آمار عجیب از ولادت نوزادان در مناطق سیل زده

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به آمار تولد نوزادان در مناطق سیل زده اظهار کرد: علی رغم اینکه سه استان گلستان، لرستان و خوزستان درگیر سیل بوده اند، تا کنون حدود ۸ هزار نوزاد در این مناطق به دنیا آمدند.

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور افزود:  از تاریخ ۳ فروردین تا کنون دو هزار و ۲۵ نوزاد در استان گلستان و هزار و ۸۴۱ نوزاد در استان لرستان متولد شده‌اند.

وی گفت: همچنین از تاریخ ۱۵ فروردین تا به امروز ۳ هزار و ۴۵۴ نوزاد  در استان خوزستان  متولد شده‌اند. /باشگاه خبرنگاران جوان

روایت تلخ یک دختربچه از سیل لرستان + فیلم

این خبر آمار عجیب از ولادت نوزادان در مناطق سیل زده اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

پرطرفدارترین اسامی سال ۹۷ اعلام شد / ایرانی‌ها دخترزا هستند یا پسرزا؟

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، درباره پرطرفدارترین اسامی سال ۹۷ اظهار کرد: از آغاز سال جاری تاکنون، امیرعلی و فاطمه از اسامی پرطرفدار ایرانیان برای پسران و دختران بوده است.

وی افزود: همچنین نام‌های محمد، علی، امیرحسین و ابوالفضل در بین نوزادان پسر و نام‌های زهرا، حلما، یسنا و زینب در بین نوزادان دختر بیشترین فراوانی را داشته است.

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به ثبت ولادت نسبت جنسی دختر بر پسر گفت: در سال ۹۷ به ازای هر ۱۰۶ دختر، ۱۰۰ پسر متولد شده است.

تغییر چهره زنانه و عجیب بازیگر مرد ایرانی! + تصاویر

این خبر پرطرفدارترین اسامی سال ۹۷ اعلام شد / ایرانی‌ها دخترزا هستند یا پسرزا؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.