اولین همکار داخلی آمدنیوزکیست؟ از هیبت حزب اللهی تا عماریون و دروغ پردازی علیه ظریف

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، رستمی بزرگ‌شده شهرری است و با تاسیس وب‌سایت «‌عماریون» در فضای رسانه ای شناخته شد. وی در مصاحبه‌ای با روزنامه شرق پیرامون هدف تاسیس وبسایت عماریون گفته بود: «رسالت اصلی خود را در مبارزه با شیطان بزرگ آمریکای جهان‌خوار می‌دانیم».

به گفته خودش کار رسانه‌ای را از ۱۴سالگی آغاز کرده است و البته تعریفش از کار رسانه ای به افشاگری خلاصه می شود! از «جریان انحرافی» تا «ظریف» سوژه های افشاگری وب سایت عماریون به مدیریت رستمی بود. افشاگری های تند و تیزی که بسیاری از آنها خلاف واقع بود.

ماجرای شایعه دروغین درباره جاسوس بودن همسر دوم ظریف!

رستمی چندی قبل با انتشار یک عکس جعلی مدعی شده بود که همسر دوم ظریف به جرم جاسوسی بازداشت شده است. خبری که به سرعت در فضای مجازی پیچید و البته مشخص شد که نه زن دومی در کار است و نه اتهام جاسوسی مطرح شده است.

افشاگری های متعدد درباره مشایی و جریان انحرافی

رستمی که ظاهرا بین احمدی نژاد و مشایی تفکیک قائل بود و اخبار و پرونده های متعددی در مورد مشایی منتشر کرده بود. می‌گوید چون اسناد دقیق داشتم هیچ وقت از من شکایت نکردند اما بعدا ارتباطاتش با برخی افراد منتسب به جریان انحرافی سوال برانگیز شد.

وی که در سال ۹۶ چند مدتی به جبهه های سوریه رفته بود، ناگهان به جرم جاسوسی برای رژیم صهیونیستی بازداشت شد.

در آن زمان آمد نیوز درباره رستمی نوشت: «او با اتهامات واهی به هشت سال زندان محکوم شده است. و به خاطر پیگیری یکی از سرداران ارشد سپاه پاسداران به زندان افتاده است. رستمی در پی نزاع‌های متعدد درون قدرت در جمهوری اسلامی و قربانی کردن نیروهای بی‌حاشیه و خدوم در ساختار حاکمیت توسط سرداران و نیروهای ارشد امنیتی ایران بازداشت شده است».

حالا مشخص شده است که وی از همدستان روح الله زم بوده است. ارتباطی که مانند جاسوسی برای موساد هیچ سنخیتی با ظاهر سازی های محمدحسن رستمی ندارد!

هنوز مشخص نیست که وی از ابتدا هویت واقعی خود را پنهان می‌کرده و یا در مرور زمان دچار تغییر شده است.موضوعی که واکاوی آن می تواند خطر نفوذ و ظاهرگرایی را به خوبی نشان دهد. /فارس

 

این خبر اولین همکار داخلی آمدنیوزکیست؟ از هیبت حزب اللهی تا عماریون و دروغ پردازی علیه ظریف اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

موساد: قادریم حسن نصرالله و قاسم سلیمانی را ترور کنیم

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، طی روزها و هفته‌های اخیر تهدیدات مسؤولان رژیم صهیونیستی علیه محور مقاومت افزایش یافته و به تازگی رئیس موساد به ترور سید حسن نصرالله و قاسم سلیمانی تهدید کرده است.

به نوشته روزنامه لبنانی الاخبار، یوسی کوهن، رئیس موساد به ترور سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان و قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس تهدید کرد؛ مسئله‌ای که سطح تهدیدات تل‌آویو را به بالاترین سطح می‌رساند چراکه طی روزهای گذشته نیز به جنگ‌ها و عملیات نظامی و امنیتی علیه محور دشمنانش تهدید کرده بود.

رئیس موساد در مصاحبه با روزنامه “مشبحه” که متعلق به یهودیان افراطی “حریدیم” است، ادعا کرد: سلیمانی به خوبی می‌داند که ترورش محال نیست اما تاکنون اشتباهی مرتکب نشده که نام او را در لیست موساد قرار دهیم.

وی با این حال گفت: فعالیت سلیمانی در هر مکانی واضح و ملموس است. او تیم عملیاتی را تأسیس کرده که چالش بزرگی برای اسرائیل محسوب می‌شود. اما می‌خواهیم برای همگان توضیح دهیم که ما هر کاری را که لازم باشد انجام می‌دهیم تا ایران قدرت نظامی هسته‌ای نداشته باشد چه با توافق و چه با هر وسیله دیگری. تمامی گزینه‌ها روی میز است.

وی در جواب سؤالی درباره دلیل امتناع موساد از ترور سید حسن نصرالله دلایل و توجیهاتی را ارائه کرد و گفت: این سؤال درست نیست. سؤال درست این است که آیا نصرالله می‌داند که ما گزینه‌ای برای ترورش داریم و جواب به این سؤال مثبت است؟

در این راستا آویو کوخاوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی نیز اخیرا تهدید کرده و گفته بود:‌ ما هرگز اجازه هیچ حمله‌ای به اسرائیل را نخواهیم داد و اگر این اتفاق بیفتد با قدرت پاسخ خواهیم داد.

این نیز تهدیدی برای تقویت قدرت بازدارندگی است. این نشان می‌دهد که دشمن پیش‌بینی کرده که حمله‌ای علیه آن صورت می‌گیرد. تهدیدات چند روز و چند هفته اخیر مسئولان اسرائیلی با این هدف است که به ایران و هم‌پیمانانش بگویند اراده و قدرت اسرائیلی‌ها ثابت است هرچند که واشنگتن از صحنه کنار کشیده است.

در این راستا می‌توان به موضع بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ۱۵ سپتامبر اشاره کرد زمانی که درحال تبلیغ توافق دفاع مشترک با آمریکا و فواید استراتژیک آن بود هرچند که این توافق قبل از اینکه امضا شود دفن شد. نتانیاهو اینگونه این توافق را تبلیغ کرد: این یک مساله تاریخی است چراکه بر توانایی بازدارندگی ما علیه دشمنانمان می‌افزاید. بعد از کمتر از یک ماه نتانیاهو برگشت تا مژده‌ای که به اسرائیلی‌ها داده بود و دشمنانش را با آن تهدید کرده بود، به خاک بسپارد. او گفت: اسرائیل نیاز به کمک هیچ کشوری برای تضمین امنیت خود ندارد.

در واقع نتانیاهو استراتژی را دفن کرد که به موجب آن برای مقابله با محور دشمنان اسرائیل و در رأس آن ایران از طریق اعتماد بر هم‌پیمان آمریکایی و ترغیبش به مقابله مستقیم با ایران و هم‌پیمانش تلاش کرد.

این خبر موساد: قادریم حسن نصرالله و قاسم سلیمانی را ترور کنیم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

نخست‌وزیر عراق: حمله به حشدالشعبی کار اسرائیل بود

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، پس از تکمیل تحقیقات عراقی‌ها درباره منشأ حملات اخیر به پایگاه‌های نظامی حشدالشعبی، دیروز نخست‌وزیر عراق به طور رسمی، عامل این حملات را معرفی کرد.

عادل عبدالمهدی روز دو شنبه در مصاحبه با شبکه الجزیره، تصریح کرد که همه از پذیرش مذاکرات برای حل بحران سخن می‌گویند و نشانه‌های بسیاری نشان می‌دهد که هیچ‌کس به جز رژیم صهیونیستی خواستار جنگ در منطقه نیست. عبدالمهدی درباره حملات پهپادی اخیر به مواضع سازمان حشدالشعبی عراق، اعلام کرد که «تحقیقات درباره حمله به برخی مواضع حشد‌الشعبی بیانگر این است که اسرائیل این کار را انجام داده است». در دو ماه گذشته پنج حمله به پایگاه‌های بسیج مردمی عراق صورت گرفته است که مقامات عراقی اعلام کرده‌اند که این حملات از سوی رژیم صهیونیستی انجام شده است. دیروز اخباری منتشر شد که سفیر امریکا در عراق تلاش می‌کند مانع انتشار اطلاعاتی درباره حملات به حشدالشعبی از سوی نخست‌وزیر عراق شود. باتوجه به اینکه حشدالشعبی بخشی از ساختار نیرو‌های مسلح عراق به شمار می‌رود و با اعلام موضع رسمی دولت عراق مبنی بر حملات رژیم صهیونیستی به گروه‌های بسیج مردمی، بغداد موظف است که به این حملات پاسخ بدهد. پیش‌تر هم نمایندگان پارلمان عراق از بغداد خواسته بودند همچون حزب‌الله لبنان، پاسخ کوبنده‌ای به حملات پهپادی اسرائیلی‌ها بدهد.
بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پیش‌تر در سخنانی تلویحاً گفته بود که اسرائیل به پایگاه‌های ایران در هر جا که باشد از جمله عراق حمله خواهد کرد. فرماندهان حشدالشعبی هم اعلام کرده‌اند که پاسخ حملات اسرائیل را از خاک سوریه خواهند داد و به گفته این منابع نظامی، تمهیدات لازم برای اجرای این عملیات با دولت سوریه اندیشیده شده است.

این خبر نخست‌وزیر عراق: حمله به حشدالشعبی کار اسرائیل بود اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

در ورزش چگونه باید با رژیم اسرائیل مقابله کرد؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سیاست حمایت از آزادی قدس و ملت مظلوم فلسطین به عنوان یکی از اصول انقلاب و یکی از راهبرد‌های جدید ژئوپلوتیک پی‌گیری و اجرا شد. بر اساس این سیاست، ایران در همه زمینه‌های فرهنگی، علمی، سیاسی، امنیتی، اطلاعاتی و نظامی از گروه‌های مقاومت در برابر رژیم اشغالگر قدس حمایت تام کرده و می‌کند.

در مقوله ورزش، ایران تاکنون رویکردش عدم مواجهه خانواده ورزش (ورزشکار، داور و کادر رسمی) با ورزشکاران رژیم اسرائیل بوده است. اتفاقی که هر از گاهی موجب واکنش‌هایی در سطح جامعه ورزش شده که استعفای رسول خادم از فدراسیون کشتی با این بهانه و تعلیق فدراسیون جودو از آخرین نمونه‌های آن است.

روشن است که ادامه این رویکرد هر از گاهی با موجی از محرومیت و تعلیق برای ورزشکاران و فدراسیون‌های ایرانی همراه است، اما ورزش ایران چه کار اساسی در این خصوص باید انجام دهد؟

محکومیت مستمر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد

رژیم صهیونیستی از زمان تأسیس (۱۹۴۸ میلادی/ ۱۳۲۷ شمسی) بار‌ها قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد را نقص کرده که از میان آن‌ها می‌توان به قطعنامه‌های ۱۰۱ (۱۹۵۳)، ۲۴۲ (۱۹۶۷)، ۲۷۱ (۱۹۶۹)، ۴۶۸ (۱۹۸۰)، ۶۰۵ (۱۹۸۷)، ۶۷۲ (۱۹۹۰)، ۶۸۱ (۱۹۹۰)، ۶۹۴ (۱۹۹۱)، ۷۹۹ (۱۹۹۲)، ۱۳۹۷ (۲۰۰۲)، ۱۴۳۵ (۲۰۰۲) اشاره کرد. در این قطعنامه‌ها، سازمان ملل رژیم صهیونیستی را به دلیل عدم عقب‌نشینی نیرو‌های اشغالگر از اراضی اشغالی، حمله نظامی، نقض حقوق بشر، اقدامات غیرقانونی و کوچاندن و تبعید، اقدامات خشونت‌آمیز نظامیان، نقض پیمان صلح، محدویت‌های تحمیلی علیه فعالیت سازمان‌های بشردوستانه از جمله کمیته صلیب سرخ و نیز آژانس امداد و اشتغال آوارگان فلسطینی (آنروا) محکوم کرده است.

همچنین سازمان علمی فرهنگی ملل متحد (یونسکو) حداقل در سه قطعنامه اسرائیل را «قدرت اشغالگر» در بیت‌المقدس اعلام کرده است، از جمله در جریان چهل‌ویکمین اجلاس کمیته میراث جهانی یونسکو که تیر ۱۳۹۶ (می ۲۰۱۷) در لهستان برگزار شد.

منشور المپیک چه می‌گوید؟

منشور المپیک یا Olympic Charter مجموعه‌ای از اساس و ارزش‌های بنیادین حاکم بر جنبش المپیک و ساختار اجرایی و نحوه اداره کمیته بین‌المللی المپیک به عنوان عالی‌ترین نهاد ورزشی در جهان است. در ساختار جهانی ورزش، فدراسیون‌های جهانی (IFs)، نهاد‌های قاره‌ای و بین‌المللی و کمیته‌های ملی المپیک (NOCs) زیرمجموعه IOC تعریف می‌شوند هرچند مجامع آن‌ها استقلال فنی و مدیریتی‌شان را تضمین می‌کند.

در مقدمه منشور المپیک، در بند اول بخش اصول پایه‌ای المپیزم (Fundamental Principles of Olympism) آمده: «المپیک با آمیختن ورزش با فرهنگ و آموزش، به دنبال ایجاد شیوه زندگی براساس شادی و تلاش، ارزش آموزشی نمونه خوب، مسئولیت اجتماعی و احترام به اصول اخلاقی بنیادی جهانی است.»

در بند ۲ تأکید شده: «هدف از المپیک قرار دادن ورزش در خدمت توسعه انسانی بشر است، با هدف ارتقای جامعه‌ای مسالمت‌آمیز با حفظ کرامت انسانی.»

در بند ۴ با تأکید بر «رفع تبعیض» نوشته شده است: «هر فردی باید امکان ورزش داشته باشد با درک متقابل روحیه دوستی، همبستگی و بازی منصفانه.»

در بند ۵ با تأکید بر «بی‌طرفی سیاسی جنبش المپیزم» به حق مدیریت استقلال در تأسیس و نظارت آزادانه قوانین ورزشی و تعیین ساختار و اداره سازمان‌های (عضو)، بهره‌مند شدن از حق انتخابات عاری از هرگونه نفوذ بیرونی و مسئولیت اطمینان از به‌کارگیری اصول حکمرانی خوب اشاره شده است.

در بخش ۶ مقدمه منشور المپیک، در بند اول بخش اصول پایه‌ای المپیزم نیز «برخورداری از حقوق و آزادی‌های مندرج در این منشور المپیک بدون تبعیض از هر نوع، از قبیل نژاد، رنگ، جنس، گرایش جنسی، زبان، مذهب، سیاسی یا عقاید دیگر، منشأ ملی یا اجتماعی، دارایی، تولد تضمین می‌شود.»

رژیم صهیونیستی کدام یک از ارزش‌های جنبش المپیزم را نقض کرده است؟

اگر سازمان ملل متحد را عالی‌ترین مرجع سیاسی متشکل از ۱۹۳ کشور جهان بدانیم، لازم است به قطعنامه‌های آن توجه کنیم. براساس آن‌چه پیشتر به آن اشاره شد، سازمان ملل بار‌ها و در طول سال‌های مختلف رژیم صهیونیستی را به دلیل حمله نظامی، نقض حقوق بشر، اقدامات غیرقانونی و کوچاندن و تبعید، اقدامات خشونت‌آمیز نظامیان، نقض پیمان صلح، اعمال محدویت‌ها و تبعیض علیه مردم سرزمین‌های اشغالی فلسطین محکوم کرده است.

موارد محکومیت رژیم صهیونیستی توسط سازمان ملل متحد و سازمان علمی فرهنگی ملل متحد (یونسکو)، به روشنی نشان می‌دهد رفتار این رژیم آشکارا اصول بنیادین المپیزم از جمله «مسئولیت اجتماعی و احترام به اصول اخلاقی بنیادی جهان»، «ارتقا جامعه‌ای مسالمت‌آمیز با حفظ کرامت انسانی» و «رفع تبعیض» را نقض کرده و به «بی‌طرفی سیاسی جنبش المپیزم» آسیب رسانده است.

راهکار اساسی مبارزه با رژیم صهیونیستی در میادین ورزشی

تجربه تاریخی نشان داده رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین ناقض حقوق بشر و قدیمی‌ترین عامل اقدامات خشونت‌آمیز علیه غیرنظامیان است و مسابقه ندادن با اتباع آن می‌تواند «احترام به حقوق بشر»، «حفظ کرامت انسانی» و «اجرای منشور المپیک» تلقی شود. با چنین نگاهی در گام نخست، موضوع مسابقه ندادن ورزشکاران ایرانی با اتباع رژیم اشغالگر قدس باید به عنوان مسئله‌ای مهم در ارکان سیاسی نظام پذیرفته شود و برای آن برنامه عملیاتی همه‌جانبه با استفاده از همه ظرفیت‌های نظام تدوین کرد. طبیعتاً پی‌گیری این موضوع به تنهایی توسط کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش میسر نیست و باید از همه ظرفیت کشور از جمله دستگاه دیپلماسی و شخص ریاست‌جمهوری بهره گرفت. به عنوان نمونه جهانی‌کردن ورزش کوراش یکی از برنامه‌های جمهوری ازبکستان محسوب شد و در پی آن اسلام کریم‌اف رئیس‌جمهور با تک‌تک رؤسای جمهور کشور‌های هدف، تماس گرفت و با آن‌ها درباره جهانی کردن این ورزش گفت‌وگو کرد و هم‌اینک رئیس افتخاری اتحادیه جهانی آن با ۱۱۷ فدراسیون ملی در ۵ قاره است. در نمونه داخلی نیز، درخواست دوستانه رئیس‌جمهور روحانی از رئیس‌جمهور ترکیه در مورد مشکل بدهی باشگاه پرسپولیس را همه به یاد دارند.

براساس گفته رضا صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، «کل دنیای اسلام با رژیم صهیونیستی مشکل دارد و بیش از ۲۰ کشور با آن‌ها بازی نمی‌کنند». به نظر می‌رسد با رایزنی و استفاده از ظرفیت‌های سیاسی کشور از جمله محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه پرکار ایران که از چهره‌های برتر دیپلماسی جهان است، می‌توان بر تعداد حامیان مسابقه ندادن با ورزشکاران رژیم صهیونیستی افزود و آن‌ها را جذب این پویش کرد.

به عبارت ساده‌تر باید به روشنی نشان داد ایران در موضوع مسابقه ندادن با اتباع رژیم صهیونیستی در میادین ورزشی تنها نیست و بسیاری از کشور‌ها و ورزشکاران همراه‌مان هستند. فدراسیون‌های جهانی باید بدانند این موضوع محدود به کشورمان نیست و مطالبه‌ای جهانی است که باید بر اساس رعایت حقوق بشر، اصول ورزش و المپیزم به آن احترام بگذارند.

در گام دوم، باید لایحه‌ای حقوقی و فنی مبتنی بر قطعنامه‌های سازمان ملل و دیگر نهاد‌های بین‌المللی از جمله یونسکو و هلال‌احمر و منشور المپیک، تنظیم و دلایل مسابقه ندادن ورزشکاران کشور‌های مختلف با ورزشکاران رژیم صهیونیستی را بیان کرد و از آن‌ها خواست این تصمیم و «حق» را محترم بشمارند.

همچنین لازم است یک کارزار رسانه‌ای جهانی با همکاری کشور‌ها و NGO‌های بین‌المللی در رسانه‌های عمومی (Mass Media) و رسانه‌های اجتماعی (Social Media) به راه انداخت که هدفش آگاه‌سازی مردم جهان از تصمیم کشور‌ها و ورزشکاران حامی فلسطین باشد.

در این کارزار رسانه‌ای باید تلاش کرد با افزایش فشار افکار عمومی بر فدراسیون‌های جهانی و جلوگیری از دخالت‌های سیاسی آن‌ها به نفع رژیم اشغالگر و کودک‌کش اسرائیل، مسابقه ندادن ورزشکاران با اتباع این رژیم به عنوان یک «حق» مورد تأیید قرار بگیرد.

ایران در تمام زمینه‌ها از جنبش‌های مقاومت علیه اشغالگری و تجاوز رژیم صهیونیستی حمایت و هزینه کرده، جامعه ورزش نیز با عدم رویارویی در میادین ورزشی نقش خود را ایفا کرده، اما اکنون لازم است گام محکم دیگری برداشته شود؛ گامی که حمایت همه ارکان نظام را طلب می‌کند. /خبرورزشی

این خبر در ورزش چگونه باید با رژیم اسرائیل مقابله کرد؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

چرا متفکران یهود فروپاشی اسرائیل را وعده داده اند؟

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، گیلاد آتسمون نویسنده یهودی در آستانه انتخابات  در مقاله ای به سرنوشت رژیم صهیونیستی می نویسد: اسراییل به سرعت در حال تبدیل شدن به یک رژیم یهودی ارتدوکس است. جمعیت یهودیان ارتدوکس اسراییل از رشد سریعتری نسبت به سایر فرقه های یهودیان برخوردار است. در ضمن، آنها از فقیرترین مردم هستند و در جامعه دچار شکاف اسراییل، ۴۵ درصدشان زیر خط فقر زندگی می کنند.طبیعی است که آدم فقیر گرایش سیاسی چپ داشته باشد اما یهودیان توراتی اسراییل، ناسیونالیست های فناتیکی هستند که از نتانیاهو و حزبش حمایت می کنند.

این نویسنده در ادامه نوشت: پروفسور دَن بن دیوید استاد دانشگاه تل آویو به تازگی هشدار داده که موجودیت اسراییل ممکن است  در عرض دو نسل از بین برود. او به رشد خیره کننده ی موالید در میان یهودیان ارتدوکس افراطی اشاره می کند و پیش بینی می کند که اگر وضع به همین منوال پیش برود، ۴۹ درصد جمعیت اسراییل تا سال ۲۰۶۵ از این طبقه خواهند شد. ارتدوکس های افراطی در پی آن هستند که ظرف یک نسل یا کمتر کنست را تصاحب کنند.

وی می افزاید: بن دیوید می گوید که وابستگی ارتدوکس ها به برنامه های رفاهی دولت، منجر به زوال اقتصادی اسراییل خواهد شد. این موضوع از نظر اقتصادی به اندازه کافی مخرب است و به آن این را هم اضافه کنید که اکثر مدارس خاخامی از گنجاندن دروسی چون علوم، ریاضی و انگلیسی در برنامه درسی خود سرباز می زنند. حاصل این خواهد شد که اسراییل دارد جمعیت روبه رشدی را پرورش می دهد که از آموزش لازم برای برآورده کردن نیازهای «بخش هایتک (hi-tech society)» برخوردار نیست و این یعنی گرفتار شدن ما  در نزاع برای بقا.

گیلاد آتسمون تصریح کرد: تصویری که از اسراییل در بالا ترسیم شد عجیب است. هر چه ماهیت مذهبی و ناسیونالیستی اسراییل یهودی تر و بنیادگرایانه تر می شود، به موازات آن انشقاق در اسراییل بیشتر می گردد. مهاجران روسی این احساس را دارند که زندگی با ارتدوکس های افراطی غیر ممکن است و ارتدوکس ها نیز همین نظر را درباره مهاجران روسی دارند.سکولارهای تل آویو، در پی آن هستند که شهرشان در مسیر نیویورک شدن پیش برود. چپ های اسراییل در خارج از اسراییل به دنبال تبلیغ آزادی جمعیت دگرباشان (LGBT) هستند تا به این ترتیب تصویر مثبتی از اسراییل ارایه کنند و در عمل خود را از مناقشه اسراییل و فلسطین کنار کشیده اند.

وی در پایان نوشت: شهرک نشینان یهودی هم که (به جای راه حل دو دولت – دو ملت برای رفع  مناقشه)  طرفدار«راه حل دو دولت یهودی» هستند. آنها در پی این هستند که کرانه باختری بخشی از اسراییل شود. یهودیان ارتدوکس هم که اصلا به هیچ موضوع سیاسی ای اهمیتی نمی دهند و می دانند آینده رژیم یهودی متعلق به آنهاست. بنابراین تمام تلاش شان این است که از اقلیت سکولار اسراییل به عنوان گاو شیرده استفاده کنند. در راس همه اینها با بی بی (نتانیاهو)  روبرو هستیم که برای بقا می جنگد و جنگهایش هر لحظه ممکن است به درگیری بین المللی منجر شوند.به لطف این اوضاع در داخل اسراییل، فلسطینیان در وضعیت نسبتا خوبی به سر می برند. آنها فقط باید برای بقا بجنگند اما این اسراییل است که به نظر می رسد بدترین دشمن خودش است.

این خبر چرا متفکران یهود فروپاشی اسرائیل را وعده داده اند؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

اقدام عجیب نتانیاهو هنگام مصاحبه تلویزیونی که سوژه رسانه ها شد + عکس

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هنگام مصاحبه با «تال شالو» از وب‌سایت «واللا» کتاب «هنر در اسرائیل» را زیر پای خود گذاشت و این اقدام با تعجب و انتقادات روبرو شد.

«جدعون عفرات» مولف کتاب نوشت: هیچ کسی دوست ندارد لگدکوب شود. شکی نیست در مکانی که کتاب‌های ادبی لگدمال می‌شوند، فرهیختگان نیز لگدمال خواهند شد.

این خبر اقدام عجیب نتانیاهو هنگام مصاحبه تلویزیونی که سوژه رسانه ها شد + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

خبرنگار پُلیتیکو: منابع خبری‌ام درباره جاسوسی اسرائیل از کاخ سفید معتبر هستند/نتانیاهو: کذب محض است!

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری به نقل از کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی، «دانیل لیپمن» خبرنگار روزنامه پُلیتیکو که جاسوسی اسرائیل از کاخ سفید را فاش کرده است، گفت: ماجرایی که فاش کردیم بی نهایت مستند و معتبر است و ما از منابع خبری خود در این خصوص مطمئن هستیم. هیچ منبع و شخصی در کاخ سفید یا «اف بی آی» نیز اطلاعات منتشر شده در خصوص جاسوسی اسرائیل از کاخ سفید را تکذیب نکرده است و ما به منابع خود اطمینان داریم.

لیبمن تاکید کرد: کاخ سفید به این مسئله واکنش نشان نداده است تا به دلیل روابط نزدیک بین دولت آمریکا و نتانیاهو هرج و مرج و آشوبی ایجاد نشود.

خبرنگار پلیتیکو افزود: اسرائیل یکی از خصمانه‌ترین نهاد‌های اطلاعاتی جهان را در اختیار دارد.

دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی پیش‌تر در بیانیه‌ای ضمن انتقاد از گزارش افشاگرانه این خبرنگار، اتهام جاسوسی از آمریکا را رد کرده و آن را دروغی آشکار خوانده بود.

همچنین؛ نتانیاهو در پاسخ به سوال خبرنگار سی‌ان‌ان در این خصوص مدعی شد: «کذب محض است. من دستور داده ام که نه فقط از آمریکا جاسوسی صورت نگیرد بلکه هیچ اطلاعاتی هم جمع آوری نشود. این دستور قاطعانه اجرا می‌شود.»

این خبر خبرنگار پُلیتیکو: منابع خبری‌ام درباره جاسوسی اسرائیل از کاخ سفید معتبر هستند/نتانیاهو: کذب محض است! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

درگیری جنگنده‌های روسی و اسرائیلی در آسمان سوریه

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، النشره گزارش داد، رسانه های رژیم صهیونیستی فاش کردند که جنگنده های روسی مانع از حملات رژیم صهیونیستی به حومه دمشق شده اند.

بر اساس این گزارش؛ روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونت اعلام کرد: جنگنده های روسی دوشنبه گذشته مانع از حمله جنگنده های اسرائیلی به حومه دمشق که از آنجا موشک هایی به اسرائیل شلیک شده بود، شدند.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی روز دوشنبه گذشته مدعی حملات موشکی از سوریه به فلسطین اشغالی شده بود.

شایان ذکر است که در هشتم شهریور ماه گذشته هم رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کرده بودند که هواپیماهای «اف- ۳۵» اسرائیل  منطقه‌ای در سوریه را در شب ۲۴ اوت( دوم شهریور) هدف حملات قرار دادند و سپس برای حمله هوایی دیگر به همان منطقه تلاش کردند ولی جنگنده‌های «سوخو- ۳۵» روسیه اجازه ندادند که جنگنده‌های اسرائیلی همچنان به حملات خود ادامه دهند.

طبق این گزارش، بعد از آن‌که جنگنده‌های نیروی هوایی روسیه از نوع «سوخو- ۳۵ اس» از پایگاه «حمیمیم» در لاذقیه به سمت جنگنده‌های «اف- ۳۵» اسرائیل پرواز کردند، این جنگنده‌ها حملات‌شان را متوقف کردند.

این خبر درگیری جنگنده‌های روسی و اسرائیلی در آسمان سوریه اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

نتانیاهو: اعراب می‌خواهند همه ما را نابود کنند!

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری به نقل از روسیا الیوم، در این پیام که روی صفحه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی ظاهر شد از رای دهندگان خواسته شده حزب لیکود (وابسته به نتانیاهو) را در انتخابات کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) حمایت کنند.

طبق این پیام، نتانیاهو همچنین نسبت به تشکیل دولت چپ‌گرا در دولت عبری هشدار داده است.

در ادامه این بیانیه آمده، دولت سکولار چپ‌گرای ضعیف که از دل انتخابات آینده بیرون می‌آید بر اعراب تکیه می‌کند که می‌خواهند همه ما را از زن، بچه و مرد نابود کنند.

این پیام تمام خوانندگان را دعوت کرده که “نماینده نخست وزیر” باشند و سه تن از دوستان یا خویشاوندانشان را به حمایت از لیکود در انتخابات آینده ترغیب و قانع کنند.

البته فورا کمپین نتانیاهو در صدد رد هرگونه ارتباط وی با این پیام که موجی از انتقادات را به راه انداخته برآمده و گفت، این پیام از سوی کارمند کمپین و بدون اطلاع نخست وزیر منتشر شده است و به محض اطلاع نتانیاهو، فورا این پیام حذف شد.

این خبر نتانیاهو: اعراب می‌خواهند همه ما را نابود کنند! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

پاسخ حزب‌الله به رژیم صهیونیستی چه زمانی خواهد بود؟

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، وبگاه خبری النشره در یادداشتی باعنوان «به این دلایل پاسخ حزب الله به تعویق خواهد افتاد» تاکید کرد، پاسخ دردناک به تجاوز رژیم صهیونیستی به فراهم بودن شرایط مطلوب نیاز دارد.

در این یادداشت آمده است: از زمان حمله اخیر رژیم صهیونیستی به ضاحیه در جنوب بیروت توسط دو هواپیمای بدون سرنشین و از زمانی که دبیر کل حزب الله وعده داد که انتقام حمله را با پاسخ به رژیم صهیونیستی خواهد گرفت یک سوال بر زبان اکثریت قریب به اتفاق لبنانی‌ها جاری است. اینکه حزب الله چه وقت پاسخ خواهد داد؟

برخی از آنها معتقدند که ممکن است این پاسخ در هفته جاری رخ دهد و برخی انتظار دارند در ایام عاشورا باشد و بین نظر اول و دوم، کسانی هستند که احتمال نزدیک شدن تاریخ واکنش حزب الله را رد کرده‌اند؛ چیزی که ظاهرا به واقعیت نزدیک‌تر است.

النشره با طرح این سوال که چرا حزب الله در اولین روزهای پس از حمله رژیم صهیونیستی پاسخی نداد، به نقل از منابع آگاه به آن پاسخ داد: اول اینکه پاسخ باید برای دشمن سنجیده و دردناک باشد و دوم اینکه حزب «حرکه أمل» برای یک گردهمایی به مناسبت بزرگداشت مراسم غیبت امام موسی الصدر و دو همراهش  برای امروز شنبه در نبطیه آماده می‌شود و قرار است نبیه بری، رئیس مجلس لبنان در آنجا سخنرانی داشته باشد. بنابراین امکان‌پذیر نبود که حزب الله در چند روز گذشته به اسرائیل پاسخ دهد زیرا این مراسم که برای شیعیان از اهمیت زیادی برخوردار است به دلیل احتمال هر گونه پاسخ اسرائیل به پاسخ حزب الله در معرض لغو قرار می‌گرفت.

این وبگاه خبری تاکید کرد: کسی که بخوبی سیاست را بلد است می‌داند که حزب الله نمی‌تواند روابط سیاسی خود را با أمل تحت تاثیر قرار دهد. به ویژه هنگامی که اسم امام موسی الصدر در میان باشد.

اما درباره هفته پیش رو منابع آگاه به النشره گفتند: حزب الله در این روزها هم شاید پاسخ ندهد، زیرا دهه اول محرم به برپایی مراسم عزاداری سید الشهدا اختصاص دارد و مصلحت نیست که در این مدت حزب الله بخواهد حتما به اسرائیل پاسخ بدهد.

این منابع افزودند: این به نفع حزب الله است که اوضاع در داخل اسرائیل را از زمان وعده سید حسن نصرالله به انتقام‌گیری از صهیونیست‌ها در حالتی از رعب و وحشت نگاه دارد ضمن اینکه ناپدید شدن گشتی‌های اسرائیلی در مرزهای جنوبی و همچنین کشاورزان صهیونیست از بیم پاسخ حزب الله از دستاوردهای روانی برای حزب الله محسوب می‌شود و به همان اندازه که عملا به اسرائیل پاسخ بدهد، محبوبیت مردمی آن در جنوب، البقاع و الضاحیه بیشتر شده است.

النشره نوشت: علاوه بر همه موارد فوق، وقتی نصرالله به اسرائیلی‌ها وعده واکنش دردناک می‌دهد، باید برای آن آماده شود. برای اینکه پاسخ حزب دردناک باشد نباید شتابزده عمل کند. علاوه بر اینکه نباید فراموش کرد که مسائل نظامی باید به موقع خود و در شرایط  مطلوب انجام شود و ممکن است این شرایط خود را بر هر مسئله دیگری تحمیل کند. بنابراین پاسخ در زمانی خواهد بود که فرصت آن به وجود می‌آید و حزب الله معتقد است که حمله در آن لحظه بیش‌ترین آسیب را به اسرائیلی‌ها خواهد زد.

در پایان آمده است: برای همه موارد فوق، صحبت کردن در مورد یک ضربه حزب الله به اسرائیل صحیح نبوده و نخواهد بود. این پاسخ در لحظه‌ای خواهد بود که باید باشد و اگر به طور پنهانی آماده شود، مدت زیادی طول نمی‌کشد که خبر آن اعلام خواهد شد.

بامداد یکشنبه گذشته (سوم شهریورماه) بود که دو پهپاد انتحاری رژیم صهیونیستی همزمان با نقض حریم هوایی لبنان و با هدف بمباران مواضع حزب‌الله، به جنوب بیروت تجاوز و حمله کردند.

پس از آن، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در سخنرانی خود در سالگرد آزادسازی «جرود عرسال» تهدید کرد که رژیم صهیونیستی پاسخ این اقدام خود را خواهد دید.

از سوی دیگر چهارشنبه گذشته ارتش لبنان اقدام به شلیک به سوی سه پهپاد متجاوز رژیم صهیونیستی در مرزهای خود کرد.

«سعد الحریری» نخست وزیر لبنان نیز در تماس تلفنی با «آنتونیو گوترش» دبیر کل سازمان ملل به اقدام رژیم صهیونیستی در نقض حریم هوایی لبنان هشدار داد و مسئولیت عواقب این اقدامات را متوجه تل‌آویو دانست.

این خبر پاسخ حزب‌الله به رژیم صهیونیستی چه زمانی خواهد بود؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.