تبلیغ رستوران عابدزاده در جواب استقلالی هستی یا پرسپولیسی!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، هیراد حاتمی و حمید گودرزی در برنامه شب عید خود، دنبال پاسخ یک پرسش قدیمی بودند. اینکه احمدرضا عابدزاده استقلالی است یا پرسپولیسی؟

گلر رویایی فوتبال ایران که هم استقلال بازی کرده و قهرمان آسیا شده و هم در پرسپولیس کلی قهرمانی لیگ بدست آورده و تا جام جهانی پیش رفته است، بعد از بیماری سخت، اگرچه با مشکل واژه‌ها را ادا می‌کند اما شکر خدا حسابی حواسش به گفته هایش است.
او عادت ندارد بگوید استقلالی است یا پرسپولیسی چون می خواهد دل هواداران دو تیم را نشکند.

احمدرضا دیشب هم در برابر همه اصرارهای مجریان تلویزیونی زیر بار این سئوال نرفت اما خیلی زیرکانه کسب و کارش را تبلیغ کرد و گفت:«من از آبادان آمدم و رفتم اصفهان و تهران و اصفهان و باز تهران، الان هم که برگربار دارم تو شمال!»
او چند بار این جمله را تکرار کرد تا سرانجام مجری‌ها بی خیال سئوال‌شان شوند. /خبرآنلاین

حرف‌های جسورانه مسعود شجاعی روی آنتن زنده را شنیدید آقای پرستویی؟

این خبر تبلیغ رستوران عابدزاده در جواب استقلالی هستی یا پرسپولیسی! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

برانکو: طارمی پذیرفته که اشتباه کرده است!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، چهار سال پیش زمانی که پرسپولیس در یکی از بدترین شرایط خود قرار داشت و جزو قعرنشینان جدول رده بندی بود، مسئولان باشگاه به سراغ مردی رفتند که با تیم ملی ایران در جام ملت‌های ۲۰۱۴ آسیا نتایج خوبی کسب کرده بود و این تیم را به جام جهانی ۲۰۰۶ برده بود و در بازی‌های آسیایی هم تیم ملی ایران را قهرمان کرده بود.

شاید در همان روزهای ابتدایی حتی خوش بین ترین هواداران پرسپولیس هم تصور نمی‌کردند مرد کروات بتواند این تیم را به جایگاهی برساند که سه سال پیاپی مدعی قهرمانی باشد، دو قهرمانی کسب کند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. اما برانکو ایوانکوویچ این رؤیا را محقق کرد و حالا چهره دوست داشتنی و محبوب هواداران است.

برانکو و تیمش سال ۹۷ را در شرایطی به پایان رساندند که صدرنشین لیگ هجدهم هستند و یکی از مدعیان قهرمانی در این دوره به شمار می‌روند. مرد محبوب سکوهای سرخ که تیمش را برای دربی روز ۱۰ فروردین آماده می‌کند، به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

بسیار موفق بودیم

برانکو ایوانکوویچ درباره سال دشواری که پرسپولیس با توجه به کمبود بازیکن پشت سر گذاشت تا این تیم با کمترین تعداد بازیکن به قهرمانی در لیگ برتر و نایب قهرمانی در آسیا برسد گفت: سال بسیار موفقی را پشت سر گذاشتیم. برای ما مربیان همیشه کار سخت است. واقعاً من به جمع بازیکنانم اعتقاد داشتم. از همه چیز مهم‌تر اینکه ما تیم بودیم. چون تیم است که همه کار از آن بر می‌آید. این موضوع خودش یک پدیده است.

بقا یعنی ۳۰۰ درصد توان!

سرمربی پرسپولیس درباره توان بازیکنان خود در طول فصل نیز اظهار داشت: شما وقتی برای بقا می‌جنگید آن وقت ۳۰۰ درصد توان تان را می‌گذارید. جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم. ما فقط خیلی کم با قهرمانی در آسیا هم فاصله داشتیم.

تلخ‌ترین روز نایب قهرمانی پرسپولیس است؟

وی در پاسخ به این سوال که آیا با برخی هواداران پرسپولیس که نایب قهرمانی این تیم در آسیا را تلخ‌ترین روز سال می‌دانند موافقید اذعان داشت: من موافق این دیدگاه نیستم. البته حیف شد که باختیم ولی واقعاً همه باید افتخار کنیم بابت دستاوردهایی که کسب کردیم. باید به روش بازی خودمان ببالیم. من نگاه مثبت به آن دارم. بازی فینال نمایش بزرگ فوتبالی بود. شاید بزرگترین بازی در ۳۰،۴۰ سال اخیر بود.

پرسپولیس ایران را قله فوتبالی دنیا رساند

برانکو تصریح کرد: نه در رده ملی و نه در رده باشگاهی هیچ وقت فوتبال ایران چنین عظمتی ندیده بود. یک تیم ایرانی در فینال بود که نمایش بسیار زیبایی از فوتبال ایران داشت. این بازی معرفی بسیار زیبایی از فوتبال بود. چون قله دنیای فوتبال، امروز در ایران بود.

رئیس فیفا گفت به خودتان ببالید

سرمربی پرسپولیس درباره گفتگوی خود با میهمانان ویژه این بازی گفت: اینفانتینو رئیس فیفا به من گفت باید به خاطر فوتبالی که بازی کردید به خودتان ببالید. همه متأسف بودند که چرا موفق نشدیم. باید به افتخاراتی که کسب کردیم به خودمان ببالیم. باید شاد باشیم که دستاورد بزرگی را برای ایران رقم زدیم.

با انگشتم به کسی اشاره نمی‌کنم

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه او معمولاً با برخی تصمیمات خودش را به چالش دعوت می‌کند تا مساله‌هایش را خودش حل کند یادآور شد: من سعی می‌کنم همین موضوع حل مساله را به بازیکن انتقال بدهم. منظورم این است که در هر بازی شما مقداری خوب هستید و بخشی هم خوب نیستید. من مربی ای هستم که با انگشت به یک بازیکن اشاره نمی‌کنم که بگویم مشکل تو بودی. بلکه سعی می‌کنم مشکل را حل کنم. اینکه یک نفر پاس نداد یا شخص دیگری بد بود مشکلی را حل نمی‌کند. مشکل را باید در قالب تیمی حل کنیم.

طارمی دلش نبود بماند من هم گفتم باشد!

سرمربی پرسپولیس در ادامه این موضوع راجع به دلایل رضایت به مهدی طارمی برای جدایی از پرسپولیس در بدترین برهه زمانی گفت: مهم نیست که من اجازه دادم او برود یا نه. ما به طارمی پیشنهاد تمدید قرارداد دادیم. هیچ کس او را بیرون نکرد. او حرفه ای است و زندگی‌اش را از راه فوتبال می‌گذراند. قراردادش در پایان فصل تمام می‌شد. می‌خواست برود. من دیدم او نوشته است می‌خواهم بروم. تجربه و پیام من این بود که اجازه دهم راهش را برود. باشگاه در فاصله سه ماه مانده به اتمام قراردادش تصمیم گرفت او را بفروشد. اگر آن موقع نمی‌فروخت سه ماه بعد می‌رفت و خیری هم از پول فروش او نمی‌دیدیم. وقتی یک بازیکن ذهنش جای دیگر است نمی‌توان از او استفاده کرد. او کتبی نوشت می‌خواهم بروم. پس کسی که نمی‌خواهد بماند را نباید به زور نگه داشت.

طارمی فهمید چه اشتباهی کرد

برانکو در ادامه اظهار داشت: حالا اینکه او خودش بداند اشتباه کرده است بزرگی خودش را می‌رساند. این موضوع چیز عجیبی نیست. این مسائل درباره واکنش بازیکنان طبیعی است. خود شما آنطور که در ۲۰ سالگی فکر می‌کنید در ۲۵ سالگی فکر نمی‌کنید. اینها تجربه است. اما یک مساله بزرگی که مهدی طارمی دارد این است که او پذیرفته است اشتباه کرده است. این یک قدم خیلی مهم و مثبتی است که می‌تواند او بهتر شود.

رفتن مسلمان و منشأ ربطی به سکوها نداشت

وی در خصوص اینکه آیا محسن مسلمان و گادوین منشأ را برای اینکه احتمال داشت با نیمکتنشینی باعث شعارهای هواداران شوند کنار گذاشت تصریح کرد: این بازیکنان کسانی بودند که در زمان خودشان به باشگاه خدمت کردند. هوادار از همه مهم‌تر است. و تمام تلاش ما برای آنهاست. با این حال چیزهایی هست که باید احترام گذاشت. آن هم نیازها و منافع تیم است. مثل بحث محسن مسلمان که در زمان خودش خیلی خدمت کرد و تلاش زیادی داشت اما پرسپولیس دنبال بهتر و بهتر شدن است.

به فرهاد مجیدی گفتم ترجیح من فرد دیگری است

برانکو درباره انتخاب بازیکن تصریح کرد: این اتفاق درباره انتخابم در زمان حضور در تیم‌ملی، راجع به فرهاد مجیدی و آرش برهانی هم بر می‌گردد. آن زمان فهمیدم آرش برهانی به درد من می‌خورد. خودم شخصاً به فرهاد مجیدی که شخصیت خیلی خوب و بزرگی دارد گفتم ترجیح من آرش برهانی است. حالا اینکه اشتباه کردم یا نه مربوط به بحث زمانی در همان دوره است. مجیدی اسطوره فوتبال ایران است و بازیکن خیلی خوبی بود. او لیاقت این را داشت که من مستقیم با او صحبت کنم تا از طریق رسانه‌ها نفهمد. بسیار هم محترمانه پذیرفت. تبریک هم می‌گویم که چنین سطح درکی داشت.

منشأ در پرسپولیس موفق نبود شاید جایی دیگر…

سرمربی سرخپوشان پایتخت در خصوص کنار گذاشتن مسلمان افزود: درباره مسلمان و بشار رسن هم همینطور بود. من باید انتخاب می‌کردم. بازیکنی مثل مسلمان که ۳۰-۲۹ سال دارد باید بازی کند. شانس بازی کردن او در تیم‌های دیگر می‌توانست بیشتر باشد. درباره منشأ هم همینطور. شما یکسری بازیکن دارید که در تیم دیگر عالی هستند اما در سایر تیم‌ها خوب نیستند. برای همین است باشگاه عوض می‌کنند تا بتوانند بفهمند کجا می‌توانند خوب باشند. منشأ دقیقاً همینطور بود. منشأ برای پیکان در طول یک فصل، ۱۶ گل زد. اما وقتی به پرسپولیس آمد در طول ۴۲ بازی تنها پنج گل زد. فکر می‌کردیم بیشتر گل بزند اما موفق نبود. پرسپولیس باید مستمر دنبال بهتر و بهتر بودن باشد. به بازیکنانم هم می گویم باید روز به روز بهتر شوند.

مطمئنم بودیمیر به دردمان می‌خورد

برانکو در خصوص حضور ماریو بودیمیر در پرسپولیس نیز صحبت کرد و گفت: این بحث‌ها کاملاً طبیعی است. وقتی اوکراینی‌ها را هم آوردیم همین بود. من نمی‌توانم از این موضوع فرار کنم. درباره گلر ازبکستانی هم همینطور. باز هم می گویم وقتی درباره بازیکن صحبت می‌کنیم هیچ تضمینی روی هیچ بازیکنی نیست. چه ایرانی چه خارجی باشد.

چرا هموطن خود را آوردید؟

وی در ادامه درباره انتقاد برخی افراد مبنی بر اینکه برانکو چرا هموطن خود را به پرسپولیس آورد نیز تاکید کرد: بودیمیر هموطن من است و این بخشی از حغرافیای وجود او و من است. مربیان برزیلی هم بازیکن برزیلی می‌آورند. او را آوردم چون شناخت داشتم. می‌دانستم کدام بازیکن را می‌خواهم که گلزنی کند. ماریو از وقتی آمد یکسری مصدومیت‌ها سراغش آمد. با این حال باز هم تضمین نیست که او موفق باشد. ولی من اطمینان دارم بودیمیر به دردمان خواهد خورد. حالا انتقاد هست که چرا برادرم زلاتکو را آوردم. یا اینکه چرا اصغر را مترجم خودم کردم و رضا چلنگر نیست. با این حال فکر می‌کنم جواب تمام این صحبت‌ها را نتایج می‌دهد.

با یک ملی پوش مقابل شش ملی پوش استقلال قهرمان شدیم

برانکو ایوانکوویچ درباره رابطه تیره و تار با کارلوس کی روش گفت: می‌دانی به چه چیزی افتخار می‌کنم؟! اینکه چطور به این نتایج خوب رسیدیم. اینکه تیم بودیم. فقط یک بیرانوند را به عنوان ملی پوش داشتیم. بعداً نورالهی هم اضافه شد. ما یک بازیکن ملی پوش داشتیم اما استقلال شش ملی پوش داشت. توانستیم خیلی زودتر از موعد در لیگ برتر قهرمان شویم. سپس به فینال آسیا برسیم. در ادامه سوپرجام را بگیریم. شش بازیکن ملی پوش خودمان نظیر وحید امیری، فرشاد احمدزاده، رامین رضائیان، مهدی طارمی، صادق محرمی را هم نداشتیم.

با برنامه تیم ملی موافق نبودم اما ساکت ماندم

سرمربی پرسپولیس که در سال آخری که کی روش در تیم ملی بود درگیری‌های لفظی فراوانی با یکدیگر داشتند گفت: مدام درباره درگیری من با کی روش می‌پرسند. یک سوال دارم. شما به من یادآوری کنید چه زمانی من یا بازیکنانم شخصاً مخالف تیم ملی بوده‌ایم و صحبتی در این باره کردیم؟ تا جایی‌که من می‌دانم کی‌روش همواره علیه من پست می‌گذاشت و مصاحبه می‌کرد. تاکنون جوابی از من دیده‌اید؟ خودم همیشه از تیم ملی حمایت کرده‌ام. حتی به برنامه تیم ملی که با آنها موافق هم نبودم احترام گذاشتم و ساکت ماندم. دو مثال می زنم تا متوجه شوید. به من بگویند کدام برنامه را برای تیم ملی انتخاب نکردیم.

یک نفر به من بگوید چطور داور پنجم می‌تواند پنالتی را رد کند

برانکو در ادامه صحبت‌هایش راجع به درگیری با کی روش به بحث تصمیمات داوران علیه پرسپولیس پرداخت و افزود: شما خبرنگارید و باید از پرسپولیس بنویسید؟ تا حالا شده از شما بخواهم برای من و به نفع من بنویسید. این وظیفه شماست از من نقد کنید. اما وظیفه تان است بنویسید و بپرسید چرا پنالتی دیدار قبلی مان با سپیدرود رشت گرفته نشد. چطور داور پنجم که پشت خط دروازه است می‌تواند صحنه‌ای که چندین مانع نظیر تور دروازه، تیرک و بازیکنان داخل محوطه جریمه جلوی دید او را گرفتند را ببیند. من نمی دانم چطور توانست از آن زاویه تشخیص دهد که پنالتی نیست.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: من کاری با پنالتی گرفتن یا نگرفتن داور ندارم. فقط سوالم این است چرا داور پشت خط عرضی زمین می‌تواند نظر داور اصلی را برگرداند. می دانم شما خبرنگاران فوتبالی هم مثل من خیلی فوتبال می‌بینید. کجای دنیا دیده اید که تصمیم داور اینچنین عوض شود؟ من فقط دوبار یادم می‌آید که چنین اتفاقی افتاد. یک‌بار کمک داور بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان نظر داور را مبنی بر پنالتی تغییر داد. یک‌بار هم در بازی پرسپولیس و سپیدرود رشت. دو بازی فقط این اتفاق افتاد که یک طرف آن پرسپولیس بود.

تکرار اشتباهات اتفاقی نیست

وی در پاسخ به اینکه اشتباهات داوری را عمدی می‌دانید افزود: من حرفی در این باره نمی زنم. خودتان می‌دانید و بنویسید. من مانده ام چطور ممکن است داور پنجم در بازی با سپیدرود توانست آن صحنه را که از او خیلی هم دور بود پنالتی را رد کرد. اما آنقدر این اتفاقات زیاد و تکراری شده نمی‌توان گفت تمامی آنها اتفاقی است.

دلیل ریکاوری های کی روش واقعاً چه بود؟

برانکو در ادامه صحبت‌هایش بار دیگر به نقد عملکرد فنی کارلوس کی روش پرداخت: تک تک شما خبرنگاران توانستید جو را مثبت نگه دارید که مشکلی پیش نیاید. با این حال چیز دیگری می‌خواهم بگویم آیا یک بار از من یا بازیکنانم شنیده اید چرا بازیکنانم بعد از هر بازی به ریکاوری تیم ملی رفتند؟

دانش خود را قالب چه کسی کردند؟!

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: آیا تمرین ریکاوری چیزی غیر از این است که بازیکن از اهواز بیاید برای اینکه ۴۵ دقیقه تمرین کند. در حالی‌که دو ساعت در راه و سپس یک ساعت داخل هواپیما می‌نشیند. بازیکن سپس به تهران می‌آید تا پس از یک‌ساعت به کمپ تیم ملی برسد. بعد از ۴۵ دقیقه باز هم ۵ ساعت طول می‌کشد تا به اهواز برگردد. اینها می‌خواهند به چه کسی دانش خود را بفروشند و قالب کنند؟! آیا بازیکن در اهواز جکوزی ندارد.

می‌دانستم همه چیز سر فتاحی خراب می‌شوند

سرمربی پرسپولیس در ادامه با اشاره به برنامه ریزی سازمان لیگ برای بازی‌های فصل جاری افزود: مساله بعدی که اکنون به عنوان یک مشکل اپیدمی شده و می‌دانستم این اتفاق می‌افتد مربوط به هجمه ای است که علیه آقای فتاحی مسئول مسابقات لیگ راه افتاده است. او راه حلی ندارد. ما به او زنگ زدیم و گفتیم برنامه را بدهید. برنامه لیگ را دادند و دیدم بازی‌های پشت سر هم است. پرسیدم می‌توان تغییر داد؟ گفت زمان نداریم و نمی‌شود تغییر داد. من هم آنها را درک می‌کنم چون واقعاً نمی‌شد تغییر داد. آن‌وقت ایشان گفت نیازی نیست امروز بازی کنید و بهتر است فردا بازی کنید. این موضوع امکان پذیر نیست. ما نمی‌توانستیم بازی قبلی خودمان را به تعویق بیاندازیم و در فاصله چهار روز مانده به بازی با استقلال تهران یک دیدار دیگر برگزار کنیم.

برانکو درباره اعتراض دوم خود به برنامه‌های تیم ملی گفت: اردوهای ۱۰ روزه تیم ملی را ۲۰ روزه می‌کردند. ما آن را هم درک کردیم اما تمام بازیکنان که به اردوی تیم ملی می‌رفتند ۷ الی ۸ نفر بودند. چون لژیونرها نمی‌توانستند بیایند و بمانند. آیا باز هم شما دیدید ما اعتراض می‌کردیم؟ ما هرگز اعتراضی نکردیم.

نمره به کی روش در تیم ملی ایران؟

«چه نمره‌ای به کی روش می‌دهید؟» برانکو در پاسخ به این سوال اظهار داشت: سخت می‌شود درباره نمره دادن صحبت کرد. گفتن یک عدد مربوط به فاکتورهای زیادی است که باید مورد مطالعه و بررسی قرار بدهید.

چهارمی در جام ملت‌ها جشن دارد؟

برانکو درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا اذعان داشت: واقعیت این است در جام ملت‌های آسیا تیم ملی ایران موقعیت و شانس فوق العاده ای داشت تا به فینال برسد. چون راحت ترین مسیر را پیش روی خود می‌دید. نه خبری از کره جنوبی و عربستان بود؛ نه استرالیا. ایران حریفان ضعیفی داشت. ایران در نیمه نهایی به حریفان جدی نظیر ژاپن رسید. همه انتظار داشتیم در این مسیر به فینال برسد اما نرفت.

برانکو درباره اینکه صحبت‌هایی را به کنایه درباره حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا با تنها یک ملی پوش به کی روش زده بود اظهار داشت: من واقعیت را گفتم که تنها با یک ملی پوش به فینال رفتیم. آیا خیلی تراژدی و غم انگیز است که از تیم ملی انتظار نتیجه گیری داشته باشیم. چهارمی در جام ملت‌ها افتخار آمیز است و جشن گرفتن دارد؟

در جام جهانی هیچ کار خاصی نکردیم

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد کارلوس کی روش با تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز یادآور شد: در جام جهانی هم پس از پیروزی مقابل مراکش اسپانیا را داشتیم که شش روز قبل از شروع جام، تیمش با رفتن مربی به هم ریخته بود. پرتغال را هم داشتیم که تنها کریس رونالدو حضور داشت. به نظرم هیچ کار خاص و اثری ندیدیم که در دوره‌ای که گفتم رخ بدهد.

ادعای کی روش برای آشتی با من واقعیت ندارد

برانکو درباره اینکه کارلوس کی روش مدعی شده بود قصد داشته مشکلاتش با شما را حل کند و پیشنهاد آشتی از طریق علی پروین هم داده بوده است اما شما نپذیرفتید تصریح کرد: نه! واقعیت ندارد. من اصلاً با او مشکلی نداشتم او با من مشکل داشت. اصلاً نمی دانم کی روش با من چه مشکلی داشت. قبل از شروع جام جهانی قراردادم را با پرسپولیس دوساله تمدید کردم و همه چیز مشخص بود. قهرمان سوپر جام، لیگ و نایب قهرمان آسیا شدیم. من قبل از شروع بازی‌ها گفتم که اهداف و بلندپروازی‌هایمان چه چیزی است. زمانی این ها را گفتم که غرق در مشکلات بودیم.

السد را که بهتر از تیم ملی قطر است بردیم

سرمربی سرخپوشان پایتخت در ادامه درباره دشواری مسیر پرسپولیس در رسیدن به فینال قهرمانان آسیا به بازی این تیم با السد قطر اشاره کرد و گفت: بر خلاف بقیه مشکلاتمان را پنهان نکردیم. به فینالی رسیدیم که السد را قبلش شکست داده بودیم. آنها بهتر از تیم ملی قطر هستند. چون ژاوی، گابی و بونجاح را داشتند. با این وضعیت فکر نمی‌کنم اعتراض به تیم ملی و نتیجه گیری اش مشکلی داشته باشد. انتظارمان این بود تیم ملی به فینال برسد که نرسید.

مذاکره با دالیچ برای تیم ملی ایران

وی درباره اینکه دیدار او با زلاتکو دالیچ در امارات باعث شد تا شایعاتی درباره مذاکره وی با سرمربی تیم ملی کرواسی برای پذیرش مربیگری در ایران شنیده شود پاسخ داد: این بحث‌ها سخیف و زشت است. زلاتکو دالیچ رفیق من است. خیلی اتفاقی همزمان با هم در دبی امارات بودیم. او برای کارهای شخصی آمده بود. زلاتکو قبلاً بازیکن من بود و حالا هم همکار من و دوست من است. افتخار می‌کنم به نتایجی که او با تیم ملی کرواسی گرفته است.

من می دانم همیشه کسانی هستند که بخواهند نتیجه‌ای که می‌گیرید را تحقیر کنند. شما یک مربی را در ایران پیدا کنید که در سه کشور مختلف قهرمان لیگشان شده باشد و دو بار در جام جهانی بوده است و مدال برنز این مسابقات را گرفته است.

تبعیض بین تیم‌های تهرانی و اصفهانی؟

برانکو راجع به صحبت‌هایی که پیرامون تبعیض بین پرسپولیس و تیم‌های اصفهانی لیگ برتر می‌شود محتاطانه پاسخ داد و اظهار داشت: این مسائل را شما بررسی کنید. می‌توانید آنالیز بازی‌های پرسپولیس را عادلانه با سایر تیم‌ها انجام دهید تا ببینید چه اشتباهاتی برای پرسپولیس و بقیه تیم‌ها افتاده است.

هت تریک قهرمانی خیلی سخت است

وی درباره انتظار هواداران برای هت تریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران یادآور شد: خیلی سخت خواهد بود. چندماه پیش هم همین حرف را زدم.

استقلال ۱۵ بازیکن جدید گرفته است

برانکو درباره رقیبان اصلی پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر اظهار داشت: تراکتورسازی با شش هفت بازیکن قوی خودش را تقویت کرده است که سه نفر از آنها فقط کاپیتان تیم ملی هستند. سپاهان هم خودش را با شش هفت بازیکن تقویت کرده است.

سرمربی پرسپولیس درباره تغییرات استقلال تهران نیز صحبت کرد و گفت: استقلال هم ۱۵ بازیکن جدید گرفته است. لیگ امسال خیلی جالب خواهد بود. این اتفاقات قشنگ‌ترین چیزهایی است که در فوتبال ایران رخ می‌دهد. پدیده هم تیم خوبی است که خیلی خوب بازی کرده است. من فکر می‌کنم لیگ تا آخرین ثانیه خیلی جذاب پیش می‌رود.

چه چیزی بهتر از دربی در شروع سال

برانکو درباره نخستین دیدار پرسپولیس در سال ۹۸ با استقلال تهران تصریح کرد: چه چیزی بهتر از این می‌تواند باشد که سال با دربی شروع می‌شود. منتظر این بازی هستیم

وی درباره پیش بینی خود از نتیجه دربی افزود: اهل پیش بینی نیستم. یعنی راستش را بخواهید پیش بینی ام خوبی نیست

استقلال با شفر؟

سرمربی پرسپولیس درباره تأثیرگذاری شفر در استقلال تهران نیز گفت: استقلال پارسال و امسال نشان داد کیفیت بالایی دارد. قابل انتظار بود برای قهرمانی بجنگد.

فغانی: با خدم و حشم به موفقیت نرسیده‌ام

این خبر برانکو: طارمی پذیرفته که اشتباه کرده است! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

کری سیدجلال برای استقلالی‌ها

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در شرایطی که سرخپوشان پایتخت نتیجه بسیار خوبی از دیدار با سپیدرود گرفتند و صدر جدول را دوباره تصاحب کردند، گفت: «به تازگی یکسری از گلایه ها را مطرح کرده و معتقدم ما به قدری خسته ایم که نمی توانیم با دو یا سه روز استراحت به شرایط ایده‌آل برگردیم. به زمان بیشتری برای استراحت احتیاج داریم. نه فقط امروز بلکه باید بین بازی ها هم زمانی برای استراحت داشته باشیم. بچه ها واقعا خسته هستند ولی با این حال پرسپولیس تیمی است که هوادارانش انتظار دارند در هر بازی برای پیروزی به جنگ رقبا برود و ما نیز همین کار را انجام خواهیم داد. امیدوارم اتفاقاتی رخ بدهد که با موفقیت های بیشتر، خستگی را زودتر از خودمان دور کنیم.» حسینی اضافه کرد: «سال ۹۷ هرچه که بود، تمام شد و باید به فکر روزهای بهتر باشیم. ما خسته ایم اما هواداران بدانند با تمام قدرت وارد دربی خواهیم شد و به دنبال پیروزی در این بازی هستیم. قطعا سه امتیاز دربی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در وهله اول به مصاف رقیب سنتی می رویم و در وهله دوم، با یکی از مدعیان قهرمانی تقابل داریم ولی ما هم پرسپولیس هستیم و به خاطر هواداران هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهیم تا برنده به خانه برگردیم و نوروز زیبایی برای طرفداران مان بسازیم.» کاپیتان سرخپوشان در نهایت گفت: «پیشاپیش سال نو را نیز به طرفداران پرسپولیس و همه هواداران فوتبال و تمام ایرانی ها تبریک عرض می کنم. امیدوارم سال بسیار خوبی در انتظار همه باشد و مشکلات برای مردم نیز کاهش یابد. از سوی دیگر دعا می کنم پرسپولیس نیز با کسب پیروزی های بیشتر، قهرمانی های بیشتری در سال جدید رقم بزند.»/خبرآنلاین

پاتوسی: از این پرسپولیس بهتریم و منتظر دربی هستم

این خبر کری سیدجلال برای استقلالی‌ها اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

پاتوسی: از این پرسپولیس بهتریم و منتظر دربی هستم

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، کیفیت پایین الحاجی گرو و مارکوس نیومایر در نیم‌فصل اول، صدای هواداران استقلال را در آورده بود که چرا چنین بازیکنانی باید جذب استقلال شوند. پس از اینکه این دو بازیکن از استقلال جدا شدند، مسئولان باشگاه با وسواس دنبال گزینه‌های خارجی دیگری رفتند، اما این ذهنیت برای علاقه‌مندان ایجاد شده بود که آیا بازیکنانی که این مقطع به استقلال می‌آیند، می‌توانند کارایی لازم را داشته باشند یا نه.

آیاندا پاتوسی، هافبک آفریقای جنوبی و ایسما گونکالوس بازیکن گینه‌ای در آخرین روزهای نقل‌وانتقالات زمستانی به استقلال پیوستند. پاتوسی به دلیل برخی قوانین داخلی در ایران چند هفته‌ای نتوانست برای استقلال بازی کند، اما از روزی که مجوز بازی را گرفت، نشان داد چه کیفیتی دارد. او در سه بازی متوالی برای استقلال بازی کرد تا حسابی خودش را در دل هواداران جای دهد. حالا ترکیب او، ایسما و منشا خط حمله استقلال را قوی کرده است و آبی‌پوشان اکنون با صدر جدول فاصله‌ای اندک دارند.

آیا تصور می‌کردی سه هفته پیاپی برای استقلال گل بزنی؟

می‌دانید، من بازیکنی هستم که باور دارد و خودش را ملزم می‌داند که در تمام بازی‌ها گل بزند و در پیروزی تیمش سهیم شود، حالا می‌خواهد با گلزنی باشد یا با دادن پاس گل. بنابراین باور داشتم که می‌توانم و الان هم باور دارم که بعد از این بهتر هم می‌توانم کار کنم، چون اگر سختکوش باشید هیچ چیزی نمی‌تواند شکست‌تان دهد.

چه نظری درباره زندگی در ایران داری؟

فوق‌العاده بوده و از هر لحظه‌اش لذت می‌بردم و هر روز تلاش می‌کنم چیزهای جدیدی یاد بگیرم. از آنجایی که ما در این چند وقت اخیر بازی‌های زیادی داشته‌ایم، من خیلی از ترکیب تیم بیرون نبوده‌ام و بیشتر استراحت می‌کنم، اما یک چیزی در اینجا هست که هنوز به آن عادت نکرده‌ام.

چه چیزی؟

شیوه رانندگی مردم در خیابان‌ها وحشتناک است!

گادوین منشا به تو و ایسما گونکالوس درباره فوتبال ایران چه چیزهایی گفته است؟

او همیشه از استقلال مثبت صحبت می‌کرد و اعتقاد دارد که می‌توانیم امسال قهرمان شویم. او آدم خوبی است.

تو به همراه منشا و ایسما گونکالوس مثلث خط حمله استقلال را تشکیل می‌دهید که خیلی خوب کار کرده است. آیا اسمی برای مثلث خودتان گذاشته‌اید؟

من نمی‌توانم نامی برای آن انتخاب کنم و می‌گذارم که هواداران این کار را بکنند.

قراردادت با استقلال قرضی بوده و این فصل به پایان می‌رسد. آیا دوست داری قراردادت را تمدید کنی؟ 

البته، من استقلال را دوست دارم و از هر لحظه بازی در استقلال لذت می‌بردم، اما باید دید چه اتفاقاتی می‌افتد.

دو هفته دیگر باید در دربی ایران بازی کنی، چه اطلاعاتی درباره دربی تهران داری؟

من ویدئوهای این بازی را دیده‌ام و شنیده‌ام که چقدر دربی برای مردم و هواداران استقلال مهم است، اما راستش را بخواهید من فکر می‌کنم ما بهتر از پرسپولیس فعلی هستیم. من بازی‌های آنها را دیده‌ام و منتظر بازی در دربی هستم.

آیا استقلال می‌تواند قهرمان ایران شود؟

صد درصد، با تیمی که داریم می‌توانیم قهرمان شویم، اما ما باید سخت کار و برای پیروزی تلاش کنیم. ان‌شاءالله.

پاتوسی ؛ تاچ گل، تاچ گل

این خبر پاتوسی: از این پرسپولیس بهتریم و منتظر دربی هستم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

دلیل خوشحالی مفرط بغداد بونجاح چه بود؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری و ‌به نقل از الرای، السد توانست با گلی که مهاجم الجرایری این تیم در آخرین دقیقه بازی به ثمر برساند سه امتیاز ارزشمند برابر پرسپولیس را به دست آورد.

بونجاح بعد از گلزنی در این دیدار شادی گل زیادی داشت. او بعد از بازی، گفت‌: از ابتدا هم می‌دانستیم که بازی سختی پیش رو داریم و به همین دلیل با تمرکز بسیار بالایی بازی کردیم. خوشبختانه در نهایت گل پیروزی را به ثمر رساندیم تا هم موقعیت خود را در جدول رده‌بندی بهتر کنیم و هم هواداران خود را شاد کنیم.

او در ادامه اضافه کرد: از این پیروزی بسیار خوشحال هستیم و امیدوارم که آغاز خوبی برای ما در این جام باشد و در ادامه هم نتایج بهتری به دست آوریم.

این مهاجم الجزایری درباره خوشحالی زیاد خود بعد از گل، اظهار کرد: خوشحالی من طبیعی بود. این گل، گل پیروزی و در دقیقه پایانی بود. باید هم خوشحالی زیادی می‌کردم چرا که بعد از خستگی زیاد و در آخرین دقیقه به گل رسیدیم. داور یک گل درست ما را مردود اعلام کرد و دو ضربه پنالتی هم برای ما نگرفت و فرصت‌های زیادی را هم از دست دادیم. برای رسیدن به این گل خستگی زیادی را تحمل کردیم. وظیفه من گل زدن است و همه برای این گل تلاش کردند.

اظهارنظر جالب رونالدو پس از هت تریک مقابل اتلتیکو

این خبر دلیل خوشحالی مفرط بغداد بونجاح چه بود؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جانشین بیرانوند از اروپا می‌آید / جدایی بیرو جدی شد

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری،  شنیده می‌شود علی رضا بیرانوند در پایان فصل جاری لیگ برتر فوتبال به جمع لژیونر‌های فوتبال ایران اضافه می‌شود و ازتیم فوتبال پرسپولیس جدا خواهد شد.

این در حالی است که بیرانوند هنوز با پرسپولیس قرارداد دارد و در صورتیکه پیشنهاد قابل قبول از لیگ‌های اروپایی دریافت کند که هم برای خود او و هم برای باشگاه پرسپولیس نفع داشته باشد از ایران می‌رود.

باشگاه پرسپولیس هم در این مورد بی میل نیست که با فروش بیرانوند سود قابل توجهی به جیب بزند و البته در مورد جانشین بیرانوند باید گفت ۲ گزینه نهایی در لیست مدیران باشگاه وجود دارد.

رشید مظاهری که مدت هاست بحث حضورش در تیم پرسپولیس وجود دارد از نهایی‌ترین و جدی‌ترین گزینه‌های دروازه بانی در پرسپولیس است و از سوی دیگر امیر عابدزاده یکی از گزینه‌های دیگر لیت مدیران باشگاه پرسپولیس و شخص برانکو برای قرار گرفتن در دروازه این تیم است.

باید دید بیرانوند در پایان فصل از کدام تیم‌ها پیشنهاد رسمی دریافت می‌کند چرا که تاکنون فقط یک باشگا ترکیه‌ای پیشنهاد رسمی خود را برای به خدمت گرفتن بیرانوند ارائه کرده است و تا پایان فصل احتمال یک پیشنهاد از لیگ برتر انگلیس هم وجود دارد. / باشگاه خبرنگاران جوان

جواب رد بیرانوند به تیم انگلیسی

این خبر جانشین بیرانوند از اروپا می‌آید / جدایی بیرو جدی شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به باشگاه پرسپولیس و برخی از بازیکنان + اسناد

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری،  حسین هدایتی اخیرا در دادگاه رسیدگی به پرونده تخلفاتش ادعاهایی را مطرح کرد که در نوع خود قابل توجه بود و نیاز به بررسی و رسیدگی داشت. او مدعی شده پرداختی‌های زیادی به باشگاه پرسپولیس و مسئولان وقت این باشگاه داشته در حالی که علی‌اکبر طاهری در زمان حضورش در تاریخ ۹ دی ماه سال جاری در مورد پرداختی‌های هدایتی به باشگاه پرسپولیس و برخی بازیکنان این تیم شفاف‌سازی کرده بود.

با توجه به اظهارات اخیر هدایتی؛ طاهری مدیرعامل پیشین پرسپولیس بار دیگر توضیحاتی را ارائه کرد و مدارکی را در اختیار خبرگزاری ها قرار داده است.

طاهری در این باره گفت: همان طور که پیش از این با مدرک اعلام کردم، باشگاه پرسپولیس با حسین هدایتی همکاری نداشت بلکه اسپانسر وقت باشگاه قرارداد امضا کرد. در واقع باشگاه پرسپولیس در قرارداد اسپانسری خود با شرکت «نگاه پردازان امین سیما کیش» تمام اختیارات تبلیغاتی را به این شرکت داد و این شرکت قرارداد همکاری با شرکت استیل آذین امضا کرد. همان طور که در نامه مشاهده می‌کنید در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۵ این قرارداد بین این دو شرکت امضا شده است. (تصاویر زیر)

1

طاهری اضافه کرد: پشت‌بند این قرارداد دو متمم امضا کردند که البته این کار بعدا انجام شد اما به همان تاریخ قرارداد ثبت کردند که در نوع خود جالب و کار ناشیانه‌ای است. اولین متمم این است؛ پول‌هایی که می‌گیرند چطور باشد که بتوانند فرار مالیاتی کنند. متمم دیگر اینکه هر چه در ۵ سال قبل هدایتی به پرسپولیس پرداخت کرده به حساب این قرارداد بیاید که من زیر بار این مسئله نرفتم و گفتم مگر ممکن است شرکت دولتی در حساب‌های مالی‌اش عنوان کند یک فرد هر مبلغی در ۵ سال گذشته به باشگاه پرداخت کرده را در قرارداد جدید می‌‌آورد. در نامه رسمی مخالفت خود را با این متمم اعلام کردم. به خاطر همین مسئله اشاره شده بین هدایتی و شیرازی (مدیرعامل شرکت نگاه پردازان امین سیما کیش) مشاجره  پیش آمد و هدایتی تهدید به پا پس کشیدن کرد. (تصویر زیر)

6

مدیرعامل پیشین پرسپولیس عنوان کرد: همان طور که در قرارداد پیداست شرکت استیل آذین در سال اول باید مبلغ ۱۰ میلیارد تومان پرداخت می‌کرد. نکته جالب اینکه در قرارداد آمده بود ابوالفضل اکبری به عنوان کسی که کار را آورده، باید یک و نیم میلیارد تومان بگیرد که این خودش جای رسیدگی دارد.

طاهری گفت: او (هدایتی) برای ما لیست ۲۰ نفره لیدرها را ارسال کرد که آنها را به کربلا فرستاده و هزینه‌های آن را به حساب باشگاه گذاشته بود. به او گفتیم به ما چه مربوط که لیدرها را به عتبات عالیات فرستادی یا به ما چه ارتباطی دارد که به بازیکن پول دادی؟ تاکید کردیم هر پرداختی قبل از این قرارداد انجام دادی هیچ ارتباطی به ما و قرارداد جدید ندارد. همان‌طور که در مدارک مشخص است او مجددا لیست ۱۸ نفره برای باشگاه فرستاد که آن را هم قبول نکردیم. باز هم شهریور ماه سال بعد پرداختی که به رامین رضاییان داشت را به لیست پرداختی‌هایش به باشگاه اضافه کرد که آن را هم قبول نکردیم. (تصاویر زیر)

10

طاهری در ادامه خاطرنشان کرد: در مدارکی که مشاهده می‌کنید امور مالی باشگاه پرسپولیس یک گزارش تطبیقی ارائه داده که در سمت راست ادعای استیل آذین آمده و در روبه‌روی آن توضیح باشگاه ذکر شده است. مثلا به صورت سند توضیح داده شده که ۲۰۰ سکه از سوی استیل آذین پرداخت شده که بخشی از آنها به بازیکنان اهدا و بقیه آن فروخته و به حساب باشگاه واریز شده است. با این شرایط این آقا در دادگاه ادعای دروغ کرده که گفته به طاهری سکه داده‌ام. این آقا سکه‌ها را به حسین خبیری داد  و او آنها را نزد ما آورد و گفت: «حاج حسین این سکه‌ها را داده و اصرار دارد که شب بازی بین بازیکنان پخش شود.» من همان موقع به ترکاشوند گفتم هر سکه‌ای که به هر بازیکنی می‌دهید حتما از او امضا بگیرید که سند در باشگاه موجود باشد. به ترکاشوند گفتم بقیه سکه‌ها را بفروشد و به حساب باشگاه واریز کند. آن آقا هم گفته بود که باشگاه هر تصمیمی در مورد سکه‌ها بگیرد مشکلی ندارد. بر این اساس برخی از سکه‌ها فروخته شد و سند واریزی آنها در خزانه باشگاه است.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس گفت: در مورد ۲۰۰ هزار یورو عنوان شده هم بگویم که دقیقا شماره سند و یورویی که فروخته و پولی که به خزانه باشگاه واریز شده، موجود است. پس ادعایی که این آقا کرده و گفته فلان مبلغ را به فلان شخص داده دروغ است. همه این مبالغ و سکه‌ها را خبیری به باشگاه می‌‌آورد و ما هم تاکید داشتیم همانند سایر افراد دیگری که به باشگاه پرداختی دارند، به حساب باشگاه واریز شود. همان طور که همه می‌دانند شماره حسابی به هواداران اعلام کردیم که هر فردی می‌خواهد به باشگاه کمک کند به این شماره حساب که متعلق به باشگاه است، واریز کند. هر فردی هم که حضوری پول یا سکه به باشگاه می‌آورد به او می‌گفتیم پول را به حساب باشگاه واریز کند و سندش را نیز در باشگاه نگه می‌داشتیم.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه در مورد پرونده هدایتی، قاضی بر اساس مستندات رای صادر می‌کند، گفت: آنچه مشخص است اینکه از طرف این آقا هیچ پولی به من داده نشده و هر پولی هم به باشگاه می‌فرستاد به نماینده‌اش می‌گفتیم که به حساب باشگاه واریز کند. اسناد همه این پرداختی‌ها موجود است. حتی تیم که در تبریز بود نماینده این آقا چکی را با خود آورده بود که به وی گفتم این چک را به حساب باشگاه بخواباند و ما آن را بین بازیکنان تقسیم خواهیم کرد. تاکید می‌کنم حتی یک ریال هم از سوی این آقا و نماینده‌اش به طاهری و ترکاشوند پرداخت نشده است. ضمن اینکه پرداختی‌های او به بازیکنان ارتباطی به باشگاه نداشت. شاید او دلش می‌خواست فلان مبلغ را به فلان بازیکن پرداخت کند یا اینکه آنها را به منزلش دعوت کرده و سکه اهدا کند. در مدارک هم مشاهده می‌کنید که باشگاه تاکید کرده این پرداختی‌ها به خود هدایتی و بازیکن ارتباط دارد.

(تصویر زیر مربوط به پاسخ باشگاه پرسپولیس به لیست ارسالی هدایتی است)

17

فهرست ستاره‌ها و تیم‌هایی که از حسین هدایتی پول گرفتند

این خبر افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به باشگاه پرسپولیس و برخی از بازیکنان + اسناد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

فهرست ستاره‌ها و تیم‌هایی که از حسین هدایتی پول گرفتند

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، در روزهای گذشته حسین هدایتی درگیر پرونده ۵۸۶ میلیارد تومانی بانک سرمایه بود؛ بدهی‌ نجومی که به عنوان وام‌ از بانک سرمایه بازگردانده نشده است. حسین هدایتی تنها یکی از بدهکاران بانکی بزرگ در سال‌های گذشته است گه البته مقایسه رقم بدهی‌ها با ارقام نجومی چندهزار میلیاردتومانی دیگر بدهکاران چشم‌گیر نیست. اما با وجود این جلسات بازپرسی حسین هدایتی بازتاب رسانه‌ای زیادی داشت. آخرین تصاویری گه پیش از جلسات بازپرسی از او منتشر شده بود، جشن تولدی خصوصی بود که در آن مجتبی محرمی و ناصر محمدخانی دو ستاره قدیمی پرسپولیس کنار او ایستاده بودند و روی دوش هدایتی شنلی قرمز رنگ انداخته بودند؛ شنلی که به نقش قهرمانانه در سال‌های گذشته در باشگاه پرسپولیس تعبیر می‌شد. هر وقت باشگاه به مشکل مالی نیاز داشت او شبیه به قهرمانان کامیک بوک‌های مارول به داد تیم رسیده بود و هر بازیکنی برای تمدید قراردادش با پرسپولیس ناز می‌کرد، این هدایتی بود که با صدور چکی چند صد میلیون تومانی رضایت او را برای حضور در جمع سرخ‌های تهران فراهم می‌کرد. اودر اردیبهشت سال ۹۴ هم در خصوصی‌سازی دستوری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس یکی از جدی‌ترین مشتریان خرید امتیاز باشگاه پرسپولیس بود که البته «اهلیت» او تایید نشد.

در اولین جلسه دادگاه بررسی اتهامات هدایتی یک جمله از زبان دادستان ورزش ایران را نگران کرد. او خبر داد هر کسی که در این سال‌ها از هدایتی پولی گرفته باید برگرداند. خبری که موجی از نگرانی را بین فوتبالیست‌های و تیم‌های لیگ‌برتری به وجود آورد. اما یک سوال نقش آقای عابربانک در فوتبال ایران تنها به کمک‌های مالی از پرسپولیس محدود می‌شد؟ بررسی ساده نشان می‌دهد که تنها باشگاه پرسپولیس وام‌دار هدایتی نیست و با مرور دیدارها، ملاقات‌های خصوصی و البته کمک‌های نقدی آقای عابربانک می‌توان فهمید که او دست به نقدترین عابربانک‌ در سال‌های گذشته بوده. از کمک به سرخ‌های تهران تا یاری به فدراسیون فوتبال و البته ساپورت مالی باشگاه‌های ملوان و سپیدرود. آیا همه این ستاره‌ها و تیم‌ها باید پولی که از هدایتی گرفته‌اند برگردانند؟

 ۵۰۰ میلیون تومان/ انتقال بیرانوند به پرسپولیس

عابدینی: قول تامین مبلغ قرار داد را از آقای هدایتی گرفتم. ایشان گفت من قبلاً هم اعلام کردم بودجه آوردن بیرانوند را تامین می‌کنم.

بیرانوند رابطه چندانی با هدایتی نداشت. در عکس دسته جمعی پرسپولیسی‌ها با هدایتی هم غایب بود. اما بعید است از گرفتن پاداش‌هایی که بقیه پرسپولیسی‌ها به مناسبت‌های مختلف از هدایتی گرفتند امتناع کرده باشد. اما اینکه چیزی بیش از بقیه گرفته باشد غیر ممکن است.

۷۰۰میلیون تومان/ انتقال وحید امیری به پرسپولیس

کی‌روش: متأسفانه بدون اطلاع ما به هتل ورود کردند، با آن حق ورودی که دوستانشان در تیم ملی بودند این دلال‌ها نیز به اردو ورود کردند.

امیری همیشه بازیکن بی‌حاشیه‌ای بود و طبیعی است هیچ حرفی در این باره نزده باشد. هر بار خبرنگاری از او در این باره سوال کرد جوابی نگرفت. اما امیری بازیکن گران‌قیمتی است و به احتمال زیاد این پول رد و بدل شده است. امیری هنوز هم به دستگیری هدایتی واکنشی نشان نداده.

۲۰۰هزار یورو/ بابت قرارداد گولچ با پرسپولیس

ترکاشوند: از این پول فقط ۴۰ هزار یورو به گولچ و ۱۰هزار یورو به ایجنتش رسید. باقی پول به حساب باشگاه واریز شد.

این یکی خیلی جالب است. به گولچ سه ماه هیچ پولی ندادند و او طبق قرارداد پرسپولیس را ترک و به فیفا شکایت کرد. پرسپولیس در فیفا محکوم شد که پول گولچ را بدهد. در نهایت پرسپولیس ۶۰ هزار دلار به گولچ پرداخت کرد تا به این ترتیب از جرائم انضباطی فیفا و کسر امتیاز فرار کند.

 ۴۰۰هزار دلار/ پول قرارداد فدراسیون با آدیداس

عابدینی: حسین هدایتی به همراه چند تن دیگر نقش مهمی در خرید لباس‌های آدیداس داشتند و به فدراسیون کمک‌های شایانی کردند.

این مبلغ مربوط به همان قرارداد پرمساله و مبهمی است که فدراسیون با آدیداس بسته بود و هرگز اطلاع رسانی درستی درباره‌اش نشد. در روزهای تحریم هدایتی با استفاده از روابطش این پول را به آدیداس داد و پیراهن‌های تیم ملی به مسئولان فدراسیون تحویل داده شد.

۴۰میلیون تومان/ کمک هزینه های درمان حجازی

ناصر حجازی: به جز آقای هدایتی هیچ فرد دیگری در مورد هزینه‌های درمان به من کمک نکرد.

در روزهایی که حجازی در بستر بیماری بود اصلا قبول نمی‌کرد کسی برای هزینه بالای درمان بیماری‌اش به او کمک کند. او به سینه چند نفر از مسئولان کشوری هم دست رد زده بود اما بعد از درگذشت حجازی مشخص شد که هدایتی از این سختگیری حجازی معاف شده بود.

جزییاتی از بدهی‌های حسین هدایتی / ۱۵۰۰ میلیارد تومان فقط به بانک سرمایه!

۷۸میلیون تومان/ مالیات قرارداد برانکو با تیم ملی

برانکو: هدایتی را می‌شناسم و می‌دانم هوادار پرسپولیس است. او به فدراسیون هم کمک کرده است.

رابطه هدایتی و برانکو همیشه خوب بوده. در یک برهه شایعه شده بود برانکو با طاهری مدیر عامل وقت پرسپولیس به مشکل خورده است. دقیقا در همان روزها برانکو عکسی از ملاقاتش با هدایتی منتشر کرد و نوشت: تشکر از تو به خاطرات حمایت‌هایت از تیم و هواداران.

۷۰۰میلیون تومان/ انتقال سید جلال حسینی به پرسپولیس

حسینی: پرسپولیس یک تیم مردمی است که همه می‌توانند به آن کمک کنند. بعدها مشخص می‌شود که به بقیه باشگاه هم چه کمکی شده

حسینی بر خلاف امیری در این باره حرف زد. او در پاسخ به ادعای کی‌روش که گفته بود حسینی و امیری با استقلال به توافق رسیده بودند گفت: امکان ندارد من قرارداد ببندم و زیر قراردادم بزنم. آن موقع قطر بودم و با افتخار به پرسپولیس برگشتم.هر کس مدرکی در این باره دارد رو کند.

۸۰۰ میلیون تومان/ بابت خرید ناموفق کاوه رضایی

توفیقی: کاوه با پرسپولیس تمام کرده بود. اگر ما پول بیشتری نمی‌دادیم به استقلال نمی‌آمد. اما شرط او قرارداد یک ساله بود.

در این باره اتفاقات عجیبی افتاده است. هدایتی در این باره گفته: یک روز مدیران پرسپولیس تماس گرفتند و گفتند بابت امضای قرارداد با کاوه ۸۰۰ میلیون لازم دارند. من هم این پول را دادم. اما کاوه رفت استقلال. مدیران پرسپولیس هم آن ۸۰۰ میلیون را ندادند و صرف چیزهای دیگری شد.

۱,۲۰۰میلیارد تومان/ بازگشت طارمی از ترکیه

وکیل طارمی: تماس با طارمی برای شما کاری نداشت. در این مدت هیچ کس نگفت طارمی رضایت‌نامه گرفته است. همه هم می‌دانستند ریزه شکایت کرده است.

اگر یادتان باشد هدایتی در برنامه ۹۰ یک فایل صوتی از گفتگویش با مهدی طارمی پخش کرد که طارمی در آن خطاب به هدایتی می‌گفت: «حاجی! من فقط به عشق خودت برمی‌گردم!» هدایتی این فایل را پخش کرد تا ثابت کند برای طارمی پول واریز کرده است.

۵۰میلیون تومان/ کمک به هزینه های درمان پورحیدری

فریده شجاعی: روزی که هدایتی برای عیادت به بیمارستان آمده بود، فاکتور را دید و آن را پرداخت کرد.

در روزهایی که پورحیدری در بستر بیماری بود خانواده‌اش برای پرداخت هزینه‌های بیمارستان حسابی به زحمت افتاده بودند. باشگاه استقلال هم نمی‌توانست کمک چندانی به او بکند. اما هدایتی که قبلا به ناصر حجازی هم کمک کرده بود بخشی از هزینه‌های درمان پورحیدری را تقبل کرد.

۳۰۰میلیون تومان/ تسویه قرارداد حمید درخشان

درخشان: هدایتی تا الان ریالی برای پرسپولیس خرج نکرده است و فقط وعده و وعید می‌دهد. چک برگشتی او در جیب من است.

درخشان که از هدایتی چک گرفته بود بارها بابت پاس نشدن این چک مصاحبه کرد و به هدایتی طعنه زد. هدایتی اما سعی کرد پاسخی به او ندهد. فقط یک بار در صفحه شخصی‌اش نوشت: جواب ابلهان خاموشی است. آن هم از نوع دلال جماعت!

۴۰۰سکه بهار آزادی/ پاداش دومین قهرمانی متوالی پرسپولیس

ترکاشوند: این ۴۰۰ سکه هم بخشی از قرارداد اسپانسرینگ استیل آذین با پرسپولیس بود.

هدایتی کل این سکه‌ها را به عنوان پاداش برد ۴ بر دو در دربی به طاهری داد. اما بعدها مشخص شد طاهری به بازیکنی فقط ۳ سکه داده است و بقیه سکه‌ها فروخته شد و به حساب باشگاه واریز شد. کمی بعد هم ترکاشوند سند فروش سکه‌ها را منتشر کرد تا ثابت کند پول به حساب باشگاه واریز شده.

۸ میلیارد تومان/ کمک به باشگاه ملوان بندرانزلی

صادق درودگر: چیزی بین من، شما و خدا هست که امیدوارم این مسئله همچنان بین من و شما و خدا بماند و مجبور نشوم خیلی مسائل را بگویم.

درودگر آن روزها مدیر عامل ملوان بود اما از اینکه هدایتی به وعده‌هایش در قبال ملوان عمل نکرده شکایت داشت. هدایتی اما در مصاحبه‌ای مدعی شد که از ۸ میلیاردی که وعده داده بود به ملوان بدهد، فقط ۱۶۰ میلیونش باقی مانده که منتظر است نماینده باشگاه ملوان برود و پول را بگیرد!

۹۰۰میلیون تومان/ پاداش به تیم ملی جام ملت های ۲۰۱۵

هدایتی: طبق قولی که دادم سریعا پس از برد شیرین تیم ملی انجام وظیفه شد. راستی رنگ قرمز چه قدر به بازیکنان تیم ملی می‌آید.

این پول بعد از صعود تیم ملی به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ به مسئولان داده شد. هدایتی شخصا به هتل محل اقامت تیم ملی در استرالیا رفت و این پاداش را داد. هر چند بعدا اعلام شد این پاداش نصف مبلغی است که قبلا وعده داده شده بود و باعث عصبانیت کی‌روش شد.

۴۰۰میلیون تومان/ بازگشت رضائیان از ترکیه

رضاییان: من نخواستم تو این تیم بمونم و آخر به هر بدبختی که بود راضیشون کردم که قراردادم رو فسخ کنم.

رضاییان هم هرگز حرفی درباره هدایتی نزد. او هم مثل بیرانوند در عکس دسته جمعی پرسپولیسی‌ها با هدایتی غایب بود. اما او هم چند هفته بعد از بازگشت طارمی به پرسپولیس، از ترکیه به تهران آمد. هدایتی ۴۰۰ میلیون به بازیکنی داد که قراردادش با ریزه اسپور فسخ شده بود.

۴۰۰هزار دلار/ پاداش دومین قهرمانی متوالی پرسپولیس

هدایتی: در دو مرحله پنج و هفت ماهه بنابر تقاضای آقایان فدراسیون فوتبال برای قسط مطالبات آقای کی‌روش پرداختی داشتیم

در روزهایی که اوضاع مالی فدراسیون بد بود هدایتی به کمک فدراسیون رفت. کی‌روش اما بعد از خراب شدن رابطه‌اش با هدایتی گفت: «من اینگونه ایجنت‌ها که به اصطلاح به آنها دلال گفته می‌شود را اگر در تیم ملی بخواهند فعالیت کنند، قبول نخواهم کرد و نخواهم پذیرفت.»

یک میلیارد تومان/ کمک به باشگاه سپیدرود

نظرمحمدی: اگر سپیدرود به لیگ برتر صعود کرد کمک های مادی و معنوی بود که از سوی خیرخواهانی امثال هدایتی به این تیم تزریق شد.

هدایتی حداقل در ۳ مرحله به حساب باشگاه سپیدرود پول واریز کرد. این پول‌ها مربوط به زمانی است که سپیدرود در دسته یک بازی می‌کرد و با این کمک‌های مالی اوضاع تیم بهتر شد و به لیگ برتر صعود کرد. شایعاتی هم درباره خرید سپیدرود توسط هدایتی منتشر شد.

۱,۴۰۰میلیارد تومان/ بابت جذب خلعتبری از عجمان

علی دایی: هدایتی با این کار نشان داد که یک پرسپولیسی واقعی است و جا دارد از او تشکر کنم.

خلعتبری با قراردادی گران قیمت به تیم عجمان امارات پیوسته بود. اما درست در همان روزها ایران و امارات به مشکل خوردند و قرار بر این شد خلعتبری هر طور شده به ایران برگردد. به همین دلیل رویانیان به هدایتی رو زد و از او برای پرداخت مبلغ رضایتنامه خلتعبری کمک گرفت. /روزنامه سازندگی

تشریح شگردهای عجیب و غریب عابربانک پرسپولیس از زبان نماینده دادستان

این خبر فهرست ستاره‌ها و تیم‌هایی که از حسین هدایتی پول گرفتند اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

گادوین منشا: من کسی را نزدم؛ اگر کسی دستش را به بدن شما می‌زد و موهای‌تان را محکم می‌کشید، چه‌کار می‌کردید؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مهاجم نیجریه‌ای استقلال گفت: وقتی در پرسپولیس بودم با تعصب بالایی برای آن تیم به میدان می‌رفتم و در استقلال هم با تعصب برای تیمم بازی می‌کنم.

گادوین منشا که در نیم‌فصل به استقلال آمده، سرانجام در اهواز و روبه‌روی فولاد طلسم گلزنی را شکست و دروازه حریف خوزستانی استقلال را باز کرد. او در ارتباط با این بازی و حواشی پیرامون آن به گفتگو نشست. گفتنی است این مصاحبه پیش از اعلام حکم کمیته اخلاق انجام شده است. /خبرورزشی

بالاخره برای استقلال گل زدی؟

خیلی از این بابت خوشحالم. از روز اول که به استقلال آمدم دوست داشتم گلزنی کنم ولی نمی‌شد. البته کمی فرصت لازم داشتم تا به هماهنگی لازم با تیم برسم و حالا شرایط برایم خیلی بهتر است.

برنامه خاصی برای این دیدار داشتید؟

بله! این بازی با تفکراتی متفاوت به میدان رفتیم و خود من مسئولیت‌هایی تازه داشتم. ما برای پیروزی در این دیدار برنامه داشتیم.

درباره گلت حرف می‌زنی؟

منتظر توپ بودم که فرشید آن پاس را داد. توپش درست در جایی فرود آمد که می‌خواستم. باید آن را گل می‌کردم وگرنه حیف می‌شد. با این همه خیلی خوشحالم که توانستم برای استقلال گل بزنم و تمام تلاشم را می‌کنم که باز هم برای تیم جدیدم گلزنی کنم.

پیش از بازی اتفاقاتی رخ داد که باعث شد درگیری‌هایی بین تو و یکی از هواداران به وجود بیاید. توضیح می‌دهی که موضوع چه بود؟

از صبح روز بازی در هتل که بودیم، هیچ حریم خصوصی نداشتیم. همه دیدند من با کسی بدرفتاری نکردم. به این موضوع هم نگاه نمی‌کردم آن‌هایی که تقاضای عکس یا امضا می‌کردند استقلالی بودند یا پرسپولیسی. هرکس خواست با او عکس انداختم و شوخی هم داشتیم. من داشتم به سمت اتوبوس می‌رفتم و کاری به کسی نداشتم. مثل همیشه هم به ابراز محبت‌های مردم پاسخ می‌دادم ولی یک‌مرتبه یک نفر از پشت دستش را به بدنم زد و همزمان موهایم را هم محکم کشید. بلافاصله برگشتم و او را دیدم و از شدت ناراحتی به خاطر کاری که کرده بود به طرفش رفتم، چون می‌خواستم هُلش بدهم البته من کسی را نزدم. چون آن فرد پس از انجام کاری که مشخص بود از قبل برایش برنامه داشته، به سرعت فرار کرد.

بهتر نبود این رفتار را نمی‌کردی؟

اگر شما بودید و کسی دستش را به بدن شما می‌زد و موهای‌تان را محکم می‌کشید، چه‌کار می‌کردید؟ واقعاً برای این قبیل افراد متأسفم که این رفتار‌ها را می‌کنند. یک لحظه خودتان را جای من بگذارید.

نگران نیستی به خاطر این موضوع به فدراسیون بروی؟

هر کاری لازم باشد انجام می‌هم. من از خودم دفاع کردم. نمی‌توانم وقتی می‌خواهم از بین ۶۰، ۷۰ هوادار رد شوم مراقب خودم باشم ضمن اینکه این وظیفه من نیست. با این وجود هر جا لازم باشد، می‌روم و درباره اتفاقی که افتاده توضیح می‌دهم. هر انسان دیگری هم جای من بود از خودش در آن وضعیت دفاع می‌کرد. اتفاقی که در اهواز رخ داد، خیلی زشت بود و من نمی‌توانم آن را توضیح بدهم.

درباره ارتباط خوبی که در زمین مسابقه با پاتوسی پیدا کرده‌ای توضیح نمی‌دهی؟

شکل فوتبال ما خیلی به هم شبیه است. من و پاتوسی به خوبی می‌توانیم حرکات یکدیگر را تشخیص بدهیم و روی دست هم بازی می‌کنیم. قطعاً با بهتر شدن شرایط بدنی هر دوی ما می‌توانیم بهتر از این هم در خدمت استقلال باشیم.

درباره بوسیدن لوگوی استقلال پس از گلی که زدی هم توضیح می‌دهی؟

من تازه وارد تیم استقلال شده‌ام و این اولین گلم برای استقلال بود. همه می‌دانند وقتی من در پرسپولیس بودم هم با تعصب بالایی برای آن تیم به میدان می‌رفتم و در استقلال هم با تعصب برای تیمم بازی می‌کنم.

چرا بشار رسن قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد؟

 

این خبر گادوین منشا: من کسی را نزدم؛ اگر کسی دستش را به بدن شما می‌زد و موهای‌تان را محکم می‌کشید، چه‌کار می‌کردید؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

چرا بشار رسن قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، بالاخره ماجرا به سرانجام رسید و بشار رسن برای دو فصل دیگر به عنوان هافبک خارجی – آسیایی در پرسپولیس می ماند. او تا فصل بیستم، قراردادش با سرخپوشان را تمدید کرد. اتفاقی که به صورت شبانه رقم خورد و پرسپولیسی ها را به یک شادی بیشتر فرو برد. بشار بعد از پیروزی مقابل صنعت نفت در مورد شرایطش در پرسپولیس صحبت کرد.

بازی را چطور دیدی؟

برای هر دو تیم،  کار سخت شد. البته ما خیلی بهتر بازی کردیم و ۳، ۴ بار توپ را به تیر دروازه حریف کوبیدیم. می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم ولی مهم برای همه ما، کسب سه امتیاز بود که به خواسته مان رسیدیم. حالا با روحیه بهتری در سایر رقابت ها شرکت خواهیم کرد.

خودت هم بهتر از روزهای گذشته بازی کردی!

بله من با روحیه بالایی به میدان رفتم و خدا خواست تا به تیمم کمک کنم. به طور کلی، همه بازیکنان پرسپولیس خوب و مطمئن بازی کردند و در کنار هم این سه امتیاز را گرفتیم. با این برد، کمی جلوتر می رویم و امیدواریم با همین امتیازاتی که به دست می آوریم، در پایان فصل بار دیگر قهرمانی را از آن خودمان کنیم.

شب قبل از بازی با صنعت نفت آبادان، بالاخره قراردادت را تمدید کردی. اتفاق خاصی رخ داد؟

ما مذاکراتی داشتیم و وقتی از هر نظر، این مذاکرات به نتیجه رسید، بدون معطلی رفتم و قراردادم را تمدید کردم. البته این را به شما بگویم که هواداران نقش پررنگی در انتخابم داشتند. حالا با تمرکز بیشتری به تمرینات و بازی های تیم می پردازم و امیدوارم باز هم بتوانم برای پرسپولیس، یک بازیکن مفید باشم. پرسپولیس یک تیم بزرگ در قاره آسیا محسوب می شود که با حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، شایستگی هایش را ثابت کرد. هیچ بازیکنی نمی تواند به راحتی از پیشنهاد ادامه همکاری با این باشگاه عبور کند.

پیشنهادی برای جدایی هم داشتی؟

بله به من پیشنهاد داده بودند در پایان فصل و همزمان با اتمام مدت قراردادم، از پرسپولیس به لیگ های دیگر بروم. حتی در لیگ ایران هم پیشنهاداتی به من شد ولی تصمیم به ماندن گرفتم چون واقعا نمی توانستم بروم. پرسپولیس برای من یک تیم معمولی نبود. باید از مدیران باشگاه پرسپولیس، بازیکنان این تیم و به خصوص برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم تشکر کنم که به من اعتماد داشتند. من قراردادم را تمدید کردم و دیگر در مورد پیشنهاد سایر باشگاه ها، حرفی نمی زنم.

حرف آخر؟

من از کشور دیگری به ایران آمدم. ایران و عراق همیشه دوست و همسایه هستند. باید بگویم طرفداران پرسپولیس در سخت ترین شرایط ممکن یعنی زمانی که من مادرم را از دست داده بودم، به حمایت از من پرداختند و به این سادگی نمی توانستم لطف شان را فراموش کنم. آنها باعث شدند تا قید همه پیشنهادات را بزنم و تصمیم بگیرم که باز هم در پرسپولیس بمانم. البته بازی کردن در این تیم و کنار این بازیکنان برایم افتخار است. باز هم امیدوارم یک بازیکن خوب و مفید در پرسپولیس باشم. /خبرآنلاین

بوسه گادوین منشا روی پیراهن استقلال + عکس

این خبر چرا بشار رسن قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.