مسابقه والیبال علی کریمی و محمدرضا گلزار در باشگاه+فیلم

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، علی کریمی ستاره سابق پرسپولیس و تیم ملی و محمدرضا گلزار ستاره سینما در باشگاه بدنسازی با یکدیگر به مسابقه والیبال پرداختند. /خبرآنلاین 

 

این خبر مسابقه والیبال علی کریمی و محمدرضا گلزار در باشگاه+فیلم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

سردار آزمون میهمان تمرین والیبالیست‌ها در روسیه

اولین جلسه تمرین تیم ملی والیبال کشورمان در ورزشگاه سیبور آرنا محل برگزاری مسابقات انتخابی المپیک در سن‌پترزبورگ برگزار شد.

سردار آزمون مهاجم تیم ملی و بازیکن کنونی باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ روسیه به همراه پدرش خلیل آزمون پیشکسوت والیبال، مهمان اولین تمرین تیم ملی والیبال ایران در روسیه بودند.

فرهاد قائمی و سردار آزمون ملی‌پوشان ترکمن والیبال و فوتبال ایران، در حاشیه‌ی تمرین تیم ملی والیبال در سن‌پترزبورگ، با هم دیدار کردند.
وی با بازیکنان خوش و بش کرد و سپس عکسی به یادگار گرفته شد.

این خبر سردار آزمون میهمان تمرین والیبالیست‌ها در روسیه اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جوانی که می‌خواست جایگزین سعید معروف شود سر از بازداشتگاه درآورد

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، والیبالیست جوان که آرزو داشت روزی کاپیتان تیم ملی والیبال کشور شود به اتهام خفتگیری روانه زندان شد.

 چندی قبل گزارش درگیری در پارکی در جنوب تهران به پلیس اعلام شد. نخستین تحقیقات نشان می‌داد که پسر جوانی با ضربه‌های چاقوی دوستش مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان به کما رفته است.
از آنجا که عامل این درگیری خونین پس از حادثه متواری شده بود ردیابی‌ها برای دستگیری وی آغاز شد تا اینکه ۱۰ روز پس از این درگیری خونین پسر جوان به هوش آمد و در تشریح ماجرا به پلیس گفت: با دوستم از پارک عبور می‌کردیم که متهم به سمت ما آمد. حالت عادی نداشت بعد با تهدید چاقو مرا خفت کرد و گوشی تلفن همراهم را که خیلی گرانقیمت است سرقت کرد.
من مقاومت کردم، اما چندین ضربه چاقو به من زد که دیگر نفهمیدم چه شد.
در ادامه بررسی‌ها، مأموران پلیس متوجه شدند که عامل این درگیری خونین به خانه‌اش بازگشته و بلافاصله پس از هماهنگی با بازپرس رستمی از شعبه اول دادسرای ویژه سرقت، پسر ۲۰ ساله را بازداشت کردند.
وی زمانی که در مقابل بازپرس شعبه اول قرار گرفت به درگیری اعتراف کرد، اما مدعی شد در دفاع از خودش این کار را کرده است. متهم به دستور بازپرس رستمی در اختیار کارآگاهان اداره آگاهی قرار گرفت و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

گفتگو با متهم

چرا از دوستت زورگیری کردی؟

اشتباه کردم. من ورزشکارم برای خودم شأن و شخصیت دارم. آرزو‌های بزرگی در سر داشتم، اما همه‌اش نابود شد. در یکی از تیم‌های معروف والیبال تهران بازی می‌کنم و دلم می‌خواهد مثل سعید معروف روزی کاپیتان تیم ملی والیبال شوم. من او را الگوی خودم قرار دادم.

پس چرا کارت به اینجا رسید؟

با یک نفر درگیر شدم. البته خدا خیلی بهم رحم کرد که زنده ماند وگرنه خدا می‌داند چه سرنوشتی پیدا می‌کردم.

درگیری سر چه بود؟

۱۰ روز قبل داشتم از پارکی در جنوب تهران رد می‌شدم که دو نفر از دوستان و بچه محل هایم را دیدم. اول باهم شوخی کردیم، اما بعد از چند دقیقه دوستم فحاشی کرد و من خیلی ناراحت شدم. سر همین موضوع باهم بحثمان شد و چاقویی از جیبش درآورد. دوستم بدنسازی کار می‌کند و کشتی گیر است. در این درگیری چاقو را از او گرفتم و چند ضربه به او زدم. روی زمین افتاد و به کما رفت، اما شانس آوردم که نمرد.

در این مدت کجا بودی؟

فرار کردم و رفتم خانه یکی از آشنایانمان در اطراف تهران و گوشی تلفن همراهم را هم خاموش کردم تا ردی از من به‌دست نیاید. اما بعد از حدود دو هفته که از فرار خسته شده بودم به تهران برگشتم تا از حال دوستم با خبر شوم، اما دستگیر شدم.

تحصیلاتت چقدر است؟

تا سیکل بیشتر درس نخواندم، چون عاشق والیبال هستم و دنبال این ورزش رفتم. /روزنامه ایران

این خبر جوانی که می‌خواست جایگزین سعید معروف شود سر از بازداشتگاه درآورد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

سانسور قهرمانی ایران در بحرین + عکس

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، تیم ملی والیبال جوانان ایران شب گذشته موفق شد در دیدار مقابل ایتالیا به پیروزی ۳ بر ۲ برسد و با تاریخ سازی برای اولین بار عنوان قهرمانی جهان را بدست آورد.

سایت «الوطن» بحرین در سانسوری عجیب از قهرمانی والیبال ایران خبری منتشر کرد. این سایت با عناد کامل هیچ اشاره ای به قهرمانی ایران در این مسابقات در تیتر و متن خبرش نکرد و فقط به مقام هشتمی بحرین در این مسابقات اکتفا کرد. این خبر در نوع خودش عجیب است و پوشش ندادن فینال رقابت ها به خاطر نام ایران به این شکل نشان از عناد رسانه بحرینی دارد.

پیش از این خبرگزاری رسمی این کشور نیز در بازتاب قهرمانی ایران در این مسابقات در تیتر خبرش نام ایران را سانسور کرده بود.

این خبر سانسور قهرمانی ایران در بحرین + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

تصاویر قهرمانی تاریخی تیم ملی والیبال که رسانه ملی پخش نشد+فیلم

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، تیم ملی والیبال جوانان ایران در رقابتی تاریخی با شکست ۳ بر دوی ایتالیا موفق شد نخستین بار در این رده سنی قهرمان جهان شود. این ۳ دقیقه پایانی رالی سخت ملی پوشان و جشن قهرمانی‌شان است که از رسانه ملی روی آنتن نرفت. والیبال ایران البته پیش تر در رده نوجوانان قهرمانی جهان کسب کرده بود این اولین مدال طلای جوانان ایران بود. /خبرآنلایناین خبر تصاویر قهرمانی تاریخی تیم ملی والیبال که رسانه ملی پخش نشد+فیلم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

واکنش تند سعید معروف به منتقدان تیم ملی والیبال و برخی گزارش‌های خبری صدا و سیما: خفه شده و مشغول خوردن نجاسات شوید!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به برخی حواشی در خصوص خود واکنش نشان داد.

در این روزها اخبار و حواشی زیادی در خصوص سعید معروف و سعید رضایی، مربی تیم ملی والیبال ایران به گوش می رسد. این حواشی به خاطر حضور آنها در آمریکا رخ داد. حاشیه هایی که توسط صدا و سیما و بخش خبری آن به ویژه اخبار ۲۰:۳۰ شبکه ۲ سیما بیش از پیش نمایان شد. موضوع از جایی آغاز شد که سعید معروف و سعید رضایی به همراه سایر بازیکنان تیم ملی به ایران بازنگشتند و به گفته اخبار صدا و سیما در آمریکا به تفریح پرداختند. این مورد با واکنش شدید معروف همراه شده است. کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با انتشار پستی در صفحه رسمی اش در اینستاگرام نوشت:

گرچه عادت کرده ایم که بعد از مسابقات ، بعضی ها فرصت عرض اندام داشته باشند و مهمل ببافند و اگر چه از بزرگان توصیه شده که جواب این ابلهان خاموشی ست، اما وقتی پا فراتر می گذارند و وارد زندگی خصوصی مان می شوند چاره ای جزواکنش مناسب نیست . هرچند می دانم هدف شان همین است که این طوری شاید سالی یکی دوبار اسم شان لابلای کلمات گفته شود بلکه عقده هایشان آرام بگیرد . برای این افراد معلوم الحال همان خوب بود که تیم ملی والیبال سالی دو سه مسابقه بدهد و بشود زنگ تفریح تیم های طراز اول آسیا ، چه برسد به تیم های طرازاول دنیا !!؟؟ بهتر است استعلام کنند و بپرسند که در این اوضاع و احوال و تحریم و فشارهای وحشتناک ، همین والیبال چقدر انگیزه و امید به جامعه تزریق کرده و چندصدهزار دلار نصیب فدراسیون(نه بازیکنها) کرده است . این جفای بزرگی ست به بازیکنان و کادر تیم ملی و زحمتکشان و عاشقان والیبال که بهترین پیروزی ها و تلاش های آنها نادیده گرفته شود. چشمشان ازفرط حسادت و بخل و فلاکت چنان کم سو شده که موفقیت های والیبال را نمی بینند و مثل آدم های فرتوت و بی مصرف(مفت خور) فقط نق می زنند و لفاظی می کنند. اصلا اهمیتی ندارد. هرچه شما روی اعصاب مردم پیاده روی می کنید ولى ما از همین مردم انرژی می گیریم و خواهیم گرفت. عاشق شان هستیم چنان که آنها دوستمان دارند. شما هم بهتر است از فرط عصبانیت سرتان را به در و دیوار بکوبید شاید آرام گرفتید. بدانید که مردم بهترین کارشناس هستند و گوش شان از مزخرفات و خزعبلات شما کار ناشناسان پر است . ما همچنان برای شادمانی و رضایت مردم بازی خواهیم کرد و به تشویق ها و هورا کشیدن های شان دلخوش خواهیم بود و انتظار دیگری نداریم. شما هم بهتر است بروید دم در صدا و سیما بخوابید شاید نوبت تان برسد و چهار کلمه حرف ناحسابی بزنید و پزش را به دور و بری هایتان بدهید که البته همین را هم از صدقه سر والیبالیست های تیم ملى و موفقیتهاى بیشمار انها دارید.

شب پره گر وصل افتاب نخواهد ، رونق بازار افتاب نکاهد، مفهوم کلى براى چند نفر خاص: خفه شده و مشغول خوردن نجاسات شوید، باشد که سیر شوید,البته که سیر نمیشوید باشد که خسته شوید. /طرفداری

این خبر واکنش تند سعید معروف به منتقدان تیم ملی والیبال و برخی گزارش‌های خبری صدا و سیما: خفه شده و مشغول خوردن نجاسات شوید! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

چرا سعید معروف به ایران نیامد؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، تیم ملی والیبال ایران شب گذشته در سه گروه و با سه پرواز در حالی وارد تهران شد که نفراتی چون سعید معروف (کاپیتان تیم ملی) و سعید رضایی (مربی تیم ملی) به همراه سایر نفرات از آمریکا به ایران نیامدند و قرار است چند روز بعد به ایران باز گردند.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران در مورد دلیل بازنگشتن معروف و رضایی گفت: موضوع خاصی وجود ندارد و تنها برای گذراندن تعطیلات خود چند روزی دیرتر به ایران باز می‌گردند. همه این بازیکنان ۷ – ۸ روز مرخصی دارند و می‌توانند در اختیاز خود باشند.

او در پاسخ به این سوال که اردوهای تیم ملی از چند روز دیگر آغاز می‌شود و آیا این نفرات از شروع اردوها با تیم ملی هستند؟ توضیح داد: دقیقاً تمرینات ما از ۶ روز دیگر آغاز می‌شود و همه نفرات با آغاز اردوها کنار تیم ملی خواهند بود.

خوش‌خبر درباره عملکرد تیم ملی والیبال نیز اظهار کرد: همه بازیکنان ما تمام توان خود را در این مسابقات به کار گرفتند و نتایج خوبی هم به دست آمد که بازخورد خوبی هم در میان مردم داشت، درست است که روی سکو نرفتیم اما عملکرد خوبی را از ملی‌پوشان شاهد بودیم، تنها ناراحتی این است که خستگی به جان ملی‌پوشان باقی ماند و نتوانستیم در جمع چهار تیم نهایی حاضر شویم.

او هم‌چنین در پاسخ به این سوال که آیا دلیل نتیجه نگرفتن تیم ملی والیبال ایران در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها را می‌توان خستگی بازیکنان دانست؟ گفت: این‌طور که می‌گویند نیست. در مرحله نهایی ۶ تیمی که حضور پیدا می‌کنند با همه توان می‌آیند، نقاط قوت و ضعف خود را برطرف می‌کنند چون جای اشتباه وجود ندارد و گاهاً تیم‌ها با یک باخت حذف می‌شوند. ما در این مرحله متاسفانه مقابل لهستان خوب بازی نکردیم، اما همان‌طور که دیدید مقابل برزیل بهترین عملکرد را داشتیم. البته لهستان برزیل را در این مرحله دوبار شکست داد که نشان می‌دهد این تیم یکی از قدرت‌های لیگ ملت‌ها بود.

خوش‌خبر درباره آخرین مصاحبه کولاکوویچ که گفته بود در فرودگاه شیکاگو مشکلی پیش نیامد، تصریح کرد: این صحبت کولاکوویچ درست است. زمانی که آن‌ها وارد آمریکا شدند به راحتی از فرودگاه خارج شده بودند و این مشکل برای پرواز ما پیش آمد. ناراحتی او از این بود که یک سایت لهستانی مصاحبه سال گذشته او را به اشتباه منتشر کرده بود و او تنها این موضوع را تکذیب کرد. /ایسنا

این خبر چرا سعید معروف به ایران نیامد؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

باز هم درخشش سروقامتان نادیده گرفته شد ستاره های ایران را به تیم رویایی راه ندادند

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، فدراسیون جهانی والیبال بامداد روز دوشنبه پرونده یکی از گران ترین و البته پر درآمدترین تورنمنت های خود را با برگزاری دیدارهای فینال و رده بندی در شیکاگو در شرایطی بست که اعمال کج سلیقگی در انتخاب ترین ها و یا تیم رویایی مسابقات، باز هم انتقاد بسیاری به همراه داشت.

شروع و برگزاری فشرده این مسابقات از ابتدا با ناراحتی برخی از کشورها همراه بود و این موضوع باعث شد تا بعضی از تیم ها با تمام توان در آستانه مسابقات انتخابی المپیک در این تورنمنت حاضر نشوند و اتفاقات روز پایانی و نادیده گرفته شدن درخشش تلاش بازیکنان در مرحله مقدماتی باعث دلخوری بسیاری از جمله ستاره های تیم ملی ایران شود که سهم پر رنگی در جدول ترین ها دارند.

با ارزش ترین بازیکن با تنها ۴ مسابقه؛ غفور را نخواستند

مت اندرسون یکی از گران ترین والیبالیست های دنیا در شرایطی عنوان با ارزش ترین بازیکن را کسب کرد که خبری از حضور او در مرحله مقدماتی نبود و این عنوان در شرایطی به او رسید که امیر غفور ستاره تیم ملی والیبال ایران که هم پست این بازیکن است در نهایت با کسب ۲۴۹ امتیاز توانست عنوان امتیاز آورترین بازیکن مسابقات را کسب کند و عملکرد درخشانی در مرحله مقدماتی داشت و اگر مصدومیت به سراغ او نمی رفت، شاید مجموع امتیازات کسب شده از سوی او بالاتر از ۳۰۰ می رفت.

مطمئنا انتخاب مت اندرسون برای فدراسیون جهانی انتخاب جذابتری نسبت به امیر غفور است و نادیده گرفته شدن مرحله مقدماتی اما می تواند در آینده نزدیک اتفاقات بدی را برای این فدراسیون رقم بزند.

بهترین مدافعان وسط؛ فصل خوب موسوی فراموش شد

محمد موسوی درخشش دوباره خود را در لیگ ملت ها آغاز کرد و حتی در آخرین دیدار برابر برزیل نیز مهره درخشان تیم ملی بود. موسوی در پایان مرحله گروهی در رده دوم بهترین مدافعین حاضر بود و در پایان مرحله نهایی نیز این عنوان را کسب کرد اما مکس هولت از آمریکا و ایوان یاکوولف از روسیه در تیم منتخب قرار گرفتند.

ایوان یاکوولف در رده بندی نهایی بهترین مدافعین در رده سوم و یک رتبه پایین تر از موسوی قرار گرفت و مکس هوولت نیز رتبه ای بهتر از هشتم کسب نکرده بود اما این دو نفر جلوتر از موسوی و ویگراس کانادایی در تیم رویایی قرار گرفتند.

۵ هفته صدرنشینی معروف تقدیم به کریستیانسن

بهترین پاسور مسابقات نیز از سوی فدراسیون جهانی در شرایطی معرفی شد که میکا کریستیانسن در رده دوازدهم قرار داشت اما سعید معروف کاپیتان تیم ایران با حضور درخشان خود در این مسابقات همواره در رده اول بهترین پاسورها قرار گرفته بود.

صدرنشینی معروف با اختلاف قابل قبولی از نزدیک ترین رقیبان خود شکل گرفت اما عدم حضور ایران در جمع ۴ تیم باعث شد تا درخشش او نیز دیده نشود و مسئولان فدراسیون جهانی در اقدامی که بیشتر در تایید عمل تیم های بزرگ برای شرکت نکردن با تمام قوا در این مسابقات بود، کریستیانسن را به عنوان بهترین پاسور معرفی کردند. موضوعی که شاید سال آینده تاثیر خود را بر روی کیفیت مرحله مقدماتی نمایش دهد.

فهرست تیم رویایی مسابقات لیگ ملت های والیبال که انحصار آن در اختیار روسیه قهرمان و آمریکای نایب قهرمان است، در ادامه می آید:

بهترین دریافت‌کنندگان: اگور کلیوکا و دیمیتری وولکوف (روسیه) و بارتوژ بدنوش (لهستان)

بهترین مدافعان وسط: مکس هولت (آمریکا) و ایوان یاکوولف (روسیه)

بهترین لیبرو: اریک شوجی (آمریکا)

بهترین پاسور: میکا کریستنسن (آمریکا)

بهترین قطر پاسور و باارزش‌ترین بازیکن: مت اندرسون (آمریکا). /ورزش سه

این خبر باز هم درخشش سروقامتان نادیده گرفته شد ستاره های ایران را به تیم رویایی راه ندادند اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

امتیازآورترین بازیکن مسابقه ایران و برزیل

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، تیم ملی والیبال ایران بامداد شنبه با نتیجه سه بر دو مقابل برزیل شکست خورد و از لیگ ملت‌ها حذف شد. میلاد عبادی‌پور در این بازی عملکرد درخشانی داشت و ۱۸ امتیاز با حمله، ۲ امتیاز با سرویس، ۲ امتیاز با دفاع روی تور و در کل ۲۲ امتیاز گرفت.

امیر غفور و سیدمحمد موسوی هم به ترتیب ۱۹ و ۱۸ امتیاز گرفتند اما تلاش آنها هم برای پیروزی ایران کافی نبود.

در سوی دیگر میدان، ریکاردو لوکارلی دریافت‌کننده برزیل با ۱۶ امتیاز، بیشترین نقش را در پیروزی تیمش داشت. ۶ امتیاز لوکارلی با سرویس به دست آمد. /ایرنا

ایران برزیل
۶۳ حمله ۵۴
۱۴ دفاع روی تور ۱۴
۷ سرویس ۸
۲۰ اشتباه حریف ۳۳
۱۰۴ امتیاز ۱۰۹
۴۷ دریافت ۴۸
۴۶ توپ‌گیری ۴۵
۲۶ پاس ۳۱

این خبر امتیازآورترین بازیکن مسابقه ایران و برزیل اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

فدراسیون جهانی والیبال: نه عذرخواهی کردیم و نه ابراز شرمساری/ ترجمه ایرانی‌ها اشتباه بوده است

فدراسیون جهانی والیبال اخیراً نامه‌ای را برای عذرخواهی از فدراسیون والیبال ایران به‌خاطر رفتار مأموران مرزی پلیس آمریکا در فرودگاه شیکاگو با بازیکنان ایرانی منتشر کرد که حالا به‌نظر می‌رسد با واقعیت فاصله دارد.

فدراسیون جهانی اعلام کرد که نه از کلمه «شرمساری» در نامه خود استفاده کرده و نه از ایران عذرخواهی کرده است بلکه ترجمه نامه منتظرشده از سوی «آری گراسا» توسط طرف ایرانی، درست نیست.

فدراسیون جهانی والیبال در یک سایت انگلیسی‌زبان در توضیح نامه مذکور می‌گوید: FIVB تأیید می‌کند که آری گراسا، نامه‌ای را به رئیس فدراسیون والیبال ایران نوشته و در آن به‌خاطر اتفاقاتی که در فرودگاه شیکاگو با وجود تلاش‌هایی که FIVB برای عدم بروز مشکل برای تیم ملی ایران انجام داده بود، افتاد ابراز تأسف کرده است. رئیس گراسا به‌دنبال شفاف‌سازی در این مورد است و از اینکه تیم ایران در صحت و سلامت کامل در هتل خود مستقر شده، راضی است. /تسنیم

این خبر فدراسیون جهانی والیبال: نه عذرخواهی کردیم و نه ابراز شرمساری/ ترجمه ایرانی‌ها اشتباه بوده است اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.