کار جالب لوپتگی که تاج را شیفته‌اش کرد!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، رئیس فدراسیون فوتبال اخیرا در جلسه ای که با اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال داشته جمله بسیار جالبی گفته است. او از این گفته که وقتی برای مذاکره با لوپتگی به اسپانیا سفر کرده بود، این مربی معروف پول هتل او و همراهانش را حساب کرده است! تاج تاکید داشت با این رفتار شیفته لوپتگی شد.

این خبر کار جالب لوپتگی که تاج را شیفته‌اش کرد! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

سرمربی تیم ملی تا ۴۸ ساعت آینده وارد ایران می‌شود

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، فدراسیون فوتبال کشورمان پس از رایزنی‌های مختلفی که با مربیان بین‌المللی برای انتخاب سرمربی تیم ملی داشت، با مارک ویلموتس به توافق‌های نهایی دست یافته و این مربی بلژیکی به زودی وارد ایران خواهد شد.

طبق هماهنگی‌های به عمل آمده، ویلموتس قرار است تا ۴۸ ساعت آینده به ایران سفر کند تا توافق‌های نهایی و امضای قرارداد برای قبول هدایت تیم ملی ایران صورت بگیرد. البته فدراسیون فوتبال هنوز این خبر را به صورت رسمی تأیید نکرده، اما منابع موثقی با اعلام این خبر  اعلام کردند که انتخاب این مربی ۵۰ ساله بلژیکی برای هدایت تیم ملی ایران، نهایی شده و او به زودی به ایران سفر می‌کند. /تسنیم

ادعای عجیب معاون باشگاه استقلال: شرطبندی در هربازی ۵ میلیون دلار است!

این خبر سرمربی تیم ملی تا ۴۸ ساعت آینده وارد ایران می‌شود اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جنجال بر سر مهمان دزدی در تلویزیون!

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، هفته قبل ویدئویی از بچه‌ای مدرسه‌ای در سیستان و بلوچستان منتشر شد که در آن پسری نوجوان با حرکات زیبای آکروباتیک همه را شگفت‌زده می‌کرد. این پسر که ساسان پرکان نام دارد، به خواست رئیس کمیته المپیک برای تست استعدادیابی فراخوانده شد اما یک‌باره خبر آمد یک گروه برنامه‌ساز او را به تهران آورده‌اند و کسی از او خبر ندارد و بعد احسان علیخانی را به این شایعه تگ کردند.

حالا خود پرکان هم مصاحبه کرده و گفته به دعوت برنامه «عصر جدید» برای اولین‌بار با خانواده‌اش چند روزی آمده تهران و در مسابقه هم شرکت کرده است.

این‌که او را برای عدم استفاده در دیگر برنامه‌ها قرنطینه کرده باشند، البته کار بدی نیست اما خود پرکان و عوامل برنامه چنین ادعایی را درباره او تکذیب کرده‌اند.

پسر بااستعداد احتمالا از اولین شرکت‌کنندگان «عصر جدید» است که روی آنتن می رود. او در این سفر در فدراسیون ژیمناستیک هم تست داده و باز به شهرش برگشته است تا درس و مدرسه را از سر بگیرد.

ساسان البته قبل از پخش آیتم «عصر جدید» و در پی این حساسیت‌ها و عقب‌نشینی عوامل برنامه شبکه سه برای عدم اتهام به پنهان کردن یک نوجوان، به برنامه «فرمول یک» علی ضیا رفت تا سوژه ناب شبکه ۳ لو برود.

این البته اولین بار نیست که برنامه‌های تلویزیون بر سر مهمان‌ها از هم شاکی شده‌اند، قبل‌تر ماجرای مصاحبه آخر مرحوم ملک‌مطیعی با برنامه «من و شما» و برنامه «دورهمی» جنجالی شد و در نهایت هم روی آنتن نرفت.

این عدم همکاری میان برنامه‌های تلویزیونی به پدیده‌ای ناپسند بین همه شبکه‌های تلویزیونی بدل شده است. /خبرآنلاین

اعلام هزینه های جشنواره فیلم فجر۹۷

این خبر جنجال بر سر مهمان دزدی در تلویزیون! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

فیفا، تیم ملی و پرسپولیس را تعلیق می‌کند

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، اختلاف نظری که بین دو نهاد تصمیم‌گیر در مورد فدراسیون فوتبال از ماهها قبل به وجود آمده، شرایط این رشته پرطرفدار را حساس و پیچیده کرده است. درحالی که اکثر بازنشسته های شاغل در ورزش مسئولیت خود را ترک کرده‌اند، هنوز تکلیف نهایی بازنشسته‌های فوتبال مشخص نیست.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال پس از نشست‌هایی که با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک داشت با استفاده از ماده ۶۰ قانون جامع ایثارگران در مسئولیت خود باقی ماند و پس از توافق شفاهی در این مورد قرار شد مراحل اداری ماندن او انجام شود.

با این حال اعضای هیات رئیسه فدراسیون که پنج نفر از آنها بازنشسته هستند حاضر به کناره‌گیری نشدند. آنها پس از نشست های پرتعدادی که برگزار کردند در نهایت توپ را به زمین وزارت ورزش انداختند و خواستار تعیین تکلیف وضعیت خودشان از سوی وزارت ورزش شدند.

درحالی که هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در سه نامه از وزارت ورزش خواسته بود تکلیف ادامه فعالیت‌شان را مشخص کند، مسعود سلطانی‌فر هیچ واکنشی به درخواست آنها نداشته تا ابهامات افزایش پیدا کند.

این در حالی است که مهدی تاج در نشست هایی که با جیانی اینفانتینو و شیخ سلمان داشته، وضعیت فدراسیون فوتبال و اتفاقات اخیر را برای رئیس فیفا و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا تشریح و آنها را در جریان قانونی که برای بازنشسته ها وضع شده قرار داده است.

وزارت ورزش سعی کرد با وساطت سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک مشکل فدراسیون فوتبال را به گونه‌ای حل کند که شائبه دخالت دولت در امور فوتبال برای مسئولان فیفا و کنفدراسیون آسیا ایجاد نشود اما تلاش‌ها تا امروز به نتیجه مثبتی نرسیده است.

این اتفاقات در حالی رخ داده که برخی مسئولان فوتبال در ارتباط هایی که با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته اند موضوع دخالت دولت در امور این رشته را به اطلاع آنها رسانده‌اند.

 به دنبال این اتفاقات نامه تعلیق فوتبال ایران طی چند روز آینده به مسئولان ورزش خواهد رسید. براین اساس ابتدا تیم ملی فوتبال ایران از حضور در جام ملت های آسیا تعلیق خواهد شد و پس از آن نمایندگان ایران حق حضور در لیگ قهرمانان آسیا را نخواهند داشت.

درحالی که سوژه اصلی این روزها فدراسیون فوتبال است، اما باشگاه پرسپولیس نیز به خاطر همین مشکل در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و به احتمال زیاد در نامه ای که برای مسئولان ایران ارسال خواهد شد تاکید می شود فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس به خاطر دخالت دولت در امورشان تعلیق خواهند شد. /مهر

باشگاه استقلال خواستار عذرخواهی رسمی صداوسیما شد

این خبر فیفا، تیم ملی و پرسپولیس را تعلیق می‌کند اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

شوک به فوتبال ایران؛ تاج به دفتر کارش نرفت!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، امروز ۱۵ آذر ۹۷ آخرین مهلت حضور بازنشستگان در حالی سپری شد که مهدی تاج در محل فدراسیون فوتبال حاضر نشد. تاج طبق قانون و با توجه به ماده ۶۰ قانون ایثاگری در فدراسیون فوتبال ماندنی شد اما شرایط به گونه‌ای رقم خورده که هنوز مشخص نیست تاج در فدراسیون می‌ماند یا خیر.

به جز تاج؛ محمدرضا ساکت، محمود اسلامیان، علی کفاشیان، حیدر بهاروند، عبدالکاظم طالقانی و فریدون اصفهانیان نفرات بازنشسته فدراسیون فوتبال هستند. امروز ساکت از دبیرکلی رفت و جای خود را به معاونش ابراهیم شکوری داد اما تکلیف سایر افراد مشخص نیست.

در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که چند روز پیش برگزار شد، اعضا با اشاره به ارسال دو نامه قبلی به وزیر ورزش و جوانان مبنی بر ادامه فعالیت هیئت رئیسه فدراسیون بار دیگر ضمن تأکید بر رعایت قانون و اولویت بودن آن اعلام کردند در انتظار اعلام نظر وزیر ورزش و جوانان جهت ادامه فعالیت خود هستند تا طبق نظر وزیر ورزش عمل شود اما سکوت وزیر ورزش بر ابهامات افزوده است.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد مهدی تاج امروز و در آخرین روز حضور بازنشستگان در رأس کار، در اعتراض به سکوت و سکون وزارت ورزش در دو ماه اخیر و همچنین بی‌تفاوتی و بی‌مهری به تیم‌های ملی فوتبال به ویژه تیم ملی بزرگسالان آن هم در آستانه جام ملت‌ها و بی‌پاسخ ماندن نامه‌های فدراسیون فوتبال از سوی او، تصمیم به عدم حضور در فدراسیون فوتبال با وجود قانونی بودن ادامه حضورش گرفته است.

اینکه تاج هفته آینده به فدراسیون خواهد رفت یا نه هنوز مشخص نیست اما هیچ بعید نیست با توجه به اتفاقات اخیر و عدم حضور در فدراسیون در روز جاری، این روند ادامه‌دار باشد. اگر چه امروز شایعاتی مبنی بر استعفای تاج منتشر شد اما تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده و تاج در اعتراض به بی‌تفاوتی وزارت ورزش تصمیم به عدم حضور در محل کارش گرفته است.

جام ملت‌های آسیا درست یک ماه دیگر در امارات آغاز می‌شود و شرایط کنونی بیشترین لطمه را به فوتبال ایران آن هم در آستانه این رویداد مهم خواهد زد. تیم ملی در حال حاضر بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد و وزارت ورزش باید کمی‌ بهتر و مدبرانه‌تر با این ماجرا برخورد کند تا ملی‌پوشان با فراغ بال آماده حضور در امارات شوند.

فوتبال ایران با شرایط فعلی و با تهدید فیفا ممکن است روزهای بدی را به خود ببیند و طعم تلخ تعلیق را بار دیگر بچشد. برای جلوگیری از اتفاقات تلخ وزارت ورزش باید با تدبیر موضوع را پیگیری و حل کند وگرنه باید در انتظار هفته‌ای جنجالی برای فوتبال ایران بود.

باشگاه استقلال خواستار عذرخواهی رسمی صداوسیما شد

این خبر شوک به فوتبال ایران؛ تاج به دفتر کارش نرفت! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

گلایه شهسواری از قرادادهای پایین پینگ پنگ بانوان

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، ندا شهسواری ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با اشاره به وضعیت اسپانسری در بخش بانوان گفت: چون قیمت رویه راکت، چسب، چوب راکت و دیگر امکانات مربوط به پینگ پنگ بالا رفته تهیه آنها برایمان خیلی سخت است و هرچه که درآمد داریم باید خرج این موارد شود علاوه بر این یک طرف رویه راکتم مربوط به کارخانه باترفلای است اما متاسفانه آقای احسانی، نمایندگی این اسپانسر در ایران هیچ حمایتی از ما نمی‌کند و دلیلش را نمی‌دانم.

 او در ادامه افزود: کلا قراردادهای لیگمان خیلی پایین است و اصلا سیر صعودی نداشته است. اگر به خاطر بحث تبلیغات است که فدراسیون از سال گذشته به مدت دو ساعت پخش زنده تلویزیونی مسابقات لیگ و رده بندی بانوان را گرفته است در نتیجه نسبت به سال‌های قبل تبلیغات بیشتری شده و دیگر باشگاه‌ها نمی‌توانند از این نظر بهانه‌ای داشته باشند اما متاسفانه هنوز قیمت پایین قرارداد خانم‌ها پا برجا است و این طلسم شکسته نشده که این مبلغ هم همیشه صرف ایاب ذهاب، رویه راکت، چوب ، چسب و توپ می‌شود.

ازبک‌ها دوپینگی ازآب درآمدند!

شهسواری با بیان اینکه باید رسم و رسوم‌های غلطی که در باشگاه برای خانم‌ها وجود دارد شکسته شود، ادامه داد: میزان قراردادها باید با توجه به تورمی که هر سال وجود دارد، بالا برود. فدراسیون از نظر امکانات اردو، خوابگاه و تورهای جهانی و بین المللی واقعا زحمت می‌کشد، اسپانسر جذب می‌کند و اعزام های مختلف را انجام می‌دهند اما از نظر قرادادهای باشگاهی‌ مشکل داریم که انگیزه‌ها را پایین می‌آورد. در صورتی که مردان این مشکل را ندارند.

 او در پاسخ به این سوال که آیا قراردادهای پایین به مدال آوری بانوان ارتباط دارد یا خیر، گفت: بحث مدال آوری نیست چون رشته‌های دیگری را می‌شناسم که اصلا مدال آور نیستند اما قراردادهای بالاتری دارند. در بخش مردان هم تازه امسال مدال آور شدیم در حالی که هر دو بخش زنان و مردان المپیکی هستند.

ملی‌پوش پینگ پنگ بانوان با بیان اینکه هر سال ما را گول می‌زنند که سال بعد وضعیت قراردادها بهتر می‌شود ادامه داد: سالی که به المپیک ۲۰۱۲ رفته بودم میزان قراردادم را دو میلیون تومان نوشتند که من اصلا نمی‌خواستم با این مبلغ بازی کنم. در این شرایط جدا از بحث مالی به شخصیت بازیکن توهین می‌شود.

چه ورزشی بیشتر برای سلامت قلب مفید است؟

شهسواری در ادامه به  وضعیت تیم ملی قبل از حضور در مسابقات فنلاند اشاره و بیان کرد: از ۱۲ آبان در اردو بودیم و تا اعزاممان به فنلاند که ۱۳ آذر است ادامه دارد. البته از هفتم تا نهم آذر ماه به دلیل تور مشهد اردو نداریم.  به طور کلی تمرینات فشرده و حرفه ای همراه با بدنسازی داشتیم و به آمادگی خوبی رسیدیم. امیدوارم در فنلاند نتیجه خوبی کسب کنیم. از نظر فردی هم آماده هستم و دیگر به شرایط مسابقه بستگی دارد که با تمرکز بتوانم خوب کار کنم. از آنجایی که این مسابقات به صورت تیمی و انفردای برگزار می‌شود می‌توانیم بازی‌های بیشتری انجام دهیم. علاوه بر این مسابقات انفرادی حذفی نیست و در نتیجه تعداد بازی‌هایمان بیشتر می‌شود.

شهسواری در پایان این گفت‌وگو و در مورد حضور خواهرش در اردوی تیم‌ ملی گفت: حضور سارا در اردو خیلی خوب است . سعی می‌کنم به صورت خصوصی اشکالاتش را گوشزد کنم چون در اردو خیلی از ایرادهای بزرگ برطرف می‌شود. ندا شهسواری و مهشید اشتری دو بانوی پینگ پنگ باز ایران ۱۳ آذرماه به مسابقات فنلاند اعزام می‌شوند./ایسنا

این خبر گلایه شهسواری از قرادادهای پایین پینگ پنگ بانوان اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.