نرخ ۲۹ ارز دولتی ارزان شد

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری،بانک مرکزی امروز صبح نرخ ۴۷ ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۱۰ ارز بین بانکی ثابت ماند، ۲۹ ارز کاهش و ۸ ارز افزایش یافت.

بر اساس اعلام بانک مرکزی نرخ دلار آمریکا همچنان بدون تغییر، ۴۲ هزار ریال، بهای هر یورو ۴۶ هزار و ۳۵۱ ریال و پوند انگلیس ۵۲ هزار و ۳۷۲ ریال است.

این در حالی است که یکصد درام ارمنستان هشت هزار و ۸۰۱ ریال، دینار لیبی ۲۹ هزار و ۷۷۸ ریال، یوان چین ۵ هزار و ۹۱۴ ریال، یکصد بات تایلند ۱۳۷ هزار و ۳۵۰ ریال، رینگیت مالزی ۱۰ هزار و ۵ ریال، یک هزار وون کره ۳۵ هزار و ۱۱۰ ریال، دینار اردن ۵۹ هزار و ۲۳۹ ریال، یکصد تنگه قزاقستان ۱۰ هزار و ۸۳۷ ریال، لاری گرجستان ۱۴ هزار و ۱۶۶ ریال و یک هزار روپیه اندونزی ۲ هزار و ۹۸۰ ریال تعیین قیمت شد.

هر فرانک سوئیس ۴۲ هزار و ۱۳۲ ریال، کرون سوئد چهار هزار و ۳۲۰ ریال، کرون نروژ چهار هزار و ۶۹۴ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۲۰۷ ریال، روپیه هند ۵۹۰ ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۱۹۳ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۲۶ هزار و ۷۹۵ ریال، یکصد ین ژاپن ۳۸ هزار و ۹۱۸ ریال، دلار هنگ کنگ پنج هزار و ۳۶۷ ریال، ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۴ ریال و دلار کانادا ۳۱ هزار و ۵۹۹ ریال ارزش‌گذاری شد.

دلار نیوزلند ۲۶ هزار و ۵۰۵ ریال، راند آفریقای جنوبی دو هزار و ۸۵۴ ریال، لیر ترکیه ۷ هزار و ۳۸۹ ریال، روبل روسیه ۶۵۳ ریال، ریال قطر ۱۱ هزار و ۵۳۹ ریال، یکصد دینار عراق سه هزار و ۵۲۴ ریال، لیر سوریه ۸۲ ریال، دلار استرالیا ۲۸ هزار و ۵۰۲ ریال، ریال سعودی ۱۱ هزار و ۲۰۱ ریال، دینار بحرین ۱۱۱ هزار و ۷۰۳ ریال، دلار سنگاپور ۳۰ هزار و ۴۵۹ ریال، یکصد تاکای بنگلادش ۴۹ هزار و ۷۱۹ ریال، ۱۰ روپیه سریلانکا دو هزار و ۳۲۱ ریال، کیات میانمار ۲۸ ریال و یکصدروپیه نپال ۳۶ هزار و ۶۵۶ ریال نرخ گذاری شدد.نرخ 47 ارز بین بانکی در 28 شهریور 98 /نرخ 47 ارز بین بانکی در 28 شهریور 98 /

این خبر نرخ ۲۹ ارز دولتی ارزان شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

دلار در تیرماه چقدر ارزان شد؟

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، بر اساس آمار بانک مرکزی متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا در تیر ۱۳۹۸ در بازار آزاد شهر تهران ۱۲ هزار و ۶۴۸ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل ۵.۸ درصد کاهش داشته است. همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش یک دلار آمریکا در ماه مذکور به ترتیب ۱۱ هزار و ۳۴۰ تومان و ۱۳ هزار و ۲۴۸ تومان بوده است.

همچنین در تیر ۱۳۹۸ متوسط قیمت فروش یک یورو در بازار آزاد شهر تهران ۱۴ هزار و ۴۷۴ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل ۵.۳ درصد کاهش داشته است. همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش یک یورو در ماه مذکور به ترتیب ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان و ۱۵ هزار و ۱۶۰ تومان بوده است.

در چهار ماهه اول سال ۱۳۹۸ متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا و یک یورو در بازار آزاد شهر تهران به ترتیب ۱۳ هزار و ۵۳۷ تومان و ۱۵ هزار و ۳۹۸ تومان بوده است. متوسط قیمت فروش و درصد تغییر سایر ارزهای عمده در جداول زیر نشان داده شده است.

این خبر دلار در تیرماه چقدر ارزان شد؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۶/۰۴| بازار طلا و ارز نزولی شد

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، قیمت ها امروز در بازار طلای ایران و دلار پایین آمد، سکه بهار آزادی اما افزایش قیمت را تجربه کرد.

قیمت اونس طلا امروز

امروز هر اونس طلا مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که ۲ روز پیش تا ۱,۵۲۷ (یک هزار و پانصد و بیست و هفت ) تومان رسیده بود، امروز – دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۶ آگوست ۲۰۱۹ – با رشد ۰.۹۳ درصدی به ۱,۵۴۱ (یک هزار و پانصد و چهل و یک ) دلار رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۵۴۱ ۱۴ ۰.۹۳ امروز
۱,۵۲۷ ۳۱ ۲.۰۵ ۲ روز پیش
۱,۴۹۶ -۰.۳۸ ۳ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۴۱۱,۴۰۰ (چهارصد و یازده هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱۲ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴۱۱,۴۰۰ -۵۰۰ -۰.۱۳ امروز
۴۱۱,۹۰۰ -۵,۰۰۰ -۱.۲۲ روز قبل
۴۱۶,۹۰۰ ۳,۴۰۰ ۰.۸۱ ۲ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با کاهش ۰.۱ درصدی، از ۵۴۹,۱۰۰ (پانصد و چهل و نه هزار و یکصد ) تومان به ۵۴۸,۵۰۰ (پانصد و چهل و هشت هزار و پانصد ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۵۴۸,۵۰۰ -۶۰۰ -۰.۱۱ امروز
۵۴۹,۱۰۰ -۶,۸۰۰ -۱.۲۴ روز قبل
۵۵۵,۹۰۰ ۴,۶۰۰ ۰.۸۲ ۲ روز پیش

قیمت دلار امروز در صرافی

امروز دلار مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، دلار که روز قبل تا ۱۱,۴۵۰ (یازده هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان رسیده بود، امروز – دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۶ آگوست ۲۰۱۹ – با کاهش ۱.۳۶ درصدی به ۱۱,۲۹۶ (یازده هزار و دویست و نود و شش ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۱,۲۹۶ -۱۵۴ -۱.۳۷ امروز
۱۱,۴۵۰ -۱۴۰ -۱.۲۳ روز قبل
۱۱,۵۹۰ -۱۰ -۰.۰۹ ۲ روز پیش

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

دلار در بازار امروز تهران، به ۱۱,۲۸۰ (یازده هزار و دویست و هشتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۰۶ درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو

یورو، امروز به ۱۲,۷۰۰ (دوازده هزار و هفتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۵۷ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۲,۷۰۰ -۲۰۰ -۱.۵۸ امروز
۱۲,۹۰۰ -۱۳۹ -۱.۰۸ روز قبل
۱۳,۰۳۹ -۶۱ -۰.۴۷ ۲ روز پیش

قیمت پوند امروز

پوند امروز با افزایش ۰.۱ درصدی، از ۱۳,۸۸۲ (سیزده هزار و هشتصد و هشتاد و دو ) تومان به ۱۳,۸۹۷ (سیزده هزار و هشتصد و نود و هفت ) تومان رسید.

آخرین نرخ سایر ارزها

در بازار امروز درهم امارات ۳,۰۸۳ (سه هزار و هشتاد و سه ) تومان، لاری گرجستان ۳,۸۳۸ (سه هزار و هشتصد و سی و هشت ) تومان، لیر ترکیه ۱,۹۵۷ (یک هزار و نهصد و پنجاه و هفت ) تومان، دلار کانادا ۸,۵۱۷ (هشت هزار و پانصد و هفده ) تومان، دلار استرالیا ۷,۶۵۳ (هفت هزار و ششصد و پنجاه و سه ) تومان، فرانک سوئیس ۱۱,۵۸۵ (یازده هزار و پانصد و هشتاد و پنج ) تومان، منات آذربایجان ۶,۶۵۹ (شش هزار و ششصد و پنجاه و نه ) تومان، روبل روسیه ۱۷۲ (یکصد و هفتاد و دو ) تومان و رینگیت مالزی ۲,۶۹۴ (دو هزار و ششصد و نود و چهار ) تومان نرخ گذاری شدند.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی

امروز سکه بهار آزادی خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۴,۰۴۴,۰۰۰ (چهار میلیون و چهل و چهار هزار) تومان رسیده بود، امروز – دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۶ آگوست ۲۰۱۹ – با رشد ۰.۴۹ درصدی به ۴,۰۶۴,۰۰۰ (چهار میلیون و شصت و چهار هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۰۶۴,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰ ۰.۴۹ امروز
۴,۰۴۴,۰۰۰ -۲۰,۰۰۰ -۰.۵ روز قبل
۴,۰۶۴,۰۰۰ ۰ ۰ ۲ روز پیش

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

سکه در بازار امروز تهران، به ۴,۰۸۰,۰۰۰ (چهار میلیون و هشتاد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۱ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه امامی

سکه امامی، امروز به ۴,۰۸۳,۰۰۰ (چهار میلیون و هشتاد و سه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۰۹ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۰۸۳,۰۰۰ ۴,۰۰۰ ۰.۰۹ امروز
۴,۰۷۹,۰۰۰ -۶۷,۰۰۰ -۱.۶۵ روز قبل
۴,۱۴۶,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۰.۲۸ ۲ روز پیش

قیمت ربع سکه امروز

ربع سکه امروز با کاهش ۰.۱۵ درصدی، از ۱,۳۳۱,۰۰۰ (یک میلیون و سیصد و سی و یک هزار) تومان به ۱,۳۲۹,۰۰۰ (یک میلیون و سیصد و بیست و نه هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه گرمی

همچنین هر سکه گرمی با افزایش ۰.۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۹۴۹,۰۰۰ (نهصد و چهل و نه هزار) تومان معامله شد.

این خبر قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۶/۰۴| بازار طلا و ارز نزولی شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جدیدترین نرخ دلار در بازار امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸

بر اساس معاملات انجام شده در صرافی های مجاز:

نرخ خرید هر اسکناس   دلار آمریکا $ ۱۱۲۵۰ تومان
نرخ فروش هر اسکناس دلار آمریکا $۱۱۳۰۰ تومان

نرخ خرید هر اسکناس      یورو€ ۱۲۶۵۰ تومان
نرخ فروش هر اسکناس    یورو€ ۱۲۷۰۰ تومان

روابط عمومی بانک_مرکزی

این خبر جدیدترین نرخ دلار در بازار امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ | بازار دوباره افزایشی شد

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، قیمت ها امروز در بازار طلا، سکه و ارز خلاف روزهای گذشته سیر صعودی را تجربه کردند و افزایش یافتند.

آخرین نرخ اونس طلا

امروز هر اونس طلا خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۴۹۶ (یک هزار و چهارصد و نود و شش ) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۱۹ – با رشد ۲.۰۵ درصدی به ۱,۵۲۷ (یک هزار و پانصد و بیست و هفت ) دلار رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۵۲۷ ۳۱ ۲.۰۵ امروز
۱,۴۹۶ -۰.۳۸ روز قبل
۱,۵۰۱ ۱ ۰.۰۵ ۲ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۴۱۹,۳۰۰ (چهارصد و نوزده هزار و سیصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۳۸ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴۱۹,۳۰۰ ۵,۸۰۰ ۱.۳۸ امروز
۴۱۳,۵۰۰ -۳,۰۰۰ -۰.۷۳ ۲ روز پیش
۴۱۶,۵۰۰ ۲,۱۰۰ ۰.۵ ۳ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با افزایش ۱.۳۷ درصدی، از ۵۵۱,۳۰۰ (پانصد و پنجاه و یک هزار و سیصد ) تومان به ۵۵۹,۰۰۰ (پانصد و پنجاه و نه هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۵۵۹,۰۰۰ ۷,۷۰۰ ۱.۳۷ امروز
۵۵۱,۳۰۰ -۴,۰۰۰ -۰.۷۳ ۲ روز پیش
۵۵۵,۳۰۰ ۲,۸۰۰ ۰.۵ ۳ روز پیش

آخرین نرخ مثقال طلا

در بازار امروز هر مثقال طلا نسبت به ۲ روز پیش، با ۲۷۰۰۰ تومان افزایش، ۱,۸۱۶,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و شانزده هزار) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر مثقال طلا
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۸۱۶,۰۰۰ ۲۷,۰۰۰ ۱.۴۸ امروز
۱,۷۸۹,۰۰۰ -۱۳,۰۰۰ -۰.۷۳ ۲ روز پیش
۱,۸۰۲,۰۰۰ ۵,۰۰۰ ۰.۲۷ ۳ روز پیش

آخرین نرخ دلار در صرافی

امروز دلار خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، دلار که ۲ روز پیش تا ۱۱,۶۰۰ (یازده هزار و ششصد ) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۱۹ – با رشد ۰.۴۲ درصدی به ۱۱,۶۵۰ (یازده هزار و ششصد و پنجاه ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۱,۶۵۰ ۵۰ ۰.۴۲ امروز
۱۱,۶۰۰ -۴۲ -۰.۳۷ ۲ روز پیش
۱۱,۶۴۲ -۵۴ -۰.۴۷ ۳ روز پیش

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

دلار در بازار امروز تهران، به ۱۱,۶۵۰ (یازده هزار و ششصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۴۲ درصدی داشته است.

قیمت یورو امروز

یورو، امروز به ۱۳,۱۰۰ (سیزده هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، بدون تغییر بوده است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۳,۱۰۰ ۰ ۰ امروز
۱۳,۱۰۰ -۴۵ -۰.۳۵ ۲ روز پیش
۱۳,۱۴۵ -۵۱ -۰.۳۹ ۳ روز پیش

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با افزایش ۱.۰۹ درصدی، از ۱۴,۱۹۰ (چهارده هزار و یکصد و نود ) تومان به ۱۴,۳۴۷ (چهارده هزار و سیصد و چهل و هفت) تومان رسید.

قیمت سایر ارزها امروز

در بازار امروز درهم امارات ۳,۱۸۱ (سه هزار و یکصد و هشتاد و یک ) تومان، لاری گرجستان ۳,۹۵۹ (سه هزار و نهصد و پنجاه و نه) تومان، لیر ترکیه ۲,۰۳۰ (دو هزار و سی ) تومان، دلار کانادا ۸,۷۹۷ (هشت هزار و هفتصد و نود و هفت ) تومان، دلار استرالیا ۷,۸۸۴ (هفت هزار و هشتصد و هشتاد و چهار ) تومان، فرانک سوئیس ۱۱,۹۸۷ (یازده هزار و نهصد و هشتاد و هفت ) تومان، منات آذربایجان ۶,۸۷۱ (شش هزار و هشتصد و هفتاد و یک ) تومان، روبل روسیه ۱۷۸ (یکصد و هفتاد و هشت ) تومان، بات تایلند ۳۸۲ (سیصد و هشتاد و دو ) تومان نرخ و رینگیت مالزی ۲,۷۸۸ (دو هزار و هفتصد و هشتاد و هشت ) تومان نرخ گذاری شدند.

قیمت سکه بهار آزادی امروز

امروز سکه بهار آزادی خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، سکه بهار آزادی که ۲ روز پیش تا ۴,۰۶۴,۰۰۰ (چهار میلیون و شصت و چهار هزار) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۱۹ – با رشد ۱.۲۱ درصدی به ۴,۱۱۴,۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و چهارده هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۱۱۴,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۱.۲۱ امروز
۴,۰۶۴,۰۰۰ -۱۰,۰۰۰ -۰.۲۵ ۲ روز پیش
۴,۰۷۴,۰۰۰ ۰ ۰ ۳ روز پیش

قیمت سکه در بازار تهران امروز

سکه در بازار امروز تهران، به ۴,۱۷۰,۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و هفتاد هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۷۱ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه امامی

در بازار امروز سکه امامی نسبت به ۲ روز پیش، با ۳۴۰۰۰ تومان افزایش، ۴,۱۶۸,۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و شصت و هشت هزار) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۱۶۸,۰۰۰ ۳۴,۰۰۰ ۰.۸۱ امروز
۴,۱۳۴,۰۰۰ -۲۱,۰۰۰ -۰.۵۱ ۲ روز پیش
۴,۱۵۵,۰۰۰ ۵,۰۰۰ ۰.۱۲ ۳ روز پیش

این خبر قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ | بازار دوباره افزایشی شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبه

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۲۶۵ هزار تومان (۱۲۵ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان (۱۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) است.

همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز)، ربع سکه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) و هر عدد سکه یک گرمی به قیمت ۹۶۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۱۲ هزار و ۶۷ تومان (۸۵۴۱ تومان کاهش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی نیز ۱۴۲۵.۹۲ دلار است.

شیب صعودی قیمت ارز زیاد شد

اما پس از آنکه قیمت ارز با سرعت قابل توجهی کاهش یافت، در روزهای گذشته بار دیگر شیب افزایش قیمت ارز افزایش یافته است.

بانک‌ها امروز (دوم مرداد) قیمت دلار را نسبت به روز گذشته افزایش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در بانک‌ها که در روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۵۴ تومان بود، امروز ۱۱ هزار و ۹۴۵ تومان خریداری شد.

شعب ارزی بانک‌ها امروز هر یورو را ۱۳ هزار و ۳۷۳ تومان می‌خرند که قیمت این ارز نیز افزایش داشته است.

هر پوند انگلیس هم امروز در شعب ارزی بانک‌ها به قیمت ۱۴ هزار و ۸۸۵ تومان خریداری می‌شود.

ارز مسافرتی گران شد

قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۴۵ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان می‌رسد.

نرخ ارز در صرافی‌های بانکی

اما صرافی‌های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان است.

این صرافی‌ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان می‌خرند و ۱۴ هزار و ۵۰ تومان می‌فروشند که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

این خبر قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبه اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۴/۳۱| دلار ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان شد

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، صرافی‌های بانک‌ها امروز ‌دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان است.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند. /تسنیم

این خبر قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۴/۳۱| دلار ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه امروز ۹۸/۰۴/۳۰

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز کاری قبل، به قیمت ۴ میلیون و  ۲۳۵ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۳۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۲۹۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۴۴۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۶۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۵ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۲۵.۳ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز موجب شده تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود. البته قیمت دلار در دو سه روز اخیر روند افزایشی داشته است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می آید.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است.

نوع قیمت لحظه
قیمت دلار ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت یورو ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت پوند ۱۵ هزار و ۳۵۴ تومان
قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۳۴۳ تومان
قیمت سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۱۳۴ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۲۳۵ هزار تومان
قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۲۹۸ هزار تومان
قیمت ربع سکه یک میلیون و ۴۴۹ هزار تومان
قیمت سکه گرمی ۹۶۹ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۰۵ هزار و ۶۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۴۰  هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۷۵۶ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار ۱۴۲۵.۳ دلار
قیمت پلاتیندلار ۸۴۹ دلار
قیمت انس نقرهدلار ۱۶.۲۳ دلار

این خبر قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه امروز ۹۸/۰۴/۳۰ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۴/۲۷| بازار طلا کاهشی شد، ارز و سکه صعودی

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، بازار طلا، سکه و دلار امروز نوسانات زیادی را تجربه کرد، طلا با وجود آنکه در ساعات نخست روز افزایش قیمت را تجربه کرد در حال حاضر با کاهش رو به رو شد، در مقابل بازار ارز و سکه روند افزایشی را حفظ کرده است.

قیمت اونس طلا امروز

امروز هر اونس طلا خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۴۰۴ (یک هزار و چهارصد و چهار ) تومان رسیده بود، امروز – پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ مصادف با ۱۸ جولای ۲۰۱۹ – با رشد ۱.۲۶ درصدی به ۱,۴۲۲ (یک هزار و چهارصد و بیست و دو ) دلار رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۴۲۲ ۱۸ ۱.۲۶ امروز
۱,۴۰۴ -۱۱ -۰.۷۸ روز قبل
۱,۴۱۵ ۳ ۰.۲۲ ۲ روز پیش

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۳۹۳,۲۰۰ (سیصد و نود و سه هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۵ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۳۹۳,۲۰۰ -۲,۰۰۰ -۰.۵۱ امروز
۳۹۵,۲۰۰ ۴۰۰ ۰.۱ روز قبل
۳۹۴,۸۰۰ -۱۵,۰۰۰ -۳.۸ ۲ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با کاهش ۰.۵۳ درصدی، از ۵۲۷,۰۰۰ (پانصد و بیست و هفت هزار) تومان به ۵۲۴,۲۰۰ (پانصد و بیست و چهار هزار و دویست ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۵۲۴,۲۰۰ -۲,۸۰۰ -۰.۵۴ امروز
۵۲۷,۰۰۰ ۶۰۰ ۰.۱۱ روز قبل
۵۲۶,۴۰۰ -۲۰,۰۰۰ -۳.۸ ۲ روز پیش

قیمت مثقال طلا امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا نسبت به روز قبل ، با ۷۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۷۰۳,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و سه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر مثقال طلا
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۷۰۳,۰۰۰ -۷,۰۰۰ -۰.۴۲ امروز
۱,۷۱۰,۰۰۰ ۲,۰۰۰ ۰.۱۱ روز قبل
۱,۷۰۸,۰۰۰ -۶۵,۰۰۰ -۳.۸۱ ۲ روز پیش

قیمت دلار امروز در صرافی

دلار، امروز به ۱۱,۵۰۰ (یازده هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۹۶ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۱,۵۰۰ ۱۱۱ ۰.۹۶ امروز
۱۱,۳۸۹ -۵۰۰ -۴.۴ روز قبل
۱۱,۸۸۹ -۲۱۱ -۱.۷۸ ۲ روز پیش

قیمت دلار در بازار تهران امروز

دلار در بازار امروز تهران، به ۱۱,۹۸۰ (یازده هزار و نهصد و هشتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۸۳ درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو

یورو امروز با افزایش ۰.۶۶ درصدی، از ۱۳,۳۰۰ (سیزده هزار و سیصد ) تومان به ۱۳,۳۸۹ (سیزده هزار و سیصد و هشتاد و نه ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۳,۳۸۹ ۸۹ ۰.۶۶ امروز
۱۳,۳۰۰ -۵۵۰ -۴.۱۴ روز قبل
۱۳,۸۵۰ -۲۰۰ -۱.۴۵ ۲ روز پیش

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با افزایش ۱.۲۶ درصدی، از ۱۴,۶۸۷ (چهارده هزار و ششصد و هشتاد و هفت ) تومان به ۱۴,۸۷۵ (چهارده هزار و هشتصد و هفتاد و پنج ) تومان رسید.

قیمت سایر ارزها امروز

در بازار امروز درهم امارات ۳,۲۴۵ (سه هزار و دویست و چهل و پنج ) تومان، لاری گرجستان ۴,۱۳۲ (چهار هزار و یکصد و سی و دو ) تومان، لیر ترکیه ۲,۰۹۲ (دو هزار و نود و دو ) تومان، دلار کانادا ۹,۱۲۸ (نه هزار و یکصد و بیست و هشت ) تومان، دلار استرالیا ۸,۳۸۱ (هشت هزار و سیصد و هشتاد و یک ) تومان، فرانک سوئیس ۱۲,۰۵۹ (دوازده هزار و پنجاه و نه ) تومان، منات آذربایجان ۷,۰۱۲ (هفت هزار و دوازده ) تومان، روبل روسیه ۱۹۰ (یکصد و نود ) تومان، بات تایلند ۳۸۶ (سیصد و هشتاد و شش ) تومان و رینگیت مالزی ۲,۸۹۶ (دو هزار و هشتصد و نود و شش ) تومان نرخ گذاری شدند.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی

امروز سکه بهار آزادی خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۳,۸۹۴,۰۰۰ (سه میلیون و هشتصد و نود و چهار هزار) تومان رسیده بود، امروز – پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ مصادف با ۱۸ جولای ۲۰۱۹ – با رشد ۱.۲۶ درصدی به ۳,۹۴۴,۰۰۰ (سه میلیون و نهصد و چهل و چهار هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۳,۹۴۴,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۱.۲۶ امروز
۳,۸۹۴,۰۰۰ -۵۰,۰۰۰ -۱.۲۹ روز قبل
۳,۹۴۴,۰۰۰ -۱۵۰,۰۰۰ -۳.۸۱ ۲ روز پیش

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

سکه در بازار امروز تهران، به ۴,۰۶۰,۰۰۰ (چهار میلیون و شصت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۲۴ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه امامی

سکه امامی، امروز به ۴,۰۰۱,۰۰۰ (چهار میلیون و یک هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۶۲ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۰۰۱,۰۰۰ -۲۵,۰۰۰ -۰.۶۳ امروز
۴,۰۲۶,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰ ۰.۳۹ روز قبل
۴,۰۱۰,۰۰۰ -۱۶۲,۰۰۰ -۴.۰۴ ۲ روز پیش

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه امروز با افزایش ۴.۵۴ درصدی، از ۲,۰۹۸,۰۰۰ (دو میلیون و نود و هشت هزار) تومان به ۲,۱۹۸,۰۰۰ (دو میلیون و یکصد و نود و هشت هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ ربع سکه

در بازار امروز ربع سکه نسبت به روز قبل ، با ۱۰۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱,۳۹۹,۰۰۰ (یک میلیون و سیصد و نود و نه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه گرمی امروز

همچنین هر سکه گرمی با افزایش ۱.۰۴ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۹۵۹,۰۰۰ (نهصد و پنجاه و نه هزار) تومان معامله شد.

این خبر قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۴/۲۷| بازار طلا کاهشی شد، ارز و سکه صعودی اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۴/۲۵|دلار در آستانه ورود به کانال ۱۱هزار تومن

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، صرافی‌های بانک‌ها امروز ‌سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش نسبت به دیروز، ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار  تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان است.

نرخ یورو و دلار نسبت به صبح روز گذشته ۳۰۰ تومان کاهش داشته است.

 ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند. /تسنیم

این خبر قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۴/۲۵|دلار در آستانه ورود به کانال ۱۱هزار تومن اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.