درخواست عکسهای غیراخلاقی از یک زن توسط پسر۹ساله

سرهنگ علی اصغر افتخاری – رئیس پلیس فتا هرمزگان- درباره دستگیری خردسال‌ترین مزاحم اینترنتی چنین گفت: چندی قبل زنی جوان به پلیس شکایت کرده بود که فرد ناشناسی در شبکه اجتماعی واتساپ و تلگرام برایش مزاحمت ایجاد می‌کند.

در بررسی‌های به‌عمل آمده مشخص شد متهم اینترنتی با ارسال مطالب ضد اخلاقی برای این خانم درخواست تصاویر خصوصی از او می‌کند و سعی در ایجاد رابطه دارد.

ضمن تحقیق روشن شد این مزاحم پسربچه‌ای ۹ ساله است که در بندرعباس با هویت پدرش برای این زن جوان مزاحمت ایجاد کرده بود. /خبرآنلاین

این خبر درخواست عکسهای غیراخلاقی از یک زن توسط پسر۹ساله اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

اهدای عضو کودک ۷ ساله مشهدی به ۲ بیمار

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بعدازظهر چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: عمل اهدا عضو سیاوش خادم ۷ ساله پس از انجام مراحل تأیید مرگ مغزی و رضایت خانواده وی در بیمارستان منتصریه مشهد انجام شد.

دکتر ابراهیم خالقی افزود: کبد زنده یاد سیاوش خادم در بیمارستان بوعلی سینا شیراز به آقای ۲۸ ساله ساکن شهرستان ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان به صورت رایگان اهدا و پیوند شد.

وی تصریح کرد:همچنین قسمتی از پوست زنده یاد سیاوش خادم به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا (ع) جهت پیوند ارسال شد /مهر

داستان تلخ دختر ایزدی اسیر داعش

این خبر اهدای عضو کودک ۷ ساله مشهدی به ۲ بیمار اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

لخت کردن و فیلم گرفتن به خاطر فحش!

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، یکی از شاکیان پرونده گفت: من و برادرم و دوستم برای تفریح به اراضی اطراف دماوند رفته بودیم و برادرم برای تهیه تنباکو از پیش ما رفت.

من در حال چت کردن با یک دختر بودم که بعدا متوجه شدم جای ما را این دختر به این افراد اعلام کرده است.

مدتی بعد دو نفر با قمه و اسلحه به سراغ من و دوستم آمدند که از بچه محل های ما بودند و قبلا با یکی از آن ها سابقه درگیری لفظی داشتم.

آن ها با تهدید و ارعاب تمام اموال ما مثل پول و موبایل و … را سرقت کردند و لباس های ما را در آوردند و از ما فیلم گرفتند تا ما را جلوی بقیه دوستانمان تحقیر کنند.

آن ها مدعی بودند که چون ما به این افراد فحش داده ایم آمده اند از ما انتقام بگیرند و بعد از لخت کردن و فیلم گرفتن و خط انداختن با قمه به روی بدنمان ما را در بیابان رها کردند.

شاکی دوم نیز با حضور در جایگاه اظهارات دوستش را تایید کرد.

متهمین که به دلیل یک پرونده آدم ربایی دیگر نیز در حال محاکمه بودند اظهارات شاکیان را رد کردند و گفتند که ما اصلا این افراد را نمیشناسیم که بخواهیم انتقام بگیریم.

قاضی پرونده به دلیل وجود برخی ایرادات پرونده در تحقیقات، پرونده را به دادسرا ارجاع داد. /عصر ایران

این خبر لخت کردن و فیلم گرفتن به خاطر فحش! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

دستگیری پسر جوان برای دروغ پردازی علیه خانم بازیگر مشهور سینمای ایران

این ستاره سینما حدود یک ماه قبل به پلیس فتای تهران مراجعه کرد و از مزاحمت‌های فرد ناشناسی در اینستاگرام خبر داد و گفت: «حدود یک سال است که فرد ناشناسی در یک صفحه اینستاگرام که بیش از ۱۰۰ هزار نفر نیز فالوور دارد، با درج مطالب نامناسب برایم مزاحمت ایجاد کرده است و با وجود اینکه بنده خیلی در این باره مدارا و گذشت کرده‌ام اما طی این مدت متهم به اقدامات خود ادامه داده است.

سرهنگ کارآگاه تورج کاظمی، رئیس پلیس فضای تبادل اطلاعات و فناوری (فتا) تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: آبان امسال یکی از بازیگران زن معروف سینما، تئاتر و تلویزیون با مراجعه به پلیس فتای تهران بزرگ در خصوص نشر اکاذیب، توهین و افترا توسط یک صفحه اینستاگرام با هویت نامشخص علیه خود شکایت کرد.
با آغاز رسیدگی به شکایت این چهره سینمایی، کارآگاهان پلیس فتا با انجام اقدامات ویژه توانستند در کمترین زمان ممکن متهم پرونده را که جوانی۳۰ساله است، با اقدامات ویژه شناسایی کرده و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در یک خانه مجردی واقع در میدان دربند دستگیر کردند.
با دستگیری و انتقال متهم به پلیس فتا، وی به ایجاد صفحه اینستاگرام اعتراف کرد و انگیزه خود را کینه‌جویی و افزایش مخاطب خود در این صفحه اعلام کرد و عنوان داشت: هیچ گاه تصور نمی‌کردم که توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شوم و حالا که دستگیر شدم حاضرم علاوه بر جلب رضایت شاکی، به طور رسمی از وی عذر خواهی کنم. متهم با تکمیل پرونده و برابر دستورمقام قضایی دادسرای جرایم رایانه‌ای روانه زندان شده است. /جماران

این خبر دستگیری پسر جوان برای دروغ پردازی علیه خانم بازیگر مشهور سینمای ایران اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

هروئین کشیدن زن، کار دست شوهرش داد

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، فرد قاتل در تشریح ماجرای قتل گفت: روز حادثه با دخترم به منزل آمدیم ولی کلید نداشتیم و پشت در ماندیم، به محل کار همسرم رفتم تا از او کلید بگیرم.

همسرم در یک خیاطی وردست بود و وقتی وارد خیاطی شدم دیدم زنم با آقای صاحبکار(مقتول) مشغول کشیدن هروئین است.

عصبانی شدم و با همسرم درگیر شدم و به او چند سیلی زدم، در این میان از دست صاحبکار نیز عصبانی بودم قیچی را به سمت وی پرتاب کردم که متاسفانه باعث مرگش شد.

قاتل ادامه داد: من به هیچ وجه قصد کشتن آن مرد را نداشتم و فقط عصبانی بودم و پس از زخمی شدن او خودم او را به بیمارستان بردم و از اولیای دم طلب بخشش دارم.

رئیس شعبه به دلیل عدم حضور برخی از اولیای دم، جلسه را به وقت دیگری موکول کرد.

درگیری ماساژور تایلندی و مرد ایرانی

این خبر هروئین کشیدن زن، کار دست شوهرش داد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

دختر جوان: ۳ مرد نقابدار مرا دزدیدند و آزارم دادند

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، دختر ۱۵ ساله ای به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: حدود یک سال قبل زمانی که در کلاس هفتم، تحصیل می کردم مادرم را تحت فشار گذاشتم تا برایم تلفن هوشمند بخرد.

به بهانه های مختلف درسی و این که معلم موضوعات درسی را در کانال کلاس می گذارد و از درس هایم عقب می افتم و سپس با پیش گرفتن اخم و قهر، مادرم را وادار کردم تا پدرم را به خرید گوشی راضی کند.

وقتی تلفن همراه برایم خریدند بلافاصله وارد شبکه های اجتماعی شدم و در فضاهای مجازی به جست وجو پرداختم. خیلی زود در فضای مجازی با جوانی به نام «احسان» ارتباط برقرار کردم. آشنایی ما به صورت پیامکی و تلفنی ادامه داشت تا این که تصمیم به ملاقات های حضوری گرفتیم ولی مدتی بعد به خاطر توقعات زیادی که احسان از من داشت با او قهر کردم.

سپس برای لجبازی و انتقام گرفتن از احسان با جوان دیگری در تلگرام آشنا شدم. مدت زیادی از ارتباط تلگرامی من و «فیروز» نگذشته بود که به درخواست او تعدادی از تصاویر شخصی و بدون حجابم را برایش فرستادم. با این حال دریافتم که فیروز به درد دوستی با من نمی خورد و وقتی که قصد داشتم به این ارتباط خاتمه بدهم او مرا تهدید به ارسال تصاویر خصوصی ام برای خانواده‌ام کرد.

فیروز که در این مدت شماره تلفن اعضای خانواده‌ام را از طریق من به دست آورده بود به طور ناگهانی همه عکس هایم را برای خواهر و برادرم ارسال کرد. برادرم که با دیدن آن تصاویر زننده به شدت عصبانی شده بود تلفنم را گرفت و دیگر اجازه نمی داد حتی به مدرسه بروم.

بالاخره با وساطت مادرم و بدون آن که پدرم از ماجرا بویی ببرد دوباره راهی مدرسه شدم اما این بار با سوء استفاده از اعتماد پدرم، گوشی او را برداشتم و دوباره با احسان بعد از چند ماه قهر آشتی کردم. سپس برای دیدار حضوری با یکدیگر قرار گذاشتیم. حدود ساعت یک بعدازظهر احسان با تاخیر دنبالم آمد و مرا از مقابل مدرسه به کارگاه خودشان برد. تقریبا سه ساعت با هم بودیم و بعد از آن هم احسان مرا به در مدرسه رساند تا از آن جا به خانه بروم.

هفته اول کسی متوجه غیبت من در مدرسه نشد به همین دلیل برای بار دوم همین ماجرا را تکرار کردم ولی این بار مدیر مدرسه به خاطر غیبت ناگهانی من با پدر و مادرم تماس گرفته بود و آن ها که تصور می کردند من در مدرسه هستم هراسان ونگران خود را به مدرسه رسانده بودند تا از نزدیک در جریان ماجرا قرار بگیرند.

در همین لحظات بود که احسان مرا کنار مدرسه از خودرو پیاده کرد تا به آرامی وارد مدرسه شوم اما در یک لحظه با دیدن پدر و مادرم و مدیر مدرسه که در جست وجوی من بودند شوکه شدم وبرای آن که آبرویم نرود بلافاصله در ذهنم ماجرای آدم ربایی را ساختم وبرای آن ها بازگو کردم و گفتم که”به مدرسه نزدیک شده بودم که ناگهان سه جوان نقابدار سوار برخودرو مقابلم توقف کردند.

هنوز نفهمیده بودم چه خبر است که آن ها مرا داخل خودرو انداختند و به مکان نامعلومی بردند سپس سه جوان مذکور که صورت خودشان را همچنان پوشانده بودند مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد از سه ساعت دوباره کنار مدرسه پیاده ام کردند و از محل گریختند”

وقتی به همراه مادر و پدرم وارد کلانتری شدیم و من ماجرا را شرح دادم آن ها بلافاصله پی به دروغ بودن ادعاهایم بردند و من این گونه رسوا شدم. حالا هم می دانم احسان فقط قصد سوء استفاده از مرا داشت و من این گونه آینده ام را تباه کردم .

نمایش همجنس گرایی در سالن‌های تهران!

این خبر دختر جوان: ۳ مرد نقابدار مرا دزدیدند و آزارم دادند اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

درگیری ماساژور تایلندی و مرد ایرانی

ساعت شش بعدازظهر یکشنبه ساکنان آپارتمانی در خیابان جمهوری در تماس با پلیس ۱۱۰ از درگیری و سروصدا در خانه همسایه خود که مردی تایلندی بود، خبر دادند و گفتند او فریاد می‌زند و کمک می‌خواهد و می‌گوید با پلیس تماس بگیرید.

به‌این‌ترتیب مأموران نزدیک‌ترین واحد گشت پلیس به آدرس اعلامی مراجعه کردند و وقتی به آپارتمان مورد نظر رسیدند، مجبور شدند به زور وارد شوند.

به محض ورود مأموران مردی از بالکن خانه خود را به سختی به پشت‌بام رساند و قصد فرار داشت اما مأموران به تعقیب او پرداختند و در نهایت پس از بی‌توجهی او به فرمان ایست مجبور به شلیک تیر هوایی شدند اما مرد جوان همچنان در پشت‌بام در حال فرار بود که وقتی به نقطه‌ای رسید که راه به جایی نداشت، چاره‌ای جز تسلیم‌شدن برایش نماند.
با دستگیری مرد جوان او و مرد تایلندی مورد تحقیق قرار گرفتند. مرد تایلندی گفت: من لیسانس حقوق دارم اما مدتی است بی‌کارم، از آنجایی که در زمان دانشجویی در خوابگاه بودم و دوستانم دانشجوی تربیت‌بدنی بودند، از آنها ماساژ یاد گرفتم. از وقتی بی‌کار شدم، برای پول‌درآوردن ماساژ می‌دادم. مدتی قبل در گروه‌های تلگرامی چند تبلیغ گذاشتم و پس از آن افرادی آمدند و از هر کدام حدود ۸۰ هزار تومان برای هر دفعه ماساژ می‌گرفتم. چند روز قبل هم این آقا که امروز (روز حادثه) به من حمله کرد، در تلگرام به من پیغام خصوصی داد و برای ماساژ وقت گرفت. او تقریبا سر ساعت آمد. بعد از اینکه او را ماساژ دادم و به حمام رفت، گفت تشنه‌ است و آب می‌خواهد؛ من هم برایش چای آوردم رفتم کیک بیاورم که ناگهان دیدم او درحالی‌که گوشی من در یک دستش است و در دست دیگرش چاقو، پشت‌ سر من ظاهر شد. او قصد زورگیری از من را داشت و می‌خواست از خانه‌ام سرقت کند اما من مقاومت کردم و با او درگیر شدم و شروع به دادوبیداد و کمک‌خواستن کردم.
مرد تایلندی ادامه داد: این فرد مهاجم وقتی دید حریف من نمی‌شود، قصد داشت فرار کند اما از آنجایی که قفل خانه من برعکس می‌چرخد، کلید در قفل شکست و باز هم با هم درگیر شدیم. بعد از چند دقیقه هم همسایه‌ها متوجه شدند و پلیس را خبر کردند.

این در حالی بود که مردی که روی پشت‌بام دستگیر شده بود، روایت دیگری از ماجرا دارد. او گفت: مرد تایلندی قصد زورگیری از من را داشت. مدتی قبل در تلگرام آگهی او را دیدم و فکر کردم خانم است. پیغام خصوصی به او دادم و قرار گذاشتیم. او گفته بود ماساژ دفعه اول رایگان است و دفعات بعد بابت هر جلسه ۶۰ هزار تومان می‌گیرد. وقتی به خانه‌اش رسیدم، کلید را از طبقه چهارم پایین انداخت. زمانی هم که داخل آپارتمانش شدم، او در را قفل کرد و بعد با هم درگیر شدیم. من چاقویی را که روی جاکفشی بود برداشتم و زمانی که قصد فرار داشتم کلید داخل قفل شکست. برای همین به بالکن رفتم. موقعی هم که پلیس‌ ایست داد، فکر کردم صدای همان مرد تایلندی است و حتی فکر کردم او اسلحه دارد.
با ادعاهای متفاوت دو مرد بازپرس دستور بازداشت مرد ایرانی و تحقیقات بیشتر از مرد تایلندی را صادر کرد. /شرق

اقدام زشت مادر هوس باز با پسر ۱۶ ماهه اش + عکس

این خبر درگیری ماساژور تایلندی و مرد ایرانی اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

اقدام زشت مادر هوس باز با پسر ۱۶ ماهه اش + عکس

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، مادری در تنسی به اتهام تجاوز به پسر ۱۶ ماهه اش دستگیر شد.

متهم، دنیل بوون ۲۲ ساله، پسر کوچکش را به طور وحشیانه ای مورد آزار و اذیت قرار داد طوری که در آزمایشات پزشکی روی بدن قربانی اثراتی از جراحت و خشونت جنسی دیده شد.

پلیس پس از دستگیری متهم و ثبت اعترافاتش متوجه شد که دنیل به همراه همسر سابقش سیمون پاتر ۳۳ ساله کودک را مورد تجاوز قرار دادند و پدر بی رحم پس از این که متوجه وضعیت وخیم قربانی کوچک شد پا به فرار گذاشت و ماموران تحقیق در حال تعقیب و گریز برای دستگیری متهم هستند.

از چگونگی دستگیری مادر هوسباز اطلاعاتی منتشر نشده است و وی در حال حاضر بدون قرار وثیقه در بازداشت است تا جلسه دادگاهش به زودی برگزار شود و قربانی به دلیل جراحت های وارد شده در بیمارستان بستری و تحت نظر پزشکان است. /رکنا

عکس+تجاوز+مادر+به+پسرش

همسرکشی در سن ۸۰ سالگی

این خبر اقدام زشت مادر هوس باز با پسر ۱۶ ماهه اش + عکس اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

رقیب عشقی آن قدر برای جوان متاهل پاپوش درست کرد تا همسرش را طلاق داد

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، وی گفت: پنج سال قبل بنا به درخواست اطرافیانم از دختری خواستگاری کردم که با مادرش در یکی از روستاهای منطقه تربت حیدریه زندگی می کرد و پدرش دارفانی را وداع گفته بود.

چند ماه از ازدواج مان گذشته بود و من احساس خوشبختی می کردم اما روزی در محل کارم مشغول فعالیت بودم که پیامکی به اشتباه از سوی نامزدم به گوشی من ارسال شد. از متن آن پیام که خطاب به جوانی به نام «همایون» بود، در جا خشکم زد به همین دلیل خیلی سریع واکنش نشان دادم ولی نامزدم موضوع را قبول نمی کرد.

این ماجرا به اختلافات شدید کشید تا جایی که بالاخره با وساطت بزرگ ترها تصمیم گرفتم اشتباه نامزدم را نادیده بگیرم و بساط عروسی را فراهم کنم ولی دیگر اعتمادی به همسرم نداشتم چرا که رفتارهایش خیلی مشکوک بود در نهایت پس از مدتی پرس و جو فهمیدم «همایون» جوان مجردی است که در همسایگی خانواده همسرم زندگی می کند.

با وجود این بعد از برگزاری مراسم عروسی زندگی مشترک مان را در مشهد آغاز کردیم چرا که من در یکی از شرکت های پیمانکاری شهرداری مشغول کار بودم و احتمال می دادم دیگر رابطه همسرم با همایون قطع می شود. حدس من درست بود به طوری که رابطه عاطفی بین من و همسرم با به دنیا آمدن فرزندم هر روز بیشتر می شد و من هم سعی می کردم امکانات رفاهی بیشتری را برای همسرم فراهم کنم ولی این ماجرا دوام زیادی نداشت چرا که شش ماه بیشتر از تولد ساسان نگذشته بود که دوباره اخلاق و رفتار همسرم تغییر ۱۸۰ درجه ای یافت. او مدام مرا به دلیل درآمد کم سرزنش می کرد و با توهین ها و فحاشی هایش امانم را بریده بود .به همین دلیل هیچ کنترلی بر اعصابم نداشتم و همواره با یکی از همکارانم درگیر می شدم.

در همین روزها بود که پلیس خودروی مدل پایین مرا به اتهام حمل مواد مخدر توقیف کرد در حالی که من حتی سیگار یا قلیان هم نمی کشیدم. این موضوع در طول دو ماه سه بار تکرار شد ولی با هوشیاری پلیس و مقام قضایی ساختگی بودن ماجرا لو می رفت و من آزاد می شدم در حالی که همسرم همواره ذهن مرا به سوی همکارم سوق می داد تا این که با دستور قاضی یک نوار صوتی از فردی که هروئین و شیشه در خودروام جاسازی می کرد به دست آوردم ولی نمی توانستم صاحب صدا را تشخیص بدهم. بالاخره در همین روزها اختلافات من و همسرم آن قدر شدت گرفت که با نظر بزرگ ترها و به صورت توافقی از یکدیگر جدا شدیم به شرط آن که حضانت پسر چهار ساله ام را همسرم بپذیرد و من پسرم را هر دو هفته یک بار ملاقات کنم.

در یکی از همین ملاقات ها وقتی جوان غریبه همراه همسرم به من توهین کرد و دوست نداشت فرزندم را ببینم تازه متوجه شدم این صدای آشنا همان صدای ضبط شده در مکالمه تلفنی جاسازی مواد مخدر است که اکنون با همسرم ازدواج کرده است. وقتی ماجرا را پیگیری کردم تازه فهمیدم این جوان غریبه همان همایون است و … حالا هم از آینده پسر چهار ساله‌ام نگرانم چرا که جوان خیانت پیشه وقتی به زندگی من رحم نکرد، چگونه به آینده پسرم ترحم می کند!

شایان ذکر است به دستور سرهنگ حمیدرضا علایی (رئیس کلانتری میرزاکوچک خان) تحقیقات درباره ادعاهای این جوان ۲۶ ساله آغاز شد. /خبرآنلاین

این خبر رقیب عشقی آن قدر برای جوان متاهل پاپوش درست کرد تا همسرش را طلاق داد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

رسوایی جنسی در توالت پارلمان ایتالیا

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، به نقل از سی ان ان ترک، ” رومانا لیوزو” خبرنگار رسانه ایتالیایی این رسوایی جنسی را افشا کرده اما اسامی نمایندگان را هنوز اعلام نکرده است.

بنا به ادعای این خبرنگار، صحنه ارتباط این دو نماینده مرد پارلمان ایتالیا هنگام رابطه جنسی در توالت پارلمان با دوربین تلفن همراه ضبط شده است.

پسر جوان از خانه مرد پولدار ۱.۵ کیلو طلا دزدید، بعد هم دخترش را مورد تجاوز قرار داد

“فرانکو بچیش” مدیر روزنامه ایتالیایی” ال تمپو” ایتالیا درباره هویت این دو نماینده گفته: این دو نماینده مرد قد بلند و خوش تیپ هستند.

به گفته خانم” رومانا لیوزو” خبرنگار ” ال جیورنال” ایتالیا، یکی از این دونماینده عضو حزب ” جنبش ۵ ستاره” و دیگری عضو حزب” لگا نورد” – یک حزب محلی حامی فدرالیسم در ایتالیا – هستند. /عصر ایران

این خبر رسوایی جنسی در توالت پارلمان ایتالیا اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.