجاعت ایشان را نشان میدهد.

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال افزود: موضوع احتمال شکایت از مهدی رحمتی هم شوخی جالبی بود! و بهتر است قبل از صحبت در مورد افراد، به سابقه و جایگاه آنها توجه شود. رحمتی کاپیتان استقلال است و جایگاه بالایی در فوتبال ایران دارد. دوستانی هم که برای اشتباهات داوری موضوع آسیا و فینالیست شدن را مطرح می‌کنند، حتما یادشان هست که استقلال ۴ بار این فینال را تجربه کرده و ۲ بار هم بر فراز قله رقابت‌های آسیا ایستاده است. ۲ ستاره روی پیراهن استقلال به دلیل ۲ قهرمانی در آسیا است و فینالیست شدن در آسیا برای استقلال موضوع جدیدی نیست. در پایان لازم است به این موضوع هم اشاره کنم که مسائل مالی و داخلی باشگاه استقلال، درون خانوادگی است و ارتباطی به سایرین ندارد. /خبرآنلاین

این خبر واکنش باشگاه استقلال به مصاحبه اخیر پرسپولیسی‌ها اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

بوستانی: سپاهان قبل از سوت داور گل زد

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، کریم بوستانی در نشست خبری بعد از مسابقه با سپاهان ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت ایرج دانایی‌فرد عنوان کرد: سپاهان تیم و کادر فنی بزرگی دارد که بیشترین قهرمانی‌های لیگ برتر را به دست آورده است؛ قلعه‌نویی مرد جام‌هاست که تمام قهرمانی‌های سپاهان و استقلال با سرمربیگری او به دست آمده است.

خبری دیروقت که استقلالی‌ها را خوشحال کرد

او با بیان اینکه سپاهان را آنالیز کرده بودیم، گفت: بازیکنان ما منطقی بازی کردند که عملکرد آنها برابر سپاهان جای تقدیر دارد؛ فرصت‌های گلزنی خوبی به دست آوردیم ولی تساوی در این بازی هم نتیجه خیلی خوبی برای ما خواهد بود.

سرمربی موقت استقلال خوزستان ادامه داد: بازیکنان ما ۱۲ روز استراحت خواهند کرد و بعد از آن با روحیه بالاتری تمرینات تیم آغاز می‌شود تا آماده دور برگشت شویم؛ تماشاگران استقلال خوزستان در بازی امروز سنگ تمام گذاشتند و تا پایان مسابقه تیم را تشویق کردند؛ می‌توانستیم سپاهان را شکست دهیم ولی با این حال نتیجه خوبی برابر یک تیم بزرگ کسب کردیم و نظم بالایی در این دیدار داشتیم.

بوستانی در خصوص گل سپاهان و اعتراضاتی که به داوری داشت، عنوان کرد: پیش از گلزنی سپاهان، نمایش خوبی داشتیم؛ نمی‌خواهم راجع به داوری اظهار نظر کنم، اما آن صحنه قبل از سوت زدن داور اتفاق افتاد و سپاهان به گل رسید.

او با بیان اینکه در زمین خودمان به دنبال برد بودیم، گفت: بازیکنان استقلال خوزستان تلاش زیادی کردند و در نیمه دوم بهتر عمل کردند تا به گل برسیم؛ بازی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه به مساوی رسیدیم؛ با تیم بزرگی دیدار کردیم که هدف اول ما بسته ماندن دروازه‌مان بود؛ پس از آن هم می‌خواستیم به گل برسیم؛ سپاهان مدافعان کناری رونده‌ای دارد و سعی داشتیم از فضای خالی پشت آنها با سرعت بالای دلفی و نامداری بهره ببریم که خوشبختانه به نتیجه هم رسیدیم؛ نه ضد فوتبال بازی کردیم و نه وقت‌کُشی داشتیم که جای تشکر از بازیکنان دارد.

سرمربی موقت استقلال خوزستان تاکید کرد: هیچ درگیری‌ای با آقای قلعه‌نویی نداشتم؛ ایشان بزرگ و استاد من است؛ بیش از ۱۰ سال کنارشان کار کردم؛ طبیعی بود که آقای قلعه‌نویی از نتیجه بازی امروز رضایت نداشته باشد؛ پس از مسابقه هم به سمت ایشان رفتم تا خسته نباشید بگویم که ایشان هم تحویلم گرفت و برخورد خوبی داشت؛ هیچ مشکلی به وجود نیامد. /ورزش سه

این خبر بوستانی: سپاهان قبل از سوت داور گل زد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

احضار مجری سرشناس تلویزیون به دادسرا به جرم دلالی در فوتبال

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، قوه قضاییه در راستای پاکسازی فوتبال ایران، در روزهای گذشته ۳۰ دلال و واسطه غیر رسمی را به مراجع ذی‌صلاح احضار کرده است که در بین این نفرات، دلال‌ها و واسطه‌های شناخته‌ شده‌ای حضور دارند.

در این بین شنیده می‌شود،‌ یکی از مجریان برنامه ورزشی تلویزیون،‌ ‌که اتفاقا مخاطبان زیادی هم دارد، به همراه سایرین به دادسرا، احضار شده است و مورد بازجویی بازپرس تعیین شده، برای بررسی پرونده دلالان قرار گرفته است؛ تا مشخص شود وی در بحث دلالی و جا به جایی مربیان و بازیکنان نقشی داشته است یا خیر.

 مسئولان شبکه با اطلاع از سواستفاده این مجری از پست و مقامش در صدد برکناری اش هستند. /میزان

بیرانوند: عجله‌ای برای رفتن از پرسپولیس ندارم

این خبر احضار مجری سرشناس تلویزیون به دادسرا به جرم دلالی در فوتبال اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

درگیری بیرانوند با مصلح در پایان بازی با پارس جنوبی

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، دیدار دو تیم پرسپولیس و پارس جنوبی عصر امروز با نتیجه سه بر یک به سود سرخپوشان پایتخت به اتمام رسید که در پایان مسابقه علیرضا بیرانوند و شایان مصلح با هم درگیر شدند.

بیرانوند به خاطر پنالتی ای که تیم پارس به دست آورد و باعث شد پرسپولیس یک گل دریافت کند، به مصلح اعتراض داشت.

این درگیری به راهروهای منتهی به رختکن هم کشیده شد و با دخالت سایر بازیکنان همراه بود. /مهر

این خبر درگیری بیرانوند با مصلح در پایان بازی با پارس جنوبی اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

کی‌روش: عذرخواهی‌ام را پذیرا باشید!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ متن پیام کی‌روش به این شرح است:

فوتبال بازی نقطه نظرهاست و ما “خانواده فوتبال” یاد می گیریم که در این بازی، با مخالفت‌ها در کمال احترام و هماهنگی موافق باشیم.

بنده به شخصه همیشه شجاعت و شهامت دوستان همکار خود را تحسین می‌کنم، زمانی که آنها برای اصول و ارزش‌هایی که از منافع فوتبال حفاظت می کند، برمی‌خیزند و می‌جنگند. برای مثال: علی پروین، علی دایی، امیر قلعه نویی، وینفرد شفر، جواد نکونام، یحیی گل محمدی، حسین کلانی، مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان.
چنانچه اسمی می بایست در این لیست از “شجاعت و شخصیت والا” وجود داشت و نام نبردم، عذرخواهی بنده را پذیرا باشید.
کارلوس کی روش /ایسنا

این خبر کی‌روش: عذرخواهی‌ام را پذیرا باشید! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

خبری دیروقت که استقلالی‌ها را خوشحال کرد

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، شب گذشته و در آخرین دقایق چهارشنبه، خبری منتشر شد که خیال استقلالی ها را بابت حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا راحت کرد.

بر این اساس با پیگیری ها و تلاش شبانه روزی انجام شده توسط باشگاه استقلال و همین طور همکاری کمیته صدور مجوز حرفه ای، بالاخره مجوز حرفه ای باشگاه استقلال صادر شد تا به این ترتیب آبی های پایتخت مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشند. /خبرآنلاین

این خبر خبری دیروقت که استقلالی‌ها را خوشحال کرد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

بیرانوند: عجله‌ای برای رفتن از پرسپولیس ندارم

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ۲۵ ساله داستان زندگی جالبی دارد. ابتدا گاردین درباره این مساله  نوشت: دروازه‌بانی که زمانی بی‌خانمان بود،  ولی توانست روزی پنالتی‌ کریستیانو رونالدو را در جام جهانی مهار کند. حالا مصاحبه علیرضا بیرانوند با این نشریه کروات را در زیر می‌خوانیم:

علیرضا! چه زمانی دقیقا از تیم فوتبال پرسپولیس جدا خواهید شد؟

این سوال اولین بار از او پرسیده شد، ولی مترجم آن را آن طور که می خواستیم ترجمه نکرد. بیرانوند متوجه مکث در مصاحبه شد.

شما پیشینه سختی در زندگی داشتید؟ چطور توانستید با این همه مشکل به موفقیت برسید؟

بله. درست است. من در شرایط سختی بزرگ شدم. در روستاهای لرستان بودیم و تنها شهری که می‌شناختم خرم‌آباد بود. پدر من چوپان بود. او به شهر می‌رفت و مقادیر زیادی شیر و پنیر از ۱۲ گوسفندی که داشتیم می‌فروخت. ما در فقر شدیدی زندگی می‌کردیم. هم من و هم خواهران و خانواده‌ام. غذای خیلی خوبی مصرف نمی‌کردیم. می‌توانید تصور کنید که چقدر زندگی در آن شرایط دور افتاده سخت بود، ولی من به تهران رسیدم و برای نفت تهران و حال برای تیم فوتبال پرسپولیس و برای تیم‌ ‌ملی ایران بازی می‌کنم. همه این موانع را پشت سر گذاشته‌ام. از بی‌خانمانی تا کار در پیتزا فروشی.

ماجرای حذف بیرانوند از گزینه های مرد سال آسیا چه بود؟

آیا شما بعد از این که درآمد خوبی از فوتبال به دست آورید به خانواده‌ات که در این سختی در کنارت بودند، کمک کردید؟

خانواده‌ من در حال‌ حاضر ۳۰۰ راس گوسفند دارند که من برای آن‌ها خریداری کرده‌ام. آن‌ها هنوز مشغول پرورش گوسفندان هستند. در حال‌ حاضر فروش پدرم از این راه بیش‌تر شده است. دیگران هم تغییر کرده‌اند، خصوصا بستگانی که داشتم. روزی نمی‌خواستند از ما بشنوند و هیچ وقت به ما کمک نکردند. امروز همه من را تمجید می‌کنند.

شما پرتاب دست‌های خیلی معروفی دارید که کمی غیرطبیعی است. هیچ کس در دنیا نمی‌تواند این قدر توپ را با دست بلند پرتاب کند. از این مساله برای ما بگو

به عنوان یک چوپان در کنار خانواده‌ام همیشه سنگ در دستانم بود تا از گوسفندان مراقبت کنم. نمی‌توانستم که با آن‌ها فوتبال بازی کنم (با خنده). البته من برای خودم تفریحاتی داشتم و در آن جا پرتاب‌هایی با سنگ می‌کردم. آن جا با سنگ‌های خیلی سنگینی برای خودمان موانع ایجاد می‌کردیم و از فواصل دور با دست‌مان این موانع را نشانه گیری می‌کردیم و همین باعث شد که پرتاب دست‌هایم قوی‌ شود. در حال‌ حاضر می‌توانم توپ را ۷۰ متر هم پرتاب کنم. مهم‌ترین مساله حفظ شانه‌ها و عضلات دست است. هم اکنون متاسفانه پسر هفت ساله‌ام از این حرکت تقلید می‌کند. او در تلویزیون دیده است که من این کار را انجام می‌دهم. او کنترل تلویزیون و هر چیزی که در دم دستش پیدا کند را بر می‌دارد و به این ور و آن ور پرتاب می‌کند. او کنترل را محکم به سمت صفحه تلویزیون پرتاب می‌کند به همین خاطر او صفحه دو تلویزیون را شکسته است و پنج هزار دلار خسارت وارد کرد. علاوه بر این من یک دختر کوچک‌تر هم دارم. من و همسرم باید مراقب آن‌ها باشیم.

بیرانوند راز مهم برانکو را لو داد!

شما بعد از مهار پنالتی‌ کریستیانو رونالدو به یک قهرمان در ایران تبدیل شده‌اید. آن بازی با تساوی به پایان رسید و شما بعد از آن به خانه بازگشتید و نتوانستید به دور بعد جام جهانی راه پیدا کنید، هر چند که از شما به عنوان یک قهرمان در بین اهالی فوتبال ایران یاد شد و می‌شود. درباره این مساله و مهار پنالتی‌ کریستیانو رونالدو برای ما توضیح دهید؟

قبل از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و در قرعه‌کشی بعد از این که مشخص شد ما با پرتغال و کریستیانو رونالدو هم گروه شدیم من پیام‌های زیادی در شبکه‌های مجازی دریافت کردم. خیلی‌ها به تمسخر پرداختند و کار من را تمام شده دانستند. این ناراحت کننده بود که هواداران ایرانی چنین پیام‌هایی را ارسال می‌کردند. بعد از این که داور پنالتی‌ را گرفت و رونالدو پشت توپ قرار گرفت می‌دانستم که بهترین جواب این است که خودم را نشان دهم و دست کریستیانو را بخوانم. می‌دانستم که این مهاجم پرتغالی به سمت چپ من پنالتی‌ می‌زند و محکم هم این کار را انجام خواهد داد. نمی‌خواستم کریستیانو حرکت پای من را ببیند  ولی از قبل این تصمیم را گرفته بودم که به کدام جهت حرکت کنم. بعد از این که آن پنالتی‌ را مهار کردم دیگر چیزی را به یاد نمی‌آورم. فقط زیر لب می‌گفتم خدای عزیزم. حالا لطفا به فقرا کمک کن. ‌دقیقه ۵۵ بود که آن پنالتی‌ را گرفتم و حس می‌کردم که روی ابرها هستم. بازیکنان به من می‌گفتند حواست کجاست ، در زمین هستی؟

در ادامه‌ شما برای تیم فوتبال پرسپولیس به میدان رفتید و در تیم برانکو ایوانکوویچ کار می‌کنید. از حضور در پرسپولیس در این مدت، بگو.

بله. برانکو بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به من تبریک گفت‌ و استراحت داد و در سه بازی نخست رادوشوویچ را درون دروازه‌ قرار داد. او به من گفت‌ که در حال‌ حاضر انتظارات از تو بالا رفته است و همه هواداران این انتظار را دارند که تمام شوت‌ها را مهار کنم. من در کنار ایگور، مربی دروازه‌بانان و همین طور رادوشوویچ، دروازه‌بان دوم تیم خیلی پیشرفت کردم و بهتر شدم. در پرسپولیس سخت تمرین می‌کنم و جو خیلی خوبی در تیم حاکم است. همکاری خیلی خوبی با رادو در پرسپولیس دارم. از نظر تکنیکی او دروازه‌بان خیلی خوبی است. ایگور هم خیلی از ایرادات من را بر طرف کرد. شاید یک میلیون ایراد داشتم که همه آن‌ها را با کمک ایگور بر طرف کردیم. خصوصا در نحوه دفاع کردن و بازی خوانی. البته در کنار برانکو که این همه به شما اعتماد دارد و شما را دوست دارد، پیشرفت کردن عجیب نیست.

شما صحبت‌هایی از رفتن کرده‌اید و از تیم‌های هم‌چون فنر باغچه ترکیه، رئال سیوسیداد اسپانیا و چند باشگاه انگلیسی به عنوان مشتریان شما یاد شد، ولی شما هنوز در ایران حضور دارید. در این باره توضیح دهید.

من پیشنهاد خیلی خوبی دارم ولی عجله‌ای برای رفتن ندارم. فکر می‌کنم که درست‌ترین پیشنهاد در بهترین زمان ممکن فرا خواهد رسید و هم من و هم پرسپولیس راضی و خوشحال خواهیم بود. فعلا عجله‌ای برای رفتن از پرسپولیس ندارم.

اولین کسی که پنالتی‌ کریستیانو رونالدو در جام جهانی را مهار کرد؟

علیرضا بیرانوند. تنها دروازه‌بانی است که توانست در جام جهانی، پنالتی‌ این مهاجم پرتغالی را مهار کند و به همین خاطر در کتاب تاریخ فوتبال از این حیث نامش ماندگار خواهد بود.

این دروازه‌بان ایرانی در انتخابی جام جهانی روسیه توانست ۱۲ کلین شیت به همراه تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران داشته باشد که از این حیث نیز آمار جالب توجهی از خود بر جای گذاشت.

بیرانوند در بخش پایانی صحبت‌های خود، گفت‌: من هیچ وقت به آمار و ارقام نگاه نمی‌کنم، ولی وقتی چنین چیزهایی را می‌شنوم خوشحال می‌شوم. درباره کریستیانو رونالدو هم همین طور. خوشحالم که سریال گل زدن‌های او برابر من متوقف شد. /ایسنا

این خبر بیرانوند: عجله‌ای برای رفتن از پرسپولیس ندارم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

شفر: بازی بسیار بسیار سختی مقابل پدیده داریم/ ۳ تا ۴ بازیکن داخلی و خارجی می‌خریم

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، دیدار تیم‌های استقلال و پدیده در چارچوب دیدار معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر، فردا (پنج‌شنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. وینفرد شفر عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: فردا بازی بسیار بسیار سختی داریم. تیم بسیار خوبی مقابل ما قرار می‌گیرد که کار گروهی را بسیار خوب انجام می‌دهد.

باشگاه استقلال خواستار عذرخواهی رسمی صداوسیما شد

من سه، چهار بازی اخیر این تیم را آنالیز کردم و باید عملکرد سطح بالایی داشته باشیم. من بازی مقابل سپاهان را بررسی کردم و ما باید با تمام توان ظاهر شویم و بتوانیم بعد از بازی بگوییم که نتیجه خوبی گرفتیم. اعتماد به نفس خوبی از بازی‌های قبلی بدست آوردیم
او افزود: هواداران همیشه یار دوازدهم ما هستند و هر وقت هواداران‌مان را در شهرهای مختلف می‌بینیم، فوق‌العاده است که هواداران همیشه حامی ما هستند. امیدوارم هواداران در بازی فردا به ورزشگاه بیایند و پس از آن وارد تعطیلات نیم‌فصل شویم.

سرمربی استقلال درباره برنامه این تیم در تعطیلات نیم‌فصل گفت: ما از سه،‌ چهار هفته قبل درباره این موضوع با مدیرعامل صحبت کردیم که سه، چهار گزینه داریم. باید به اردوی نیم‌فصل برویم. این موضوع خیلی مهم است و امیدوارم مدیرعامل در دو، سه روز آینده جواب این موضوع را به ما بدهد. گزینه‌های ما هم داخلی و خارجی است.
شفر درباره مسابقات دوستانه کیش گفت: شاید در رتبه‌بندی فهرستی که ما داریم، اردوی کیش رتبه ۳ باشد. البته جزیره زیبایی است اما مهم‌تر این است که اردوی ما خارج از کشور باشد.

او درباره حضور بازیکنان زیادی از استقلال در اردوی تیم‌ملی امید و بزرگسالان بیان کرد: از این بابت بسییار خوشحالم. همه دیدند که ما سخت در باشگاه کار کردیم و این که علی کریمی، روزبه و پژمان در تیم‌ملی هستند باعث خوشحالی من است. الان که آن‌ها در تیم‌ملی هستند خوشحالم ولی قبلا در زمان بازی ما با السد،‌ آن‌ها برای حضور در بازی دوستانه به تیم‌ملی دعوت شدند. البته درباره بازیکنان امید ما باید بگویم که برای مثال بازیکنی مانند رضا کریمی که در عمان مصدوم شد باید به ایران برمیگشت. یا اللهیار که باید استراحت کند. بازیکنان ما انسان هستند و ماشین نیستند و باید استراحت کنند.

سرمربی استقلال درباره روند انتخاب دستیارش و مصاحبه اخیر ساناک که گفته بود دلیل رفتنش را از شفر بپرسند، توضیح داد: چند روز قبل با مدیرعامل صحبت کردیم. یک دستیار در نظر داریم که منتظر پیش قرارداد است. مدیرعامل در جریان است و قرار است این پیش قرارداد را برای او بفرستند تا او مطالعه کند. /ایسنا

این خبر شفر: بازی بسیار بسیار سختی مقابل پدیده داریم/ ۳ تا ۴ بازیکن داخلی و خارجی می‌خریم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

اولین گلزن فوتبال ایران در جام جهانی درگذشت

رئیس بیمارستان نمازی شیراز اظهار داشت: وی به دلیل بیماری  التهاب کبدی از تهران به بیمارستان نمازی انتقال داده شده بود اما متاسفانه صبح امروز چهارشنبه در این بیمارستان درگذشت.

احمد حسین زاده  ادامه داد: دانایی فرد دو روز پیش نیز ایست قلبی کرده بود که با تلاش پزشکان احیا شده بود.

وی گفت: دانایی فرد صبح امروز به دلیل ایست قبلی درگذشت.

ایرج دانایی فرد پیشکسوت باشگاه استقلال و نخستین گلزن تاریخ فوتبال ایران در جام‌های جهانی بود.

زنده یاد ایرج دانایی فرد فرزند مرحوم علی دانایی فرد یکی از بنیانگذاران باشگاه استقلال و نخستین مربی تاریخ این باشگاه بود. وی عضو تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین بود و با گل زدن به تیم اسکاتلند در آن رقابتها نامش بعنوان نخستین گلزن همه تاریخ فوتبال ایران در جام های جهانی ثبت گردید. /مهر

این خبر اولین گلزن فوتبال ایران در جام جهانی درگذشت اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.