برانکو: مثل گل بابونه آرامش‎بخش هستم

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس به تازگی در مصاحبه‌ای مسائل مختلفی را بیان کرد که بخش‌هایی از این مصاحبه را می‌خوانید:

* امروز نسبت به ۱۵ سال قبل که برای اولین بار به ایران آمدم، مربی کامل‌تری هستم و می‌دانم یک مربی هیچ‌وقت نباید فکر کند کامل شده است.

* در ایران مردم به‌طور خارق العاده‌ای فوتبال را دوست دارند.

* گاهی برای این نسبت به اتفاقات واکنش نشان می‌دهم که حقم لگدمال نشود.

* وقتی (بعد از جام جهانی ۲۰۰۶) از ایران رفتم مطمئن بودم برمی‌گردم. البته نمی‌دانستم چگونه و با چه روشی. من در تمام آن سال‌ها با ایران و سه باشگاه سپاهان، پرسپولیس و فولاد ارتباط داشتم.

* خوشحال‌ترین آدم روی زمین هستم، چون ذره‌ای تنفر در وجودم نیست.

* در تیم ملی کاملاً دستم باز بود و کسی نمی‌پرسید آن بازیکن دعوت شد و این بازیکن دعوت نشد. آن دوران، موفق‌ترین ۴ سال تاریخ فوتبال ایران بود. قهرمان بوسان، غرب آسیا و تورنمنت ال‌جی و سوم جام ملت‌ها شدیم و به جام جهانی رفتیم.

الغرافه جانشین طارمی را مشخص کرد!

* بزرگترین ستاره استقلال در آن روزها «فرهاد مجیدی» بود. من ایشان را کنار گذاشتم. شاید الان بابت آن تصمیم متأسف باشم، اما آن روزها مجبور بودم از بین او و آرش برهانی، بازیکن جوان‌تر را انتخاب کنم.

* بزرگترین ستاره استقلال را خط زدم ولی کسی به من چیزی نگفت. با فرهاد مجیدی حرف زدم و برایش دلیل آوردم که چرا خطش زده‌ام. طبیعی بود ناراحت باشد، اما می‌دانست من سرمربی تیم ملی هستم.

* بزرگترین علت اینکه منتقدی در پرسپولیس ندارم، صداقت من است.

* مسی و رونالدو همواره می‌گویند: «هرگز من به اندازه کافی خوب نیستم و می‌توانم بهتر شوم.» پول برای آن‌ها مهم نیست. سالانه ۱۰۰ میلیون یورو درآمد دارند، اما انگیزه‌شان کم نمی‌شود.

* سیدجلال حسینی جوری تمرین می‌کند که انگار تازه بازی کردن را آغاز کرده است.

* من الان مثل گل بابونه آرامش‌بخش هستم!

* از کار کردن با ستارگان لذت می‌برم. ستارگان هستند که مردم را جذب می‌کنند.

* تا جایی که می‌دانم فقط کی‌روش علیه من و پرسپولیس صحبت کرده. شما جایی دیدید که من علیه او بیانیه‌ای صادر کنم؟ خودش با خودش دعوا می‌کند! می‌نویسد، پست می‌گذارد، اما من اهمیت نمی‌دهم. فوتبال که جنگ نیست. در نهایت همه ما همکار هستیم.

* بیش از ۲۰ سال است که شفر را می‌شناسم. خیلی باتجربه است و وقتی آمد، استقلال را بالا کشید.

* از تقابل با شاگردانم، چیزی قشنگ‌تر وجود ندارد؛ البته حاضر نیستم حتی به برادر خودم هم ببازم. دوست دارم شاگردان سابق خودم را ببرم و بعد برایشان کری بخوانم.

* عاشق جو قبل از شهرآورد هستم به‌خصوص وقتی طرفداران دو تیم سر به سر هم می‌گذارند.

* از روزی که به پرسپولیس آمدم اولین بار است که ۷ بازیکن جدید جذب کردم. خیلی اصرار نداشتم روی تغییرات زیاد.

* هدف‌مان جنگیدن برای قهرمانی است، برد در بیشترین تعداد بازی‌ها و از این مسئولیت‌مان فرار نمی‌کنیم، چون به هواداران‌مان بدهی داریم. /کیهان

ایران – ژاپن؛ دفاع در برابر دفاع

این خبر برانکو: مثل گل بابونه آرامش‎بخش هستم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

واکنش توهین آمیز پیام صادقیان به صحبت های کی روش

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، کارلوس کی روش روز گذشته در حاشیه تمرین بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی مقابل عراق و صعود به دور حذفی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در گفت و گو با خبرنگاران مدعی شد که وزارت ورزش از فدراسیون فوتبال درخواست کرده است قرارداد او کوتاه مدت باشد و پس از مسابقات امارات ایران را ترک کند.

کی روش که این روزها با پیشنهاد فدراسیون کلمبیا مواجه شده و برای مذاکرات رسمی از هفته‌ها قبل اقدام کرده بود همچنین مدعی شد که حمایت‌های لازم در مسیر حضور در جام ملت‌ها از شاگردانش صورت نگرفته است و در کنایه اعلام کرد چطور تیم پرسپولیس با پرواز فرست کلاس به ژاپن سفر می‌کند اما شاگردان او با مشکلاتی از جمله تهیه مواد غذایی رو به رو هستند؟

این اظهارنظر سرمربی پرتغالی به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیامد و پس از سخنان جواد خیابانی روی آنتن زنده جو سنگینی علیه وی شکل گرفت. پس از واکنش‌های متعدد اهالی فوتبال از جمله بازیکنان سابق و پیشکسوتان پرسپولیسی این بار نوبت پیام صادقیان، شاگرد سابق برانکو ایوانکوویچ که به تازگی به تیم سپیدرود رشت ملحق شد و زیر نظر علی کریمی حضور دارد در صفحه مجازی اینستاگرامش به شکل توهین آمیزی کی روش را به سکوت فراخواند و علیه او جبهه گرفت. /ایلنا

انتقاد به پاداش میلیاردی تیم ملی و کی‌روش/ محمد بنا: احساس بی‌ارزشی کردم!

این خبر واکنش توهین آمیز پیام صادقیان به صحبت های کی روش اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس بعد از حمله کی‌روش

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، آنها در واکنش به ادامه‌دار شدن اظهارات کارلوس کی روش که مستقیم و غیر مستقیم از گذشته تا حال، پرسپولیس و ده‌ها میلیون هوادارانش را نشانه گرفته است. همچنین نظر به عدم ممانعت از این امر، توسط مراجع مسوول، ضمن تاکید بر ادامه حمایت از تیم ملی ایران، برای تنویر افکار عمومی‌، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

اول؛ چند روز پیش از آغاز جام ملتهای آسیا سرمربی تیم ملی ایران، از تمام باشگاه ها، مربیان و فعالان حرفه ای فوتبال کشور درخواست کرد که “تا پایان تورنمنت پرچم صلح در دست بگیرند و از تیم ملی حمایت کنند” جدای از اینکه چنین رویه ای همواره در باشگاه و تیم پرسپولیس سرلوحه امور بوده است ،گویا پرچم صلح باید در دست ما بماند و برای موفقیت تیم ملی دعا کنیم و شخص سرمربی تیم ملی هر وقت اراده کرد، می تواند با شمشیرِ زهرآلود خود، تمام پرچم های صلح را پاره کرده ،فضا را مسموم سازد.

دوم؛ ما هیچ فراز و صحنه ای از  تاریخ فوتبال ایران را به یاد نمی آوریم که در میانه جام ملتهای آسیا یا هر تورنمنت ملی دیگر، سرمربی ایران به جای تمرکز روی تیم ملی، درباره یک باشگاه ایرانی یا یک مربی شاغل در لیگ برتر صحبت کند؛ آن هم نه صحبت های عادی، بلکه چندین و چند دروغ و ادعای واهی.

سوم؛ بارها در سه فصل اخیر لیگ برتر ایران، سرمربی تیم ملی در بزنگاه های مهم و تعیین کننده لیگ، با انتشار بیانیه و حملات لفظی، پرسپولیس را در خطر قرار داده که البته با درایت و تلاش مدیریت باشگاه و کادرفنی، بازیکنان و البته هواداران پرسپولیس، از این پیچ های پرخطر به سلامت عبور کردیم.

تمامی حملات گذشته از جمله نوشته یکی از دستیاران سرمربی تیم ملی در شب بازی با ماشین سازی یا بیانیه های سرمربی تیم ملی درست چند ساعت پیش از چندین دیدار مهم پرسپولیس و همینطور موضع گیری های وی درباره تیم های لیگ که در مصاحبه آن روز نیز، شاهد یک نمونه از آن بودیم (ادعا درباره اینکه به یک باشگاه در ایران توجه ویژه می شود) تماما مصداق بارز  “تلاش برای‌تاثیرگذاری در سرنوشت لیگ برتر ایران” است و اگر در هر کشور اروپایی که از نظر سرمربی تیم ملی ایران، مهد فوتبال حرفه ای است، این اتفاق رخ می داد قطعا بدون پاسخ نمی ماند. صد البته پاسخ آن بر همگان روشن است.

چهارم؛ رفتارها و اظهارنظرهای سرمربی تیم ملی، از مرز هشدار هم عبور کرده و غیرقابل کنترل شده است چنانکه تا مرز دخالت در مسایل داخلی باشگاه پیش رفته است. متاسفیم از اینکه می بینیم گویا هیچ اصول محکمی در کار نیست تا رفتار سرمربی تیم ملی به عنوان یک شخصیت حقوقی مهم، در چارچوب آن حرکت کند. بدیهی است حق پیگیری و واکنش به این رفتارها و اظهارنظرها برای باشگاه پرسپولیس محفوظ است.

پنجم؛ ادعاهای طرح شده درباره پرواز پرسپولیس به ژاپن و تافته جدا بافته نامیدن پرسپولیس، چنان سخیف و فاقد پایه مبنایی و عقلانی است که با برشمُردن مسائل مذکور و دفاع از تصمیمات باشگاه پرسپولیس، بیشتر به خودمان آسیب می زنیم و این ذهنیت را برای دیگران ایجاد می کنیم که پس از هر هجمه غیرمنطقی و غیرعقلانی، باشگاه پرسپولیس باید کلیات و جزئیات تصمیمات اش را توضیح دهد. در شان پرسپولیس و هواداران میلیونی این تیم نیست که درباره پرواز به ژاپن که بدون یک ریال کمک دولتی، بانکی و نهادی انجام شد، توضیح بیشتری بدهیم. انشاالله تیم ملی مثل پرواز به امارات، باز هم همچون گذشته بتواند از پرواز چارتر استفاده کند، چون تیم ملی هم در میادین بین المللی همچون بازیهای پرسپولیس در مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا، در حال تلاش برای افتخارآفرینی برای ایران عزیز است.

ششم؛ بارها از سوی مدیریت و همینطور سرمربی پرسپولیس، بر حمایت عملی از تیم ملی تاکید شده و باشگاه پرسپولیس همیشه در همین مسیر حرکت می کند اما این موضع همیشگی، به مفهوم پذیرش ادعاهای نادرست و سکوت مقابل “تلاش برای تخریب منافع باشگاه و تیم پرسپولیس” نیست. فوتبال ایران در تاریخ خود چنین موقعیتی را به ندرت تجربه کرده؛ موقعیتی که در آن سرمربی تیم ملی پرچم صلح و دفاع از منافع ملی را به دست همه اعضای فوتبال ایران بدهد و بعد خودش با شمشیر تمام پرچم ها را پاره کند. گو اینکه هیچ یک از این موارد در اراده مجموعه پرسپولیس و میلیون ها هوادار آن برای حمایت از تیم ملی کشور عزیزمان خللی ایجاد نخواهد کرد.

مصاحبه تُند کی‌روش علیه وزارت ورزش و برانکو

این خبر بیانیه باشگاه پرسپولیس بعد از حمله کی‌روش اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

موفقیت‌های پرسپولیس سرمربی بایرن مونیخ را شگفت زده کرد

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، تیم فوتبال پرسپولیس، اردوی آماده سازی خود را در کشور قطر و در کمپ اسپایر دوبی برگزار می‌کند.
سرخپوشان از روز ۱۸ دی ماه به قطر سفر کردند و این اردو قرار است تا روز ۳۰ سی دی ماه ادامه داشته باشد.

در جریان این کمپ بسیاری از بزرگان فوتبال دنیا، مانند ژاوی هرناندز کاپیتان سابق بارسلونا، نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ و مانوئل نویر کاپیتان تیم بایرن مونیخ و کاپیتان تیم ملی آلمان در محل تمرین پرسپولیس حاضر شده و با اعضای این تیم خوش و بش کردند.

از طرفی حضور نویر در جمع دروازه بان های پرسپولیس جالب توجه بود.

در همین راستا با ایگور پانادیچ مربی دروازه بان های پرسپولیس در مورد مسائل مختلف، شرایط اردو و دیدار با ستارگان فوتبال دنیا و شرایط دیگر صحبت کردیم که در زیر می‌خوانید:

اردوی قطر چه طور پیش می‌رود؟

پانادیچ: ما در بهترین کمپ دنیا اردو زدیم. بهترین زمین و هتل را در اختیار داریم و خیلی از تیم های بزرگ دیگر دنیا هم در اینجا حضور دارند. در این شرایط بهترین تمرین ها را هم انجام می‌دهیم تا بهترین آمادگی را برای نیم فصل دوم داشته باشیم.

شرایط آمادگی دروازه بان ها چه طور است؟

پانادیچ: دروازه بان ها هم در شرایط خوبی قرار دارند. هم بوژیدار رادوشوویچ و هم ابوالفضل درویش وند به بهترین شکل تمرینات خود را دنبال می کنند تا نگرانی بابت دروازه بان در نیم فصل دوم نداشته باشیم. بیرانوند هم که بهترین دروازه بان ایران است و آمادگی خوبی دارد.

حضور ستاره های زیادی از جمله ژاوی و نویر در تمرین پرسپولیس سروصدای زیادی ایجاد کرد. 

پانادیچ:خیلی از تیم های بزرگ دنیا در این کمپ حضور دارند و در حال حاضر هم تیم پاری سن ژرمن در همسایگی ما اردو برگزار کرده است. دیروز پاری‌سن ژرمنی ها تمرین ما را تماشا کردند و چند روز قبل هم بایرنی ها در تمرین ما بودند. این مسائل به نفع ما است.

دیدار مانوئل نویر با شما و دروازه بان های پرسپولیس هم جالب توجه بود؟

پانادیج: نویر با مربی دروازه بان هایش تاپالوویچ در تمرین ما حاضر شد و گفت و گوی گرمی با هم داشتیم. در مورد کمپ، کار در ایران، کیفیت لیگ ایران و مسائل اینچنینی با هم صحبت کردیم. نویر از ایران و فوتبال ایران شناخت خوبی داشت اما اطلاعات خوبی هم به او دادیم.

در نقل و انتقالات هم یکی از هم وطن های شما «ماریو بودیمیر» به پرسپولیس اضافه شد. او می‌تواند به تیم برانکو کمک کند؟ 

پانادیچ: ماریو بازیکن خیلی خوبی است که تا الان در هر تیمی بوده آمار گلزنی خوبی داشته است. او باید خودش را برای حضور در ایران آماده کند. کارنامه او نشان می دهد او بازیکن خوبی است و منتظر گلزنی های او در پرسپولیس هستیم.

از دیدار با سرمربی بایرن مونیخ هم صحبت کنید؟

پانادیچ: نیکو کواچ دوست قدیمی من است. با او در مورد مسائل مختلف صحبت کردیم. او در مورد شرایط پرسپولیس از ما پرسید و ما هم به او شرایط مختلف را توضیح دادیم. موفقیت های پرسپولیس برای کواچ جالب بود و او را شگفت زده کرد.

افشاگری جنجالی بازیکن سابق از شرایطش در استقلال

این خبر موفقیت‌های پرسپولیس سرمربی بایرن مونیخ را شگفت زده کرد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

حرکت زشت و ناپسند بازیکنان پرسپولیس علیه تیم ملی ایران + عکس

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، تمرینات پرسپولیس در حالی در کمپ اسپایر قطر در حال برگزاری است که مسابقات معتبر جام ملت‌های آسیا در امارات به روزهای حساس خود نزدیک می‌شود و تیم ملی کشورمان باقدرت مقابل حریفان خود ظاهر شده و آن‌ها راشکست داده است.

هر ایرانیِ فوتبال‌دوست و طرفدار فوتبالی با تمام وجود منتظر هنرنمایی تیم ملی کشورش در دیدارهای بین‌المللی است و عاشقانه به تماشای دیدار تیم محبوبش می‌نشیند. اما گویا بازیکنان پرسپولیس هیچ حسی به تیم ملی کشورشان ندارند و علاقه‌ای برای تماشای هنرنمایی هموطنان و دوستان خود نشان نمی‌دهند و بیشتر اوقات استراحت خود را به خوش‌گذرانی می‌پرذازند.

سید جلال

خوش‌گذرانی پرسپولیسی‌ها در قطر

زیرا در شرایطی که پرسپولیسی‌ها تمرین نداشته و در استراحت به‌سر می‌بردند اکثراً علاقه‌ای به تماشای دیدار ایان – ویتنام نشان نداده و این دیدار را نگاه نکردند. با خط خوردن سیدجلال حسینی و مشکلات عدیدۀ برانکو با کی‌روش و همچنین مصاحبۀ سروش رفیعی بر علیه تیم ملی گویا بازیکنان پرسپولیس نیز با تیم ملی قهر کرده و حتی دیدارهای حساس تیم ملی ایران در جام ملت‌ها را پیگیری نمی‌کنند.

ملی‌پوش سابق پرسپولیس را با دستبند بردند

این خبر حرکت زشت و ناپسند بازیکنان پرسپولیس علیه تیم ملی ایران + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

ملی‌پوش سابق پرسپولیس را با دستبند بردند

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، ملی‌پوش سابق پرسپولیس که کارشناس یک شبکه تلویزیونی برای پخش بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا بود، با اتومبیل شخصی خود به محل استودیو رسید.

هنوز یک ساعتی به شروع بازی مانده بود و این ملی‌پوش (که اخیراً با یک مصاحبه در برنامه تلویزیونی و طرح ادعای پیشنهاد بی‌شرمانه به او برای پوشیدن پیراهن تیم ملی، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته بود) می‌خواست برای کارشناسی بازی تیم ملی به استودیوی تلویزیون اینترنتی در خیابان ولی‌عصر برود اما همین که وارد کوچه شد، مأموران را منتظر خودش دید. گویا او قصد فرار داشت که یک نفر با لباس شخصی خودش را مقابل ماشین انداخت و پلیس هم مجبورش کرد از ماشین پیاده شود. خبرنگار و عکاس هاج و واج مانده بودند، آنها از آن شخص که خودش را جلوی ماشین انداخته بود پرسیدند داستان چیست و جواب شنیدند: «حکم جلب سیارش را دارم.» دقایقی بعد این ملی‌پوش سابق پرسپولیس با دستبند سوار ماشین نیروی‌ انتظامی شد و او را به کلانتری سنایی بردند.

کتک‌کاری ۲ بازیکن پرسپولیس در رختکن

راست و دروغش گردن راوی که می‌گفت این ملی‌پوش سال های نچندان دور، چند شاکی دارد، یکی از او سر ماجرای معامله زمینی در شمال ایران شاکی است و حکم جلبش را گرفته و طبق این حکم، این فوتبالیست سابق به رد مال، زندان و پرداخت ۲۰ میلیون تومان حق دادرسی محکوم شده، دیگری بابت داستان‌های یک آرایشگاه زنانه طلب چندصد میلیونی از او دارد و یکی از همبازیانش در تیم ملی هم از او شکایت کرده و مدعی است سند خانه مادرش را برای وام گرفتن این ملی‌پوش در گرو بانک گذاشته بود که او قسط‌های بانک را نداد و بانک هم خانه مادرش را تصاحب کرد.

می‌گویند در ساعاتی که وکیل این بازیکن تلاش می‌کرد از شاکی‌اش رضایت بگیرد، افراد دیگری به عنوان شاکی به کلانتری مراجعه کردند و شاکی اصلی هم اصرار داشت طبق حکم جلب صادر شده، این فوتبالیست سابق باید به دادگاه مازندران منتقل شود.

گویا شاکیان ملی‌پوش دستگیر شده از مدت‌ها قبل با حکم جلب دنبال او بودند. آنها بعد از پخش مصاحبه‌های پی‌درپی این فوتبالیست سابق از شبکه‌های تلویزیونی مختلف، متوجه می‌شوند او کارشناس یک تلویزیون اینترنتی است و او را پیدا می‌کنند.

زمان بازی اول تیم ملی، کشیک داده‌اند و متوجه ساعت ورود و خروج او شدند و سرانجام دیروز او را به دام انداختند. /خبر ورزشی

این خبر ملی‌پوش سابق پرسپولیس را با دستبند بردند اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

افشاگری جنجالی بازیکن سابق از شرایطش در استقلال

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مارکوس نویمایر هافبک سوئیسی سابق استقلال بعد از حضوری کوتاه در این تیم راهی آرائو شده و قرار است ادامه فصل در این تیم بازی کند.

این بازیکن ۳۲ ساله درباره از ایران، قطر و کره جنوبی پیشنهاد داشت و در نهایت تصمیم گرفت تا استقلال را انتخاب کند. نویمایر در این باره گفت: یکی از جنبه‌های مثبتی که در ایران تحربه کردم بازی در مقابل ۹۰ هزار تماشاگر بود که حس فوق العاده‌ای داشت و قبلاً تجربه نکرده بودم. این هیجان زیاد سختی‌های خودش را داشت. نمی‌توانستم به خیابان‌ها بروم. وقتی به خیابان می‌رفتم خیلی‌ها کنار من می‌آمدند. از ۸۰ میلیون نفر جمعیت ایران، چهل میلیون نفر استقلالی و چهل میلیون نفر پرسپولیسی هستند.

بعد از چند هفته او تصمیم گرفت که همسرش از ترکیه همراه دختر و پسرش به سوئیس بروند. او در این باره گفت: برنامه این بود که بچه‌ها با یک فرهنگ جدید آشنا شوند ولی من نمی‌خواستم در ایران بمانم.

او در استقلال در کنار الحاجی گرو تنها بازیکنانی بودند که انگلیسی صحبت می‌کردند. نویمایراضافه کرد: آنها ما را از بقیه جدا کرده بودند و هیچ صحبت و خوش آمدی با ما نمی‌کردند. حتی برای دقایقی در تمرینات توپ به ما نمی‌رسید. به نظرم این حسادت بود.

خالکوبی نیز یکی دیگر از مشکلاتی بود که نویمایر تجربه کرد و باشگاه از او درخواست کرد تا با آستین بلند بازی کند.

این بازیکن متولد آلمان درباره سرانجام توافق و جدایی‌اش از استقلال هم گفت: آنها فکر می‌کردند من قرار است به رقیبان آسیایی این تیم در قطر یا کره بپیوندم. دو هفته درباره فسخ قرارداد با باشگاه صحبت شد و وقتی فهمیدند قرار است به سوئیس بروم این فسخ صورت گرفت. /ایسنا

سرمربی بایرن مونیخ به کادر فنی پرسپولیس اضافه شد + عکس

این خبر افشاگری جنجالی بازیکن سابق از شرایطش در استقلال اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

سرمربی بایرن مونیخ به کادر فنی پرسپولیس اضافه شد + عکس

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، تیم فوتبال پرسپولیس سه روز است که در کمپ اسپایر قطر اردوی آماده‌سازی خود را برگزار کرده است.

در این بین تیم‌های بایرن مونیخ آلمان و آیندهوون هلند نیز در همین کمپ اردوی آماده‌سازی خود را برپا کرده‌اند و قرار است تیم پاری‌سن‌ژرمن نیز به زودی اردوی خود را در این کمپ برگزار کند.

نکته جالب درخصوص اردوی پرسپولیس که امروز رخ داد حضور نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ و برادرش در تمرین سرخپوشان ایران بود و در این بین با برانکو ایوانکوویچ نیز به گفتگو پرداختند.

کواچ

ستاره‌ای که آمدنش به استقلال منتفی شد + عکس

این خبر سرمربی بایرن مونیخ به کادر فنی پرسپولیس اضافه شد + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

علت اصلی شادی جنجالی مهدی طارمی فاش شد

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، طارمی در صحنه گل اول بعد از ضربه سردار آزمون و اشتباه دروازه بان یمنی در ریباند موفق شد گل اول ایران را به نام خود کند و شادی خود که در فتوشات‌های AFC نیز ثبت کرده بود با بوسیدن دستش به اجرا گذاشت. در ادامه نیز روی ارسال دیدنی رامین رضاییان با ضربه سر برای بار دوم موفق به گشودن دروازه یمن شد، اما اینبار شادی گلش ثانیه‌های بعد به جنجال بزرگی در فضای مجازی تبدیل شد. نمایش عدد شش بعد از این گل از سوی مهاجم سابق پرسپولیس با ناراحتی و شایعاتی از سوی هواداران استقلالی همراه شد.

مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی کشورمان درخصوص برد مقابل یمن و نشان دادن عدد ۶ گفت: ما امروز بازی خیلی خوبی انجام دادیم و همین که توانستیم بازی اول را با برد پشت سر بگذاریم خوب است. چرا که اولین بازی در هر تورنمنتی بسیار سخت است.

وی درباره نشان دادن عدد ۶ هم ادامه داد: در این باره باید بگویم که به یاد سعید عزت‌اللهی عدد ۶ را نشان دادم چون قبل از بازی به او گفته بودم که اگر گل بزنم گلم را به تو تقدیم می‌کنم. درست است که با ما نیست اما در قلب همه ما حضور دارد.

احتمال جدایی ستاره تاثیرگذار پرسپولیس + عکس

این خبر علت اصلی شادی جنجالی مهدی طارمی فاش شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

احتمال جدایی ستاره تاثیرگذار پرسپولیس + عکس

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، بشار رسن، بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس، به مسئولان این باشگاه اعلام کرده پس از جام ملت‌های آسیا با این تیم جلسه‌ای برای تمدید قرارداد برگزار نمی‌کند. این بازیکن قصد دارد در صورتی که با تیم ملی عراق عملکرد قابل قبولی در مسابقات جام ملت‌های آسیا داشت و پیشنهاد خوبی از تیم‌های دیگر دریافت کرد، از جمع سرخ‌پوشان پایتخت خارج شود.

رسن

رسن هنوز قراردادش را با پرسپولیس تمدید نکرده و منتظر است در صورت درخشش در جام ملت‌های آسیا به تیمی دیگر ملحق شود. البته او با سرخ‌پوشان تا پایان فصل قرارداد دارد اما به نظر می‌رسد یک پیشنهاد خوب اروپایی، باشگاه پرسپولیس را پای میز مذاکره بنشاند. به هر حال باید منتظر ماند و دید مسئولان باشگاه پرسپولیس در این‌باره چه واکنشی نشان خواهند داد.

پروین: هر کاری کردیم نشد، کی‌روش و برانکو آشتی‌ نمی کنند!

این خبر احتمال جدایی ستاره تاثیرگذار پرسپولیس + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.