واکنش آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی به پخش ترانه در مدارس

به گزارش خبرنگار اجتماعی سایت خبرهای فوری، آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی جمعه شب در مراسم افتتاح ساختمان جدید دارالقرآن علامه طباطبایی، با تاکید بر اینکه اگر انسان خلوص نیت داشته باشد خدا او را بعد از وفاتش هم تنها نمی‌گذارد اظهار کرد: مرحوم علامه طباطبایی با اینکه فرزندی از خود به یادگار نگذاشت افرادی هستند که همواره با کارهای خود یاد ایشان را زنده نگه می‌دارند.

وی با اشاره به دعاهایی که در قرآن عنوان شده است تصریح کرد: قرآن کتابی جامع است که حتی طرز دعاکردن را هم به ما یاد داده اما عموما مردم یک یا چند دعای اندک را مورد توجه دارند.

این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه کسانی که تارک دنیا هستند هماهنگ با آموزه‌های اسلامی نیستند خاطرنشان کرد: دعاهایی در قرآن برای موقعیت‌های مختلف برای توسل به خدا به انسان توصیه شده است.

وی با تاکید بر اینکه هرچه انسان در مورد قرآن فکر می‌کنید جامعیت آن بیشتر آشکار می‌شود، در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شرایط در جامعه از نظر سیاسی، اقتصادی و اخلاقی بسیار پیچیده است اظهار کرد: مسائل اخلاقی در جامعه بسیار در خطر است.

آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به اتفاقات اخیر در برخی مدارس تهران تصریح کرد: اینکه سرودی سخیف و رکیک در مدارس توسط بچه‌ها و نونهالان خوانده شود و آهنگی پخش و همه با هم برقصند مشخص می‌شود خطر تا کجا نفوذ کرده است.

جنجال تازه روی آنتن تلویزیون/ نمایشی دروغین در شبکه ۲!

وی گفت: اگر در مقابل این مسائل سکوت کنیم فردا شرایط بدتر خواهد شد؛ فضای مجازی به بلای مجازی تبدیل شده است.

این مرجع تقلید با بیان اینکه در فضای مجازی سه چیز آمارش در حال افزایش است که شامل کلاهبرداری، مسائل فرهنگی و اخلاقی و سیاسی است خاطرنشان کرد: در این مسائل طبق آمار مسؤولان وضعیت چندین برابر افزایش داشته است؛ دروغ‌های زیادی در مورد مسائل سیاسی در فضای مجازی مطرح می‌شود که کسانی که آنها را می گویند نه شرف دارند، نه انسانیت دارند نه اعتقاد دارند و باید در برابر این مسائل گام برداشته شود.

وی با اشاره به برخی مسائل مطرح شده در خصوص بخت آزمایی‌ها در صدا و سیما گفت: بعد از بررسی‌ها مشخص شد که یک میلیارد درآمد به دست می‌آید و ۵۰ میلیون را جایزه می‌دهند که دستور داده شد جلوی آن گرفته شود.

آیت‌الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه نگاه مردم به حوزه‌های علمیه و طلاب و فضلا است افزود: باید هرچه در توانمان هست را به کار بگیریم تا بتوانیم به نیازهای جامعه پاسخ دهیم.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

این خبر واکنش آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی به پخش ترانه در مدارس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جنجال تازه روی آنتن تلویزیون/ نمایشی دروغین در شبکه ۲!

به گزارش خبرنگار اجتماعی سایت خبرهای فوری، پس از اتفاقات حاشیه‌ساز شبکه سه که از نابسامانی در مدیریت و برنامه‌ریزی سازمان صدا و سیما حکایت دارد، این‌بار سوتی برنامه «هزار راه نرفته» که از شبکه دو روی آنتن می‌رود، موضوع داغ فضای مجازی شده است.

پنجمین قسمت این برنامه، شاهد نمایشی  از یک زوج جوان بود که ادعا می‌کردند توبه کرده و زندگی گذشته‌شان را کنار گذاشته‌اند؛ اینفلوئنسرهایی که حالا متهمند این برنامه را محملی برای تبلیغ بیشتر صفحه خود کردند و همه از جمله تماشاگران تلویزیون را به بازی گرفتند.

این‌که یک زوج، زندگی مورد علاقه خود را انتخاب کنند، مسئله‌ای عمومی نیست و به خودشان ربط دارد، اما وقتی این دو جوان، به‌راحتی بتوانند یک رسانه بزرگ را گول بزنند، مسئله‌ای است که به مدیران و مسوولان صدا و سیما ربط پیدا می‌کند و عمومیت می‌یابد.

عادت تکراری ؛ دعوت از مهمان‌های بی ربط

تلویزیون فرصتی برای شهرت! این واقعیتی غیر قابل کتمان است. این دختر و پسر جوان اولین‌هایی نیستند که فرصت یافتند تا روی آنتن زنده از خود هویتی متفاوت از واقعیت‌شان را بسازند.برنامه‌های سوژه محوری که از دل سوژه‌های شبکه‌های اجتماعی می‌خواهند دست به انتخاب مهمان بزنند، به شدت در معرض مهمان‌های فیک و قهرمان‌های غیر واقعی هستند. آنچه درباره زوج جوان برنامه هزار راه نرفته افتاد و سبب شد از مژده لواسانی تا سید محمود رضوی به مدیران شبکه ۲ حمله کنند و مثلا محمود رضوی خواهان برکناری  مرتضی میرباقری معاون سیما شود، حاصل نگاه سطحی و هیجان زده در انتخاب این مهمان‌هاست.

پیش از این هم تلویزیون نشان داده است در خیلی از برنامه‌هایش منطقی برای دعوت از مهمانان ندارد و بیشتر بر اثر هیجان زدگی عملی می‌کند. ماه رمضان هم اتفاقا اوج این دست اشتباهات است. هنوز یک جست و جوی ساده نشان می‌دهد که یک مدل وقتی به برنامه ماه عسل آمد ، چه جنجالی به پا ساخت. وقتی موضوع بررسی شد و احسان علیخانی توبیخ، مشخص شد مهمان اصلی برنامه نیامده بوده و آنها دنبال یک مهمان می گشتند و خیلی شتاب زده فردی را به اسم پوزر آورده اند که در حقیقت کارش مدلینگ عروس بوده. او تمام پست‌های اینستاگرامی‌اش را پاک کرد و در برنامه خیلی پوشیده نشست.

بعد از آن برنامه و جنجال‌هایش کارش به دادگاه رسید اما مسئله اعتباری بود که از رسانه ملی رفته بود.

اما آیا آن تنها اشتباه برنامه علیخانی بود؟ نه! کسی که همین سال قبل ادعای ساخت دارویی خاص برای نوعی بیماری کرده بود و بعدا مشخص شد اصلا چنین چیزی صحت ندارد و وزارت بهداشت مدعی شد این دارو باعث تشدید بیماری آن گروه از بیماران خاص می‌شود فقط گوشه‌ای از این هیجان زدگی در انتخاب سوژه‌است.

وقتی رشیدپور در دام افتاد!

مروری بر تاریخچه اتفاقات این‌دستی نشان می‌دهد تنها اشتباه از علیخانی نبوده است. رضا رشیدپور هم کم از این گاف‌ها نداده است. او یکبار با دعوت از نابغه خردسال قلابی سوژه شد و باری دیگر ادیب فیلسوفی که آورده بود و برایش اشعاری در حد مثنوی می‌خواند، حاشیه آفرید. او بعدها ادعای داشتن ارتباط با ماورا الطبیعه کرد و این ادعاهایش سبب شد بازداشت شود تا بسیاری به رسانه ملی ایراد بگیرند که چرا بی هیچ فیلتری آنتنش رسیده در اختیار مجنونی که ادعای عرفانی قلابی می‌کند.

شاهکار یعنی علی ضیا!

وقتی صحبت از مهمان اشتباهی می‌شود، علی ضیا در راس قرار می‌گیرد. از روزی که روبروی زوجی نشست که با هیجان درباره کتک زدن زن توسط همسر ، آن هم روبروی فرزندان می‌گفتند و به کلی فضای جامعه را ملتهب کردند و دایره انتقادات تا مجلس کشیده شد و ته قصه این بود که زوجی احتمالا به قصد دیده شدن در فضایی هیجانی چنین روایت‌های تلخی را روی آنتن نهادینه کردند تا نمونه دیگری که در دل گرانی‌های دلار رخ داد. پدری که با حرف‌هایش علیه دلالان دلار شد سوژه رسانه‌ها و یک قهرمان و گفت فرزند بیمار مبتلا به سرطان دارد.

او روی آنتن زنده برنامه علی ضیا از مردم اشک گرفت و بعد در فاصله‌ای کوتاه یک میلیارد تومان کمک‌های نقدی جمع کرد که بخشی از این پول را برداشته بود و بعد که مشخص شد ادعاهایش دروغند، حساب بانکی اش مسدود شد و رسوایی بزرگی شد برای این دست دعوت از مهمانان در رسانه ملی.

آن زمان شورای نظارت بر صدا و سیما تذکری جدی داد به برنامه سازان تا برای دعوت از مهمانان عادی شان کمی دقت و مطالعه کنند اما اتفاق هزار راه نرفته نشان می‌دهد همچنان در رسانه ملی تنها فیلتر دعوت از مهمانان لیستی نانوشته است که خود عوامل حراست دارند و اجازه رفتن گروهی روی آنتن را به دلایلی که خودشان تنها می‌دانند و اعلام نمی‌کنند، نمی‌دهند.

چطور اینگونه می‌شود؟

فصل جدید «هزار راه نرفته» که در ماه رمضان، ساعتی قبل از افطار پخش می‌شود، مدعی است به طرح و بررسی مسائل مربوط به خانواده می‌پردازد و هدفش تقویت صداقت، صمیمیت، تحکیم و الگو سازی در امر ازدواج است. اما آن‌چه در پنجمین قسمت این برنامه روی آنتن رفت، به ادعای منتقدانی چون روزنامه جوان ملغمه‌ای از دورویی، دروغ، نیرنگ و تمسخر بود که نتیجه‌ای جز ضربه زدن به دین و اعتقاد مردم نخواهد داشت.

این‌که یک زوج اینفلوئنسر در برنامه‌ای سراسری اعلام کنند از زندگی گذشته خود توبه و راهی تازه برای زندگی انتخاب کرده‌اند و ساعتی بعد فیلمی از حضورشان در یک پارتی شبانه و مختلط را در اینستاگرام پخش کنند، چالشی بزرگ برایبرنامه‌ریزان و سیاست‌گذاران صدا و سیماست. چالشی که این‌بار اتفاقا متحدان همیشگی سیما به سادگی از کنار آن نمی‌گذرند.

اگر تهیه‌کننده، سردبیر و مشاوران برنامه «هزار راه نرفته»، قبل از آن‌که تریبون شبکه دو را به دست این زوج بدهند، یک سر به صفحه اینستاگرام‌شان می‌زدند، به شهادت همه پست‌های موجود، می‌دیدند آن‌ دو هیچ تغییری در شیوه زندگی خودشان نداده‌اند و همچنان به همان راه گذشته وفادار هستند. 

رسانه ملی که همه فکر و ذکرش این‌روزها نگاه انتفاعی برای کسب درآمد است و به قول مدیر روابط عمومی سیما به دنبال سلبریتی‌ها می‌رود تا ارزش افزوده نسبت به داشته‌های سیما بیفزایند ، رسانه ملی که در مسیر جذب مخاطب و هیجان‌های التهابی شبکه‌های اجتماعی برای در اختیار گذاشتن آنتن به افراد ناشناس برای مجموعه خود ، فیلتری ندارد و هر بار اینگونه آسیب می‌بیند و درس عبرتی نمی‌گیرد، بی تردید باید با چنین هجمه‌ای روبرو شود و حالا مدیران ارشدش این‌بار متهم به از کار افتادگی و قرار دادن آنتن سیما روی اتوپایلوت شوند. همان طور که محمود رضوی در نکوهش میرباقری نوشته و او را متهم به ول کردن رسانه ملی کرده است! /خبرآنلاین

این خبر جنجال تازه روی آنتن تلویزیون/ نمایشی دروغین در شبکه ۲! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

گلزار پس از حذف برنامه‌اش چه می‌کند؟ + عکس

برنامه «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار به خاطر آنچه شایبه بخت‌آزمایی خوانده می‌شد از کنداکتور شبکه سه حذف شده است.

به گزارش بخش فرهنگی سایت خبرهای فوری، حذف برنامه «برنده باش» پس از حکم شرعی آیت‌الله مکارم شیرازی و تذکر رهبری درباره بخت‌آزمایی و قمار در روند این برنامه اتفاق افتاد و پخش این برنامه از هفته گذشته قطع شد. هر چند مدیر جوان شبکه سه از بازگشت این برنامه با تغییر اسپانسر خبر داده اما به نظر می‌رسد چالش «برنده باش» که حالا به برنامه‌های دیگری هم سرایت کرده به این راحتی حل نخواهد شد.

ساعتی پیش اما حمیدرضا صدر کارشناس فوتبال و سینما با انتشار تصویری از حضور گلزار در آمریکا نوشت.

او در توضیح این عکس نوشته است: شنبه صبح همراه دوستان فرصت دیدار با محمدرضا گلزار حین صرف صبحانه مهیا شد. دیدار رفقای قدیمی در غربت طعم دیگری دارد، گذرا ولی ماندنی. رضا فقط چند روزی را اینجا سپری کرد و بعدازظهر همان شنبه راهی تهران شد. نویسنده کتاب‌های «پیراهن‌های همیشه» و «پسری روی سکوها» که مدتی برای کارهای درمانی در امریکا به سر می‌برد درباره گلزار این طور نوشت: انرژی فراوانش آمیخته به سادگی ذاتی، چیزی که پشت زرق و برق شهرتش برای خیلی‌ها پنهان مانده، مثل همیشه شیرین بود.

این خبر گلزار پس از حذف برنامه‌اش چه می‌کند؟ + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

عامل دستکاری در نظرات مردم شناسایی شد

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، «گزارش کامل و با جزییات فنی چگونگی دستکاری نظرات مردم درجشنواره صداوسیما، امروز نهایی و برای پلیس ارسال شد. عامل دستکاری در نظرات مردم شناسایی شده است. هک یا اختلال منتفی است. طبیعتا شناسایی آمر یا آمران و انگیزه آنها را پلیس پیگیری خواهد کرد.»

اتفاقی عجیب در مسابقه برنده‌باش که گلزار را متحیر کرد! + فیلم

این خبر عامل دستکاری در نظرات مردم شناسایی شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

انتقاد تند بهنوش طباطبایی از برخورد مجری با مشایخی + عکس

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، بهنوش طباطبایی، بازیگر سینما و تئاتر که در فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» به کارگردانی بهرام توکلی نیز به ایفای نقش پرداخته است، با انتقاد از نحوه گفت‌وگوی مجری برنامه «اختیاریه» با جمشید مشایخی در اینستاگرام نوشت: «هنوز هم تختی سیاه تختی سپید را زمین می‌زند… آری! وقتی پیر سپیدموی هنر این سرزمین را به تلویزیون رسمی کشور می‌آوریم و کسی را رو به رویش می‌نشانیم که با سوالات تمسخرآمیز و سطحی‌شان مرد بزرگی مثل جمشید مشایخی را آنقدر پایین بیاورد تا ایشان مجبور شوند پاسخ‌هایی دهند که پرواضح است خودشان هم از آن‌ها ناراضی هستند دیگر چه توقع از هموطنانمان؟ چه توقع از جوانترها؟ چه توقع از کم تجربه‌ترها؟

این بود صداوسیمایی که قرار بود دانشگاه باشد؟! این دانشگاه مگر نه قرار است به مردم یاد دهد قضاوت نکنید؟ در امور شخصی مردم تجسس نکنید که بعد از هر قضاوتِ نابه جایی گناهی در کمین است… بسیاری در سینما و تئاتر ایران با هزاران مشکل تلاش می‌کنند یک اثر موثر فرهنگی عرضه کنند و بعد تلویزیون به دلیل گستره مخاطبانش با کوته فکری‌های بچه‌گانه تصور می‌کند می‌تواند آن همه کار طاقت فرسا را نابود کند…فیلمی در مورد جهان پهلوان تختی ساخته می‌شود که با ظرافت می‌گوید رها کنید زندگی شخصی این بزرگمرد را …ببینید او چه کرد…؟ چه باقی گذاشت…؟ و بعد تلویزیون استادی مثل جمشید مشایخی را جلوی دوربین می‌نشاند و با سواستفاده از احساسات این مرد شریف او را ابزاری قرار می‌دهد تا هنوز بعد از ده‌ها سال از تختی فقط این را یادآور شود که او چرا از میان ما رفت…

شرم نمی‌کنید از بازمانده‌های او…؟ از بازماندگان همسرش شرم نمی‌کنید؟ آیا جهان پهلوانی که پیش از مرگ حسابش را با همه صاف کرده بود نمی‌توانست جایی حتی کوچک اشاره‌ای کند که در زندگی شخصیش بر او چه گذشته؟! چقدر نفرت انگیز است که نور افکن می‌تابانید و سرک می‌کشید در زندگی خصوصی شخصیتی که باید سرمایه فرهنگی نسل‌های پس از خود باشد…» /خبرآنلاین

اینستا

با کمک پلیس فتا صفحه جعلی اینستاگرامی به نام لیلا حاتمی بسته شد

این خبر انتقاد تند بهنوش طباطبایی از برخورد مجری با مشایخی + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

افزایش بودجه صدا و سیما اتلاف منابع است

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرهای فوری، فصل بررسی بودجه در مجلس هرسال با فراز و نشیب های زیادی همراه است و نهادهایی که در قانون برای آنها ردیف بودجه تعریف شده است به دنبال رایزنی با نمایندگان در پی افزایش بودجه سال آینده خود هستند. امسال بحث بودجه صدا وسیما و موضوع افزایش بودجه این نهاد سرصدای زیادی به پا کرده است .

عملکرد پر ابهام صدا و سیما و نبود امکان بررسی علمی میزان مخاطبان این دستگاه طویل و عریض از جمله دلایل مخالفان افزایش بودجه صدا و سیما در سال آینده است . برای بررسی این موضوع به سراغ عباس عبدی فعال سیاسی  رسانه ای اصلاح طلب رفتیم تا نظر وی را در این ارتباط جویا شویم وی که از منتقدین عملکرد صدا و سیما است افزایش بودجه این نهاد را مناسب نمی‌داند و معتقد است که این اتفاق اتلاف منابع را رقم خواهد زد .

عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب در خصوص تلاش مجلس برای افزایش بودجه صدا وسیما در بودجه ۹۸  گفت: اول باید نمایندگان به این سوال پاسخ دهند که آیا صدا و سیما با بودجه فعلی توانسته است اهداف خود  را در حد همین بودجه دریافتی محقق کند که حالا می خواهند آن را افزایش دهند؟ بنابراین نمایندگان اگر وضعیت فعلی را موفق می دانند پول بیشتری به این نهاد بدهند اما اگر وضعیت فعلی ناموفق است این افزایش بودجه میتواند  ناموفقیت ها را تشدید کند.

وی با بیان این اعتقاد که مشکل اصلی صدا و سیما بودجه نیست، گفت:  مثل این است که شما نیمی از یک جاده را کشیده‌اید و میگویید پول دهید تا بقیه راه را تکمیل کنیم، این تقاضای درستی است ولی اگر پول گرفته‌اید و هیچ راهی هم احداث نشده به این معنا است که این پول اتلاف شده و افزایش بودجه سبب اتلاف بیشتر منابع خواهد شد.

این فعال رسانه‌ای اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که به نظر شما آیا نباید بودجه مقابله با تهاجم فرهنگی بین همه رسانه‌های فرهنگی تقسیم شود، گفت: در این مورد نظر خاصی ندارم. اصلا نمی دانم اتفاقی که اسم آن را تهاجم فرهنگی می‌گذارند بطور دقیق چیست که باید با آن مبارزه کرد. چون تعریف دقیقی در این ارتباط وجود ندارد. بنابراین در اصل چنین بودجه‌ای و توزیع آن هم نظر خاصی ندارم.

وی در پاسخ به این سوال که روش سنتی صدا و سیما در برخورد با افکار عمومی و حذف یک طرفه جریان های سیاسی چه تاثیری در جلب اعتماد عمومی به حاکمیت دارد نیز گفت: به نظر من سنجش عملکرد صدا و سیما پیچیده نیست. وقتی در این رسانه برای برنامه های جدی اش نیز پرداخت جایزه به بینندگان از طریق قرعه کشی و با مبالغ ۱۰ میلیونی یا ۲۰ میلیونی می‌گذارند معلوم است که شرایط چگونه است.

عبدی ادامه داد: کجای دنیا یک برنامه درست و حسابی ساخته می شود و از مردم درخواست می‌کنند با شماره ای تماس بگیرند و مبلغ ۲۰ میلیون کمتر یا بیشتر به آنها بدهند؟ این نشان می‌دهد این رسانه چگونه مخاطبین را با ضرب و زور، پول و لاتاری پای تلویزیون می نشاند بلکه شانسی نصیب آنها و پولی برنده شوند و این به بهترین وجه نشان می‌دهد که چه مقدار تلویزیون در جامعه نفوذ و اثر دارد.

تایید سرقت آرشیو محرمانه صداوسیما

این خبر افزایش بودجه صدا و سیما اتلاف منابع است اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

تایید سرقت آرشیو محرمانه صداوسیما

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرهای فوری، سید احسان قاضی زاده هاشمی  درباره شایعه فروش آرشیو صدا و سیما به یکی از شبکه‌های فارسی زبان، گفت: گزارش‌هایی که به دست آمده نشان می‌دهد به صورت موضوعی آرشیو صدا و سیما به جاهایی داده شده است که آن‌ها به وسلیه فرد ثالثی از کشور خارج شده است نه به صورت مستقیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در هر حالت سوءاستفاده‌هایی شده است و این موضوع را در شورای نظارت بر صدا و سیما بررسی می‌کنیم.

وی تاکید کرد: هرچند که دقت می‌شود، اما در دوره‌های مختلف به صورت موضوعی و محوری از آغاز به کار صدا و سیما این اتفاقات افتاده و بسیار بد است.

این عضو هیأت نظارت بر سازمان صدا و سیما افزود: مدیران آرشیو صدا و سیما در طول دوران‌های مختلف بیایند و پاسخگو باشند. مراجع نظارتی و شورای نظارت هم ورود خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تاکنون چند نفر از مدیران صدا و سیما با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت خود کنارگیری کرده‌اند، بیان کرد: ۲۰۰ نفر از مدیران صدا و سیما با استفاده از قانون منع به کارگیری بازنشستگان جا به جا شده و ترک خدمت کرده‌اند؛ حدود ۲۰ نفر از مدیران باقی مانده‌اند که مدام‌العمر نیستند و در بازه زمانی از سمت خود کنار می‌روند. /جماران

آیت‌الله خامنه‌ای به کسی باج نمی‌دهد!

این خبر تایید سرقت آرشیو محرمانه صداوسیما اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

گاف مجری تلویزیون درباره اف‌ای‌تی‌اف وقتی نتوانست جلوی خودش را بگیرد!

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، برنامه دیروز «دست خط» که با اجرای مدیر روابط عمومی صداوسیما روی آنتن رفت، حاوی سه نکته جالب و البته تکراری بود که مدیران سازمان صداوسیما همیشه آن را با لطایف الحیلی انکار می‌کنند. محمدحسین رنجبران خبرنگار سابق واحد مرکزی و مدیر روابط عمومی فعلی، دیروز به شکلی آماتور، دست صداوسیما را باز کرد و نشان داد مجری خوبی برای گفتگوی سیاسی نیست! 

یکم

از آقا تهرانی درباره وضعیت مردم پرسید و او گفت: «مردم می‌گویند مسئولین خوب عمل نمی‌کنند. دولت باید خودش را جمع کند. اینطور ادامه ندهد، این دست فرمان خوبی نیست. تا دیروز همه چیز را به برجام و آنوری و امریکایی‌ها می‌بستند و الان که نشده، همه می‌گویند برجام است که خراب شده است…»

اینجای مصاحبه آقای مجری نتوانست خود را کنترل کند و ناگهان آنچه نباید می‌گفت از دهانش پرید و گفت: حالا هم می‌گویند اگر اف ای تی اف نشود…!

که آقاتهرانی هم تایید کرد و بحث خودش را ادامه داد! در واقع دبیرکل جبهه پایداری اصلا درباره اف ای تی اف، حرفی نزد اما آقای مجری موضع خود و احیانا موضع صداوسیما و معاونت سیاسی را لو داد در حالی که قرار بوده مجری گفتگو و اصولا صداوسیما در این ماجرا بی طرف باشد!

دوم

در جای دیگری از گفتگو، رنجبران به جای سوال از آقاتهرانی، گفت: از وضعیت فرهنگی نگران نیستید؟

این سوال اگرچه سوال نیست و خط دهی برای توضیح طرف مقابل است، یک زوایه مهم دیگر دارد؛ خود صداوسیما! چه کسی مسئول اصلی وضعیتی است که مدیر روابط عمومی صداوسیما معتقد است، نگران کننده است؟ قطعا سهم صداوسیما با بودجه سنگین و آنتن فروشی وحشتناک و بخت‌آزمایی‌های نوین‌ش، بیش از ۵۰درصد است!

سوم

آقای مدیر روابط عمومی از آقا تهرانی درباره وضعیت احمدی نژاد و حمایت از او می‌پرسد و می‌گوید: فکر کردین چرا اینجوری شد؟ و آقا تهرانی هم در سه ثانیه می‌گوید فکر می‌کنم ولی فصلش گذشته و باید به فکر آینده بود!

مجری هم بلافاصله به سراغ آینده می‌رود! و پرونده احمدی نژاد را کاملا می‌بندد! به همین سرعت!

شاید بتوان گفت او یک «یامین پور» دیگر است؛ مودب تر و آرام تر که البته برای جایگاه حقوقی‌اش اصلا خوب نیست و بهتر است خودش برنامه را تقدیم فرد دیگری کند تا او بدون داشتن صندلی مدیریتی در صداوسیما، سخنگوی جبهه پایداری در تلویزیون باشد! /خبرآنلاین

انتقاد وزارت‌بهداشت به خاطر پخش ویدئوی زنی که ۲۷ بار بابت کتک خوردن درخواست طلاق داده است

این خبر گاف مجری تلویزیون درباره اف‌ای‌تی‌اف وقتی نتوانست جلوی خودش را بگیرد! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

مخالفت تلویزیون با پخش «مردان آهنین»

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، فرامرز خودنگاه رئیس کمیته قوی‌ترین مردان فدراسیون بدنسازی در پاسخ به این سوال که با توجه به استقبال مردم، برنامه «مردان آهنین» امسال در ایام نوروز پخش خواهد شد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: متأسفانه چندین بار با مسئولان صدا و سیما و شبکه سه در این باره مذاکره کردیم اما حاضر به پخش این مجموعه نیستند و می‌گویند این رقابت‌ها با حاشیه همراه است. این در حالی است که در سال‌های گذشته این برنامه میلیون‌ها مخاطب داشت و جوانان بسیاری نیز تشویق شدند تا به سمت ورزش بروند. سال گذشته نیز با وجودی که این برنامه در تایم نامناسب و به صورت غیرمنظم پخش می‌شد اما باز هم جزو پربیننده‌ترین برنامه‌های سیما بود.

او با اعلام آمادگی برای برگزاری این مسابقه تلویزیونی، گفت: رقابت‌های قهرمانی کشور را برگزار کرده‌ایم و کاملاً آماده‌ایم تا این رقابت‌ها را با قدرت و بدون هیچ‌گونه حاشیه‌ای در کمال آرامش برگزار کنیم، امیدواریم مسئولان سیما نیز خواسته مردم و ورزشکاران را مدنظر قرار دهند. /ایسنا

واکنش ظریف به پست اینستاگرامی علی کریمی

این خبر مخالفت تلویزیون با پخش «مردان آهنین» اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

واکنش مجری صداوسیما به اکران یک فیلم جنجالی در سینما + عکس

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، وحید یامین پور مجری صداوسیما با انتشار پستی در صفحه مجازی خود، به اکران فیلم “آشغال های دوست داشتنی” در سینما واکنش نشان داد.

یامین پور در صفحه شخصی خود نوشت:” یک فیلم “آشغال” که ماموریتش عوض کردن جای شهید و جلاد است، بعد از چندسال توقیف دقیقا در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، مجوز گرفت و اکنون بنرهای تبلیغاتی چند ده متری اش روی در و دیوار به نظام می خندند.

این هم آخرین لگد وزیر فرهنگ به فرهنگ بی صاحب، قبل از بر کناری‌اش.”

گفتنی است؛ فیلم “آشغال های دوست داشتنی” به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی محسن امیریوسفی و محصول سال ۱۳۹۱ است. آشغال های دوست داشتنی فیلمی است که به حوادث بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸ می پردازد.

یامین

فروش عقاب به عنوان حیوان خانگی در فضای مجازی

این خبر واکنش مجری صداوسیما به اکران یک فیلم جنجالی در سینما + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.