نسخه اندروید کیبورد سویفت‌کی با پشتیبانی از شخصی‌سازی نوار ابزار آپدیت شد

بعد از پایان پشتیبانی از اپلیکیشن اموجی محور سویفت‌موجی (Swiftmoji)، تیم سازنده تصمیم گرفت تمام تمرکزش را روی کیبورد معروف سویفت‌کی (Swiftkey) بگذارد. به تازگی نسخه اندروید این کیبورد بروزرسانی شده و مهمترین تغییر آن را می توانیم قابلیت شخصی‌سازی نوار ابزار برنامه بنامیم.

به واسطه این ویژگی، حالا می توانید بخش ها و آیتم هایی که در کیبورد حضور دارند را غیرفعال یا فعال کنید. همچنین قابلیت اشتراک‌ گذاری موقعیت که پیشتر در انحصار هند و آمریکا بود اکنون از ۲۴ کشور دیگر پشتیبانی می کند، هفت زبان جدید به برنامه اضافه شده و جدا از آن ها حالا پنل اموجی ها آخرین تبی که استفاده کردید را نشان می دهد.

نمایی از قابلیت شخصی‌سازی نوار ابزار

در کنار نسخه پایدار کیبورد، ورژن بتا سویفت‌کی هم با بروزرسانی که دریافت کرده، تغییرات مثبتی را به خود دیده؛ رابط کاربری قسمت تنظیمات سریع (Quick Settings) تغییر کرده و یک لیست جداگانه برای پک های استیکری که دانلود نشده‌اند نیز اضافه شده است. ویژگی‌های جدید فعلا تنها برای نسخه اندروید به انتشار رسیده اند و هنوز خبری از ورژن iOS نیست.

سویفت‌کی با بیش از ۲۵۰ میلیون دانلود یکی از محبوب ترین کیبوردهای اسمارت فون ها به شمار می رود و با توجه تمرکز بیشتر تیم توسعه‌ دهنده روی این اپلیکیشن، احتمالا با عرضه ویژگی‌های جدیدتر کاربران این کیبورد افزایش پیدا خواهند کرد.

عکس سمت چپ رابط کاربری قدیمی تنظیمات سریع سویفت‌کی را نشان می‌دهد و عکس راست مربوط به نسخه جدید بتا برنامه است.

SwiftKey Keyboard
  • SwiftKey Keyboard
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: SwiftKey
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۱۵ / ۳۵٫۸۹ مگابایت

The post نسخه اندروید کیبورد سویفت‌کی با پشتیبانی از شخصی‌سازی نوار ابزار آپدیت شد appeared first on دیجیاتو.

کیبورد سویفت‌کی با امکاناتی تازه برای تقویم و اشتراک‌گذاری موقعیت به‌روزرسانی شد

سویفت‌کی به عنوان یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین کیبوردهای دنیای موبایل، این روزها مرتبا با قابلیت‌های تازه به‌روزرسانی می‌شود تا با ارائه هر نسخه تجربه بهتری از تایپ با آن داشته باشید.

کیبورد مذکور چند هفته پیش قابلیت تولبار را دریافت کرد، و این هفته نوبت به آپدیت دیگری رسیده که دو ویژگی جدید دیگر را برایش به ارمغان بیاورد.

در جدیدترین به‌روزرسانی نسخه اندروید این کیبورد، می‌توانید به دو ویژگی جدید دسترسی داشته باشید. مورد اول امکان اشتراک‌گذاری موقعیت جغرافیایی به طور زنده با دوستان در دفترچه تلفن موبایل است. این قابلیت فعلا در انحصار کاربران آمریکایی و هندی سویفت‌کی قرار دارد، اما به زودی امکان استفاده از آن برای کاربران سایر کشورها هم فراهم می‌شود.

به لطف این قابلیت، می‌توانید مستقیما از صفحه کیبورد آدرس محل دقیق‌تان را برای دیگران بفرستید که به سادگی شما را روی نقشه پیدا کنند. اما قابلیت خوب بعدی، تقویم سویفت‌کی است که اشتراک‌گذاری برنامه‌ها، قرار ملاقات‌ها و … با دیگران را به سادگی فشردن یک دکمه خواهد کرد.

به‌روزرسانی مذکور هم اکنون برای نسخه اندروید سویفت‌کی منتشر شده که می‌توانید با مراجعه به فروشگاه پلی استور آن را دریافت نمایید.

The post کیبورد سویفت‌کی با امکاناتی تازه برای تقویم و اشتراک‌گذاری موقعیت به‌روزرسانی شد appeared first on دیجیاتو.