اسپاتیفای به کاربران استفاده‌کننده از سرویس رایگان خود امکانات بیشتری ارائه می‌کند

مطابق وعده‌های قبلی، اسپاتیفای از این پس به کاربران استفاده‌کننده از سرویس رایگان خود امکانات بیشتری ارائه می‌کند. تا پیش از این، در صورت عدم پرداخت حق اشتراک به اسپاتیفای هم باید تبلیغات زیاد را تحمل می‌کردید و هم برای گوش دادن به آهنگ‌های یک پلی‌لیست، ناچار به استفاده از گزینه شافل بودید.

اما حالا و در نظام جدید، کاربران نسخه رایگان اسپاتیفای می‌توانند به ۱۵ پلی‌لیست جدید دسترسی پیدا کنند که همگی توسط الگوریتم هوش مصنوعی اپلیکیشن و از آهنگ‌های مورد علاقه آنان گردآوری شده است.

کاربران نسخه رایگان اسپاتیفای می‌توانند به ۱۵ پلی‌لیست جدید دسترسی پیدا کنند

نکته بسیار خوب اینجاست که بر خلاف گذشته، حالا می‌تواند هر چند بار که خواستید آهنگ‌ها را به ترتیب دلخواه عوض کنید و دیگر محدود به گزینه شافل نخواهید بود.  پلی‌لیست‌های جدید اسپاتیفای همچون گذشته در صفحه خانه اپلیکیشن قرار می‌گیرند، هر چند که همیشه ثابت نیستند و بسته به آهنگ‌هایی که در اسپاتیفای گوش می‌کنید ممکن است دچار تغییر شوند.

البته اسپاتیفای برای آنکه روی آهنگ‌های انتخابی در پلی‌لیست‌هایتان تسلط داشته باشید، به شما اجازه داده که با «لایک کردن» یا «پنهان کردن» آهنگ‌ها هوش مصنوعی اپلیکیشن را با به سمت سلیقه خودتان سوق بدهید.

اما به جز مواردی که گفتیم، اسپاتیفای یک گزینه Data Saver جدید هم برای کاربران در نظر گرفته که می‌تواند برای صرفه‌جویی در مصرف اینترنت بسیار مفید و کاربردی ظاهر شود. اعمال تغییراتی که گفتیم از روز گذشته در اسپاتیفای آغاز شده، اما ممکن است دسترسی همه کاربران سرویس به آن‌ها اندکی به طول بینجامد.

The post اسپاتیفای به کاربران استفاده‌کننده از سرویس رایگان خود امکانات بیشتری ارائه می‌کند appeared first on دیجیاتو.

اسپاتیفای از تغییرات اشتراک رایگان خود در آینده نزدیک خبر داد

به گزارش بلومبرگ، اسپاتیفای به زودی تغییراتی در سرویس اشتراک رایگان خود ایجاد می‌کند تا آن را به سرویس اشتراک پولی نزدیک‌تر سازد. منابع آگاه می‌گویند که با اعمال این تغییرات، اسپاتیفای برای استفاده کاربران موبایل آسان‌تر از همیشه خواهد شد.

کاربران موبایل سرویس رایگان اسپاتیفای در آینده می‌توانند سریع‌تر از گذشته به پلی‌لیست‌ها دسترسی داشته و کنترل بهتری روی پخش موزیک در این حالت داشته باشند. در حال حاضر در اشتراک رایگان امکان گزینش تک آهنگ از پلی‌لیست‌ها وجود ندارد و برای گوش دادن به موزیک‌ها محدود به پخش تصادفی یا شافل هستید. اما احتمال دارد که با روی کار آمدن تغییرات جدید این محدودیت از پیش پای کاربران برداشته شود.

همانطور که قبلا به اطلاع‌تان رساندیم، اسپاتیفای از تاریخ سوم آوریل عرضه عمومی سهام خود را آغاز کرد و در حال حاضر با داشتن بیش از ۱۵۹ میلیون کاربر در سراسر دنیا که نزدیک به ۷۰ میلیون نفرشان از سرویس رایگان استفاده می‌کنند، بزرگترین سرویس‌ استریم موسیقی دنیاست.

شرکت مذکور پیش‌بینی کرده که تا پایان سال، تعداد کاربران حق اشتراک پرداز این سرویس به ۹۶ میلیون نفر رسیده و با افزایش ۳۰ درصدی سود نزدیک به ۶٫۶ میلیارد دلار درآمدزایی داشته باشد. شکی نیست که رشد جمعیت کاربران حق اشتراک پرداز و ارائه تجربه‌ای بهتر برای کاربران سرویس رایگان می‌توانند در جذب افراد بیشتر و دستیابی این پلتفرم به اهداف خود نقشی کلیدی ایفا کنند.

The post اسپاتیفای از تغییرات اشتراک رایگان خود در آینده نزدیک خبر داد appeared first on دیجیاتو.