پسر ۹ ساله‌ای که قاتل ۵ نفر است!

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، چند ساعتی می‌شود که رسانه‌های معتبر جهان خبر قتل ۵ نفر توسط یک پسر ۹ ساله را منتشر کرده‌اند. براساس گزارش‌ها، پسری ۹ ساله روز دوشنبه به اتهام قتل پنج تن از بستگان خود در آتش‌سوزی خانه‌ی سیار ایلینویز، دستگیر شد. به گزارش نشریه TIME، این کودک به جرم تنظیم تایمری برای آتش سوزی در ۶ آوریل در گودفیلد امریکا که منجر به کشته شدن سه کودک و دو بزرگسال شد، با پنج فقره قتل درجه یک روبرو است. این افراد در سنین ۱ تا ۶۹ سال قرار داشتنند که همه قربانیان در اثر استنشاق دود جان خود را از دست دادند.

این پسربچه که همراه پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کردد، پس از وقوع آتش سوزی، به بیرون از خانه دویده و فریاد زده که «خانه در آتش است. کمک کنید!»  کارشناسان می‌گویند او احتمالا نمیدانسته دست به چه کار خطرناکی زده است با این وجود پلیس او را به جرم قتل عمد دستگیر کرده است.

کاترینا آلوود مادر ۲۸ ساله این پسر، که در اثر آتش سوزی جان سالم به در برد، از پسرش حمایت کرد و  به سی‌بی‌اس نیوز گفته است: «همه به او به چشم یک هیولا نگاه می‌کنند، در صورتی که چنین نیست. مردم اشتباه می کنند، درست که یک فاجعه وحشتناک رخ داده، اما اتفاقی نیست که بتواند زندگی او را از بین ببرد.»

بتسی کلارک، بنیانگذار کمپین عدالت برای نوجوانان مستقر در ایلینویز، به TIME می‌گوید تصمیم دادستان برای متهم کردن یک کودک ۹ ساله در وهله اول شوک آور است، چرا که تحقیقات نشان می‌دهد بچه‌ها در آن سن درکی از جدی بودن اعمال خود ندارند.»

وی افزود: «حداقل سن پیگیری ۱۴ ساله است و دلیل ۱۴ سال این است که تمام تحقیقات مغز  نشان می‌دهد که کودکان در سنین کمتر از این قادر به درک پیامدهای کارهای خود نیستند. مطالعات عصبی نشان می‌دهد که کودکان در سنین پایین تر از ۱۴ سال نباید مسئولیت کیفری داشته باشند، بنابراین ۹ سالگی سنی تکان دهنده برای مجازات است.»

دکتر جف تمپل، استاد و روانشناس در شعبه پزشکی دانشگاه تگزاس و عضو هیئت مدیره انجمن روانشناسی تگزاس می گوید: «یک ۹ ساله نمی تواند مسئول یک جرم غیرقانونی در قتل عمدی یا قتل های عمدی باشد. در این سن، ذهن به اندازه کافی توسعه نیافته است. آنها به فکر عواقب کارهای خود نیستند، آنها در این سن در حال تماشای کارتونهایی هستند که شخصیت اول آن از صخره فرار می کند، ۳۰۰ متر سقوط میکند ولی نمی میرد و در آنجا زنده است! پس درک خوبی از زندگی یا مرگ ندارند. بچه ها تمام وقت کارهای احمقانه‌ای انجام می دهند و واقعاً در مورد عواقب آن فکر نمی‌کنند. او میخواست ببیند چیزی که در حال سوختن است چه  شکلی است حتی اگر می‌دانست کسی در آن خانه است احتمالا درکی از سوختگی و مرگ آنها نداشت.»

این کودک در تاریخ ۲۲ نوامبر به دادگاه برگشته است. به دلیل سن  کم نمی‌تواند بین دادرسی‌ها در بازداشت قرار بگیرد. او همچنین در صورت محکومیت هم از حبس خودداری خواهد کرد. بنا بر گفته این گزارش، این کودک می‌تواند با قید شرط آزاد و تحت  درمان و مشاوره قرار گیرد.

طبق اعلام دفتر تحقیقات فدرال، در سال ۲۰۱۸، ۶۲ نوجوان در ایالات متحده امریکا زیر ۱۵ سال به جرم قتل و قتل غیرمجاز متهم شدند و این نرخ در سال ۲۰۱۷ میلادی ۵۹ نفر بوده است. /مهر

این خبر پسر ۹ ساله‌ای که قاتل ۵ نفر است! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

مرد ۷۳ ساله زن موردعلاقه‌اش را کشت

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری،  مأموران پلیس مرداد امسال با شکایت پسر جوانی در جریان گم‌شدن زنی میانسال قرار گرفتند. این جوان به مأموران گفت: مادرم با من تماس گرفت و خواست به خانه‌اش بروم. وقتی رسیدم مادرم در خانه نبود؛ هرچه با تلفن همراهش تماس گرفتم فایده‌ای نداشت. من فکر می‌کنم اتفاقی برای مادرم افتاده است.

بلافاصله مأموران تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند و متوجه شدند زن میانسال به نام نسترن از مدت‌ها قبل با مردی که راننده کامیون است در ارتباط بود. وقتی مأموران برای بازجویی از این مظنون به نام فریدون به خانه او رفتند، متوجه شدند او شبانه نقل مکان کرده است. پلیس با ردیابی‌های فنی موفق به دستگیری متهم شد. این مرد ۷۳ ساله در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: بعد از اینکه از همسرم جدا شدم، با نسترن آشنا شدم. ما هشت سال بود که با هم ارتباط داشتیم و من مدام او را صیغه می‌کردم. زندگی خوبی داشتیم، آن‌قدر دوستش داشتم که هرکاری می‌خواست برایش انجام می‌دادم؛ تصمیم داشتم او را عقد دائم کنم. چون دو دختر بزرگ داشتم تا قبل از آن با نسترن عقد دائم نکرده بودم، وقتی دختر‌ها سر خانه و زندگی خودشان رفتند من هم تصمیم گرفتم نسترن را عقد کنم. چندماهی به مسافرت رفتم و وقتی برگشتم از نسترن خواستم به دیدنم بیاید؛ قبول نکرد و گفت: ازدواج کرده است. روز حادثه به خانه‌اش رفتم و گفتم چرا با من این کار را کرده است. من عاشقش بودم و هرچه می‌خواست برایش انجام دادم. پرسیدم چرا من را ترک کرد. نسترن گفت: از زندگی با من خسته شده بود و دنبال ثبات در زندگی‌اش می‌گشت و وقتی با شوهرش آشنا شد تصمیم گرفت با او ازدواج کند.

متهم ادامه داد: وقتی با نسترن صحبت می‌کردم فهمیدم زمانی که او صیغه من بود، خیانت کرده و با مرد دیگری ارتباط برقرار و سپس با او ازدواج کرده است. این مسئله من را خیلی ناراحت کرد. نسترن در آشپزخانه داشت کار می‌کرد. چاقویی که برای تمیزکردن مرغ دستش بود را گرفتم و روی گلویش کشیدم و او را به قتل رساندم.

متهم گفت: جسد را مثله کردم و در کیسه‌های زباله قرار دادم و هر کیسه را در جایی رها کردم.

بازپرس با توجه به جثه ریز متهم و توانایی کم او گفته‌های این مرد را باور نکرد و از او خواست همدستش را معرفی کند، اما متهم اصرار کرد خودش این کار را کرده است. اما در نهایت اعتراف کرد دوستش با او همدست است. متهم توضیح داد: بعد از قتل موضوع را به یکی از دوستانم خبر دادم؛ او اعتیاد داشت و همیشه دنبال پول بود؛ من هم با خودم فکر کردم کمی به او پول می‌دهم و کمک می‌کند جسد را از خانه خارج کنم.

وقتی موضوع را به دوستم گفتم او به خانه مقتول آمد؛ با هم جسد را با چاقو تکه‌تکه کردیم و به فشم بردیم و هرکدام را یک‌جایی رها کردیم. از آنجایی که متهمان جسد را بسیار خرد و هر قطعه را در میان زباله‌های دیگر رها کرده بودند ردی از جنازه کشف نشد، اما متهمان همچنان بر اعتراف خود بر جنایت باقی ماندند. در نهایت با توجه به درخواست قصاص از سوی اولیای دم کیفرخواست علیه مرد مسن و همدستش صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهمان به زودی پای میز محاکمه می‌روند. /شرق

این خبر مرد ۷۳ ساله زن موردعلاقه‌اش را کشت اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

همسرکشی در افغانستان، دستگیری در تهران

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، این مرد که ۲۰ سال دارد، هشتم تیرماه امسال همسر خود را در خانه پدرش به ضرب گلوله کشت و پس از آن همراه خانواده‌اش از افغانستان فرار کرد اما با پیگیری‌های خانواده مقتول در افغانستان این قاتل فراری در شهرک رضوی کاروان دستگیر شد و قرار است در آینده نزدیک به افغانستان فرستاده شود.
چندی قبل مأموران اداره پلیس آگاهی تهران از طریق اینترپل مطلع شدند مرد افغان که همسر خود را به قتل رسانده پس از فرار به ایران آمده است و در تهران زندگی می‌کند.
در تحقیقات بیشتر مشخص شد فرد مطلعی از اقوام مقتول در تهران سکونت دارد. او با حضور در پلیس آگاهی اطلاعات دقیقی از محل سکونت متهم و پدر ۷۰ساله‌اش در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران قرار داد.  این فرد که شوهرخاله مقتول بود، به مأموران پلیس آگاهی تهران گفت: قاتلان فراری یکی از باجناق‌های من و پسرش هستند، روز هشتم تیرماه زمانی که دختر باجناق دیگرم که عروس خانواده آنهاست به خانه پدرش رفته بود، به منزل او رفتند و با اسلحه شکاری دو لول به او شلیک کردند و وی را به قتل رساندند بعد هم خانوادگی فرار کردند و به ایران آمدند.  آن موقع بود که من برای پیداکردن آنها به ایران آمدم و پس از چند ماه رد آنها را در شهرک رضوی پیدا کردم و به خانواده مقتول اطلاع دادم آنها هم موضوع را به پلیس افغانستان گفتند.
کارآگاهان پلیس آگاهی در پی به‌دست‌آمدن این اطلاعات وارد عمل شدند و دو متهم فراری را که پلیس افغانستان درخواست دستگیری آنها را کرده بود، شناسایی و بازداشت کردند. روز گذشته این متهمان برای بازجویی‌های اولیه و تشکیل پرونده به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.
مرد جوان درباره قتل و فرارش به ایران به خبرنگار ما گفت: همسرم دخترخاله من بود اما ما اختلاف داشتیم. او به حرفم گوش نمی‌داد. ‌آن روز با هم دعوایمان شد و مثل دفعات قبل او با حالت قهر به خانه پدر خود رفت، پس از آن یکی از ریش‌سفیدان فامیل به خانه پدرزنم رفت تا با همسرم صحبت کند. همان موقع من از یکی از اقوام حرف‌هایی درباره  اختلاف‌مان شنیدم و از اینکه او هم از موضوع مطلع شده است، عصبانی شدم. اسلحه شکاری دو لول را برداشتم و سراغ همسرم رفتم. وقتی به خانه پدرزنم رسیدم، به همسرم شلیک کردم و بعد فهمیدم او مرده است. تصمیم گرفتم فرار کنم و به ایران بیایم که پدرم هم با من آمد. او در قتل نقشی نداشت و چون بی‌کار بود با من آمد، اما نمی‌دانم چرا خانواده همسرم گفته‌اند او هم در قتل نقش داشته است.
این متهم در ادامه گفت: من اسلحه را بعد از قتل در فاصله کمی از تیراندازی دور انداختم و با پدرم به‌صورت غیرقانونی به ایران آمدم.
در این حال، سرهنگ گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران، درباره این پرونده گفت: هر دو متهم پس از سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس افغانستان قرار خواهند گرفت. /شرق

این خبر همسرکشی در افغانستان، دستگیری در تهران اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

اعلام نظر نهایی کارشناسان ‌در پرونده نجفی

به گزارش بخش قضایی سایت خبرهای فوری، پس از آنکه روز ۳۰ شهریور قضات دیوان عالی کشور حکم قتل عمدی را در پرونده میترا استاد – همسر دوم محمد علی نجفی – نقض کرده و پرونده را برای رسیدگی دوباره به شعبه نهم دادگاه کیفری به ریاست دکتر محمدرضا محمدی کشکولی فرستادند، وی با تعیین ۳ کارشناس اسلحه شناسی و ۳ کارشناس پزشکی قانونی دستور بازسازی دوباره صحنه قتل را صادر کرد. بنابراین صبح روز ۱۵ مهر، محمد علی نجفی به‌همراه کارشناسان و وکلای طرفین پرونده به برج آرمیتای سعادت آباد رفتند و وی برای بار دوم به بازسازی صحنه قتل پرداخت.

حمیدرضا گودرزی، یکی از وکلای محمدعلی نجفی، در این باره گفت: این جلسه به‌خاطر ایرادی که ما به پرونده وارد کردیم و دیوان‌عالی کشور نیز آن را پذیرفت تشکیل شده بود. ۶ کارشناس اسلحه شناسی و پزشکی‌قانونی تعیین شده‌اند تا مشخص شود گلوله‌ها چگونه شلیک و چطور در بدن مقتول دفرمه شده است. این سؤالی بود که ما در دادگاه مطرح کردیم و جواب آن را نگرفتیم.

پس از بازسازی صحنه کارشناسان دو هفته مهلت خواستند تا نظر خود را به دادگاه ارائه کنند. سرانجام روز دوشنبه ۲۹ مهر کارشناسان نظر خود را اعلام کردند و در مورد نحوه قتل و اینکه آیا امکان کمانه کردن گلوله وجود داشته و چرا گلوله در بدن مقتول دفرمه شده بود نظر دادند.

در حالی که یکی از کارشناسان در نظر خود به کوچک بودن حمام و اینکه امکان کمانه کردن گلوله وجود نداشته اشاره کرده است با این حال دکتر محمدرضا محمدی کشکولی – رئیس شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران- با تأیید اینکه نظر کارشناسان به دادگاه ارائه شده گفت: جزئیات نظر کارشناسان بزودی اعلام خواهد شد.

محمدعلی نجفی در تاریخ ۷ خرداد امسال به اتهام قتل همسر دومش میترا استاد بازداشت شد.‌‌ وی پس از محاکمه در شعبه نهم دادگاه کیفری در تاریخ ۸ مرداد به قصاص نفس محکوم شد اما چند روز بعد با اعلام گذشت خانواده مقتول از اعدام رهایی یافت. با این حال وکلای وی به حکم ارتکاب قتل عمدی اعتراض کردند و پرونده برای رسیدگی دوباره به جریان افتاد. /ایران

این خبر اعلام نظر نهایی کارشناسان ‌در پرونده نجفی اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

عشق ممنوعه رحیم ۱۹ ساله به دخترعمه متاهل / پلیس تهران هر دو را دستگیر کرد

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، روز ۱۸ مهر امسال بود که زن جوانی به نام فریبا در تماس با اورژانس و پلیس برای نجات جان شوهر ۴۲ ساله‌اش درخواست کمک کرد که تیم های امدادی و پلیس با حضور در محل با جسد جمال که در وسط خانه روی زمین افتاده بود روبه رو شدند.

گفت وگو با قاتل عاشق پیشه

رحیم ۱۹ ساله ادعا می کند ابتدا قصد نداشته خودش دست به قتل بزند و وقتی نقشه‌اش از سوی مرد اجیر شده نا تمام می ماند خودش تصمیم می گیرد دست به قتل بزند.

چند سال است که با فریبا در ارتباط هستی؟

از سه سال قبل که خواهرم فوت کرد.

خواهرت بیماری داشت؟

نه، من و خواهرم سه سال قبل به صورت قاچاقی به ایران آمدیم که در مسیر به خاطر شلوغی محلی که درآن پنهان شدیم خواهرم در آغوش من بود که دیگر نتوانست نفس بکشد و جان داد.

چطور با فریبا ارتباط برقرار کردی؟

بعد از مرگ خواهرم افسردگی گرفتم و مادرم از فریبا خواسته بود که به من زنگ بزند و حرف بزنیم تا کمی حالم بهتر شود که همین تماس های تلفنی در مدت زمان طولانی باعث شد تا به هم علاقه مند شویم و رابطه عاطفی پیدا کنیم.

فریبا دستور قتل داد؟

نه، فریبا از مشکلاتش حرف زد و چون به او علاقه داشتم می خواستم کمکش کنم و حتی چند بار پیشنهاد قتل دادم که او عصبانی شد و خواست دیگر در این باره صحبت نکنم.

شنیدم قصد سفر به ترکیه داشتی؟

وقتی دیدم جمال حاضر به طلاق نیست به فریبا پیشنهاد دادم تا با هم به ترکیه فرار کنیم اما او تاکید داشت که به شوهرش خیانت نمی کند.

چرا جمال را کشتی؟

قرار نبود او را به قتل برسانم.

چه نقشه ای داشتی؟

وقتی شنیدم فریبا به خانه مادرش رفته با یک مرد که از قبل با او صحبت کرده بودم قرار گذاشتم با هم به خانه جمال برویم و او به زور جمال را از ایران خارج و مدتی زندانی کند تا با گذر زمان جمال حاضر به جدایی شود.

پس چرا او را کشتی؟

وقتی مرد جوان سر قرار آمد، سه میلیون تومان به او دادم که پا به فرار گذاشت، بعد از آن عصبانی بودم و تصمیم گرفتم خودم نقشه را اجرا کنم.

چطور جمال را به قتل رساندی؟

وارد خانه شدم و با هم تلویزیون نگاه کردیم که پس از ۱۰ دقیقه، با شالی که روی زمین بود به سمت جمال رفتم و از پشت او را خفه کردم.

چرا به صحنه قتل بازگشتی؟

فکر نمی کردم پلیس مرا دستگیر کند به همین دلیل با مادرم به خانه جمال بازگشتیم که پلیس مرا دستگیر کرد.

حرف آخر؟

پشیمانم و عذاب وجدان دارم، باور کنید فریبا در این ماجرا نقشی نداشته و بیگناه است.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس ویژه قتل در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

این خبر عشق ممنوعه رحیم ۱۹ ساله به دخترعمه متاهل / پلیس تهران هر دو را دستگیر کرد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

تل مرد پولدار و پسر معلولش برای تصاحب اموال میلیاردی

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، وسوسه بالا کشیدن اموال خسرو، رفیق گرمابه و گلستان او را به جایی کشاند که نه‌تنها نقشه قتل او را کشید، بلکه فرزند ۱۲ ساله‌اش را هم به قتل رساند تا بعد از مرگ خسرو وارثی هم در کار نباشد. متهم که با اجیر کردن کارگر کارواش خود نقشه‌اش را عملی کرده بود، بعد از این‌که به وعده‌هایش در مورد همدستش عمل نکرد، توسط همان کارگر به پلیس لو داده شد و پای میز محاکمه قرار گرفت. متهم ردیف اول بعد از محاکمه به دو بار قصاص محکوم شد و قضات، اجیرکننده او را به ۱۵ سال زندان محکوم کردند.

تابستان ۹۴  خبر مفقود شدن خسرو و پسرش از سوی خانواده‌شان به اطلاع ماموران پلیس رسید. آنها در طرح شکایت خود اعلام کرده بودند که پسر خسرو معلولیت ذهنی داشته و بعد از طلاق مادرش با پدر خود زندگی می‌کرده، اما یکباره پدر و پسر غیبشان زده بود.
رسیدگی به پرونده در حالی ادامه داشت که جسد سوخته مرد جوان که در حاشیه جاده پردیس رها شده بود، در کنار جسد پسرش کشف شد و هویت آن به تایید خانواده‌شان رسید .
ماموران در اولین قدم دوربین‌های محل زندگی خسرو را مورد بررسی قرار دادند و تصویر مردی در حال بردن فرزند خسرو از خانه در دوربین به ثبت رسیده بود. قبل از شناسایی دقیق آن مرد؛ چند روز بعد از حادثه، یک ناشناس با ماموران پلیس تماس گرفت و گفت فردی به نام ناصر که در منطقه تهرانپارس کارواش دارد و از دوستان صمیمی خسرو است، قاتل خسرو و پسرش است.
ماموران بعد از آن تماس سراغ ناصر رفتند و در کارواش بازداشتش کردند. مرد جوان ابتدا هر گونه ارتباطی را با قتل خسرو انکار کرد اما وقتی مبایعه‌نامه جعلی فروش املاک خسرو در محل کارش کشف شد دیگر راهی برای فرار از حقیقت نیافت و در اولین اعترافات خود به ماموران گفت که با همراهی کارگر کارواش خود با انگیزه انتقال اموال خسرو، نقشه قتل او و فرزندش را عملی کرده است تا بعد از مرگ خسرو، وارثی هم بر جا نماند.
در پی اعتراف متهم، کارگر کارواش هم دستگیر و مشخص شد او همان کسی بوده که موضوع قتل را به ماموران پلیس اطلاع داده بود. قاسم بعد از دستگیری به ماموران گفت: «ناصر به من وعده داده بود که ۲۰۰ میلیون تومان به من خواهد داد. اما بعد از اجرای نقشه برای پرداخت پول امروز و فردا می‌کرد. برای همین من او را لو دادم. اما فکر نمی‌کردم خودم هم دستگیر شوم.»
با شکایت اولیای دم و اعتراف صریح متهمان، پرونده با صدور کیفرخواست به اتهام مشارکت در قتل متهمان راهی دادگاه کیفری یک استان تهران شد. سال گذشته پرونده در دادگاه رسیدگی شده و متهمان به قصاص محکوم شدند اما با نقض رای از سوی دیوان‌عالی کشور و ایراد نقص به تحقیقات مقدماتی پرونده، باردیگر متهمان پای میز محاکمه ایستاده و این بار سرنوشت متفاوتی نسبت به قبل برای آنها رقم خورد.
قاسم در دادگاه در دفاع از خود گفت: «ناصر نزد همه خود را از افراد با نفوذ حکومتی جا می‌زد. برای همین خسرو به او اعتماد کرده بود. طبق نقشه‌ای که او از قبل کشیده بود، قرار بود به بهانه تفریح در ویلای دماوند خسرو، او را به جاده بکشانیم.روز حادثه و وسط راه، ‌بند کتانی را از پشت سر دور گردن خسرو انداختم و ناصر دستان او را گرفت تا مقاومت نکند و او را به قتل رساندیم. بعد هم جسد او را آتش زدیم و ناصر دنبال پسر خسرو رفت. می‌گفت پسر خسرو را به بهانه این‌که پدرش او را دنبالش فرستاده از خانه خارج کرده است و پسربچه در خانه تنها بوده و به خاطر اعتمادی که به ناصر داشته و او را عمو صدا می‌زده با او همراه شده تا نزد پدرش بیاید. وقتی او را آورد، بند کتانی را دور گردنش انداختم اما دلم نیامد او را خفه کنم. ناصر با بیل به سرش زد و او را کشت.»
این ادعای متهم در دادگاه با اعتراض وکیل اولیای دم روبه‌رو شد؛چرا که علت فوت فرزند خسرو خفگی با بند بود.
بعد از آن ناصر در دفاع از خود گفت: «من هیچ ارتباطی با قتل دوستم ندارم و از هیچ چیز خبر نداشتم. آن روز خسرو با من تماس گرفت و گفت پسرش را به دماوند ببرم. من هم دنبال فرزندش رفتم، اما چون خودم وقت نداشتم از کارگرم خواستم این کار را انجام دهد. نمی‌دانم بعد بین آنها چه اتفاقی افتاد و چرا خسرو و پسرش را کشت.»
متهم در توضیح  کشف اسناد جعلی از املاک خسرو گفت: «اسناد جعلی را به درخواست خود خسرو تنظیم کرده بودم. او به من گفت در قمار باخته و از من خواست اموالش را به نام خودم بزنم تا آنها را از دست ندهد.»
قضات دادگاه بعد از شنیدن دفاعیات متهمان، قاسم را به دو بار قصاص نفس و ناصر را از اتهام مشارکت در قتل تبرئه و به اتهام معاونت در قتل به تحمل ۱۵ سال حبس و دو سال تبعید به شهرستان خاش محکوم کردند. /روزنامه جام جم

این خبر تل مرد پولدار و پسر معلولش برای تصاحب اموال میلیاردی اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

۱۰ مورد از مخوف‌ترین مکان‌های ثبت شده در نقشه گوگل

به گزارش بخش فناوری سایت خبرهای فوری، نقشه گوگل یا گوگل مپ طی سالیان اخیر زندگی ما را تغییر داده است، مسیریابی، رانندگی، آشنایی با مکان‌های جدید و حتی پیاده‌روی انسان‌ها با گوگل مپ بسیار آسان‌تر شده، ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف گوگل مپ در ابعاد مختلف زندگی انسان‌ها تاثیرگذاشته و حالا به بخشی جداناپذیر کار‌های روزانه ما تبدیل شده است. گوگل مپ به همراه مارکت اندرویدی گوگل‌پلی و برنامه یوتیوب، از محبوب‌ترین نرم‌افزار‌های پیشفرض گوگل هستند که کاربران چند ده میلیونی فعال دارند.

اما همین نقشه گوگل نیز می‌تواند، ترسناک، عجیب یا مخوف باشد، با نقشه گوگل کل دنیا در دستان شما است، اما در این دنیای پر رمز و راز گاهی مکان‌هایی پیدا می‌شوند که کمتر شناخته شده و غیرطبیعی هستند، نقاطی که حتی شاید مخوف بوده و کسی نمی‌داند در آن جا چه می‌گذرد. همچنین با ویژگی Street View گوگل مپ می‌توان به صورت مستقیم تصاویر خیابان‌ها و کوچه‌ها را تماشا کرد، گاهی برخی تصاویر دیده شده در خیابان‌های فرعی نیز رمز آلود و غیرقابل توضیح هستند. در این گزارش ۱۰ مورد از این نقاطی که عجیب، مخوف، غیرطبیعی یا ترسناک هستند و در نقشه گوگل و ویژگی Street View آن جست‌و‌جو و پیدا شده است را مرور خواهیم کرد.

۱۰ – یک پایگاه نا شناخته، شاید یک مرکز علم‌گرایی

مکتب علم‌گرایی ترکیبی عجیب از علم و دین است، یک فرقه خاص و متفاوت که به گفته خودشان از طریق علم به دنبال اثبات وجود خدا هستند. البته این فرقه بیشتر به دنبال منافع مالی خود و کار تبلیغات بوده و بخشی از تفکراتشان به موجودات فرازمینی مربوط می‌شود، البته خود این مطالب را تکذیب می‌کنند. اما هنرمندان هالیوودی زیادی به این فرقه پیوسته و از آن حمایت می‌کنند. عجیب این است که تعداد زیادی سایت در سراسر ایالات متحده و جهان وجود دارد که گمان می‌رود پایگاه‌های علم‌گرایی باشند. یکی از آن‌ها پایگاه Trementina در نیومکزیکو است که از گوگل مپ دیده شده، دو دایره بزرگ با دو الماس در درون آن‌ها نشان می‌دهد که برای ساخت این تلاش زیادی شده، اما دقیقا مشخص نیست در این منطقه چه می‌گذرد.

۹ – جزیره شنی

از زمان شروع ساخت نقشه‌های ماهواره‌ای، چیز‌های مرموز فراوانی در نقشه‌های جهان پیدا می‌شود. از آنجا که نقشه‌های ما به طور مداوم با تحقیقات جست‌و‌جوگران و نقشه‌برداران به روز خواهد شد، وجود یک جزیره ناشناخته کمی عجیب و شاید ترسناک است. جزیره شنی در اقیانوس آرام در گوگل مپ و برخی دیگر از نقشه‌ها نشان داده شده است، اما در واقعیت، هیچ چیزی در آنجا نیست. هرچند که این جزیره حداقل از سال ۱۸۷۶ در نقشه‌ها وجود دارد، اما محققان در آن منطقه هیچ جزیره‌ای را یافت نکرده‌اند. برخی بر این باورند که این جزیره جادویی است و فقط خود را به افراد لایق نشان می‌دهد.

۸ – عروسک خرگوش غول‌پیکر

تصور کنید که در حال جست‌وجو در گوگل مپ هستید و به طور اتفاقی به چهره حیوان صورتی غول پیکر برخورد می‌کنید. این عروسک در شمال ایتالیا واقع شده و با چهره بدریخت خود ظاهراً در حال فریاد زدن است. در حقیقت، این عروسک با نام Bunny بخشی از یک اثر هنری توسط مجموعه Viennese بوده و حال به مکانی برای پاتوق بازدیدکنندگان تبدیل شده است.

۷ – نگارو ژاپن

نگارو مجموعه‌ای از معابد بودایی است که در قله‌های مقدس کوه‌های Katsuragi در انتهای شمالی شهر واکایاما در ژاپن واقع شده، اگر شما در حین گشت و گذار حومه ژاپن در نقشه‌ها هستید، این احتمال وجود دارد که به طور اتفاقی دهکده کم جمعیت نگارو را ببینید. از راه دور، به نظر می‌رسد مردم زیادی در این دهکده وجود دارد، اما کمی بزرگنمایی کنید، متوجه می‌شوید که آن‌ها در واقع عروسک‌های بی‌جان هستند. این عروسک‌ها توسط زنی به نام Ayano Tsukimi به عنوان ادای احترام به درگذشتگان آن مکان ساخته شده است. دانستن اینکه همه عروسک نماینده کسی هستند که اکنون مرده است، باعث ایجاد وحشت می‌شود.

۶ – اهرام زیر آب

در حالی که ما جدا مخالف نظریه‌های موجودات فضایی یا وجود بیگانگان هستیم، برخی مکان‌های اسرارآمیزی که در گوگل مپ یافت شده، به باور این موجودات دامن زده است. یکی از این موارد اهرام زیر آب است که در گوگل مپ در باهاما یافت شده، بسیاری از روزنامه‌ها و طرفداران توطئه این کشف را به عنوان اثبات بیگانگان، آتلانتیس و طیف گسترده‌ای از موارد دیگر که احتمالاً واقعی نیستند، می‌دانند. برخی از کارشناسان معتقدند که این ممکن است توسط یک تمدن باستانی ساخته شده باشد، هرچند که آن‌ها نیز اعتراف می‌کنند که هیچ راهی برای رد این مسئله که این یک پایگاه برای بیگانگان اسرارآمیز است وجود ندارد.

۵ – انسان‌های کبوتری

اگر خیابان‌های غرب توکیو را روی نقشه‌ها کاوش کنید، ممکن است تصادفا به تعداد زیادی از افراد برخورد کنید که با ماسک کبوتر تنها در جای خود ایستاده و به شما نگاه می‌کنند، این صحنه نامتعارف بسیار عجیب است و نکته جالب آن است که دیگر مردم بدون توجه از کنار آن‌ها می‌گذرند. این که این افراد چه کسانی هستند و به چه دلیل به این صورت در آن مکان ایستاده‌اند، مشخص نیست.

۴ – ماسک‌های گازی رها شده

پریپیات به شهر ارواح در اوکراین معروف است که در آن بدترین فاجعه هسته‌ای در تاریخ رخ داده، فاجعه چرنوبیل در این شهر اتفاق افتاد و یک شبه آن را خالی از سکنه کرد. در این شهر تصاویر و مکان‌های عجیب و ترسناک زیادی وجود دارد که بی‌شک یکی از آن‌ها مدرسه‌ای پر از ماسک‌های اکسیژن رها شده است. موضوع ناراحت کننده آن است که نمی‌دانیم به افرادی که از این ماسک‌ها استفاده کرده‌اند چه گذشته، آن‌ها پیر بودند یا جوان؟ مرد بودند یا زن؟ زنده ماندند یا مردند. تنها تعداد انبوه ماسک‌های آن‌ها به عنوان صحنه‌ای از فاجعه چرنوبیل باقی مانده است.

۳ – ال برونکس، کلمبیا

به این محله نگاه کنید، به نظر یک منطقه زاغه نشین در حومه یک شهر است که انسان‌های فقیر در آن زندگی می‌کنند، اما این اشتباه است، ال برونکس در کلمبیا یکی از خطرناک‌ترین محله‌های دنیاست، محله‌ای بدون قانون که هر روز چند قتل در آن رخ می‌دهد، در واقع تصاویر بسیار کمی از این محله موجود است، زیرا کسی جرات پا گذاشتن به آن را ندارد. اکثر مردم موجود در این تصویر یا قاتل‌اند یا به زنان و کودکان تجاوز کرده‌اند یا از دلالان بزرگ مواد مخدر هستند. در زیر زمین، دیوار و باغچه‌های خانه‌های این محله، جسد‌های فراوانی یافت می‌شود.

 

۲ – خانه دیده نشده، آریل کاسترو

هنگامی که صحبت از اعمال جرایم بسیار وحشتناک می‌شود، موارد بسیار معدودی قابل رقابت با اریل کاسترو هستند.. آریل کاسترو سه زن را ربود و به مدت بیش از نه سال آن‌ها را گروگان نگه داشت، تنها هنگامی دستگیر شدن یکی از آن‌ها به همراه کودک شش ساله‌اش (که او در زمان اسارت بچه را به دنیا آورد) فرار کردند. البته کاسترو به چندین فقره تجاوز به عنف، آدم ربایی و اقدام به قتل متهم شد. این امر با مکان نقشه ارتباط دارد؟

خانه کاسترو که زنان را در آن نگه می‌داشت، در Google Street View همواره به صورت بلور شده یا کدر، دیده می‌شود. البته بهتر است شهردار شهر، همچین مکانی را نابود سازد.

۱ – صحنه قتل

اما پس از محله و خانه قاتلان، به خود صحنه قتل می‌ریم. در گوگل مپ تصویری وجود داشت که یک صحنه قتل در کنار ریل راه آهن را نشان می‌داد. پرونده مورد نظر در مورد پسری ۱۴ ساله در ریچموند کالیفرنیا بود که جسد وی در Google Maps ثبت شده، وجود اتومبیل‌های پلیس و دسته‌ای از کارآگاهان نشان می‌دهد که این افراد به دنبال قاتل هستند. این تصاویر موجب ناراحتی پدر قربانی شد، بعد‌ها او خواستار حذف تصویر از گوگل مپ شد. گوگل نیز این تصویر را از نقشه خود پاک کرد. البته تصاویر لحظات جرم، جنایت و قتل، در گوگل فراوان است و حتی این موارد برای کمک به پلیس نیز استفاده می‌شود.

این خبر ۱۰ مورد از مخوف‌ترین مکان‌های ثبت شده در نقشه گوگل اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

راز مرگ دختر نقاش در ویلای عباس آباد / متهم تبرئه شد

به گزارش بخش قضایی سایت خبرهای فوری، نیمه شب پانزدهم مهر سال ۹۰ جسد یک دختر۲۵ ساله به نام بهار در رودخانه‌ای کم عمق در شهرستان عباس آباد پیدا شد.جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان در گزارش خود علت مرگ را زیاده روی در مصرف مواد مخدر اعلام کردند.

پدر بهار به ماموران گفت: دخترم همراه یک پسرجوان به نام حسین به ویلای ما در عباس آباد رفته بود که پلیس جسد وی را پیدا کرد. من گمان می‌کنم حسین دخترم را کشته است.

با این شکایت حسین بازداشت شد. وی گفت: مدتی قبل با بهار که دانشجوی مهندسی معماری و نقاش بود آشنا شدم. ما به هم علاقه‌مند بودیم. پدر بهار ویلایی در عباس آباد داشت و بیشتر اوقات بهار برای کشیدن نقاشی‌های طبیعت به آن جا می‌رفت. آخرین بار او مرا به خانه ویلایی دعوت کرد. ما برای تفریح به آن جا رفتیم. اما صبح روز بعد وقتی بیدار شدم دیدم بهار در خانه شان نیست، من همه جا را جست و جو کردم، اما چون خبری از او نبود ساک وسایل بهار را تحویل سرایدار خانه ویلایی دادم و به تنهایی به تهران برگشتم.

وی افزود: چند روز بعد فهمیدم همان شب پلیس جسد او را در رودخانه‌ای در همان حوالی پیدا کرده است اصلا نمی‌دانم چرا بهار ویلا را ترک کرد و چه اتفاقی برایش افتاده است.با این ادعاها که نشان می‌داد مرگ دختر دانشجومعمایی است، پدر بهار مدعی شد وی به دخترش مواد مخدرداده و او را به قتل رسانده است.

کیفرخواست

با این شکایت، علیه حسین کیفرخواست صادر شد و وی پای میز محاکمه ایستاد. اما قضات با توجه به این که مدرکی علیه وی به دست نیاوردند برای او قرار منع تعقیب صادر کردند. حکم تبرئه این متهم در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و قضات این حکم را نقض کردند و خواهان از سرگیری تحقیقات شدند.بدین ترتیب و با تکمیل تحقیقات پرونده به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در دادگاه

در جلسه رسیدگی به این ماجرا که به ریاست قاضی زالی و با حضور یک قاضی مستشار برگزار شد ابتدا پدر بهار در جایگاه ویژه ایستاد. وی گفت: دخترم نقاش و شاعر بود. او همراه حسین به ویلا رفته بود که کشته شد. من شک ندارم حسین با انگیزه‌ای خاص مواد مخدر به دخترم داده و سپس نیمه شب جسد او را به داخل رودخانه‌ای که در فاصله ۲۰ متری از ویلای ما قرار داشت انداخته است. من برای او قصاص می‌خواهم.

سپس وکیل متهم به دفاع پرداخت و گفت: موکلم نتوانسته در دادگاه حاضر شود. اما همه شواهد نشان می‌دهد او و بهار رابطه خوبی با هم داشتند و وی انگیزه‌ای برای کشتن دختر جوان نداشته است. از این رو تقاضای صدور حکم برائت برای موکلم را دارم.

بنابه این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این پرونده اظهار نظر کنند./خبرآنلاین

این خبر راز مرگ دختر نقاش در ویلای عباس آباد / متهم تبرئه شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

هذیان‌گویی زنی در خواب راز تجاوز دوست شوهرش به او را برملا کرد!

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، هذیان‌گویی زنی در خواب راز تعرض دوست شوهرش را برملا کرد و باعث شد شوهر او دوستش را با ۱۴ ضربه چاقو به قتل برساند.

مرداد سال گذشته اهالی روستایی در اطراف شهرری به مأموران خبر دادند جسد مرد جوانی در کوچه‌ای رها شده است. مأموران در تحقیقات خود متوجه شدند جسد متعلق به مرد جوانی به نام شهاب است که با خانواده‌اش در تهران زندگی می‌کرده. مأموران با مادر مقتول تماس گرفتند و او را از آنچه اتفاق افتاده بود باخبر کردند. مادر و پدر مقتول در پزشکی‌قانونی حاضر شدند و جسد را شناسایی کردند. با اینکه مدت‌زمان زیادی از قتل نگذشته بود، اما جسد توسط حیوانات خورده شده بود. با تأیید هویت جسد شهاب، تحقیقات مأموران برای پیداکردن عامل جنایت آغاز شد و آن‌ها از طریق پیامک‌های مقتول به یکی از دوستانش به نام عظیم به او مشکوک شدند و این مرد را بازداشت کردند.

عظیم در تحقیقات اعتراف کرد که با همکاری فردی به نام شکور اقدام به قتل شهاب کرده است. او انگیزه خود از این کار را تعرض مقتول به همسرش عنوان کرد.

پرونده با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. دو متهم پرونده روز گذشته در برابر قضات شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران حاضر شدند.

در ابتدای جلسه کیفرخواست علیه متهم خوانده شد و سپس پدر و مادر مقتول در جایگاه قرار گرفتند و خواستار صدور حکم قصاص شدند.

در ادامه، عظیم در جایگاه قرار گرفت. او اتهام قتل عمدی را قبول کرد و یک‌بار دیگر مدعی شد، چون فکر می‌کرد مقتول به همسرش تعرض کرده، مرتکب قتل شده است. عظیم گفت: من و شهاب دوستانی خیلی صمیمی بودیم. قسم برادری خورده بودیم. او گفته بود به‌جز ناموس هیچ چیز ما از هم جدا نیست. زمانی که او مجرد بود، با هم دوست شدیم. وقتی داشتم با زیبا که زنی مطلقه بود، ازدواج می‌کردم، شهاب شاهد عقد ما بود. او به خانه من رفت‌و‌آمد می‌کرد. تا اینکه یک‌بار من و دایی‌ام به ترکیه رفتیم. در آن مدت زیبا با من در تلگرام چت می‌کرد و با هم از این طریق ارتباط داشتیم. وقتی برگشتم، زیبا به من گفت: شهاب به او حرف‌های ناخوشایند و معناداری زده است. من گفتم شهاب برادر من است، کاری نمی‌کند. بعد یک‌بار دیگر به همسرم گفته بود که عاشق او شده. شهاب به همسرم گفته بود: در محضر که به‌عنوان شاهد عقد آمدم، همان لحظه عاشقت شدم. عظیم قدر تو را نمی‌داند، از او طلاق بگیر و با من ازدواج کن. همسرم قبول نکرده بود. زیبا خیلی با من صادق بود، هر اتفاقی می‌افتاد، به من می‌گفت: تا اینکه یک روز شهاب از من خواست زیبا را با او به خانه‌اش بفرستم تا کمی لباس بسته‌بندی کنند و به خانه من بیاورند تا من بفروشم. من دختر هفت‌ساله همسرم را هم همراهشان فرستادم. وقتی به موبایل همسرم زنگ زدم، گوشی دست دخترش بود. دختر به من گفت: زیبا و شهاب در اتاق هستند. از آنجایی که شهاب با خانواده‌اش زندگی می‌کرد، من تصور نمی‌کردم مشکلی ایجاد شود.

متهم ادامه داد: چند شب همسرم نیمه‌شب هذیان می‌گفت. او خیلی عصبی بود، گریه می‌کرد و می‌گفت: شهاب خجالت بکش. شهاب می‌کشمت. یک‌بار زیبا را بیدار کردم، اما هرچه پیگیر شدم چیزی نگفت. هربار شهاب به خانه ما می‌آمد، همسرم از منزل بیرون می‌رفت. بالاخره از همسرم پرسیدم شهاب به تو تعرض کرده؟ انکار کرد. گفتم من شهاب را می‌کشم. وقتی این حرف را زدم، زنم گفت: من بار‌ها به تو گفتم که شهاب آدم درستی نیست. با این کار‌ها پای من را وسط نکش. همین چیز‌ها هم باعث شد زنم از من جدا شود. روز حادثه با شهاب قرار گذاشتم. به او گفتم می‌خواهیم به دیدار دوستمان، سعید، برویم. به همراه شکور به دنبال شهاب رفتیم و درحالی‌که شیشه هم کشیده بودم، با چاقو ۱۴ ضربه به شهاب زدم و جسدش را رها کردم، کمی هم بنزین روی او ریختم که آتش بزنیم و بعد فرار کردیم.

در ادامه، متهم ردیف دوم در جایگاه قرار گرفت. او همه اتهاماتش را انکار کرد و گفت: من از هیچ چیز خبر نداشتم، فقط، چون موتور داشتم، همراه عظیم رفتم و آنجا متوجه شدم چه اتفاقی افتاده است.

قضات حرف متهمان را باور نکردند. قاضی مستشار گفت: شما ادعا کردید یک بطری ۵/۱ لیتری بنزین با خود بردید و روی متهم ریختید. اگر این اتفاق می‌افتاد تا مغز استخوان جسد از بین می‌رفت، اما این اتفاق نیفتاده است. این یعنی شما از موتور شکور بنزین کشیده‌اید و شکور هم در جریان قتل بوده است. دو متهم نتوانستند به این استدلال قاضی جوابی بدهند، اما عظیم باز تأکید کرد که شکور نقشی در قتل نداشته است.

قضات بعد از گفته‌های متهمان و پایان دفاعیات آن‌ها برای صدور رأی وارد شور شدند.

این خبر هذیان‌گویی زنی در خواب راز تجاوز دوست شوهرش به او را برملا کرد! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قتل دوست قدیمی بخاطر بدگمانی به او/ همسرم گفت شهاب از روز عقد،به من نظر داشت

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، مأموران در تحقیقات خود متوجه شدند جسد متعلق به مرد جوانی به نام شهاب است که با خانواده‌اش در تهران زندگی می‌کرده. مأموران با مادر مقتول تماس گرفتند و او را از آنچه اتفاق افتاده بود باخبر کردند. مادر و پدر مقتول در پزشکی‌قانونی حاضر شدند و جسد را شناسایی کردند.

با اینکه مدت‌زمان زیادی از قتل نگذشته بود، اما جسد توسط حیوانات خورده شده بود. با تأیید هویت جسد شهاب، تحقیقات مأموران برای پیداکردن عامل جنایت آغاز شد و آنها از طریق پیامک‌های مقتول به یکی از دوستانش به نام عظیم به او مشکوک شدند و این مرد را بازداشت کردند.
عظیم در تحقیقات اعتراف کرد که با همکاری فردی به نام شکور اقدام به قتل شهاب کرده است. او انگیزه خود از این کار را تعرض مقتول به همسرش عنوان کرد.
پرونده با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. دو متهم پرونده روز گذشته در برابر قضات شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران حاضر شدند.
در ابتدای جلسه کیفرخواست علیه متهم خوانده شد و سپس پدر و مادر مقتول در جایگاه قرار گرفتند و خواستار صدور حکم قصاص شدند.
در ادامه، عظیم در جایگاه قرار گرفت. او اتهام قتل عمدی را قبول کرد و یک‌بار دیگر مدعی شد چون فکر می‌کرد مقتول به همسرش تعرض کرده، مرتکب قتل شده است.

عظیم گفت: من و شهاب دوستانی خیلی صمیمی بودیم. قسم برادری خورده بودیم. او گفته بود به‌جز ناموس هیچ چیز ما از هم جدا نیست. زمانی ‌که او مجرد بود، با هم دوست شدیم. وقتی داشتم با زیبا که زنی مطلقه بود، ازدواج می‌کردم، شهاب شاهد عقد ما بود. او به خانه من رفت‌وآمد می‌کرد. تا اینکه یک‌بار من و دایی‌ام به ترکیه رفتیم. در آن مدت زیبا با من در تلگرام چت می‌کرد و با هم از این طریق ارتباط داشتیم. وقتی برگشتم، زیبا به من گفت شهاب به او حرف‌های ناخوشایند و معناداری زده است. من گفتم شهاب برادر من است، کاری نمی‌کند. بعد یک‌بار دیگر به همسرم گفته بود که عاشق او شده. شهاب به همسرم گفته بود: در محضر که به‌عنوان شاهد عقد آمدم، همان لحظه عاشقت شدم. عظیم قدر تو را نمی‌داند، از او طلاق بگیر و با من ازدواج کن. همسرم قبول نکرده بود. زیبا خیلی با من صادق بود، هر اتفاقی می‌افتاد، به من می‌گفت تا اینکه یک روز شهاب از من خواست زیبا را با او به خانه‌اش بفرستم تا کمی لباس بسته‌بندی کنند و به خانه من بیاورند تا من بفروشم. من دختر هفت‌ساله همسرم را هم همراهشان فرستادم. وقتی به موبایل همسرم زنگ زدم، گوشی دست دخترش بود. دختر به من گفت زیبا و شهاب در اتاق هستند. از آنجایی که شهاب با خانواده‌اش زندگی می‌کرد، من تصور نمی‌کردم مشکلی ایجاد شود.
متهم ادامه داد: چند شب همسرم نیمه‌شب هذیان می‌گفت. او خیلی عصبی بود، گریه می‌کرد و می‌گفت شهاب خجالت بکش. شهاب می‌کشمت. یک‌بار زیبا را بیدار کردم، اما هرچه پیگیر شدم چیزی نگفت. هربار شهاب به خانه ما می‌آمد، همسرم از منزل بیرون می‌رفت. بالاخره از همسرم پرسیدم شهاب به تو تعرض کرده؟ انکار کرد. گفتم من شهاب را می‌کشم. وقتی این حرف را زدم، زنم گفت من بارها به تو گفتم که شهاب آدم درستی نیست. با این کارها پای من را وسط نکش. همین چیزها هم باعث شد زنم از من جدا شود. روز حادثه با شهاب قرار گذاشتم. به او گفتم می‌خواهیم به دیدار دوستمان، سعید، برویم. به همراه شکور به دنبال شهاب رفتیم و درحالی‌که شیشه هم کشیده بودم، با چاقو ۱۴ ضربه به شهاب زدم و جسدش را رها کردم، کمی هم بنزین روی او ریختم که آتش بزنیم و بعد فرار کردیم.
در ادامه، متهم ردیف دوم در جایگاه قرار گرفت. او همه اتهاماتش را انکار کرد و گفت: من از هیچ چیز خبر نداشتم، فقط چون موتور داشتم، همراه عظیم رفتم و آنجا متوجه شدم چه اتفاقی افتاده است.
قضات حرف متهمان را باور نکردند. قاضی مستشار گفت: شما ادعا کردید یک بطری ۱.۵ لیتری بنزین با خود بردید و روی متهم ریختید. اگر این اتفاق می‌افتاد تا مغز استخوان جسد از بین می‌رفت، اما این اتفاق نیفتاده است. این یعنی شما از موتور شکور بنزین کشیده‌اید و شکور هم در جریان قتل بوده است. دو متهم نتوانستند به این استدلال قاضی جوابی بدهند، اما عظیم باز تأکید کرد که شکور نقشی در قتل نداشته است.
قضات بعد از گفته‌های متهمان و پایان دفاعیات آنها برای صدور رأی وارد شور شدند. /شرق

این خبر قتل دوست قدیمی بخاطر بدگمانی به او/ همسرم گفت شهاب از روز عقد،به من نظر داشت اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.