قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۱/۲۵ | قیمت دلار کاهشی شد

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۲۴۰ تومان کاهش  نسبت به آخرین قیمت های روز قبل ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان است. قیمت فروش یورو نسبت به آخرین قیمت های روز قبل کاهش یافته است.

قیمت خودرو امروز ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ | پژو ۲۰۷ پنج میلیون گران شد + جدول

این خبر قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۱/۲۵ | قیمت دلار کاهشی شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۱/۲۰

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به روز قبل در قیمت ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۹۸ هزار تومان معامله می‌شود.

به گفته فعالان بازار، از جمله دلایل افزایش قیمت طلا و سکه در بازار آزاد طی روز جاری، افزایش قیمت ارز، افزایش تقاضای خرید سکه به دلیل ورود به ماه شعبان و مراسم های عقد و عروسی است.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۸۰۹ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۸۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

 سکه تمام‌بهار آزادی   ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان
 سکه طرح قدیم   ۴ میلیون و ۸۹۸ هزار تومان
 نیم‌سکه بهار آزادی  ۲ میلیون و ۸۰۹ هزار تومان
 ربع‌سکه بهار آزادی   یک میلیون و ۷۸۹ هزار تومان
 سکه‌گرمی  ۹۳۰ هزار تومان

این خودروها در بازار حداقل یک میلیارد تومان قیمت خورده اند

قیمت طلای ۱۸عیار هم  ۴۷۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت دو میلیون و ۳۷ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۹.۱ دلار معامله می‌شود.

 قیمت  هر  گرم   طلای ۱۸   عیار    ۴۷۰ هزار و ۳۰۰ تومان
 قیمت  هر  گرم   طلای  ۲۴   عیار  ۶۲۷ هزار تومان
  قیمت  هر  مثقال   طلا  دو میلیون و ۳۷ هزار تومان
  قیمت   اونس   طلا    ۱۲۹۹.۱ دلار

صرافی‌های بانک‌ها امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۲۲۰ تومان افزایش نسبت به روز قبل  ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۸۰ تومان خریداری می‌کنند.

 قیمت  دلار   ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان
  قیمت  یورو ۱۵ هزار و ۶۸۰ تومان
 قیمت درهم  ۳هزار و ۸۵۹ تومان
 قیمت   پوند انگلیس  ۱۸ هزار و ۵۴۳ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۶۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۵۸۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به روز کاری قبل ۲۹۰ تومان افزایش یافته است.

این خبر قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۱/۲۰ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت سکه و ارز مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۱۷

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، با پایان تعطیلات نوروزی، قیمت سکه با کاهش همراه بود و به ۴,۶۸۵,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و هشتاد و پنج هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

سکه در بازار امروز تهران، خلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، به طوری که سکه در بازار امروز تهران، که شش روز پیش تا ۴,۶۹۰,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و نود هزار) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ مصادف با ۰۶ آوریل ۲۰۱۹ – با کاهش ۰.۱ درصدی به ۴,۶۸۵,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و هشتاد و پنج هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه در بازار تهران
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۶۸۵,۰۰۰ ۵,۰۰۰ ۰.۱ درصدی امروز
۴,۶۹۰,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰ ۰.۵۳ درصدی ۶ روز پیش
۴,۶۶۵,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰ ۰.۵۳ درصدی ۷ روز پیش

براساس نرخ های اعلام شده قیمت خرید دلار آمریکا ۱۳,۱۰۰(سیزده هزار و صد تومان ) و قیمت فروش دلار آمریکا ۱۳,۲۰۰ (سیزده هزار و دویست تومان)  اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۱۵,۱۰۰ (پانزده هزار و صد تومان) و قیمت فروش یورو ۱۵,۲۰۰ (پانزده هزار و دویست تومان) است.

دلار
دلار به نرخ نیمایی می‌رسد؟

این خبر قیمت سکه و ارز مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

دلار به نرخ نیمایی می‌رسد؟

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، بازاری که هر روز اخبار ضد و نقیصی مبنی بر  گرانی  یا ارزانی آن در سال گذشته مطرح می شد و فضای واقعی و مجازی پیگیری های جدی در این باره انجام می داد. منظور همان بازار ارزی است با ایجاد سه شکاف به سه نرخ رسمی، نیمایی و آزاد تقسیم شد.

التهاباتی که بر اساس دخالت های خارجی ایجاد شد و سودجویان داخلی نیز به آن دامن زدند. برهمین اساس بانک مرکزی مجبور به ورود جدی و حمایت از واردکنندگان و صادرکنندگان شد و در ابتدای کار مکانی را تحت عنوان بازار ثانویه تشکیل داد تا بتواند ارز‌های مبادله شده بین تجار واقعی را مدیریت کند، همچنین از سوی دیگر برای واردات کالا‌های اساسی کشور از طریق بانک مرکزی و ثبت سفارش ارز رسمی را هم تخصیص می‌داد.

اما در ادامه مسیر مشخص شد به علت تلاطمات و همچنین نظارت ضعیف بانک مرکزی عده‌ای با دریافت ارز رسمی اقدام به واردات کالا‌های غیر ضروری کردند و همین موضوع منجر به ایجاد بحرانی جدی دربازار ارز شد. بانک مرکزی در میانه راه مجبور به تحویل صندلی ریاست بانک مرکزی به مدیری دقیق‌تر و متخصص شد. عبدالناصر همتی در ۹ مرداد ماه ۹۷ به میر داماد رفت تا مدیریت سیستم بانکی و بخصوص کنترل بازار ارز را بر عهده بگیرد.

تشکیل سامانه نیما و ورود صادرکنندگان و واردکنندگان در آن اقدامی بود که به طور جدی از سوی این مقام دنبال شد، اما هنوز شکایت وی مبنی بر عدم تزریق ارز حاصل از صادرات صادرکنندگان پابرجا بود.

این بین موضوعات زیادی منجر به طرح اشکالات مختلفی در خصوص بازار ثانویه شد. مواردی از قبیل عدم دسترسی به اطلاعات، مبهم ماندن سازمان‌های نظارتی، طرح پرداخت مالیات برای معاملات و همچنین فرمول تعیین نرخ مورد بحث بسیاری از کارشناسان قرار گرفت.

اما برای اینکه بازار آزاد هم به مانند نرخ سامانه نیما عمل کند و یا به این نرخ برسد چندین راهکار وجود دارد که یکی از این راه‌ها کاهش قدرت دلار در معاملات بازارهاست.

سید بهاء الدین هاشمی، کارشناس اقتصادی با اشاره به اهمیت دلار در بازار‌های جهانی  اظهار کرد: با توجه به اینکه دلار قدرت بالایی در معاملات جهانی دارد و  نمی‌شود این ویژگی اش را در جهان نادیده گرفت باید برای کاهش نرخ ارز در بازار آزاد، قدرت تجاری این ارز(دلار) را کاهش داد.

وی افزود: بسیاری از کشور‌ها برای ثبت قدرت ارز خود تلاش کرده اند. کشور‌هایی نظیر چین، اتحادیه اروپا و همچنین روسیه تا حدودی هم موفق بوده اند. این یک چراغ سبز از سوی تمام کشورهاست یعنی آن‌ها می‌خواهند از تحت سلطه قرار گرفته شدن توسط آمریکا، خارج شوند.

هاشمی تاکید کرد: آن ها معتقدند هربار که آمریکا می‌خواهد کشوری را مورد تنگنا قرار دهد، از طریق کاهش عرضه دلار و عدم تبادل این ارز وارد جنگ اقتصادی می‌شود. بهترین راه برای کاهش تاثیر دلار و پایین آمدن نرخ این ارز، کاهش قدرت آن و استفاده بیش از پیش از ارز‌های کشور‌های مبدا معاملات است.

وی با اشاره به اینکه تضعیف قدرت دلار در تجارت ایران نرخ آن را در بازار ارز پایین می آورد، افزود: باید به سمت ارزی حرکت کرد که مقبولیت عمومی و راه انتقال مناسب تری نسبت به دلار  داشته باشد.

این کارشناس بانکی گفت: دلار در حال از دست دادن قدرت جهانی خود است زیرا بزرگترین تهدید برای این ارز، خارج شدن کشورها از استفاده آن برای مبادلات تجاری خودشان است؛ تهدید دیگری که دلار را تضعیف می کند ورود ارزهای دیجیتال (رمز ارزها) در بازار مبادلات و سرمایه گذاری هاست.

هاشمی در پایان تاکید کرد: باید دلار را حذف کرد اما نه به صورت یکجا و برای همیشه بلکه باید برای قسمت خاصی از واردات و مبادلاتمان این ارز را در نظر بگیریم. یکی از راهکارهای مناسب  برای خروج از سلطه دلار، پیمان های دوجانبه و چند جانبه پولی است که در حال حاضر ایران با دو کشور ترکیه و روسیه این پیمان را منعقد کرده اما هنوز موفق به فعال بودن این پیمان نشده است. امیدواریم بانک مرکزی برای ایجاد این پیمان های پولی دو جانبه تلاش بیشتری را در پیش بگیرد و همانطور که رئیس کل بانک مرکزی نوید کاهش استفاده از دلار در مبادلات را داده، به آن عمل شود.

نرخ ارز باید کماکان کاهشی باشد

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نوسانات بازار ارز  افزود: در سال گذشته ، بیشتر التهابات بازار ارز ناشی از عوامل خارجی بود و به واقعیت‌های اقتصادی ایران ارتباطی نداشت.

وی ادامه داد: تحلیل‌ها حاکی از این است که نرخ ارز باید کماکان کاهشی باشد و آثار ناشی از آن باید در بهبود شرایط، تقویت و افزایش ارزش پول ملی تاثیر بگذارد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با توجه به شرایطی که در بازار وجود داشته و مدیریت بانک مرکزی روند کاهشی استمرار می‌یابد، تصریح کرد: با سیاست‌هایی که بانک مرکزی اتخاذ می‌کند، می‌توان نرخ ارز را به زیر ۱۰ هزار تومان سوق داد.

یورو
* نمودار فروش یورو در سامانه نیما در سالی که گذشت
آخرین معاملات در بازار ثانویه نرخ یورو را ۹ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده است این درحالی است که در این رقم در بازار آزاد به ۱۴ هزار تومان رسید. در واقع تفاوت ۴ هزار و ۷۰۰ تومانی منجر می‌شود تا شگرد‌های زیادی برای دریافت ارز در بازار ثانویه رخ بدهد در نتیجه به نظر می‌رسد دولت‌ها باید برای کاهش نرخ ارز و رساندن  آن به نرخ  بازار ثانویه برنامه‌های جدی را تعبیه کنند.

بسیاری از کارشناسان دلیل فساد‌های بالا در امور ارزی را همین چند نرخی بودن ارز می‌دانند و خواستار تشکیل بازار متشکل ارزی برای حضور همه معامله کنندگان ارزی است در واقع در این بازار همه کسانی که خریدار ارز و فروشنده هستند در یک مکان جمع می‌شوند تا خرید و فروش را در قالب یک نرخ تعاملی انجام دهند.

همایون دارابی، کارشناس بازار سرمایه بیان کرد: در سراسر دنیا چند نرخی شدن ارز عاملی برای توسعه فساد و رانت است. نرخ دولتی، نرخ نیمایی و نرخ آزاد همگی راه را برای افزایش شگردهای سوء استفاده باز می کند.
وی افزود: برخی با گرفتن نرخ رسمی ارز، اجناس وارداتی خود را با نرخ آزاد به فروش می رسانند و عده ای هم برای ورود به سامانه نیما از راه های مختلف استفاده می کنند. در نتیجه شایسته نظام بانکی و ارزی کشور است که یک مکان آزاد اما نظارت کامل بانک مرکزی برای عدم بروز تخلفات شکل بگیرد. /باشگاه خبرنگاران
سال جدید، سال مهار تورم، متعادل‌کردن قیمت ارز و دوستی بیشتر با همه همسایگانمان است

این خبر دلار به نرخ نیمایی می‌رسد؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز ۱۳۹۸/۰۱/۰۸

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، براساس نرخ های اعلام شده قیمت خرید دلار آمریکا ۱۳,۲۵۰(سیزده هزار و دویست و پنجاه تومان ) و قیمت فروش دلار آمریکا ۱۳,۳۵۰ (سیزده هزار و سیصد و پنجاه تومان)  اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۱۵,۲۵۰ (پانزده هزار و دویست و پنجاه تومان) و قیمت فروش یورو ۱۵,۳۵۰(پانزده هزار و سیصد و پنجاه تومان) است. /دنیای اقتصاد

دلار

واکنش ایران به حکم دادگاه لوکزامبورگ در رفع توقیف از ۱/۷ میلیارد دلار از دارایی‌های بانک مرکزی

این خبر قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا،قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۱/۰۷

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۶۸۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت سکه نسبت به دیروز افزایش یافته است.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲میلیون و  ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۸۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم  ۴۳۳ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز در بازار تهران با قیمت یک میلیون و ۸۷۴ هزار تومان معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۱۵.۷ دلار معامله می‌شود.

صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت فروش دلار نسبت به روز قبل  تغییری نداشته  ولی قیمت خرید دلار از مردم ۵۰ تومان افزایش یافته است.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان است. قیمت فروش یورو نسبت به روز قبل  تغییری نداشته اما قیمت خرید ۵۰ تومان افزایش یافته است.

قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۳۹۸/۰۱/۰۶

این خبر قیمت طلا،قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۱/۰۷ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۳۹۸/۰۱/۰۶

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، قیمت سکه بهار آزادی امروز برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، به طوری که سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۴,۳۸۰,۰۰۰ (چهار میلیون و سیصد و هشتاد هزار) تومان رسیده بود، امروز – سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ مصادف با ۲۶ مارچ ۲۰۱۹ – با رشد ۰.۳۱ درصدی به ۴,۳۹۴,۰۰۰ (چهار میلیون و سیصد و نود و چهار هزار) تومان رسید.

قیمت+سکه

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۳۹۴,۰۰۰ ۱۴,۰۰۰ ۰.۳۱ درصدی امروز
۴,۳۸۰,۰۰۰ ۱۴,۰۰۰ ۰.۳۱ درصدی روز قبل
۴,۳۹۴,۰۰۰ ۴,۰۰۰ ۰.۰۹ درصدی ۷ روز پیش

امروز ۶ فرورین ۹۸ قیمت خرید دلار در صرافی ملی ایران ۱۲،۸۵۰ (دوازده هزار و هشتصد و پنجاه تومان) و قیمت فروش  دلار آمریکا ۱۲,۹۵۰ (دوازده هزار و نهصد تومان)  اعلام شد.

همچنین قیمت خرید یورو ۱۴،۸۵۰ (چهارده هزار و هشتصد و پنجاه تومان) و قیمت فروش یورو ۱۴,۹۵۰ (چهارده هزار و نهصد و پنجاه تومان) اعلام شد. /دنیای اقتصاد

قیمت+سکه

افزایش ۳۴۰ درصدی قیمت سکه در یک سال گذشته

این خبر قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۱/۰۵

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۶۲۹ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲میلیون و  ۵۴۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۶۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۷۴هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم  ۴۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۸۴۳ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۱۷.۸ دلار معامله می‌شود.

صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به آخرین قیمت‌های روز کاری قبل  تغییری نداشته است.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان است.

گفتنی است، روز گذشته صرافی های بانکی قیمت دلار را با ۴۰ تومان کاهش، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان تعیین کردند این اقدام بازار ساز موجب شد تا قیمت دلار آزاد به کانال ۱۳ هزار و ۱۹۰ تومان ریزش کند و برهمین اساس آربیتراژ به کمتر از ۲۵۰ تومان رسید.

قیمت خانه در گرانترین منطقه تهران چند ؟

این خبر قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۱/۰۵ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۱/۰۴

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به آخرین قیمت‌های روز کاری قبل ۵۰ تومان کاهش داشته است.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان است.

بانک مرکزی، همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی اعلام کرد: باتوجه به ضرورت تداوم ارائه خدمات ارزی به هموطنان عزیز در ایام نوروز، صرافی‌های بانکی طی روزهای کاری عید نوروز باز بوده و نسبت به ارائه خدمات ارزی به مشتریان خود اقدام می‌کنند، از این رو متقاضیان می‌توانند برای تأمین نیازهای ارزی خود به صرافی بانکی مراجعه کنند.

بانک مرکزی در توضیحات تکمیلی آغاز فعالیت صرافی های بانکی اعلام کرده است که در روزهای شنبه سوم و یکشنبه چهارم فروردین، صرافی های منتخب بانکی فعال خواهند بود و نیازهای ارزی هموطنان را تامین خواهند کرد.

ماموریت ۶ گانه بانک مرکزی در سال رونق تولید

این خبر قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۱/۰۴ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۹۷/۱۲/۲۸

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به  روز کاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۶۲۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۴۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲میلیون و  ۴۴۹ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۵۹۷ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۴۸هزار تومان فروخته می‌شود.

سکه تمام‌بهار آزادی ۴ میلیون و ۶۲۷ هزار تومان
سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۴۴ هزار تومان
نیم‌سکه بهار آزادی  ۲میلیون و  ۴۴۹ هزار تومان
ربع‌سکه بهار آزادی یک‌میلیون و ۵۹۷ هزار تومان
سکه‌گرمی ۸۴۸هزار تومان

قیمت طلای ۱۸عیار هم  ۴۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۸۱۹ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۰۵.۶ دلار معامله می‌شود.

قیمت  هر  گرم   طلای ۱۸   عیار ۴۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان
  قیمت  هر  گرم   طلای  ۲۴   عیار ۵۶۰ هزار تومان
  قیمت  هر  مثقال   طلا یک میلیون و ۸۱۹ هزار تومان
  قیمت   اونس   طلا ۱۳۰۵.۶ دلار

صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۸۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۴۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری  قبل تغییری نداشته است.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان است.

قیمت   دلار ۱۲ هزار و ۸۹۰ تومان
قیمت   یورو ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت   پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۹۲ تومان
قیمت   درهم ۳ هزار و ۵۰۸ تومان

 

آیا قیمت خودرو در سال ۹۸ افزایش می‌یابد؟

این خبر قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۹۷/۱۲/۲۸ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.