تصاویر لو رفته از اسمارتیزان Nut 3 از طراحی عجیب این موبایل حکایت دارد

موبایل اسمارتیزان Nut 3 قرار است به زودی به صورت رسمی معرفی شود اما امروز تصاویری از آن در اینترنت منتشر شده که علاوه بر طراحی موبایل، بخشی از ویژگی های آن را نیز افشا می کند.

کمپانی سازنده که تنها پنج سال از تاسیس آن می گذرد، در این موبایل از طراحی جدید بهره گرفته که در آن حاشیه بالایی کاهش یافته اما بخش اضافه ای به پایین بدنه اضافه شده که میزبان سنسور اثر انگشت و دوربین سلفی است. تعبیه دوربین سلفی در بخش پایینی بدنه امر چندان مرسومی نیست و باید دید کاربران به آن چه واکنشی نشان می دهند.  اسمارتیزان Nut 3این موبایل احتمالا در رنگ های سفید، مشکی و قرمز عرضه خواهد شد و نکته جالب این جاست که در تصاویر منتشر شده به نظر می رسد نسخه مشکی حاشیه های باریکتری دارد. در تصاویر افشا شده رنگ جعبه هر اسمارت فون با بدنه آن مطابقت دارد.

در یکی از این تصاویر شاهد بخش اطلاعات موبایل هستیم و بر اساس آن Nut 3 از اندروید ۷٫۱٫۲ و چیپست کوالکام MSM8953 که همان اسنپدراگون ۶۲۵ است بهره می برد و در کنار آن ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی قرار گرفته است. اسمارتیزان Nut 3تعبیه این چیست نه چندان قدرتمند کمی ناامید کننده به نظر می رسد چرا که سال گذشته Nut Pro/U2  نیز با مشخصاتی مشابه عرضه شده بود و حتی نسخه ای از آن از اسنپدراگون ۶۲۶ بهره می برد. احتمالا اسمارتیزان همین رویکرد را در سال جاری نیز ادامه داده و نسخه ای از Nut 3 را با چیپست، رم و حافظه داخلی بهینه سازی شده در اختیار کاربران قرار دهد.

Luo Yonghao، مدیرعامل جوان این کمپانی روش خاصی را برای بازاریابی محصولاتش انتخاب کرده و  با راه اندازی استندآپ کمدی های خاص و منحصر به فرد خریداران بسیاری را برای این اسمارت فون ها دست و پا کرده است.  اسمارتیزان Nut 3  اسمارتیزان Nut 3  اسمارتیزان Nut 3

The post تصاویر لو رفته از اسمارتیزان Nut 3 از طراحی عجیب این موبایل حکایت دارد appeared first on دیجیاتو.