طرح اختصاص سهمیه کنکور به مناطق سیل زده روی میز شورای عالی انقلاب فرهنگی

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رأی منفی نمایندگان به تعویق زمان برگزاری کنکور ۹۸، عنوان کرد: سیل اخیر خسارت‌های بسیاری به استان‌های سیل زده گلستان، خوزستان و به ویژه لرستان وارد کرد و ۵۰ درصد مردم پلدختر را به صورت مستقیم و ۵۰ درصد دیگر را به صورت غیر مستقیم درگیر کرد.

داوطلبان کنکور آسیب روحی شدیدی دیدند

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه داوطلبان حضور در کنکور سراسری پس از سیل فروردین ماه دچار آسیب‌های جدی شدند، گفت: سیل خانه، زندگی، کتب و وسایل آموزشی دانش آموزان و داوطلبان کنکور را از بین برد و حتی آسیب‌های روحی شدیدی به نمایندگان وارد کرد.

وی افزود: در درجه نخست انتظار این بود که کنکور به تعویق بیفتد ولی این مهم رخ نداد؛ در مقطع کنونی باید تدابیر دیگری برای این دانش آموزان در نظر گرفت.

کاظمی تصریح کرد: ضرورت دارد سهمیه‎ای ویژه برای دانش آموزان و داوطلبان مناطق سیل زده در کنکور ۹۸ در نظر گرفته شود و در این زمینه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت آموزش و پرورش باید هرچه سریع‌تر اقدام کند.

رئیس جمهور به علت اختلاف با یکی دو نفر جلسات شورا را تعطیل نکند

وی از تدوین طرحی در این رابطه به وسیله دو وزارتخانه مذکور خبر داد و گفت: این طرح تدوین و به شورای عالی انقلاب فرهنگی رفته است ولی شورای عالی انقلاب فرهنگی به دلایل حاشیه‌ای تشکیل جلسه نمی‌دهد که ضرورت دارد رئیس جمهور به دلیل اختلاف با یکی دو نفر از اعضا به طور کلی جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی را تعطیل نکند.

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس تصریح کرد: در حال حاضر امید همه جوانان به شورای عالی انقلاب فرهنگی است و که حداقل با تصویب این مهم شرایط برای برگزاری یک کنکور عادلانه مهیا شود. /خانه ملت

این خبر طرح اختصاص سهمیه کنکور به مناطق سیل زده روی میز شورای عالی انقلاب فرهنگی اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ | یورو ارزان شد، سکه امامی گران

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز افزایش یافت و در مقابل یورو کاهش قیمت را تجربه کرد.

آخرین نرخ اونس طلا

هر اونس طلا، امروز به ۱,۲۸۵ (یک هزار و دویست و هشتاد و پنج ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۳ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۲۸۵ ۲ ۰.۱۳ امروز
۱,۲۸۳ ۱ ۰.۰۴ روز قبل
۱,۲۸۳ ۸ ۰.۶۱ ۲ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

همچنین هر گرم طلا ۱۸ عیار با افزایش ۱.۹۴ درصدی نسبت به دو روز پیش، ۴۳۶,۳۰۰ (چهارصد و سی و شش هزار و سیصد ) تومان معامله شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴۳۶,۳۰۰ ۸,۵۰۰ ۱.۹۴ امروز
۴۲۷,۸۰۰ -۱۲,۵۰۰ -۲.۹۳ ۲ روز پیش
۴۴۰,۳۰۰ ۱۵,۷۰۰ ۳.۵۶ ۳ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

هر گرم طلا ۲۴ عیار، امروز به ۵۸۱,۸۰۰ (پانصد و هشتاد و یک هزار و هشتصد ) تومان رسید که نسبت به دو روز پیش، افزایش ۱.۹۵ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۵۸۱,۸۰۰ ۱۱,۴۰۰ ۱.۹۵ امروز
۵۷۰,۴۰۰ -۱۶,۶۰۰ -۲.۹۲ ۲ روز پیش
۵۸۷,۰۰۰ ۲۰,۹۰۰ ۳.۵۶ ۳ روز پیش

آخرین نرخ طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰

در بازار امروز طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰ نسبت به دو روز پیش، با ۸۴۰۰ تومان افزایش، ۴۳۰,۵۰۰ (چهارصد و سی هزار و پانصد ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ مثقال طلا

همچنین هر مثقال طلا با افزایش ۱.۹ درصدی نسبت به دو روز پیش، ۱,۸۸۸,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و هشتاد و هشت هزار) تومان معامله شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر مثقال طلا
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۸۸۸,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۱.۹ امروز
۱,۸۵۲,۰۰۰ -۵۵,۰۰۰ -۲.۹۷ ۲ روز پیش
۱,۹۰۷,۰۰۰ ۷۰,۰۰۰ ۳.۶۷ ۳ روز پیش

قیمت دلار امروز در صرافی‌ها

دلار، امروز به ۱۴,۰۲۰ (چهارده هزار و بیست ) تومان رسید که نسبت به دو روز پیش، کاهش ۰.۱۸ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۴,۰۲۰ -۲۶ -۰.۱۹ امروز
۱۴,۰۴۶ ۹۶ ۰.۶۸ ۲ روز پیش
۱۳,۹۵۰ ۲۰۳ ۱.۴۵ ۳ روز پیش

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

دلار در بازار امروز تهران، به ۱۴,۳۰۰ (چهارده هزار و سیصد ) تومان رسید که نسبت به دو روز پیش، افزایش ۱.۱۸ درصدی داشته است.

قیمت یورو امروز

یورو امروز با کاهش ۰.۱۱ درصدی، از ۱۵,۹۳۸ (پانزده هزار و نهصد و سی و هشت ) تومان به ۱۵,۹۲۰ (پانزده هزار و نهصد و بیست ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۵,۹۲۰ -۱۸ -۰.۱۲ امروز
۱۵,۹۳۸ ۹۱ ۰.۵۷ ۲ روز پیش
۱۵,۸۴۷ ۱۹۷ ۱.۲۴ ۳ روز پیش

آخرین نرخ پوند

در بازار امروز پوند نسبت به دو روز پیش، با ۲۶۴ تومان افزایش، ۱۸,۱۷۶ (هجده هزار و یکصد و هفتاد و شش ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سایر ارزها امروز

در بازار امروز درهم امارات ۳,۸۹۲ (سه هزار و هشتصد و نود و دو ) تومان، لیر ترکیه ۲,۳۵۱ (دو هزار و سیصد و پنجاه و یک ) تومان، دلار کانادا ۱۰,۶۳۹ (ده هزار و ششصد و سی و نه ) تومان، دلار استرالیا ۹,۹۰۲ (نه هزار و نهصد و دو ) تومان، فرانک سوئیس ۱۴,۲۷۳ (چهارده هزار و دویست و هفتاد و سه ) تومان، رینگیت مالزی ۳,۴۱۳ (سه هزار و چهارصد و سیزده ) تومان، بات تایلند ۴۴۹ (چهارصد و چهل و نه ) تومان، روبل روسیه ۲۲۲ (دویست و بیست و دو ) تومان، منات آذربایجان ۸,۴۰۸ (هشت هزار و چهارصد و هشت ) تومان و لاری گرجستان ۵,۱۱۶ (پنج هزار و یکصد و شانزده ) تومان معامله شدند.

قیمت سکه بهار آزادی امروز

سکه بهار آزادی، امروز به ۴,۶۸۰,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و هشتاد هزار) تومان رسید که نسبت به دو روز پیش، افزایش ۰.۸۵ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۶۸۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۰.۸۵ امروز
۴,۶۴۰,۰۰۰ -۷۰,۰۰۰ -۱.۵۱ ۲ روز پیش
۴,۷۱۰,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰ ۲.۱۲ ۳ روز پیش

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

سکه در بازار امروز تهران، به ۴,۸۴۵,۰۰۰ (چهار میلیون و هشتصد و چهل و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به دو روز پیش، افزایش ۱.۸۵ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه امامی

سکه امامی امروز با افزایش ۱.۳ درصدی، از ۴,۷۶۶,۰۰۰ (چهار میلیون و هفتصد و شصت و شش هزار) تومان به ۴,۸۲۹,۰۰۰ (چهار میلیون و هشتصد و بیست و نه هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۸۲۹,۰۰۰ ۶۳,۰۰۰ ۱.۳ امروز
۴,۷۶۶,۰۰۰ -۶۲,۰۰۰ -۱.۳۱ ۲ روز پیش
۴,۸۲۸,۰۰۰ ۹۷,۰۰۰ ۲ ۳ روز پیش

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه، امروز به ۲,۶۹۸,۰۰۰ (دو میلیون و ششصد و نود و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به دو روز پیش، افزایش ۲.۲۲ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروز

همچنین ربع سکه با افزایش ۱.۷۳ درصدی نسبت به دو روز پیش، ۱,۷۲۸,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و بیست و هشت هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی امروز

هر سکه گرمی امروز با افزایش ۰.۹۷ درصدی، از ۱,۰۱۹,۰۰۰ (یک میلیون و نوزده هزار) تومان به ۱,۰۲۹,۰۰۰ (یک میلیون و بیست و نه هزار) تومان رسید.

این خبر قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ | یورو ارزان شد، سکه امامی گران اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

ظریف: چرا باید به تماس پمپئو که لحن توهین‌آمیزی دارد پاسخ دهم؟

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرهای فوری، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در گفت‌وگویی با رویترز، درباره این که آیا مثل سه سال پیش که موضوع بازداشت ملوانان آمریکایی از طریق گفت‌وگوی چند دقیقه‌ای بین ایران و آمریکا حل شد، امروز هم بحران‌های میان آمریکا و ایران می‌تواند به سرعت از طریق گفت‌وگوی دیپلماتیک حل شود یا نه، گفت: نه، چگونه می‌توان از ( این گونه‌بحران‌ها) جلوگیری کرد؟

وی درباره احتمال گفت‌وگو با پمپئو گفت: پمپئو هر بار که درباره ایران صحبت می‌کند، به من توهین می‌کند. چرا باید به تماس تلفنی او پاسخ بدهم؟

به دنبال اقدام متقابل ایران برای کاهش سطح تعهدات برجامی خود، دونالد ترامپ اعلام کرد که تمایل دارد روزی با ایران گفت‌وگو کند. از آن پس نیز مقامات کابینه وی از جمله مایک پمپئو این موضع جدید آمریکا را در هر فرصتی بیان کرده‌اند.

محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان اخیراً در گفت‌وگوی اختصاصی خود با شبکه خبری سی‌ان‌ان با انتقاد از خروج آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک [برجام] اظهار داشت: ما [در برجام] با حسن نیت عمل کردیم اما نمی‌خواهیم با کسانی که زیر تعهداتشان زده‌اند گفت‌وگو کنیم.

ظریف تصریح کرد: ما تسلیم تهدید نمی‌شویم. ایران هرگز تحت فشار مذاکره نمی‌کند. شما نمی‌توانید ایرانی‌ها را تهدید کنید و سپس از آنها انتظار تعامل داشته باشید. راه درست برای این کار احترام است، نه تهدید.

این مقام بلند پایه ایران تاکید کرد که ایران با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا وارد مذاکره نخواهد شد مگر اینکه این کشور با اجرای تعهداتش در برجام به تهران احترام بگذارد.

این خبر ظریف: چرا باید به تماس پمپئو که لحن توهین‌آمیزی دارد پاسخ دهم؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

رئیس جمهور شخصا به موضوع تعویق کنکور امسال ورود کند

به گزارش بخش فرهنگی سایت خبرهای فوری، حجت الاسلام محمد جواد باقری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اسالم با اشاره به اهمیت شب‌های قدر و ضرورت بهره گیری از این فرصت، اظها، کرد: شب زنده داری در راه خدا تضمین کننده سعادت و جلب روزی‌های مهم مادی و معنوی است.

باقری در ادامه به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس عملیات‌های متعددی انجام و شهرهای مختلفی آزاد شد اما خرمشهر و عملیات « المقدس» به عنوان نماد تبلور اراده مردم ایران و رزمندگان جان برکف دفاع مقدس برجسته شده است.

وی با اشاره به فرموده امام خمینی (ره) درباره آزاد سازی خرمشهر، گفت: زمانی که در مسیر یاری دین گام برداریم خداوند نیز ما را یاری می‌کند. وجود این تفکر در شرایط امروز کشور راهکار برون رفت از مشکلات است.

امام جمعه اسالم با بیان اینکه سیل امسال علاوه بر خسارت‌های مادی خسارت‌های فکری و اجتماعی نیز بر جای گذاشته است، بیان کرد: ایجاد دغدغه و نگرانی برای چند صد هزار دانش آموز کنکوری نمونه‌ای از این دغدغه‌های فکری است قطعاً این دانش آموزان آمادگی لازم برای شرکت در کنکور را با توجه به شرایط پیش آمده در شهرهای خود ندارند و خواهان تعویق کنکور هستند.

باقری با اشاره به اینکه برخی با طرح اعطای ضریب یا سهمیه بیشتر به دانش آموزان مناطق سیل زده سعی در جبران این خسارت دارند، تصریح کرد: دانش آموزی که کتابش را آب برده سهمیه به چه دردش می‌خورد به علاوه سهمیه دادن به کنکوری‌های استان‌های سیل زده نوعی اجحاف و نا عدالتی در حق دانش آموزان دیگر استان‌ها است.

وی بهترین راه را دادن زمان بیشتر برای مطالعه و برگزاری آزمون یکسان و تعویق در کنکور امسال دانست و ادامه داد: ما در یک شرایط خاص قرار داریم و اگر برنامه آموزشی دانشگاه‌ها کمی دیرتر شروع شود یقیناً اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد.

امام جمعه اسالم در ادامه خطبه‌های خود از مسئولان تصمیم گیرنده در این زمینه خواست که به فکر این دانش آموزان بوده و به خواسته و مطالبات آنها توجه کنند و افزود: نمایندگان مجلس باید حواسشان باشد با آینده فرزندان این کشور معامله نکنند. نماینده‌ای که نامه‌ای مبنی بر تعویق کنکور می‌نویسد اما در روز رأی گیری به عنوان مخالف صحبت می‌کند، باید بداند با این اقدام خود چه ضربه‌ای به جایگاه مجلس وارد می‌کند.

وی همچنین در ادامه از رئیس جمهور خواست تا شخصاً به بحث تعویق کنکور ورود کند.

وجود ضعف و کاستی دینی و فرهنگی در سریال‌های ماه مبارک رمضان امسال

باقری به برنامه ریزی فشرده پخش سریال‌های ماه مبارک رمضان و وجود کاستی‌های دینی و فرهنگی در آن نیز اشاره کرد و گفت: این نوع برنامه ریزی سبب شده مردم فرصت کمتری برای حضور در مساجد و برنامه‌های معنوی این ماه مبارک پیدا کنند. سریال‌های امسال از نظر محتوا و تأثیرگذاری نیز مثبت عمل نکرده اند متأسفانه در زمینه ساخت سریال دچار نوعی کپی برداری ناشیانه از سریال‌های خارجی شده‌ایم.

وی عادی جلوه دادن روابط خارج از عرف، ترویج تجمل و مصرف گرایی، عدم توجه به جایگاه نماز و روزه داری، ترویج خشونت و سیاه نمایی، نشان دادن چهره غیر واقعی از تاریخ را از جمله ضعف‌های آشکار سریال‌های ماه مبارک رمضان عنوان کرد و ادامه داد: با این وضعیت اگر صدا و سیما در ماه رمضان سریال نسازد بهتر است.

باقری با بیان اینکه صدا و سیما باید یک دانشگاه فرهنگ ساز باشد زیرا که منسوب بودن به جایگاه ولایت و رهبری انتظارها را از صدا و سیما خیلی بیشتر می‌کند، اظهار کرد: البته برنامه‌های خوب بسیار مفیدی هم دارد که کسی منکر آن نیست ولی نفوذ برخی جریانات و افرادی که وجهه اجتماعی خوبی ندارند حال صدا و سیما را ناخوش کرده است.

این خبر رئیس جمهور شخصا به موضوع تعویق کنکور امسال ورود کند اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

«علی ربیعی» سخنگوی دولت شد

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرهای فوری، علی ربیعی، وزیر پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از یک سال به کابینه بازگشت.

این خبر «علی ربیعی» سخنگوی دولت شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ | یورو گران شد، سکه امامی ارزان

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، قیمت‌ها در بازار امروز کاهش یافتند و تنها دلار در صرافی و یورو افزایش قیمت را تجربه کردند.

آخرین نرخ اونس طلا

هر اونس طلا، امروز به ۱,۲۷۴ (یک هزار و دویست و هفتاد و چهار ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۰۶ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۲۷۴ -۰.۰۷ امروز
۱,۲۷۵ ۲ ۰.۱۳ روز قبل
۱,۲۷۳ -۰.۲۶ ۲ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

در بازار امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۷۹۰۰ تومان کاهش، ۴۳۲,۴۰۰ (چهارصد و سی و دو هزار و چهارصد ) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴۳۲,۴۰۰ -۷,۹۰۰ -۱.۸۳ امروز
۴۴۰,۳۰۰ ۱۵,۷۰۰ ۳.۵۶ روز قبل
۴۲۴,۶۰۰ ۶,۵۰۰ ۱.۵۳ ۲ روز پیش

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

امروز هر گرم طلا ۲۴ عیار خلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، هر گرم طلا ۲۴ عیار که روز قبل تا ۵۸۷,۰۰۰ (پانصد و هشتاد و هفت هزار) تومان رسیده بود، امروز – پنجشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۲۳ می ۲۰۱۹ – با کاهش ۱.۸۲ درصدی به ۵۷۶,۵۰۰ (پانصد و هفتاد و شش هزار و پانصد ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۵۷۶,۵۰۰ -۱۰,۵۰۰ -۱.۸۳ امروز
۵۸۷,۰۰۰ ۲۰,۹۰۰ ۳.۵۶ روز قبل
۵۶۶,۱۰۰ ۸,۶۰۰ ۱.۵۱ ۲ روز پیش

قیمت طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰ امروز

طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰ امروز با کاهش ۱.۸۲ درصدی، از ۴۳۴,۴۰۰ (چهارصد و سی و چهار هزار و چهارصد ) تومان به ۴۲۶,۶۰۰ (چهارصد و بیست و شش هزار و ششصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا نسبت به روز قبل ، با ۳۴۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۸۷۳,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و هفتاد و سه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر مثقال طلا
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۸۷۳,۰۰۰ -۳۴,۰۰۰ -۱.۸۲ امروز
۱,۹۰۷,۰۰۰ ۷۰,۰۰۰ ۳.۶۷ روز قبل
۱,۸۳۷,۰۰۰ ۲۶,۰۰۰ ۱.۴۱ ۲ روز پیش

قیمت دلار امروز در صرافی‌ها

دلار، امروز به ۱۴,۰۴۳ (چهارده هزار و چهل و سه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۶۶ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۴,۰۴۳ ۹۳ ۰.۶۶ امروز
۱۳,۹۵۰ ۲۰۳ ۱.۴۵ روز قبل
۱۳,۷۴۷ -۰.۰۳ ۲ روز پیش

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

دلار در بازار امروز تهران، به ۱۴,۳۳۰ (چهارده هزار و سیصد و سی ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۳۴ درصدی داشته است.

قیمت یورو امروز

یورو، امروز به ۱۵,۹۵۰ (پانزده هزار و نهصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۶۴ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۵,۹۵۰ ۱۰۳ ۰.۶۴ امروز
۱۵,۸۴۷ ۱۹۷ ۱.۲۴ روز قبل
۱۵,۶۵۰ ۱۶ ۰.۱ ۲ روز پیش

قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۱۱۶ تومان کاهش، ۱۸,۱۹۸ (هجده هزار و یکصد و نود و هشت ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سایر ارزها

در بازار امروز درهم امارات ۳,۹۱۸ (سه هزار و نهصد و هجده ) تومان، لیر ترکیه ۲,۳۴۴ (دو هزار و سیصد و چهل و چهار ) تومان، دلار کانادا ۱۰,۷۰۰ (ده هزار و هفتصد ) تومان، دلار استرالیا ۹,۸۹۶ (نه هزار و هشتصد و نود و شش ) تومان، فرانک سوئیس ۱۴,۲۷۲ (چهارده هزار و دویست و هفتاد و دو ) تومان، رینگیت مالزی ۳,۴۳۲ (سه هزار و چهارصد و سی و دو ) تومان، بات تایلند ۴۵۰ (چهارصد و پنجاه ) تومان، روبل روسیه ۲۲۴ (دویست و بیست و چهار ) تومان، منات آذربایجان ۸,۴۶۵ (هشت هزار و چهارصد و شصت و پنج ) تومان و لاری گرجستان ۵,۱۵۲ (پنج هزار و یکصد و پنجاه و دو ) تومان معامله شدند.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی

سکه بهار آزادی امروز با کاهش ۰.۸۵ درصدی، از ۴,۷۱۰,۰۰۰ (چهار میلیون و هفتصد و ده هزار) تومان به ۴,۶۷۰,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و هفتاد هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۶۷۰,۰۰۰ -۴۰,۰۰۰ -۰.۸۶ امروز
۴,۷۱۰,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰ ۲.۱۲ روز قبل
۴,۶۱۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰ ۰.۴۳ ۲ روز پیش

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

سکه در بازار امروز تهران، به ۴,۷۸۵,۰۰۰ (چهار میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۵۲ درصدی داشته است.

قیمت سکه امامی امروز

در بازار امروز سکه امامی نسبت به روز قبل ، با ۵۲۰۰۰ تومان کاهش، ۴,۷۷۶,۰۰۰ (چهار میلیون و هفتصد و هفتاد و شش هزار) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۷۷۶,۰۰۰ -۵۲,۰۰۰ -۱.۰۹ امروز
۴,۸۲۸,۰۰۰ ۹۷,۰۰۰ ۲ روز قبل
۴,۷۳۱,۰۰۰ ۳۹,۰۰۰ ۰.۸۲ ۲ روز پیش

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه امروز با کاهش ۰.۶۷ درصدی، از ۲,۶۹۸,۰۰۰ (دو میلیون و ششصد و نود و هشت هزار) تومان به ۲,۶۸۰,۰۰۰ (دو میلیون و ششصد و هشتاد هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه امروز

همچنین ربع سکه با کاهش ۰.۷۶ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱,۷۰۵,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و پنج هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی امروز

در بازار امروز هر سکه گرمی نسبت به روز قبل ، با ۴۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۰۲۵,۰۰۰ (یک میلیون و بیست و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد.

این خبر قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ | یورو گران شد، سکه امامی ارزان اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

تداوم سقوط آزاد قیمت خودرو / خودرویی که ۱۳۵ میلیون تومان ارزان‌ شد

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، کاهش قیمت از خودروهای مونتاژی شروع شد و اکنون به خودروهای وطنی رسیده است. رتبه اول کاهش قیمت خودروهای مونتاژی متعلق به پژو ۲۰۰۸ بود که ۱۳۵ میلیون تومان ارزان‌تر شد. در خودروهای تولید داخل دنا رتبه اول را دارد. قیمت این خودرو ۱۴ میلیون تومان کاهش یافت.

علت کاهش قیمت خودرو را در دو اتفاق می‌توان ارزیابی کرد. یک به خاطر مصوبه ساماندهی بازار خودرو که سه روز پیش در هرم سبز تصویب شد. نمایندگان مجلس بر اساس این مصوبه قیمت‌گذاری خودرو را بر عهده شورای رقابت گذاشتند و بر این امر اصرار کردند که خودرو محصولی انحصاری است و خودروساز نمی‌تواند بر اساس حاشیه بازار محصولات خود را به فروش برساند.

پای شورای رقابت در میان است
رشد قیمت‌ها و ناتوانی خودروسازان در کنترل قیمت‌ها باعث شد که نمایندگان مجلس طرح ساماندهی بازار خودرو را با سرعت بیشتری دنبال کنند. از روزی که پای شورای رقابت به موضوع قیمت‌گذاری خودرو باز شد، قیمت‌ها روند کاهشی به خود گرفت.

جاده مخصوصی‌ها عرضه را زیاد کردند
البته برخی‌ها توپ را در زمین جاده مخصوصی‌ها می‌اندازند و می‌گویند که خودروسازان تا اسم شورای رقابت آمد عرضه خودرو را بیشتر کردند تا از التهاب بازار کاسته شود و این امر ضمن نشان دادن موفقیت فروش در حاشیه بازار باعث عقب راندن شورای رقابت می‌شود.

خودرویی وارد بازار نشده است
سعید مؤتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو چنین استدلالی را قبول ندارد و می‌گوید: عرضه خودرو توسط خودروسازان در بازار افزایش پیدا نکرده است به همین دلیل معتقدم که بیشترین علت کاهش قیمت خودرو مربوط به حرف و حدیث‌های ورود شورای رقابت به موضوع قیمت‌گذاری است. وی با بیان اینکه قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای در بازار مشخص می‌شود و قیمت هر لحظه با ۱۰ دقیقه پیش از آن فرق دارد، گفت: کاهش نرخ ارز نیز بر روند افت قیمت خودرو هم تأثیرگذار بوده است.

مهر تأیید زد
نکته دیگری که از زبان نمایشگاه داران درباره چرایی کاهش قیمت‌ها شنیده می‌شود، کنترل قیمت خودرو در سایت‌های فروش کالا است.
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو هم مهر تأییدی بر این صحبت‌ها زد و گفت: گروه‌هایی که تعداد زیادی خودرو داشتند، خودروهای خود را در سایت‌های فروش کالا با قیمت‌های دروغین عرضه کردند. آنها با این کار قیمت خودرو را بالا بردند چرا که بازار از این قیمت‌ها تبعیت کرد.

۱۰ روزه قیمت‌ها را بالا بردند
وی با بیان اینکه شیطنت گروه‌های یاد شده باعث شد طی ۱۰ روز ۱۸ فروردین تا ۲۸ فروردین تغییرات وسیعی در قیمت‌ها صورت گیرد، اذعان داشت: افرادی که بیش از ۵۰۰ دستگاه خودرو داشتند در سایت‌های فروش کالا قیمت‌های جدید برای خودروها گذاشتند و از آنجا که این سایت‌ها پایه قیمت‌گذاری شدند، قیمت خودرو در بازار افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

نظارت بر قیمت خودرو در سایت‌ها
وی تأکید کرد: مدتی است قیمت خودرو از فرمولی که در گذشته داشته، فاصله گرفته است و افراد به صورت سلیقه‌ای قیمت‌گذاری می‌کنند. رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: از روزی که نظارت بر قیمت خودروها در سایت‌های فروش کالا افزایش پیدا کرد، بازار آرام و قیمت‌ها کاهشی شد.

پیش‌بینی رئیس
مؤتمنی درباره ریزش قیمت خودرو نیز گفت: تصور من این است که قیمت خودروها مسیر ریزش خود را ادامه دهد. البته اگر خودروسازان محدودیت‌های عرضه را بیشتر کنند می‌توانند قیمت‌ها را بالا ببرند. امیدوارم خودروسازان چنین کاری را انجام ندهند.
وی تأکید کرد: طی چند روز اخیر اکثر افراد فروشنده شدند و نمی‌خواهند ضررشان بیشتر شود. البته عده‌ای در مقابل کاهش قیمت‌ها مقاومت می‌کنند و قصد دارند خودروهایشان را با نرخ بالا به فروش برسانند، اما خریداری برای این خودروها وجود ندارد. از طرفی خریداران دست نگه داشته‌اند و منتظرند تا کاهش بیشتری در قیمت خودروها اتفاق بیفتد.

قیمت‌ها همخوانی با کیفیت ندارد
آنگونه که فعالان بازار خودرو می‌گویند؛ محدودیت عرضه خودرو توسط خودروسازان ادامه دارد و این در شرایطی است که خودروهای کنونی به جهت کیفی سطح بسیار پایینی دارد. آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نشان می‌دهد که خودروهایی که بیشترین فروش را دارند از ۵ ستاره تنها به ۲ ستاره کیفی رسیدند. پژو پارس، سمند، پژو ۴۰۵، ساینا، تیبا و تیبا ۲ و انواع پراید ۲ ستاره کیفی دارند که با توجه به قیمت‌های فعلی آنها در بازار ستاره بسیار پایینی است. تا سال گذشته که قیمت‌ها جهش پیدا نکرده بود، پژو ۲۰۰۸ (مونتاژ ایران) ۱۰۰ میلیونی ۵ ستاره بود.

بازگشت اشتباه
قیمت خودرو در شرایطی که در مسیر کاهش است برخی‌ها نسبت به شورای رقابت و ورود این شورا به قیمت‌گذاری خودرو واکنش نشان دادند. ابوالفضل خلخالی عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت می‌گوید: بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری‌ خودرو تکرار یک اشتباه خواهد بود اما نظارت بر آن می‌تواند شفافیت بیشتری در کار خودروسازان ایجاد کند. حقیقت این است که قیمت‌گذاری خودرو به هیچ وجه نباید دستوری باشد. /ایران

این خبر تداوم سقوط آزاد قیمت خودرو / خودرویی که ۱۳۵ میلیون تومان ارزان‌ شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

سردار باقری: پاسخ ایران به آتش‌آفروزی دشمن سخت، کوبنده و نابودکننده خواهد بود

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرهای فوری، در آستانه فرا رسیدن سوم خرداد ماه “روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی” و همچنین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با تأکید بر اینکه “برآیند قدرت‌سازی را مشق کرده و دست به ماشه با قاطعیت مهیای برچیدن بساط هر متجاوز و طمع‌کاری علیه ایران اسلامی هستیم”، تصریح کرد: شرایط نوین مقابله با نظام طاغوتی و فرعونی آمریکا آحاد ایرانیان را به عرصه جهاد، هوشیاری، هوشمندی و تولید اقتدار بیشتر فرا می‌خواند.

متن پیام سرلشکر محمد باقری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان “روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی” در حافظه تاریخی انقلاب اسلامی و ملت عظیم الشأن ایران، یادآورحماسه‌ای عظیم، ماندگار و شگفت‌انگیز در تاریخ این سرزمین است که در سایه الطاف و امداد الهی و ایستادگی، پایداری و رشادت تربیت‌یافتگان مکتب ولایت فقیه رقم خورد.

اینک با گذشت سی و هفت سال از آن واقعه سترگ و فراموش‌ناشدنی که فراتر از یک حادثه، منشأ تحولات شگرف و سرنوشت‌ساز در روند جنگ تحمیلی و مقاومت ملت ایران برابر جبهه بین‌المللی ضد انقلاب اسلامی قرار گرفت، یادآوری برخی حقایق و واقعیات صحنه این پیروزی بزرگ برای امروز کشور به‌ویژه برای نسل جوان جامعه اسلامی که عهده‌دار رسالت و مسئولیت‌های خطیر و راهبردی در آینده پیش‌ِرو است، الهام‌بخش و آموزنده است.

در صدر فهرست و جدول دستاوردها و پیامدهای “فتح خرمشهر” و سربلندی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس، این حقیقت نورافشانی می‌کند که با اراده الهی و مقاومت ایرانی و ایثار و فداکاری‌های فرزندان ملت و رزمندگان دلاور اسلام، جنگ تحمیلی به‌عنوان یک “تهدید” بزرگ به “فرصت” طلایی و راهبردی تبدیل شد تا ایران اسلامی با این تجربه بزرگ مهیای مصاف هوشمندانه و موفق با سیاهه‌ای از بحران‌ها و فتنه‌های دوران “پساجنگ” که با طراحی، برنامه‌ریزی و فرماندهی کاخ سفید و متحدان رژیم پلید و جنگ‌افروز آمریکا گردید که فتنه‌های ۷۸، ۸۸ و ۹۶، جنگ‌های نیابتی، تروریسم تکفیری و فتنه داعش در زمره آنها قرار دارد.

اینک در شرایطی که به‌زعم سکاندار حکیم و فرزانه انقلاب و عمود خیمه نظام اسلامی، تقابل و رویارویی جمهوری اسلامی ایران و دولت خبیث آمریکا، صحنه “برخورد اراده‌ها” است، یادآوری حماسه خرمشهر به دوستان و دشمنان انقلاب می‌تواند حاوی پیام معناداری باشد که ترجمان آن اراده قوی‌تر و خدامحور ایران عزیز برابر هر منازعه و آتش‌افروزی احتمالی است که پاسخی سخت، کوبنده و نابودکننده را برای هر دشمن خیره‌سر و ماجراجویی را به‌دنبال دارد.

شرایط نوین جاری در حوزه داخلی و بین‌المللی از جمله در میدان مقابله با شیطان بزرگ و نظام طاغوتی و فرعونی آمریکا می‌تواند از جمله خرمشهرهای دیگری باشد که آحاد ایرانیان را به عرصه جهاد، هوشیاری، هوشمندی و تولید اقتدار بیشتر فرا می‌خواند.

در این وضعیت حساس که دشمن، سردرگم و مستأصل، مقهور اراده نافذ و غالب ایران انقلابی و آرمان‌گرایی توأم با واقع‌بینی مردمان آن است و در پی استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای خود با بزرگ نمایی خطر “جنگ موهوم” برای خالی کردن دل ملت و تسلیم کشور، لحظه‌ای را از دست نمی‌دهد، زنجیره‌ای از واکنش‌های قدرتمندانه به “جنگ روانی” دشمن و نمایش “عزم راسخ” در بهره‌گیری از “منظومه بازدارندگی دفاعی” برای مقابله با نیت شوم و اقدام تجاوزگرانه دشمن ــ که گزینه‌های حداقلی و آغازین آن با اقدام اخیر شورای عالی امنیت ملی کشور رقم خورده است ــ می‌تواند عربده‌کشی و هیبت ظاهری خصم را خاموش و رو به افول بودن قدرت آمریکا و متحدان آن را بیش از گذشته نمایان سازد.

بی‌شک مقطع زمانی جاری از مهم‌ترین ایستگاه‌ها برای عبور از پیچ بزرگ تاریخی و دروازه ورود به کرانه‌های تمدن نوین اسلامی است که الگوی حماسه آزادسازی خرمشهر و “مقاومت” را تنها نسخه مقابله با زیاده‌خواهی‌های نظام سلطه و استکبار جهانی در “جنگ و نبرد اراده‌ها” می‌داند که به‌یاری خداوند، آحاد ملت و مسئولین دستگاه‌های مختلف به‌ویژه دولت محترم و سکانداران سیاست خارجی کشور ــ که خود را در یک آزمون و قضاوت بزرگ تاریخی یافته‌اند ــ تحت تدابیر و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، مهندسی “آرایش جنگی” مقتدر و متناسب با الزامات نبرد اقتصادی و نیز مواجهه پیروزمندانه با دیگر توطئه‌های امروز جبهه دشمن را با به‌کارگیری اراده راسخ و عزم مستحکم و پولادین، شکست قطعی دشمن در این نبرد پیچیده را مقدر کنند و اطمینان داشته باشند “نیروهای مسلح” شجاع، باکفایت و قدرتمند کشور در خط مقدم این رویارویی مقدس و تاریخ‌ساز، لحظه‌ای از مکر و حیله دشمنان به‌ویژه دولت منفور آمریکا و رئیس جمهور متوهم و ماجراجوی آن غفلت نخواهند کرد.

ما در مکتب دفاع مقدس آموخته‌ایم با تأسی به آیه شریفه “و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه” همواره باید فرایند قدرت‌سازی را مشق کنیم و دست بر ماشه، مهیای برچیدن بساط هر متجاوز و طمع‌کاری با قاطعیت و سرعتی غیر قابل باور باشیم.

یاد و خاطره، آرمان و حماسه کم‌نظیر شهیدان و رزمندگان دلاور و سلحشور اسلام در “عملیات بیت المقدس” و آزادسازی خرمشهر عزیز در سوم خرداد ماه سال ۱۳۶۱ را گرامی می‌داریم و با استمداد از روح مطهر امام عظیم الشأن راحل(ره)، موفقیت و سربلندی ملت ایران در صراط مستقیم و افتخارآمیز انقلاب اسلامی و نیل به قله‌های رفیع شکوه، عظمت، اقتدار و عزت و کرامت و درک طلوع خورشید “ولایت عظمی” را در رکاب نایب‌المهدی(عج) مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) از درگاه احدیت مسئلت می‌جویم.

این خبر سردار باقری: پاسخ ایران به آتش‌آفروزی دشمن سخت، کوبنده و نابودکننده خواهد بود اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

ظریف: تحریم‌های آمریکا تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران است

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرهای فوری، محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان در گفت‌وگوی اختصاصی خود با شبکه خبری سی‌ان‌ان با انتقاد از خروج آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اظهار داشت: ما (در برجام) با حسن نیت عمل کردیم اما نمی‌خواهیم با کسانی که زیر تعهداتشان زده‌اند گفت‌وگو کنیم.

ظریف تصریح کرد: ما تسلیم تهدید نمی‌شویم. ایران هرگز تحت فشار مذاکره نمی‌کند. شما نمی‌توانید ایرانی‌ها را تهدید کنید و سپس از آنها انتظار تعامل داشته باشید. راه درست برای این کار احترام است، نه تهدید.

این مقام بلند پایه ایران تاکید کرد که ایران با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا وارد مذاکره نخواهد شد مگر اینکه این کشور با اجرای تعهداتش در برجام به تهران احترام بگذارد.

وی با بیان اینکه در صورت وقوع درگیری پیامدهای دردناکی به همراه خواهد آمد،  تاکید کرد: ایران خواهان درگیری نیست. ما خواهان پایان فوری جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران هستیم. تحریم‌ها سبب شده است تا مردم ایران از نیازهای معیشتی خود محروم شوند.

رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان افزود: آنچه می‌خواهیم این است که نفت خود را بفروشیم. آمریکا با قلدری اجازه نمی‌دهد که دیگران نفت ما را خریداری کنند. تحریم‌های آمریکا تروریسم علیه شهروندان ایرانی است.

وی همچنین درباره مهلت دو ماهه ایران به اروپا برای حفظ توافق هسته‌ای گفت که این، اولتیماتوم به طرف‌های باقیمانده برجام نبوده، بلکه اقدامی در چارچوب این توافق بوده است.

به گزارش ایسنا، ایران همزمان با گذشت یک سال از نقض توافق هسته‌ای از سوی آمریکا اعلام کرد که قصد دارد اجرای دو مورد از تعهداتش در برجام را متوقف کند و به اروپا ۶۰ روز فرصت داد تا برای حفظ این توافق اقدامی مؤثر و عملی انجام دهد.

ظریف با تاکید بر اینکه این آمریکا بود که در ابتدا از توافق خارج شد، خاطر نشان کرد: دولت ترامپ علاوه براین از توافق آب و هوایی پاریس، توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی و یونسکو خارج شده است. آمریکا بود که میز مذاکره را ترک کرد.

وزیر امورخارجه ایران گفت که آمریکا با افزایش حضور نظامی خود در منطقه بازی بسیار بسیار خطرناکی را آغاز کرده است.

وی همچنین از اعزام ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن و تجهیزات نظامی آمریکا در خلیج فارس انتقاد و تصریح کرد: استقرار تمام این ابزارهای نظامی در منطقه‌ای کوچک خود مستعد حادثه است. باید احتیاط زیادی به خرج داد و آمریکا بازی بسیار بسیار خطرناکی را انجام می‌دهد.

این خبر ظریف: تحریم‌های آمریکا تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران است اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

افزایش حقوق کارمندان اعلام شد

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت درباره اظهارات نمایندگان مجلس در مورد مصوبه افزایش حقوق، اظهار کرد: این موضوع به بنده منعکس شد و من نیز خدمت رئیس سازمان اداری استخدامی کشور و رئیس سازمان برنامه و بودجه ارائه کردم؛ توصیه ما به آقایان نوبخت و انصاری این بود که با نماینده ذیربط درباره موضوع افزایش حقوق جلسه‌ای بگذارنند، ممکن است دو تفسیر از یک موضوع وجود داشته باشد، ولی دولت تا اندازه ممکن افزایش حقوق کارمندان را مد نظر داشته است.

واعظی ادامه داد: طی مصوبه افزایش حقوق کارمندان اعلام شد؛ دولت در بودجه به مجلس اعلام کرد تا ۲۰ درصد به حقوق کارمندان اضافه شود در مجلس نیز تغییراتی درباره این مصوبه ایجاد شد تا به همه کارمندان ۴۰۰ هزار تومان اضافه شود و در زمان آینده باقی مانده این حقوق به نوعی بین بقیه کارمندان توزیع شود؛ یعنی به عبارتی ۴۰۰ هزار تومان به اضافه ۱۰ درصد به کارمندان پرداخت شود، این مسئله ممکن است در ذهن یک نماینده مجلس یک طوری برداشت شود که با برداشت دولت متفاوت باشد؛ ولی در مجموع دولت متعهد است قانون را اجرا کند و نظر قانونگذار ملاک است. /باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر افزایش حقوق کارمندان اعلام شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.