راز بزرگ؛ چرا زیدان راضی به بازگشت به رئال مادرید شد؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، در ابتدا به نظر می رسید شانس چندانی برای بازگشت دوباره زیدان وجود ندارد اما رئیس باشگاه رئال مادرید این بار شرایط متفاوتی را پیش پای وی قرار داده بود.

فلورنتینو پرز چاره ای جز پایان دادن به بحران باشگاه نداشت و بازگشت زیدان بهترین گزینه ممکن بود. سانتیاگو سولاری با بازیکنانی چون گرت بیل، ایسکو و مارسلو مشکل پیدا کرده و رئال مادرید به دنبال گزینه ای بود که باشگاه را به خوبی شناخته و خیلی زود شرایط را تغییر دهد.

انتخاب ژوزه مورینیو به دلیل زاویه برخی بازیکنان رختکن خطرناک بود و مائوریتسیو پوچتینو نیز با تاتنهام قرارداد داشت و امکان مذاکره با وی نبود. پس از رد پیشنهاد از سوی گزینه هایی چون ماکسی آلگری و یوواخیم لوو، تمام مسیرها به زیدان منتهی شد. پس از مذاکرات اولیه مثبت، این فلورنتینو پرز بود که کنترل مذاکرات را بر عهده گرفت.

در مذاکرات با زیدان، پرز دو برگ برنده برای زیزو رو کرد؛ اول اینکه کنترل تمام جوانب ورزشی باشگاه را در دست بگیرد و دیگر اینکه پیشنهاد دستمزد زیدان تقریبا دو برابر دوره اول حضور او در باشگاه شده بود؛ ۱۲ میلیون یورو به اضافه پاداش.

در تماس ابتدایی که از سوی دفتر پرز به زیدان شده بود، سرمربی فرانسوی پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد اما هنگامیکه پرز خودش شخصا با سرمربی فرانسوی وارد مذاکره شد، دیگر زیزو تردیدی برای بازگشت نداشت زیرا بر خلاف دوره اول، به وی قول داده شده بود که تمام کنترل فنی با او خواهد بود و به همین دلیل، زیدان در این مقطع دشوار پیشنهاد رئال مادرید را پذیرفت.

گریزمان: کریستیانو رونالدو بردهایم را دزدید؛‌ او بهترین تمام ادوار است

این خبر راز بزرگ؛ چرا زیدان راضی به بازگشت به رئال مادرید شد؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

مارکا: پدر نیمار بار دیگر در تماس با رئال مادرید از علاقه احتمالی پسرش به ترک پاری سن ژرمن گفته است

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، نیمار همچنان به جدایی از پاری سن ژرمن فکر می‌کند.

به گزارش خوزه فلیکس دیاز از مارکا، تاریخ تکرار می‌شود و نیمار هم تاریخ خودش را تکرار می‌کند. اتفاقی تکراری که فصل پیش هم رخ داد. در هفته‌های اخیر دوباره تماس‌هایی از سوی نزدیکان نیمار یا به طور دقیق‌تر، پدر این بازیکن با مدیران رئال مادرید برقرار شده تا اعلام شود که شاید جدایی از پاری سن ژرمن هم یکی از برنامه‌های نیمار در تابستان باشد. در واقع نیمار اجازه داده بار دیگر مشتریان به او ابراز علاقه کنند. درست مثل ۱۲ ماه قبل. با این حال او و پدرش هنوز جرات نکرده‌اند رسما به پاری سن ژرمن بگویند خواهان جدایی هستند. همین اتفاق برای بارسلونا هم رخ داده است. بارسا هم تماس‌هایی از سوی نزدیکان نیمار دریافت کرده ولی مدیران باشگاه از جمله بارتومئو هیچ گاه به بازگرداندن بازیکنی که با خواست خودش جدا شد و کار را به دادگاه کشاند، علاقه‌ای نشان ندادند. اگرچه مسی از این انتقال استقبال می‌کند.

پاری سن ژرمن از این تحرکات خبر دارد. آنها می‌دانند حذف از لیگ قهرمانان اروپا تاثیر زیادی روی برنامه‌های مهاجم برزیلی داشته است. به همین خاطر هم باشگاه به ارائه پیشنهاد افزایش دستمزد بدون اینکه سال‌های قرارداد بیشتر شود، فکر می‌کند. چند ماه پیش نیمار با دریافت رقمی نجومی، به سفیر بانک ملی قطر تبدیل شد و حالا الخلیفی می‌خواهد برای جلوگیری از به راه افتادن موجی از شایعات پیرامون آینده ستاره برزیلی، دستمزد او را افزایش بدهد تا بتواند مانع از جدایی‌اش شود.

موضع رئال مادرید در قبال این اوضاع مشخص است. رئال منفعلانه عمل خواهد کرد. مدیران نمی‌خواهند داستان تابستان ۲۰۱۸ که سرانجامی نداشت، بار دیگر تکرار شود. این بار رئال مادرید می‌گوید اگر نیمار واقعا خواهان انجام این انتقال است، خودش باید دست به کار شده و در عمل نشان دهد می‌خواهد از پی اس جی جدا شود و به برنابئو بیاید. تا وقتی عزم جدی از سوی نیمار مشاهده نشود، رئال مادرید هم اقدامی نخواهد کرد.

رابطه رئال مادرید و پاری سن ژرمن یا به بیان دقیق‌تر رابطه فلورنتینو پرز و ناصر الخلیفی – و نه مالکان اصلی باشگاه – بسیار خوب است. بنابراین دلیلی ندارد کهکشانی‌ها بخواهند بی گدار به آب بزنند. اگر واقعا تصمیمی از سوی نیمار یا رئال مادرید گرفته شود، مطمئنا اول از همه به اطلاع سران پی اس جی خواهد رسید تا این رابطه شکراب نشود. زمان پاسخ همه چیز را خواهد داد. اگرچه نیمار در آینده‌اش تردید دارد ولی ۲۲۴ میلیون یورویی که برایش پرداخته شده و از طرفی بحث عزت و غرور مالکان متمول قطری، کار جدایی او را دشوارتر هم می‌کند.

وقتی رونالدو و پیکه در منچستر همبازی بودند + عکس

این خبر مارکا: پدر نیمار بار دیگر در تماس با رئال مادرید از علاقه احتمالی پسرش به ترک پاری سن ژرمن گفته است اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

مشهورترین ورزشکار جهان کیست؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، شبکه ESPN آمریکا در گزارشی فهرست مشهورترین ورزشکاران حال حاضر جهان را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی یوونتوس در صدر قرار دارد و مشهور ترینورزشکار حال حاضر جهان است.

این مهاجم پرتغالی با رئال مادرید روزهای درخشانی را رقم زد و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. کریستیانو رونالدو در یوونتوس هم به درخشش خود ادامه می‌دهد و انگیزه زیادی برای قهرمان کردن این تیم در لیگ قهرمانان دارد.

بعد از رونالدو، لبرون جیمز، ستاره لیکرز در رده دوم و لیونل مسی هم در جایگاه سوم جای دارد.

نیمار، ستاره پاری سن ژرمن و مکگرگور، بوکسور ایرلندی هم به ترتیب در رده‌های چهارم و پنجم این فهرست جای دارند.

ایکاردی با اینتر به پایان خط رسید

این خبر مشهورترین ورزشکار جهان کیست؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

واکنش جالب کاسیاس به بازگشت زیدان

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری به نقل از اسکای اسپورت، باشگاه رئال مادرید بعد از نتایج کابوس واری که در فصل جاری به دست آورد، تصمیم گرفت که بار دیگر زینالدین زیدان را به عنوان سرمربی خود انتخاب کند.

رئال مادرید با زیدان تا سال ۲۰۲۲ قرارداد امضا کرد تا او رسماً جایگزین سولاری شود.

ایکر کاسیاس به بازگشت زیدان واکنش جالبی داشت. سنگربان سابق رئال مادرید نوشت: فکر می‌کردم که فصل دوم فیلم” بازگشت به آینده” بهترین فیلم در جهان است اما باید بگویم که بازگشت زیدان به رئال بهترین است.

ایجنت بیل: گرت در تابستان از رئال مادرید جدا نمی‌شود؛ هوادارانی که از او انتقاد می‌کنند باید بر پاهایش بوسه بزنند!

این خبر واکنش جالب کاسیاس به بازگشت زیدان اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

راموس طی تماسی تلفنی با رونالدو از جانب بازیکنان رئال مادرید از او عذرخواهی کرد؛ راموس و رونالدو دوباره یکدیگر را در اینستاگرام فالو کردند + عکس

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، این روزها رئال مادرید، جو پر حاشیه ای دارد و گفته می شود حتی کار به درگیری لفظی پرز و راموس هم کشیده است. پس از انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس، بسیاری از بازیکنان رئال مادرید و در راس آنها سرخیو راموس ارتباط خود با ستاره پرتغالی را قطع کردند و در مصاحبه هایی به انتقاد از او پرداختند. اکنون به نظر می رسد اوضاع تغییر کرده است.

به نقل از ال چرینگیتو و کادنا سر؛ سرخیو راموس پس از متحمل شدن آخرین شکست در ال کلاسیکو، در تماسی تلفنی با کریستیانو رونالدو، کدورت ها را کنار گذاشته و دوباره با او در ارتباط است. راموس از جانب خود و سایر بازیکنان رئال مادرید بابت اظهاراتشان در آغاز فصل در مورد رونالدو پس از ترک رئال مادرید، عذرخواهی کرده است.

لازم به ذکر است سرخیو راموس و کریستیانو رونالدو چند ماه پیش یکدیگر را در اینستاگرام آنفالو کردند اما اخیرا دوباره نام آنها در لیست دنبال کنندگان یکدیگر دیده می شود:

راموس

رونالدو

تماس رییس باشگاه رئال مادرید با زیدان برای بازگشت به رئال

این خبر راموس طی تماسی تلفنی با رونالدو از جانب بازیکنان رئال مادرید از او عذرخواهی کرد؛ راموس و رونالدو دوباره یکدیگر را در اینستاگرام فالو کردند + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

تماس رییس باشگاه رئال مادرید با زیدان برای بازگشت به رئال

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، رییس باشگاه رئال مادرید برای بازگشت سرمربی فرانسوی با او تماس گرفت.

برنامه خوگونس شبکه ۶ اسپانیا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که سانتیاگو سولاری یکشنبه هفته آینده در دیدار رئال مادرید و وایادولید احتمالاً سرمربی سفیدپوشان نخواهد بود چون فلورنتینو پرس با زین‌الدین زیدان برای بازگشت به مادرید تماس گرفته است.

بر اساس اعلام این برنامه، رئیس باشگاه مادرید از سرمربی فرانسوی که خرداد گذشته استعفا کرد خواست به تیم سابقش برگردد. زیدان نمی‌خواهد اکنون سرمربی سفیدپوشان شود اما او گزینه خوبی برای ماه ژوئن خواهد بود.

سرمربی فرانسوی اجازه خواهد داشت هر بازیکنی که را خواست از تیم خط بزند و برای امضای قرارداد با بازیکنان مورد نظرش چک سفید دریافت خواهد کرد.

برنامه خوگونس از ژوزه مورینیو به عنوان گزینه دیگر هدایت رئال مادرید نام برد. /ایسنا

ایجنت بیل: گرت در تابستان از رئال مادرید جدا نمی‌شود؛ هوادارانی که از او انتقاد می‌کنند باید بر پاهایش بوسه بزنند!

این خبر تماس رییس باشگاه رئال مادرید با زیدان برای بازگشت به رئال اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

ایجنت بیل: گرت در تابستان از رئال مادرید جدا نمی‌شود؛ هوادارانی که از او انتقاد می‌کنند باید بر پاهایش بوسه بزنند!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، جاناتان بارنت، ایجنت گرت بیل به دفاع از موکلش در برابر انتقادات هواداران رئال مادرید پرداخت.

بیل که گران ترین خرید تاریخ رئال مادرید محسوب می‌شود، در ششمین فصل حضورش در این تیم انتظارات را برآورده نکرده است. بیل البته در فصول قبل هم اگرچه گل‌های بعضا مهمی برای کهکشانی‌ها به خصوص در فینال لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند اما آمار و عملکردش در حد و اندازه‌هایی که انتظار می‌رفت، نبود. در این فصل و با جدایی رونالدو، انتظار می‌رفت بیل بار تیم در خط حمله را به دوش بکشد اما این طور نشد. در واقع عملکرد بیل از چیزی که هر سال بوده هم ضعیف‌تر بوده و به گفته مارکا حتی میان او و رختکن تیم اختلاف هم افتاده است.

به گزارش اسکای اسپورتس، جاناتان بارنت، ایجنت بیل درباره این انتقاداتی که از موکلش می‌شود، می‌گوید:

این نسل از هواداران رئال مادرید در سال‌های پیش رو از گل‌هایی که گرت برای این تیم زده صحبت خواهند کرد. خیلی رک بگویم: آنها باید از خودشان خجالت بکشند. گرت لایق بیشترین احترام است. جوری که هواداران رئال مادرید با گرت رفتار می‌کنند، شرم آور است. در شش سالی که بیل در اسپانیا بوده همه چیز را برده است. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا به شمار می‌رود. آنهایی که این گونه با گرت رفتار می‌کنند، باید به پاهای او بوسه بزنند!

برخلاف گزارش هایی که رسانه‌های اسپانیایی منتشر می‌کنند، او در مادرید خوشحال است و زبان اسپانیایی‌اش هم به اندازه معقول و پذیرفتنی است. هیچ مشکلی هم بین او و دیگر بازیکنان رئال مادرید وجود ندارد. آنها که این طور چیزهایی درباره بیل می‌نویسند، هیچ شناختی از او ندارند. حتی یک بار هم مکالمه‌ای در باشگاه درباره جدایی بیل صورت نگرفته است. او در این تابستان جایی نمی‌رود. برخلاف چیزهایی که گفته می‌شود، او در رئال خوشحال است و می‌خواهد بماند و باشگاه هم همین را می‌خواهد.

مهمانی‌های شبانه کار دست ستاره فوتبال داد + عکس

این خبر ایجنت بیل: گرت در تابستان از رئال مادرید جدا نمی‌شود؛ هوادارانی که از او انتقاد می‌کنند باید بر پاهایش بوسه بزنند! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

۱۰ نکته کلیدی درباره ال کلاسیکو

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری به نقل از موندو دپورتیوو، رئال مادرید و بارسلونا امشب (چهارشنبه) دیدار برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری را در سانتیاگو برنابئو برگزار می‌کنند تا نخستین فینالیست این رقابت‌ها مشخص شود. در این دیدار نکاتی وجود دارد که در نتیجه پایانی تعیین کننده خواهند بود که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

مسی

مهاجم آرژانتینی بارسلونا بزرگترین بازیکن ال کلاسیکو است و سانتیاگو برنابئو ورزشگاه محبوبش به حساب می‌آید. او پس از نوکمپ در این استادیوم بیشترین حضور را داشته و از ۱۹ بازی ۱۰ دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشته است. ستاره آرژانتینی در این بازی‌ها ۱۵ گل به ثمر رسانده است. بازیکن خجالتی بارسا در حالی به ال کلاسیکو رسیده که در سانچس پیسخوان هت‌تریک کرد و مسیر آبی اناری‌ها را برای قهرمانی در لالیگا هموارتر کرد. او می‌تواند با درخشش در بازی امشب، بارسا را به فتح یک عنوان دیگر نزدیک کند. مسی در دیدار رفت به دلیل آسیب دیدگی در نیمه دوم به میدان رفت و روی فرم نبود.

وینیسیوس و سمدو، دوئل سرعت

یکی از جذاب‌ترین دوئل‌های سرعت نوکمپ به دو بازیکن برزیلی و فرانسوی تعلق داشت. وینیسیوس نتوانست در نخستین ال کلاسیکویش در نوکمپ بدرخشد. او در هر ورزشگاه به نحوی بازی می‌کند که انگار در پارک محله‌اش پا توپ شده است. تنها مشکلش در ضربات پایانی است. مهاجم مادرید در برنابئو به دنبال گلزنی خواهد بود در حالی که سمدو مانند سایه دنبالش خواهد بود.

امتحانی برای کیلوار ناواس

دروازه‌بان رئال مادرید با دو مهار فوق العاده در دیدار رفت تعیین کننده بود. او که برای بازی‌های کوپا دل ری از دروازه تیمش محافظت می‌کند مجبور است پس از ۲۰ روز در بزرگترین امتحانش بدرخشد. ناواس می‌تواند با درخشش در برنابئو یک بازی بیشتر در باقی فصل داشته باشد که آن فینال کوپا خواهد بود. دروازه‌بان کاستاریکایی در حال سپری کردن سخت‌ترین سال خود است و تنها در ۱۳ بازی به میدان رفته است.

دنیای گرت بیل

مهاجم ولزی بدون شک در بازی امشب در میدان حضور خواهد داشت حتی بعد از اتفاقاتی که ورزشگاه سیوتات د والنسیا رخ داد (او نخواست با هم تیمی‌هایش پس از گلزنی خوشحالی کند). او فرصت دارد در ال کلاسیکو بدرخشد و به روند خوبش در روزهای نخست فصل برگردد. پاسخ مادریدی‌ها به رفتارهای بیل در بازی یکشنبه قابل توجه خواهد بود.

جنگ بزرگ بازیکنان میانی

میانه میدان منطقه مهمی محسوب می‌شود و بازی‌سازی اغلب از آنجا شروع می‌شود. جدال هافبک‌ها برای توپ گیری قابل توجه است. کاسمیرو، تونی کروس و لوکا مودریچ برابر سرخیو بوسکتس، سرخی روبرتو و ایوان راکیتیچ بازی خواهند کرد. هافبک‌های قدرتمند مادرید برابر بازیکنان میانی بارسا که امیدوارند بتوانند بهترین عملکردشان را داشته باشند قرار خواهند گرفت. این بازیکنان خاص باید تعادل بازی را حفظ کنند و به نوعی جنگ بزرگان بین بهترین‌های جهان خواهد بود.

اعتراض‌های مادریدی‌ها به برنامه بازی‌ها

وضعیت جسمانی در دیدارهای حساس اهمیت زیادی دارد. رئال مادرید با ۲۸ ساعت استراحت کمتر برابر بارسا قرار می‌گیرد. آبی اناری‌ها شنبه بازی کردند و سانتیاگو سولاری نسبت به اینکه یکشنبه باید برابر لوانته قرار بگیرند معترض بود. این رفتار ناعادلانه از طرف باشگاه مادریدی مورد اعتراض قرار گرفت. با این حال زمانی که بازی شروع شود بازیکنان همه چیز را فراموش خواهند کرد و تنها در صورت شکست به سراغ شکایتشان خواهند رفت.

سوارس متزلزل برابر بهترین بنزما

سویا پایان ناکامی لوئیس سوارس در گلزنی پس از پنج بازی بود. این یک تهدید محسوب می‌شود و دوباره دوئل سرخیو راموس و مهاجم اروگوئه‌ای مشاهده خواهد شد. در مقابل، کریم بنزما در بهترین روزهای خود به سر می‌برد و در نبود کریستیانو رونالدو به راحتی گلزنی می‌کند. مهاجم فرانسوی در حالی توانست بهترین آمار گلزنی‌اش را در این فصل به ثبت برساند که افراد زیادی اعتقادشان را به او از دست داده بودند. دو کاراکتر متفاوت برابر هم قرار خواهند گرفت که برای تیم‌هایشان نقش کلیدی خواهند داشت.

مهمان بودن، یک امتیاز

در چند ال کلاسیکوی آخر، میزبان بودن یک امتیاز محسوب نشده است. تنها از ۱۰ ال کلاسیکو اخیر رئال مادرید و بارسلونا دو بازی را برابر هوادارانشان با پیروزی به پایان رساندند. بازیکنان به بازی کردن در خانه حریف عادت کردند و چیزی نمی‌تواند آنها را متوقف کند. بازیکنان خارج از خانه انگیزه بیشتری دارند. سانتیاگو برنابئو امشب پر از هوادار خواهد بود تا یار دوازدهم تیمش باشد. مادریدی‌ها دوست دارند پس از چند سال با شکست بارسا به فینال کوپا برسند.

راموس و پیکه، دو اسطوره

دو مدافع اسپانیایی در خط دفاعی جزو بزرگان تیم‌هایشان محسوب می‌شوند. سرخیو راموس در حالی به میدان خواهد رفت که تنها یک بازی با رسیدن به رکورد سه بازیکن با بیشترین حضور در ال کلاسیکو فاصله خواهد داشت. پاکو خنتو، ژاوی ارناندس و مانولو سانچیس ۴۲ بار در ال کلاسیکو به میدان رفتند. راموس رهبر مادرید است و به علت محرومیت در بازی قبل تیمش، در دیدار امشب تازه نفس خواهد بود. جرارد پیکه در خانه مادرید با انگیزه بالایی بازی می‌کند. این بازی مانند دیگر ال کلاسیکوها برای مدافع اسپانیایی خاص خواهد بود. او پس از خداحافظی از تیم ملی اسپانیا تنها تمرکزش روی بارسلونا است و می‌خواهد برابر دشمن قدیمی بهترین بازی‌اش را به نمایش بگذارد.

مارسلو و کوتینیو

دو بازیکن برزیلی دیگر در ترکیب اصلی تیم‌هایشان حضور ندارند. آنها به خاطر افتی که داشتند توسط والورده و سولاری نیمکت نشین شدند. مارسلو شب بدی را در نوکمپ گذارند و اجازه کار به بازیکنان حریف را می‌داد. حریفان دوست دارند در مقابل بازیکنانی که در چنین شرایطی هستند بازی کنند. مدافع برزیلی جایگاه خود را از دست داده است و آن را رگیلون گرفته است. در مقابل کوتینیو جایگاهش را به دمبله واگذار کرده است. او نتوانسته به سطح مورد نظر برسد. برنابئو بهترین فرصت است تا دیدگاه‌ها نسبت به او عوض شود. /ایسنا

سوتی جنجالی فردوسی پور در برنامه ۹۰

این خبر ۱۰ نکته کلیدی درباره ال کلاسیکو اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

پیشنهاد وسوسه انگیز اماراتی‌ها به رونالدو!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری ‌به نقل از elsport، کریستیانو رونالدو بعد از ۹ فصل حضور در رئال مادرید و کسب عناوین و جام‌های زیاد تصمیم گرفت که این تیم را ترک و راهی یوونتوس شود. این فوق ستاره پرتغالی سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از باشگاه یووه دریافت می‌کند و قرارداد چهار ساله با این تیم ایتالیایی دارد.

elsport نوشت که در سفر اخیری که رونالدو به امارات برای حضور در مراسم گلوپ ساکر داشت یک تاجر اماراتی به رونالدو پیشنهاد وسوسه انگیزی برای حضور در لیگ امارات داد تا جایی که یک باشگاه اماراتی حاضر است که پیشنهاد نجومی ۶۰ میلیون یورو برای یک فصل را به رونالدو بدهد.

پیش از این هم روزنامه دون بالون اسپانیا از احتمال حضور کریستیانو رونالدو در لیگ امارات سخن به میان آورد اما خود رونالدو چنین چیزی را رد کرده است.

توضیح رونالدو درباره حرکت جنجالی‌اش

این خبر پیشنهاد وسوسه انگیز اماراتی‌ها به رونالدو! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

آ اس: با سناریویی شبیه به کریستیانو رونالدو، مارسلو هم می‌خواهد از رئال مادرید جدا شود

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید قصد دارد با سناریویی مشابه کریستیانو رونالدو، از جمع کهکشانی‌ها جدا شود.

به گزارش AS، مارسلو اخیرا ناراحتی‌اش بابت انتقاداتی که به او می‌شود و تمایلش به جدایی از رئال مادرید در پایان فصل در صورتی که وضعیت فعلی در برخورد باشگاه و رسانه‌ها با وی بهبود پیدا نکند را به سفیدپوشان اطلاع داده است. به بیان دیگر او درست از فرمولی که رونالدو برای جدایی از رئال مادرید استفاده کرد، استفاده کرده است. اینکه ابتدا به خوزه آنخل سانچز به عنوان دست راست پرز اعلام کند که از وضعیتش در باشگاه راضی نیست و درخواست همکاری با او برای جدایی قریب الوقوع کند؛ آن هم بابت پاداش دوران فوق العاده‌ای که در باشگاه داشته است. رئال مادرید با این درخواست رونالدو موافقت کرد و بند آزادسازی‌اش را از ۱ میلیارد یورو به ۱۰۰ میلیون رساند تا یوونتوس او را جذب کند. مارسلو انتظار دارد باشگاه همین کار را در قبال او هم انجام بدهد.

مارسلو و رونالدو اگرچه یکی از آنها در مادرید است و دیگری در تورین اما همچنان رابطه بسیار خوب و صمیمانه‌ای با هم دارند. در هفته‌های اخیر این مدافع برزیلی از وضعیت نه چندان مطلوبش در مادرید به دوست پرتغالی‌اش گفته است. مارسلو دقیقا می‌داند رونالدو برای جدایی از رئال مادرید چه پروسه و فرمولی را طی کرد و بنابراین ملاقات اخیر او با آنخل سانچز به نظر تنها یک هدف می‌تواند داشته باشد: درخواست جدایی در پایان فصل و راه آمدن باشگاه با او در این قضیه.

مارسلو گام نخست برای جدایی را برداشته است. اگر رگیلون به نمایش‌های خوبش ادامه بدهد و از آن سو مارسلو هم پیشرفت چندانی نداشته باشد، باشگاه هم چندان مخالفتی با فروش اسطوره‌ برزیلی‌اش نخواهد داشت. در حال حاضر جونیور فیرپو از بتیس به عنوان گزینه‌ نخست جایگزینی مارسلو یاد می‌شود. البته باز هم بعید است فلورنتینو پرز به هر پیشنهادی برای مارسلو جواب مثبت بدهد و مطمئنا نمی‌خواهد بهترین دفاع چپ چند سال اخیر دنیا را ارزان بفروشد.

یوونتوس به این دلیل کریستیانو رونالدو را جذب کرد!

این خبر آ اس: با سناریویی شبیه به کریستیانو رونالدو، مارسلو هم می‌خواهد از رئال مادرید جدا شود اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.