ادامه کاهش قیمت طلا و سکه در بازار

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، قیمت سکه و طلا در بازار در این هفته روند کاهشی خود را ادامه داد و به نظر می‌رسد با توجه به وضعیت بازار ارز و سکه این روند ادامه داشته باشد چرا که رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر استان تهران معتقد است که شیب زیاد کاهش قیمت طلا و سکه در روزهای گذشته نشان دهنده‌ موفقیت در عملکرد دولتمردان برای کنترل بازار سکه و ارز است.

ابراهیم محمدولی اظهار کرد:‌ در بازار امروز هر مثال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۳۴۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارد.

وی با بیان این‌که قیمت انس جهانی نیز با کاهش ۵ دلاری به هزار و ۲۴۴ دلار رسیده است، افزود: قیمت سکه نیز رو به کاهش بوده است چرا که هر عدد سکه طرح جدید تمام بهار آزادی سه میلیون و ۵۷۰ هزار تومان و هر عدد سکه بهار آزادی سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا  و جواهر تهران اضافه کرد:‌ نیم سکه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. ربع سکه یک میلیون و ۳۵ هزار تومان و سکه گرمی نیز ۶۴۰ هزار تومان قیمت دارد.

محمدولی تصریح کرد:‌ همه دولتمردان همچنین در تلاشند تا بازار طلا و ارز را کنترل کنند و ادامه‌دار بودن روند کاهشی این روند در بازار نشان می‌دهد که عملکرد آنها در این زمینه موفقیت آمیز بوده است و اگر برنامه‌های آنها اینگونه باشد که قیمت ارز و طلا به نرخ اصلی خودش که باید باشد، برسد روز به روز به قیمت‌های جهانی نزدیک‌تر می‌شویم و ارزانی‌ها ادامه‌دار خواهد بود.

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که با توجه به راه‌اندازی سایت رسمی اتحادیه طلا و جواهر آیا سایت‌های مشابه مسدود می‌شوند یا خیر، تصریح کرد: روز گذشته سایت اصلی و رسمی اتحادیه فروشندگان وسازندگان طلا و جواهر، نقره و سکه تهران راه‌اندازی شد و مردم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این بازار به این سایت مراجعه کنند و رسما اعلام می‌کنیم اگر سایتی تاکنون به اسم این اتحادیه شکل گرفته بود حدود پنج سال است که هیچ تعلقی به این اتحادیه ندارد و مردم برای اطلاعات بیشتر از بازار طلا و جواهر به سایت رسمی مراجعه کنند چرا که نه تنها در این سایت هیچگونه خرید و فروشی نمی‌شود بلکه به شفاف‌سازی در بازار نیز کمک می‌کند. /ایسنا

این خبر ادامه کاهش قیمت طلا و سکه در بازار اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

پیش‌بینی قیمت طلا در هفته جاری

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، در نظرسنجی از کارشناسان وال‌استریت، ۱۶ نفر شرکت کردند که از میان آنها ۸ نفر یا ۵۰ درصد افزایش قیمت طلا و ۶ نفر یا ۳۸ درصد کاهش قیمت طلا در هفته جاری را پیش‌بینی کردند؛ ۲ نفر یا ۱۳ درصد نسبت به روند قیمت طلا نظری نداشتند.

در این بین، ۹۸۹ نفر در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز از سرمایه‌گذاران خرد شرکت کردند که از میان آنها ۵۵۹ نفر یا ۵۷ درصد کاهش قیمت طلا و ۳۱۳ نفر یا ۳۲ درصد افزایش قیمت این فلز زرد را پیش‌بینی کردند در حالیکه ۱۱۷ نفر یا ۱۲ درصد نظری نسبت به روند قیمت طلا نداشتند.

برای هفته گذشته ۴۱ درصد از کارشناسان وال‌استریت افزایش قیمت طلا و ۴۲ درصد از سرمایه‌گذاران کاهش قیمت این فلز زرد را پیش‌بینی کرده بودند.

در معاملات روز جمعه بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در دسامبر ۳.۱۰ دلار یا معادل ۰.۳ درصد افزایش یافت و در ۱۲۲۳.۲۰ دلار بسته شد. اما طلا برای کل هفته گذشته ۰.۸ درصد کاهش ثبت کرد که چهارمین کاهش هفتگی متوالی این فلز ارزشمند بود.

آدام بوتون، مدیر فارکس لایو در میان اکثر کسانی قرار دارد که انتظار دارد قیمت طلا پس از افت اخیرش، اندکی بهبود پیدا کند. طلا در هفت هفته از هشت هفته اخیر کاهش داشته است اما هیچ روندی برای همیشه ادامه پیدا نخواهد کرد. بوتون گفت: وضعیت بازار طلا در اوت معمولا مثبت بوده و این فلز در محدوده ۱۲۰۰ دلار حمایت کافی یافته است.

کن موریسون، دبیر نشریه “موریسون در بازارها” اظهار کرد شاخص دلار به یک سطح مقاومتی برخورد کرده و خوش‌بینی به طلا به پایین‌ترین سطح از دسامبر سال ۲۰۱۶ سقوط کرده است و سفته بازان رکورد بالایی از قراردادهایشان را به فروش گذاشتند. وی پیش‌بینی کرد طلا در هفته‌های آینده در محدوده ۱۲۴۰ دلار معامله شود.

شون لاسک، مدیر شرکت “والش تردینگ” نیز پیش‌بینی کرد تقاضا برای خرید ارزان طلا شکل بگیرد.

تقاضا برای طلا هفته گذشته در مراکز خرید بزرگ آسیا اندک بود و با وجود اینکه افت قیمت‌ها برخی از سرمایه‌گذاران را جذب کرد اما اکثر خریداران منتظر افت بیشتر قیمت‌ها هستند.

اما کوین گریدی، رییس شرکت فونیکس نسبت به افزایش قیمت طلا اظهار بدبینی کرد و گفت: رشد قیمت این فلز در معاملات جمعه را موقتی دانست./ایسنا

این خبر پیش‌بینی قیمت طلا در هفته جاری اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا و سکه امروز ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ / سکه ارزان شد.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۳ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان با کاهش ۲۰۰ هزارتومانی نسبت به دیروز معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

کاهش قیمت طلا در بازار جهانی

هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۴۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۴۹ دلار معامله می‌شود.

گفتنی است، قیمت انواع سکه و طلا در بازار تهران نسبت به دیروز کاهش یافته است که از اصلی ترین دلایل کاهش قیمت ها در این بخش، کاهش قیمت ارز است. /تسنیم

این خبر قیمت طلا و سکه امروز ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ / سکه ارزان شد. اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

رکود ۵ ماهه قیمت طلا شکست

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، قیمت طلا روز جمعه تحت تاثیر افت ارزش دلار آمریکا افزایش یافت و در مسیر ثبت بزرگترین افزایش هفتگی در ۱۵ هفته اخیر قرار گرفت.

هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد افزایش پیدا کرد و به ۱۲۳۹.۹۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته تا مرز ۱۲۴۴.۳۲ دلار پیش رفته بود که بالاترین رکورد در پنج ماه اخیر بود. طلا با افزایش ۱.۵ درصدی در هفته جاری، با بزرگترین رشد هفتگی خود در بیش از سه ماه گذشته روبروست.

در بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در فوریه با اندکی افزایش، در ۱۲۴۴.۲ دلار ایستاد.

بازارها منتظر انتشار گزارش اشتغال ماهانه آمریکا برای ارزیابی روند سیاست پولی این کشور هستند.

جدیدترین قیمت طلا و سکه

طلا از اوج قیمتش در آوریل، حدود ۱۰ درصد کاهش پیدا کرده زیرا دلار امسال به دلیل جنگ تجاری آمریکا و چین و افزایش نرخ‌های بهره آمریکا، به دارایی مورد علاقه سرمایه گذاران تبدیل شده است. این فلز ارزشمند به افزایش بیشتر نرخ‌های بهره آمریکا حساس است زیرا هزینه نگهداری این فلز که سوددهی ندارد، بالا می‌رود و جذابیت سرمایه‌گذاری کمتری پیدا می‌کند.

شاخص دلار تحت تاثیر نگرانیها نسبت به بازده کمتر اوراق قرضه بلندمدت آمریکا در معاملات روز جمعه دچار افت شد.

براساس گزارش رویترز، دلار هفته گذشته پس از این که جروم پاول، رییس بانک مرکزی آمریکا گفت: نرخ‌های بهره پایین محدوده خنثی هستند و انتظارات را برای پایان یافتن سیکل افزایش نرخ‌های بهره برانگیخت، تحت فشارهای کاهشی قرار گرفت. بازارها اکنون روی چهارمین دور افزایش نرخ‌های بهره آمریکا در نشست دسامبر حساب می‌کنند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری تغییر چندانی نداشت و به ۱۴.۴۷ دلار رسید. هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری یک درصد کاهش پیدا کرد و به ۱۱۹۷ دلار رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد کاهش، در ۷۸۵.۲۴ دلار ایستاد. /ایسنا

این خبر رکود ۵ ماهه قیمت طلا شکست اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جدیدترین قیمت طلا و سکه

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، ابراهیم محمدولی با بیان این‌که قیمت طلا امروز نسبت به روزهای گذشته افزایش جزئی داشته، تغییرات نرخ ارز را عامل این افزایش قیمت دانست.

وی همچنین با اشاره به روند نزولی قیمت طلا در هفته گذشته، علت آن‌را کاهش تقاضا و افزایش عرضه دانست و اظهار کرد: افرادی که در ماه‌های گذشته طلا یا سکه خریدند در حال حاضر آن‌ها را به بازار برمی‌گردانند اما خریداران منتظر ثبات و آرامش در بازار هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران، قیمت امروز (پنجشنبه) سکه تمام بهار طرح جدید و طرح قدیم را به ترتیب سه میلیون و ۸۵۵ هزار و سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان عنوان کرد.

به گفته محمدولی نیم‌سکه، ربع سکه و سکه گرمی به ترتیب یک میلیون و ۹۲۰، یک میلیون و ۱۳۰ و ۶۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی همچنین قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار و هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار را به ترتیب ۳۴۳ هزار و ۳۰۰ و یک میلیون و ۴۸۷ هزار تومان عنوان کرد.

هر انس طلای جهانی نیز امروز به ۱۲۳۵ دلار رسید که نسبت به روز گذشته افزایش جزئی داشته است. /ایسنا

این خبر جدیدترین قیمت طلا و سکه اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا و سکه امروز ۱۳۹۷/۰۹/۱۱

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۷۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۴۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۲۳.۱ دلار معامله می‌شود. /تسنیم

این خبر قیمت طلا و سکه امروز ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

ارزانی سکه تا واقعی شدن قیمت‌ها ادامه دارد

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه روند کاهشی قیمت طلا و سکه در بازار امروز، اعلام کرد که قیمت طلا و سکه روند کاهشی خود را تا واقعی شدن نرخ این محصول ادامه خواهد داد.

قیمت طلا و سکه در بازار امروز همچون روزهای ابتدایی هفته گذشته روند کاهشی خود را ادامه داد. ابراهیم محمدولی اظهار کرد که همچنان این روند نزولی در بازار طلا و جواهر ادامه خواهد داشت، چرا که مردم و بازار انتظار کاهش قیمت‌ها را دارند.

رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران افزود: امروز قیمت هر عدد سکه طرح جدید تمام بهار آزادی سه میلیون و ۷۲۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. همچنین نیم سکه یک میلیون و ۸۹۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۹۰ هزار تومان و سکه گرمی ۶۴۵ هزار تومان معامله می‌شود.

وی ادامه داد: هر مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۴۵۷ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۳۳۶ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته می‌شود و قیمت هر اونس طلا در بازار جهانی نیز ۱۲۲۳ دلار است.

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۰ آذر

رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت انواع سکه و طلا در بازار امروز نسبت به روزهای ابتدایی هفته گذشته روند کاهشی دارد، اما نسبت به چهارشنبه عصر و پنجشنبه بدون تغییر مانده و نوسان جزیی را تجربه کرده است، اما وضعیت بازار نشان می‌دهد که کاهش قیمت‌ها تا رسیدن قیمت طلا ، سکه و حتی ارز به نرخ واقعی خود، ادامه دارد./ایسنا

این خبر ارزانی سکه تا واقعی شدن قیمت‌ها ادامه دارد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۰ آذر

 به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۶۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

زمزمه های رایگان شدن آب و برق مشترکان کم مصرف و توزیع بنزین سرانه ای

هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۳۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۲۳.۱ دلار معامله می‌شود.

امروز صرافی ملی قیمت خرید یورو را ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت فروش یورو را ۱۲ هزار و ۱۷۰ تومان اعلام کرده است؛ قیمت خرید و فروش یورو نسبت به روز پنج شنبه در صرافی ملی کاهش داشته است.

قیمت خرید دلار هم در این صرافی ۱۰ هزار و ۷۰۰تومان و فروش این ارز ۱۰ هزار و ۷۵۰ تومان درج شده است.

قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی با کاهش قیمت نسبت به پنجشنبه ۴۷۵۳ تومان،‌ قیمت درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و قیمت پوند انگلیس نیز ۵۳۵۶ تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می شود. /تسنیم

این خبر قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۰ آذر اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیمت دلار آزاد رو به کاهش است !

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، در پی کاهش روزانه نرخ ارز در بازارهای رسمی و سنتی کشور ، قیمت دلار به سوی ۱۱ هزار تومان حرکت روانتری کرد و پایان ساعت کاری عصر چهارشنبه (۷ اذر) با نرخ ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان به کار خود پایان داد .

محمد کشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ، تاثیر مستقیم این کاهش را بر بازار سکه و طلای کشور عنوان کرد .

او ادامه داد : تاثیر کاهش نرخ ارز بر سکه به گونه ای بود که بهاء هر قطعه سکه بهار آزادی با ۲۰۰ هزار تومان کاهش به سه میلیون و ششصد و بیست هزار تومان رسید.

با نیم نگاهی به کاهش نرخ ارز و سکه در بازار تهران ، آنچه به چشم می خورد فزونی فروشندگان طلا و سکه و ارز نسبت به خریدارانش بود. /تسنیم

این خبر قیمت دلار آزاد رو به کاهش است ! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

تجاوز ۲ بچه فقیر تهرانی به دختر پولدار در ویلای فشم

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، چند روز قبل دختر ۱۵ ساله‌ای با پلیس تماس گرفت و از دام شیطانی که دوست اینستاگرامی‌اش برای وی ساخته بود شکایت کرد.

النا گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با پسر ۲۰ ساله‌ای دوست شدم. دوستی ما ادامه پیدا کرد تا اینکه پدرام خواست همدیگر را ببینیم. پدرام با خودروی بی‌ام و به سراغم آمد و پسر دیگری هم سوار ماشینش بود.

با دیدن پسر غریبه خواستم از سوار شدن خودداری کنم اما آنها با زور مرا سوار خودرو کرده و به ویلایی در فشم بردند. پدرام و دوستش پس از آزار و اذیتم، از من فیلم تهیه کرده و مرا رها کردند.

مسافر ایرانی از امریکا زن سوم می خواست که در دام زن دومش افتاد!

بعد از آن پدرام با من تماس گرفت و تهدید کرد که باید حدود ۳۰ میلیون تومان به او طلا و دلار بدهم در غیر این صورت فیلم را در فضای مجازی منتشر می‌کند. ترس از انتشار فیلم باعث شد که به حرف‌های او گوش کنم اما تهدیدهای او تمامی نداشت.

درنهایت موضوع را با خواهرم در میان گذاشتم و او گفت باید به پلیس خبر دهیم. با اظهارات دختر نوجوان تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس آغاز شد و با آموزش‌هایی که به وی داده شد النا با پدرام و دوستش قرار گذاشت تا بار دیگر به آنها طلا و دلار بدهد. اما هنگامی که پسران تبهکاربه محل قرار رفتند مأموران آنها را دستگیر کردند.

پدرام و همدستش در بازجویی‌ها به آزار و اذیت و اخاذی اعتراف کردند. پدرام گفت: ما وضع مالی خوبی نداریم و برای پولدار شدن تصمیم گرفتیم از دختران ثروتمند اخاذی کنیم.

به همین دلیل شروع به جست و جو در فضای مجازی کردیم. هدف ما دختران نوجوانی بودند که وضع مالی خوبی داشتند. النا یکی از آنها بود، عکس‌هایی که با لباس‌های گرانقیمت در خانه ویلایی و سوار بر ماشین مدل بالا در اینستاگرام گذاشته بود، نشان می‌داد که وضع مالی خوبی دارند.

با او طرح دوستی ریختیم. روز حادثه با خودروی بی‌ام و که اجاره کرده بودیم به محل قرار رفتیم. او با میل و اراده خودش به ویلایی در فشم آمد اما برای اخاذی او را مورد آزار و اذیت قرار داده و فیلم تهیه کردیم. بعد از آن هم رهایش کردیم. اما با تهدید از او دلار و طلا گرفتیم می‌خواستیم به اخاذی ادامه دهیم که خیلی زود به دام پلیس افتادیم/رکنا

شرط عجیب شاکی برای رضایت دادن؛ صیغه‌ام شو !

این خبر تجاوز ۲ بچه فقیر تهرانی به دختر پولدار در ویلای فشم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.