رونالدو:وسواس ندارم،اما برای توپ طلا دیگر چه کاری باید انجام بدهم؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، رونالدو مهاجم تیم ملی پرتغال و باشگاه یوونتوس می گوید:« به توپ طلا وسواس ندارم ولی آمارها هم دروغ نمی‌گویند.»او این را گفت و ادامه داد:«امسال فاتح سه جام شدم و در لیگ ملت‌های اروپا هم شرایط بسیار خوبی داشتم.برای توپ طلا دیگر چه کاری باید انجام دهم؟»

تعداد توپ طلاهای رونالدو و مسی باهم برابر است و کسب ششمین توپ طلا می تواند یکی از بزرگترین افتخارات رونالدو در رقابت با رقیب همیشگی اش باشد.

این خبر رونالدو:وسواس ندارم،اما برای توپ طلا دیگر چه کاری باید انجام بدهم؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

رونالدو به کمک شیوخ امارات شتافت! + تصاویر

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، شوی تبلیغاتی شیوخ امارات گویی تمامی ندارد. تلاش اماراتی‌ها برای ثبت میراث ایران این بار با حضور کریستین رونالدو رنگ جدیدی به خود گرفت. ساخت تیزر تبلیغاتی با حضور کریستین رونالدو، بازیکن مشهور فوتبال و انتشار آن در سطح گسترده در اینترنت و شبکه‌های تلویزیونی که در مجموع در این تیزر بادگیر جزیی از فرهنگ و معماری امارات مشخص و معلوم شده نشان از کوتاه نیامدن اماراتی‌ها در ثبت بادگیر‌ها به عنوان میراث ملی خود دارد.

ساخت شهرک خشتی با فناوری نوین و البته با بادگیر‌های متعدد، ساخت تندیس به شکل بادگیر و ارائه آن در فیستوال‌های مهم، تبلیغات گسترده برای بادگیر و تلاش‌های نافرجام متعدد برای ثبت آن در فهرست آثار جهانی یونسکو از این دست است.

ثبت دانش فنی ساخت بادگیر‌های ایران در سازمان جهانی یونسکو همچنان با، اما و اگر‌هایی رو به روست اتفاقی که دخالت و شیطنت برخی کشور‌های حوزه خلیج فارس ثبت جهانی آن را با تاخیر بیشتری رو به رو کرده است. در این میان برخی کشور‌ها به دنبال بهره برداری از برند بادگیر‌های ایران هستند تا درآمد‌های بیشتری کسب کنند و به تازگی با انتشار یک کلیپ با حضور یکی از چهره‌های سرشناس فوتبال جهانی این موضوع دوباره در رسانه‌ها داغ شده است کارشناسان کوتاهی‌ها و ناهماهنگی‌ها را در این اتفاق موثر می‌دانند.

بادگیر‌های ایران از مظاهر تمدن است و قدمتشان به ۱۲ قرن پیش می‌رسد اولین بادگیر‌ها در شهر‌های گناباد، زاهدان، یزد، طبس، کرمان، بم، قزوین، تهران، قم، اصفهان، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس، بوشهر، هرمزگان و یزد می‌رسد.

بادگیر‌های ایران به عنوان نماد معماری منحصر به فرد از سال ۲۰۱۵ در فهرست ثبت میراث جهانی است تلاشی، اما از سوی برخی حاشیه نشین‌های خلیج فارس می‌شود تا از نام ایران نان گردشگریشان را چرب‌تر کنند. ابزار جدیدشان هم حضور کریس رونالدو فوتبالیست مشهور پرتغالی در کنار بادگیر‌های محلی بستگ دبی است.

سازه‌هایی که حدود ۱۲۰ سال پیش اتفاقا به دست اهالی بستگ هرمزگان ساخته شد. فاطی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد در این رابطه گفت: ممکن است بقیه کشور‌ها برای ثبت جهانی بادگیر‌ها به نام خودشان تلاش کنند، اما بعید است با توجه به پرونده قوی ایران این اتفاق برای سایر کشور‌ها بیفتد.

طی روز‌های گذشته انتشار ماکت تبلیغاتی اماراتی‌ها با رونالدو در کنار بادگیر‌های بستگ دبی موج واکنش‌ها بالا گرفته است. #های یزد-دیدنی # یزد-شهر-بادگیر‌ها و # بادگیر‌های ۱۲ قرن پیش را چه به سرزمین ۱۲۰ ساله و از این دس پیام‌ها در فضای مجازی بسیار داغ شده است.

فرهاد نظری، مدیر کل اسبق ثبت آثار ملی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در این رابطه و در پاسخ به انتقادات در فضاای مجازی اظهار کرد: منظر ملموس بادگیر‌ها به نام ایران است و فناوری ساختشان را هر کشوری که بتواند برایش اسنادی ارائه دهد می‌تواند در ثبت جهانیش مشارکت کند. بادگیر‌های یزد در فهرست میراث ملموس و خود شهر یزد به عنوان شهر بادگیر‌ها و هم این طور بادگیر‌های کاخ کلستان در فهرست میراث ملموس ثبت شده است، اما دانش و مهارت سنتی ساخت بادگیر که یک میراث ناملموس هست هنوز ثبت نشده است.

محمد طالبیان، معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در این رابطه گفت: تنها دلیل به تعویق افتادن ثبت میراث ملموس بادگیر‌ها و ناملوس دانش تاکنون محدودیت در تعداد ارسال آثار بوده است، اما اقداماتی در دست داریم که به زودی ثبت جهانی شود. در لیست ثبت به دلیل اینکه موضوع آن ملی است سهمیه ما یکی است هر ۲ تا ۳ سال یک سهمیه در ثبت ملی به ما می‌دهند به همین دلیل تاکنون ثبت نشده است.

اما در میان تمام این سخنان مدیر تنها انجمن مشورتی یونسکو در میراث فرهنگی آب پاکی را روی دست همه می‌ریزد. صادقی معتثقد است سازمان در زمینه ثبت ملموس و ناملوس نه تنها کار درستی انجام نداده بلکه بهره برداری از برند ایرانی بادگیر‌ها در جهان را دیگران بهتر از ما انجام می‌دهند.

علی رغم توافقاتی که ما با سازمان میراث فرهنگی داشتیم در یک اقدام خود سرانه این پرونده با دخل و تصرف‌های آشکار و اشکالات عدیده علمی و نوشتاری در تدوین پرونده به یونسکو ارسال شد و پرونده در اقدامی غیر قابل باور و تعجب انگیر برای اولین بار در ایران و جهان یک هفته به اجلاس نامیلو در سال ۱۳۹۴ برگزار شد که پرونده برگشت خود و یک سهمیه رسمی ایران در یونسکو سوخت. یک سال و نیم گذشته آقای طالبیان در مرکز بین المللی قنات اظهار داشتند که این پرونده را به جریان خواهند انداخت. متاسفانه به این حرف و قول و قرار هم توجهی نکردند.

بافت تاریخی یزد دو سال قبل به عنوان یک شهر میراث بشری در فهرست آثار میراث بشری جهان در یونسکو به اتفاق آرا ثبت شده آیا امکان ثبت مجزای سازه دیگری در جای دیگر وجود دارد؟

نکته آنجاست مسئولان دولتی و حتی دوستداران میراث فرهنگی کشور آن‌چنان که باید در خصوص تلاش اماراتی‌ها، فعالیت چندانی نداشته‌اند. به نظر می‌رسد باید از آغاز دور جدید تلاش اماراتی‌ها با سطح تبلیغاتی، چون حضور رونالدو، نگران شد! /میزان

این خبر رونالدو به کمک شیوخ امارات شتافت! + تصاویر اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

ده انتقال گران قیمت تاریخ فوتبال دنیا + عکس

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری به نقل از مارکا، ۱۰ سال پیش بود که زین الدین زیدان در مصاحبه با نشریه مارکا از ادن هازارد که در آن مقطع برای لیل بازی می کرد، به عنوان یکی از ستاره های آینده دار فوتبال یاد کرد و سال ۲۰۱۲ نیز تلاش زیادی داشت تا مورینیو را برای جذب این بازیکن متقاعد کند اما این اتفاق رخ نداد تا در نهایت شب گذشته، ستاره بلژیکی با رقم ۱۰۰ میلیون یورو جذب رئال شود.

هازارد حالا نهمین بازیکن گران تاریخ فوتبال دنیاست و رسما وارد باشگاه صد میلیونی های فوتبال شد.

سال  ۲۰۰۹ بود که رئال مادرید با پرداخت ۹۶ میلیون یورو، کریستیانو رونالدو را از منچستریونایتد به خدمت گرفت تا او به گران ترین بازیکن دنیا در آن مقطع تبدیل شود.

۴ سال بعد بارسلونا با قراردادی جنجالی که بعدا مشخص شد ۱۰۳.۵ میلیون یورو هزینه در پی داشته، نیمار را از سانتوس برزیل به خدمت گرفت و چند ماه بعد نیز رئال مادرید با صرف هزینه ۱۰۱ میلیون یورویی گرت بیل را از تاتنهام جذب کرد تا لقب گران ترین بازیکن دنیا از رونالدو سلب شود.

سال ۲۰۱۶ منچستریونایتد با قراردادی به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو، پل پوگبا را از یوونتوس به خدمت گرفت و ستاره فرانسوی تبدیل به گران ترین بازیکن دنیا شد؛ خریدی که البته تا به امروز جواب نداده و شیاطین سرخ نتوانسته اند به روزهای خوش گذشته بازگردند.

همان سال شاهد انتقال ۹۰ میلیون یورویی گونسالو ایگواین از ناپولی به یوونتوس نیز بودیم و او تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ سری آ ایتالیا شد.

یک سال بعد یعنی در تابستان ۲۰۱۷ همه معادلات نقل و انتقالات فوتبال با انتقال نیمار از بارسا به پی اس جی به هم خورد. باشگاه پاریسی ۲۲۲ میلیون یورو بند فسخ قرارداد نیمار را پرداخت کرد و او را به خدمت گرفت. نیمار تا به امروز گران ترین بازیکن دنیاست و هنوز این لقب را به کسی نباخته است.

چند ماه بعد پی اس جی با قراردادی قرضی و با بند خرید دائمی ۱۸۰ میلیون یورو، کیلیان امباپه را از موناکو جذب کرد و در تابستان ۲۰۱۸ با پرداخت این مبلغ، امباپه به دومین بازیکن گران دنیا پس از نیمار تبدیل شد.

تابستان ۲۰۱۷ بارسلونا برای جذب عثمان دمبله ۱۰۵ میلیون یورو به دورتموند پرداخت کرد و این بازیکن نیز به باشگاه بازیکنان صدمیلیونی فوتبال اضافه شد. ژانویه ۲۰۱۸ نوبت به فیلیپه کوتینیو رسید تا با ۱۲۰ میلیون یورو از لیورپول راهی بارسا شود.

 

تابستان ۲۰۱۸ یوونتوس برای خرید رونالدو از رئال، ۱۱۲ میلیون یورو هزینه کرد تا فوق ستاره پرتغالی نیز به باشگاه ۱۰۰ میلیونی های فوتبال اضافه شود.

سرانجام شب گذشته انتقال ۱۰۰ میلیونی هازارد به رئال، او را نیز وارد باشگاه ۱۰۰ میلیونی ها کرد. /ورزش سه

فهرست ۱۰ بازیکن گران تاریخ فوتبال

نیمار از بارسا به پی اس جی با رقم ۲۲۲ میلیون یورو

امباپه از موناکو به پی اس جی با رقم ۱۸۰ میلیون یورو

کوتینیو از لیورپول به بارسا با رقم ۱۲۰ + ۴۰ میلیون یورو

کریستیانو رونالدو از رئال به یوونتوس با رقم ۱۱۲ میلیون یورو

عثمان دمبله از دورتموند به بارسا با رقم ۱۰۵ + ۴۰ میلیون یورو

پل پوگبا از یوونتوس به یونایتد با رقم ۱۰۵ میلیون یورو

نیمار از سانتوس به بارسا با رقم ۱۰۳.۵ میلیون یورو

گرت بیل از تاتنهام به رئال با رقم ۱۰۱ میلیون یورو

ادن هازارد از چلسی به رئال با رقم ۱۰۰ میلیون یورو

رونالدو از یونایتد به رئال با رقم ۹۶ میلیون یورو

این خبر ده انتقال گران قیمت تاریخ فوتبال دنیا + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

رونالدو قد کوتاه فلورنزی را به تمسخر گرفت

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، یوونتوس در حساس‌ترین دیدار هفته سی و ششم رقابت‌های سری A با دو گل برابر رم تن به شکست داد. گل‌های رم را در این دیدار فلورنزی وادن ژکو به ثمر رساندند.

در این دیدار کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی یوونتوس با فلورنزی، بازیکن رم درگیری لفظی پیدا کرد. سایت کالچیو میرکاتو در این رابطه نوشت که رونالدو، قد کوتاه فلورنزی را به باد تمسخر گرفت و به او گفت‌: تو بسیار کوتاه‌تر از آنی که صحبت کنی.

این اظهار نظر مهاجم پرتغالی باعث شد تا او با زننده گل نخست رم درگیری لفظی پیدا کند و بازی متشنج شود.

رونالدو در این دیدار نتوانست گلزنی کند تا شانس او برای کسب “آقای گلی” در سری A بسیار کم شود. این بازیکن پرتغالی در فصل جاری تنها ۲۱ گل به ثمر رسانده است. این در حالی است که کوالیارلا، مهاجم سامپدوریا با زدن ۲۶ گل در صدر جدول بهترین گلزنان جای دارد.

در جدول رده‌بندی یوونتوس با ۸۹ امتیاز در صدر قرار دارد. ناپولی با ۷۶ و آتالانتا هم با ۶۵ امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم جای دارند.

این خبر رونالدو قد کوتاه فلورنزی را به تمسخر گرفت اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

با تفنگ پر منتظرند رونالدو یک پنالتی خراب کند

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ پرتغالی که سالها است از او به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیا یاد می‌شود، کسی که پنج بار توپ طلا را بدست آورده و پنج بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده، ستاره‌ای که در سه کشور مختلف فاتح لیگهای بزرگ اروپایی شده و امسال در آستانه کسب عنوان آقای گلی لیگ ایتالیا قرار دارد می‌گوید از اینکه هر سال باید ثابت کند فوتبالیست خوبی است خسته شده و دیگر تحمل انتقادها را ندارد و از منتقدینش می‌خواهد دست از سر او بردارند.

رونالدو

رونالدو در گفتگو با رسانه اسپانیایی ال‌پائیس گفت:” انکار نمی‌کنم که وقتی هر سال باید خودم را ثابت کنم و به همه نشان بدهم که فوتبالیست خوبی هستم ناراحتم می‌کند. نمی‌شود که یک نفر هر سال بخواهد ثابت کند که باور کنید من بازیکن خوبی هستم”.

کریستیانو رونالدو در ادامه صحبت‌هایش گفت:” این شرایط واقعا سخت است. وقتی با چنین شرایطی مواجه باشید با فشار مضاعف روبرو می‌شوید چون دائم باید به مردم ثابت کنید که خوب هستید. درحالیکه در وضعیت نرمال یک فوتبالیست باید به خودش ثابت کند که چند مرده حلاج است ولی من علاوه بر خودم و اطرافیانم هر سال باید به همه ثابت کنم که باور کنید من بازیکن خوبی هستم”.

ستاره بزرگ پرتغالی در ادامه گفت:” البته این باعث می‌شود فعال‌تر باشم. باعث می‌شود همیشه مجبور باشم بیشتر تمرین کنم. ولی خب بالاخره کار به جایی می‌رسد که خسته می‌شوید و می‌گویید ولش کن، بگذار خودم باشم”.

رونالدو در ادامه گفت:” بعید می‌دانم منتقدین فکر کنند که من یک ربات هستم. ولی شک ندارم آنها من را به عنوان انسانی می‌بینند که هیچوقت نمی‌تواند مشکل داشته باشد، هیچوقت نمی‌تواند غمگین باشد، هیچوقت نمی‌تواند مشکل داشته باشد. مردم فکر می‌کنند کسی که پول دارد دیگر هیچ مساله‌ای ندارد و موفق است. موفقیت با پول مترادف شده است. می‌گویند کسی که چند میلیون دلار پول دارد چطور ممکن است غمگین باشد یا افسردگی بگیرد؟ ولی باید این را بفهمند که همه مثل آنها فکر نمی‌کنند”.

ابرستاره پرتغالی یوونتوس در ادامه گفت:” ولی من این را می‌فهمم. می‌دانم خیلی‌ها با تفنگ پر منتظر ایستاده‌اند که رونالدو یک پنالتی خراب کند یا در یک بازی مهم عملکرد خوبی نداشته باشد. ولی خب، این هم بخشی از زندگی است و من باید همیشه برایش آماده باشم. من سالها است که برای روبرو شدن با این شرایط و به سلامت عبور کردن از آنها آماده می‌شوم و همیشه آماده هستم”.

رونالدو گرانترین خودرو جهان را خرید/ ۱۶۲ میلیارد تومان + عکس

این خبر با تفنگ پر منتظرند رونالدو یک پنالتی خراب کند اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

رونالدو گرانترین خودرو جهان را خرید/ ۱۶۲ میلیارد تومان + عکس

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری به نقل از دیلی میرور، کریستیانو رونالدو توانست خودرو بوگاتی لاویتور که فقط یک مدل از آن ساخته شده را با ۹ میلیون پوند (تقریباً ۱۶۲ میلیارد تومان) خریداری کرد.

کریستیانو رونالدو که ۲۶ میلیون پوند در سال درآمد دارد، بیش از ۹ میلیون پوند صرف خرید این خودرو کرده است که برای اولین بار در جشنواره موتور جنوا ۲۰۱۹ از آن رونمایی شد.

بوگاتی

این کارخانه لوکس فرانسوی به مناسبت صد و دهمین سالگرد تأسیس خود، فقط یک دستگاه از این مدل فرا استثنایی تولید کرده است. این مدل بهترین و پیشرفته‌ترین مدل بوگاتی است که قبلاً بین سال‌ها ۱۹۳۶ تا ۱۹۳۸ فقط چهار دستگاه از آن ساخته شده بود.

این خودرو با موتور توربوشارژ ۸.۰ طراحی شده است و دارای ۶ اگزوز است.

رونالدو تا سال ۲۰۲۱ نمی‌تواند این خودرو را براند، چرا که کارخانه در حال نهایی کردن جزئیاتی کوچک از آن است.

رونالدو تاکنون چندین خودرو را در کلکسیون خود دارد که شامل چند مدل لامبورگینی، مرسدس بنز، فراری، رولزرویس، استون مارتین، مک لارن و چند مدل بنتلی است.

کریستیانو رونالدو این فصل موفق شد با زدن ۲۰ گل در ۲۷ بازی به تیمش کمک کند بار دیگر قهرمانی در لیگ ایتالیا را به دست بیاورد.

بوکاتب

جریمه ۲۰ هزار یورویی رونالدو به خاطر شادی گل

این خبر رونالدو گرانترین خودرو جهان را خرید/ ۱۶۲ میلیارد تومان + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

یوونتوس و رکورد تاریخی کریستیانو رونالدو

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، شب گذشته با پیروزی یوونتوس مقابل فیورنتینا، کریستیانو رونالدو به قهرمانی در سری آ ایتالیا دست پیدا کرد. او با این قهرمانی نخستین جام سری آ را به تالار افتخاراتش اضافه کرد و به نخستین بازیکنی لقب گرفت که در هر سه لیگ معتبر ایتالیا، اسپانیا و انگلیس قهرمان شده است.

او هرگونه شایعه درباره ترک یوونتوس را تکذیب کرده است و اعلام کرده برنامه‌ای برای جدایی از تورینی‌ها ندارد.

عصبانیت شدید رونالدو؛ CR7 در فکر جدایی!

این خبر یوونتوس و رکورد تاریخی کریستیانو رونالدو اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

این آژاکس غول‌کش!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، حمیدرضا صدر در یادداشتی درباره دیدارهای آغازین دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نوشت: «یووه حول رونالدو راهی میدان شد؛ با قمار صد میلیون یورویی‌اش. رونالدو سه گل در مرحله یک هشتم زد، دو گل در یک چهارم، با این وصف از ۲۰۱۱ برای اولین بار جایی در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان پیدا نکرد و تیم بی‌نام و نشان آمستردامی پس از قربانی‌کردن رئال، بانوی پیر را هم در خانه به بند کشید.

انقلاب مخملی کرایف که در ۲۰۱۰ آغاز شد و آژاکس را به سنت قدیمی‌اش فراخواند، در این فصل همه را مات کرد. یوهان می‌گفت: «هرگز ندیدم یک کیسه پول دروازه‌ای را باز کند.» موناکوی ۲۰۱۷ هم معرکه بود ولی حول سرمایه‌گذاری بیلیونی دمیتری رایبولوولف شکل گرفته بود. حالا آژاکس ۲۰۱۹ بازتابنده بازی زیبا شده، یادآور «توتال‌فوتبال». تیمی جوان که فن دی‌بک در آن ۲۱ ساله است و دلیت ۱۹ ساله. تیمی بی‌ستاره با آمیزه‌ای از مهارت، سخت‌کوشی و نظم. آژاکس با شش بازیکن کارت زرد گرفته راهی تورین شد و هیچیک از آنها کارتی دریافت نکردند که نشان از انضباط می‌داد و مهارت.
آنها در دو بازی ۵ گل به رئال زدند، چهار تایش در برنابئو. در دو دیدار ۳ گل به یووه زدند، دو تایش در تورین؛ همان هایی که در این فصل ۱۰۶ بار در ۳۰ بازی لیگ دروازه‌ها را به آتش کشیده‌اند.

گاتزتا دلو اسپورت نوشت: «متیس د لیت به آسمان پرید و در منگنه روگانی و ساندرو آن ضربه را نواخت. پایان همه چیز را. آژاکس می‌توانست باز هم دروازه یووه را باز کند. رونالدو گلش را زده بود ولی یووه آماده چنین روز بزرگی نبود. آنها نیم‌متر پایین‌تر از حد انتظار بازی کردند و از کوچولوهای آژاکسی درس فوتبال گرفتند.» نشانی از هنر آلگری انعطاف و تنوع تاکتیکی‌اش نبود و غیبت کیلینی، مانژوکیچ و داگلاس بی‌اهمیت به نظر می‌رسید.

دی‌یونگ، نرس، دلیت، زیچ، تادیچ و بلیند معرکه بوده‌اند ولی غارت آژاکس کسی را حیرت زده نخواهد کرد؛ چنان که جوانان گمنام فینال ۱۹۹۷ غارت شدند: فان‌درسار، برادران دی‌بوئر، بوگارد، فینیدی جرج، داویدز، کانو، لیتمانن و کلایورت… با این وصف آژاکس تا همین جا هم معطرترین گل لیگ قهرمانان فصل بوده.» /خبرآنلاین

عصبانیت شدید رونالدو؛ CR7 در فکر جدایی!

این خبر این آژاکس غول‌کش! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

عصبانیت شدید رونالدو؛ CR7 در فکر جدایی!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، علیرغم درخشش رونالدو در هر دو دیدار رفت و برگشت برابر آژاکس و باز کردن دروازه اونانا، در نهایت یوونتوس نیز در لیگ قهرمانان مغلوب رقیب شگفتی ساز شده و با پذیرش شکست ۱-۲ در تورین مقابل آژاکس، وداعی تلخ با این مسابقات داشت.

ماکسی آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس بلافاصله پس از پایان بازی در مورد آینده خود اعلام کرد: “ما مجددا سال بعد برای فتح لیگ قهرمانان تلاش خواهیم کرد.”

این جمله نشان می دهد او تمایلی به استعفا ندارد و آندره آنیلی نیز تایید کرد که تصمیمی مبنی بر قطع همکاری با آلگری گرفته نشده است.

ترس رونالدو از سفر به آمریکا

کوریره دلا اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد رونالدو از آینده خود در تورین اطمینان ندارد و اخباری در مورد احتمال جدایی وی در پایان فصل از یووه منتشر شده است. البته ممکن است این تصمیم ناشی از ناامیدی ستاره پرتغالی از حذف از لیگ قهرمانان و کاهش احتمال فتح جوایز فردی از سوی گرفته شده باشد و شاید با گذشت زمان، ذهن رونالدو آرام تر شود.

در حال حاضر مشخص نیست آیا رونالدو مشتری خاصی دارد یا خیر و به جز منچستریونایتد، در ماه های اخیر اخباری در مورد سرمایه گذاری تیمی روی یک ستاره ۳۴ ساله منتشر نشده است، اما به هر حال گذر زمان آینده رونالدو را مشخص خواهد کرد. /ورزش سه

این خبر عصبانیت شدید رونالدو؛ CR7 در فکر جدایی! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جریمه ۲۰ هزار یورویی رونالدو به خاطر شادی گل

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس پس از پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید، شادی مشابه به شادی دیگو سیمئونه سرمربی  اتلتیکو مادرید در دیدار رفت را به نمایش گذاشت که یوفا پس از بررسی این موضوع، محرومیتی برای رونالدو در نظر نگرفت.

یوفا که از هفته گذشته اعلام کرده بود، پرونده این موضوع را باز کرده و در حال بررسی است، مطابق انتظار امروز حکم خود را صادر کرد، به این ترتیب رونالدو فقط جریمه خواهد شد و مشکلی برای همراهی یوونتوس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نخواهد داشت.

رونالد

کریستیانو رونالدو از سوی یوفا، ۲۰ هزار یورو جریمه شد. /خبرآنلاین

چرا رونالدو بر خلاف سیمئونه محروم می شود؟

این خبر جریمه ۲۰ هزار یورویی رونالدو به خاطر شادی گل اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.