تصادف عجیب راننده زن همه را شوکه کرد + فیلم

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، راننده زن خودروی سدان سفید در ووهان چین در حال عبور از روی پل زیر دریاچه بود که دچار سانحه عجیبی شد.

شاهدان عینی که از محل حادثه عبور می‌کردند با گوشی‌های خود از این صحنه عجیب فیلم گرفتند. در این حادثه، راننده زن ناگهان تصمیم می‌گیرد تغییر جهت دهد پس فرمان را به طرف راست می‌چرخاند تا وارد خروجی بزرگراه شود، اما گویا او دیر تصمیم می‌گیرد و با تیر آهنی تابلو راهنمای راه برخورد می‌کند و ماشین بطور عمودی و ایستاده متوقف می‌شود.

خوشبختانه در این حادثه نه راننده و نه سرنشینان دیگر جراحتی متحمل نشدند و با کمک شاهدان و گروه امداد از اتومبیل خارج شدند. ویدئویی که از این حادثه در فضای مجازی منتشر شد، خیلی از کاربران را شگفت زده کرد.کاربران با طرح این سؤال که این راننده چگونه و با چه سرعتی خودرو را هدایت می‌کرده است که در نهایت با تیر برخورد کرده است، شگفتی خود را از این تصادف اعلام کردند.این خبر تصادف عجیب راننده زن همه را شوکه کرد + فیلم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

مرگ روزی ۴۵ تا ۵۵ نفر در تصادفات در کشور

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، سردار کمال هادیانفر در نشست فصلی مدیران عامل سازمان‌های پایانه‌های مسافربری شهرداری‌های کشور که صبح امروز  باحضورمعاون عمرانی وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: یکی از جدی‌ترین مسائلی که امروز در کشور با آن مواجه هستیم ایمنی ترددها در شهرها و جاده‌هاست.

وی ادامه داد: بدترین شرایط را در سال ۸۴  داشتیم بالغ بر۲۷ هزار نفر  در کشور جان خود را از دست دادند اما با تغییراتی که در رویکرد  کلان کشور اتفاق افتاد و با کمک هایی که توسط این دولت و دولت های گذشته انجام شد ، در این حوزه با کاهش چشمگیری همراه بودیم و از سال ۸۵ به تدریج آمارها کاهش پیدا کرد.

رئیس پلیس راهور ناجا اضافه کرد: از سال ۹۶ در کاهش این روند متوقف شدیم به طوری که در این سال تعداد کشته های ۱.۲ درصد افزایش یافت و سال ۹۷ این افزایش ها  برابر با ۱.۷ درصد بود.

به گفته وی، سال گذشته ۱۷ هزار و ۱۳۸ نفر جان خود را در جاده های کشور بر اثر تصادف از دست دادند و بالغ بر ۳۶۵ هزار نفر نیز بر اثر این تصادفات مجروح و معلول شدند.

سردار هادیانفر با اشاره به اینکه روزانه ۴۵ تا ۵۵ نفر جان خود را بر اثر تصادف از دست می‌دهند، گفت: بخش زیادی از این تصادفات به ناوگان عمومی بازمی‌گردد. در شرایط کنونی ۹۰ درصد حمل و نقل بار و مسافر بر روی جاده‌ها ، ۷ درصد ریلی  ،۲درصد هوایی و کمتر از یک درصد نیز دریایی است.

رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: دو برنامه داریم که یکی از آنها کاهش سوانح و حوادث است و جدی‌ترین بخش آن به اتوبوس‌های مسافربری باز میگردد.

وی برنامه دوم را توسعه انضباط ترافیکی بیان و اظهار کرد:  در جاده‌ها و شهرها علائم‌، خط‌کشی و تابلو داریم ولی با توسعه ناوگان کشور خیلی انصباط ترافیکی در تراز کشور توسعه یافته یا درحال توسعه،  در کشور حاکم نیست که این نقش دستگاه ها را می طلبد تا بتوانیم از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

به گفته سردار هادیانفر،  در حال حاضر ۲۳.۵ میلیون خودرو، بیش از ۴۰ میلیون راننده و  حدود ۱۲ میلیون موتورسوار در کشور وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه ۳۳ دستگاه در کشور در این حوزه مسئولیت دارند، گفت: دغدغه ما در حوزه حمل و نقل عمومی، اتوبوس‌ها و کنترل هایی است که بایستی در پایانه‌ها اتفاق بیفتد.

رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در دو ماه اخیر آمار تصادفات حمل ونقل عمومی و اتوبوس‌ها افزایش داشته است گفت: البته این تصادفات فاجعه‌بار نبود ولی نسبت به سال گذشته با افزایش همراه بود. در دو ماه اخیر سال جاری ۳۴ فوتی تنها در بخش اتوبوس‌ها داشتیم که این رقم در مشابه  سال گذشته ۱۹ بود.امسال ۱۵۸ درصد نیز در بخش آمار مجروحین افزایش داشته  و ۸۱ درصد مقصرین در این تصادفات نیز رانندگان اتوبوس بودند.

وی با بیان اینکه نظارت‌های جدی باید در پایانه‌ها صورت گیرد گفت: نظارت‌ها باید در بخش فنی جدی گرفته شود و پیشنهادمان این است که در پایانه‌های اتوبوسرانی، پلیس راهور مستقر کنیم که دغدغه ها رفع شود.

سردار هادیانفر به سامانه سپهتن اشاره کرد که در ۱۵ هزار اتوبوس نصب شده است و از طریق آن تمام اطلاعات اتوبوس‌ها را در اختیار دارند.

وی علت اصلی بیشتر تصادفات در اتوبوس‌ها را عدم توجه به جلو بیان کرد و گفت: ریشه آن در استفاده  از تلفن همراه و تلویزیونحین رانندگی است. به طور کلی علت ۳۴ درصد تصادفات اتوبوس‌ها عدم توجه به جلو، ۱۰ درصد سرعت بالا و ۹درصد انحراف به چپ است.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه مدیریت نقلی دیگر پاسخگوی امروز ما نیست چون دنیا از آن عبور کرده است، گفت: امروزه بایستی مدیریت بر پایه عقل باشد و عقل نیز مبتنی بر فناوری و اطلاعات است، یعنی بایستی از تکنولوژی و فناوری‌های جدید استفاده کنیم و از حضور استارتاپ‌ها نیز بهره مند شویم. امروزه می‌توان رانندگان و ناوگان را کنترل کرد. ما آمادگی داریم در این حوزه نیز جلسات و همکاری‌های بیشتری داشته باشیم.

سردار هادیانفر با اشاره به اینکه مسئله جدی امروز ما کنترل راننده از مبدا است، گفت: ما باید قبل از حرکت، وضعیت راننده و اتوبوس و مسافر را کنترل کنیم که این وضعیت شامل بستن‌کمربند و تعداد مسافر و … است.

به گفته وی چهار عامل شکل گیری تصادفات در کشور شامل سرعت بالا، سبقت غیر مجاز ، عدم توجه به جلو و خستگی و خوابآلودگی راننده است که هر چهار عامل را در ناوگان عمومی داریم .

وی همچنین افزود: ۶۲ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری  بعد از شهرها یا ۳۰ کیلومتر مانده به شهرها اتفاق می‌افتد زیرا یا رانندهانرژی و سرعت بسیاری دارد و یا به دلیل طی مسافت طولانی خسته و خواب آلوده شده است.

رئیس پلیس راهور ناجا در خاتمه به  فرهنگ‌سازی در این حوزه نیز اشاره کرد و گفت: آمادگی داریم در بخش هایی مانند بستن کمربند و فرهنگ سازی ترافیکی… جلساتی را با رانندگان  داشته باشیم. هر پایانه بایستی در ترمینال با حضور رانندگان جلساتی را برگزار کند و ما نیز به افسران راهور  تاکید می‌کنیم که در این جلسات حضور پیدا کنند.

 

این خبر مرگ روزی ۴۵ تا ۵۵ نفر در تصادفات در کشور اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قابل توجه خودروسازان داخلی؛ بررسی انواع تست تصادف خودرو

اگر ویدئوهای مرتبط با تصادف خودروهای مدرن و ایمن امروزی را با برخی خودروهای قدیمی در شبکه‌های اجتماعی مشاهده نموده باشید، حتما به این نکته پی خواهید برد که خودروی به‎روز شما چقدر نسبت به گذشتگان خود ایمن‎تر گشته است. …

The post قابل توجه خودروسازان داخلی؛ بررسی انواع تست تصادف خودرو appeared first on دیجیاتو.

عجیب اما واقعی

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، خراب شدن خودرو در خط سبقت تصادفی هولناک را رقم زد. تصادفی زنجیره‌ای که با وجود صحنه وحشتناکی که به وجود آورد تنها سه مصدوم بر جای گذاشت. ماجرا مربوط می‌شود به اتوبان شهید کسائی تبریز، ساعت ۹ و ۴۸ دقیقه صبح چهارشنبه .

شروع ماجرا از آنجاست که یک خودروی پژو ۴۰۵ مشکی در خط سبقت ناگهان سرعت خود را کم می‌کند و بعد هم از حرکت می‌ایستد. خودروهای پشت او نیز توقف کردند، اما پنج ثانیه بعد کامیونی با سرعت به این منطقه از بزرگراه رسید و راننده نتوانست کامیون را متوقف کند. برخورد کامیون به خودروها، تصادفی زنجیره‌ای را رقم زد .
پس از این تصادف نیروهای آتش‌نشانی و اورژانس همراه ماموران راهور خود را به محل تصادف رساندند. در این حادثه ده خودرو با یکدیگر برخورد کرده و تعدادی از سرنشینان خودروها مصدوم شدند.
به گفته سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی در این تصادف، یک زن ۶۰ ساله و دو مرد ۳۴ و ۲۶ ساله مصدوم شدند که توسط دو دستگاه آمبولانس به اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) منتقل شدند.
سرهنگ ناصر میکائیلی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان شرقی علت حادثه را سرعت بالای خودروها و رعایت نکردن فاصله طولی اعلام کرد و گفت: رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی به‌ویژه در شب و شرایط زمستانی ضروری است.
سعید که راننده یکی از خودروهای آسیب‌دیده است در تشریح حادثه گفت: کل حادثه در حدود پنج ثانیه رخ داد. صبح روز چهارشنبه در بزرگراه کسائی نرسیده به خروجی لاله یک دستگاه پژو به دلیل نقص فنی در مسیر تندرو متوقف شد. خودروها هم پشت سر او توقف کردند. راننده یک دستگاه تاکسی برای این‌که تصادف نکند از مسیر خارج شد که با خودروی کناری برخورد کرد. بعد هم صدای بوق کامیونی آمد و با سرعت به خودروها برخورد کرد.
وی درباره فیلمی که از حادثه منتشر شده نیز گفت: من هم این فیلم را دیدم. به دلیل این‌که هنوز ترافیک فشرده نشده بود، این حادثه خسارت و تلفاتی نداشت. حدود هفت خودرو با هم برخورد کردند که صدمه به سه خودرو شدید بود. بعد از تصادف تاکسی، راننده از ماشین پیاده شد که با صدای بوق کامیون متوجه حادثه‌ای که در پیش بود، شد. او سریع خود را از بین خودروها خارج کرد. اگر کامیون بوق نمی‌زد و او با خبر نمی‌شد احتمال داشت حالا زنده نباشد. /روزنامه جام جم

این خبر عجیب اما واقعی اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

عکس دلخراش اجساد ۲ خواهر دوقلو در نزدیکی هتل! + جزییات

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، این حادثه ساعت ۱۱:۴۹ دقیقه ۳۱ تیر ماه در جاده ایزدشهر به نور در حوالی هتل نارنجستان روی داد.

به گفته شاهدان عینی یک خودرو تیبا که راننده آن یک زن میانسال بود به علت سرعت زیاد پس از آن که نتوانست خودرو خود را کنترل کند از مسیر منحرف شده و واژگون شد.

 بر اثر شدت این حادثه دو کودک ۳ ساله دوقلو به نام باران و بهار شیخی از خودرو تیبا به بیرون پرتاب شده و بلافاصله جان باختند.

زن جوان لحظاتی پس از واژگونی خودرو پس از آن که زخمی شده بود خود را بر بالین فرزندانش رساند و با دیدن مرگ دردناک دوقلوهایش سر خود را به تخته سنگی که در مجاورتش بود کوباند.

با اعلام گزارش این تصادف توسط شاهدان زن جوان و مادربزرگ بلافاصله به بیمارستان انتقال یافتند.

مادربزرگ که به شدت مجروح شد است گفت : هنگام رفتن به مراسم دومین سالگرد دامادم بودیم که به خاطر پریشان فکری لحظه ای کنترل خودرو را از دست دادم . متوجه نشدم که این حادثه چطور روی داده است.

بر اثر این حادثه دوقلوها در دم جان باخته و زن جوان در کما به سر می برد. /رکنا

این خبر عکس دلخراش اجساد ۲ خواهر دوقلو در نزدیکی هتل! + جزییات اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

ماجرای یک تصادفِ دروغین، علیرضا حیدری راوی صحنه تصادفی که در آن حضور نداشت؟

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، ششم تیرماه بود که خبری در بیشتر رسانه‌های داخلی با این عنوان: «علیرضا حیدری، قهرمان کشتی در یک سانحه رانندگی مجروح شد»

به نقل از تسنیم، این حادثه روز گذشته (چهارشنبه) رخ داد و حیدری از ناحیه دنده و سر دچار مصدومیت شد. متاسفانه در این سانحه چند نفر نیز جان باختند. علیرضا حیدری در صفحه رسمی اینستاگرامش، تصویری از یک تصادف منتشر کرد.

او در عنوان نوشته بود: «امروز خیلی خطر نزدیک بود، اما دوستانم رفتند و پرکشیدند، عمر من باقی بود، نمی‌دانم چرا؟» انتشار این تصویر از تصادف با این عنوان که دو تن از دوستانش در این تصادف جان خود را از دست داده اند، بسیار اقدام عجیبی بود، حتی عده ای در شبکه‌های اجتماعی از این موضوع که چگونه او بعد از چنین تصادفی و از دست دادن دو دوستش، در اینستاگرام به این راحتی پست منتشر می‌کند.

اما این تمام ماجرا نبود، احمد دباغ، خبرنگار ورزشی حوزه کشتی، در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که این خبر کذب بوده و  مشخص نیست چگونه چنین خبری در رسانه‌های مختلف و حتی صفحه رسمی علیرضا حیدری هم منتشر شده است. پس از انتشار این پست توسط احمد دباغ و اعلام دروغ بودن این خبر، علیرضا حیدری پست‌ مربوط به تصادف را که در صفحه رسمی اش منتشر کرده بود، حذف کرد.

احمد دباغ حتی در این باره می‌گوید: «سلام از کاشان به من زنگ زدند گفتند که پلیس راه کاشان می گوید زمان این تصادف علیرضا حیدری داخل اون سمند نبوده». پس از این اتفاق، پست‌های مربوط به تصادف از سوی علیرضا حیدری حذف شدند. نکته جالب اینجاست که علیرضا حیدری در گفتگو با تسنیم، واقعه تصادف را هم تشریح کرده بود: «این تصادف به دلیل سرعت بالا و شاخ به شاخ شدن با کامیون اتفاق افتاد و متأسفانه دو تن از همکارانم جان‌شان را از دست دادند. یک نفر نیز به دلیل خونریزی داخلی تحت‌نظر است. حال من خوب است. فقط از ناحیه دنده آسیب دیدم و سرم شکسته است، اما متأسفانه آن دو نفر فوت کردند.»

حالا مشخص نیست، اگر علیرضا حیدری در این صحنه تصادف حضور نداشته، به چه دلیلی چنین پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کند؟ و چرا آن را بعداً حذف کرده است چگونه تصادفی را که در آن حضور نداشته را به خبرنگاران شرح می‌دهد؟ این‌ها سوالاتی است که این روزها حاشیه تازه ای برای دارنده مدال برنز المپیک آتن رقم زده است. علیرضا حیدری نیز یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون کشتی بود که چند پیش در اعتراض به اتفاقات رخ داده در انتخابات، از کاندیداتوری انصراف داد. او در حالی در انتخابات فدراسیون نامزد شده بود که چند ماه قبل از انتخابات اعلام کرده بود که به خاطر اتفاقاتی که برای رسول خادم در فدراسیون رخ داده و استعفا داده، قصد ندارد به کشتی بازگردد.

این اتفاق در حالی افتاده که هیچ یک از خبرگزاری‌های  رسمی که اقدام به انتشار این خبر کرده اند، به تکذیب این موضوع واکنشی نشان نداده اند. /طرفداری

این خبر ماجرای یک تصادفِ دروغین، علیرضا حیدری راوی صحنه تصادفی که در آن حضور نداشت؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

خطر از بیخ گوش قهرمان کشتی جهان گذشت

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، در سانحه تصادفی که روز گذشته (چهارشنبه) برای علیرضا حیدری، دارنده شش مدال کشتی آزاد جهان و المپیک و رئیس فدراسیون بین‌المللی کشتی پهلوانی رخ داد، وی از ناحیه دنده و سر دچار مصدومیت شد و متأسفانه در این اتفاق چند نفر نیز جان سپردند

حیدری: حال من خوب است اما ۲ همکارم جان خود را از دست دادند. این تصادف به دلیل سرعت بالا و شاخ به شاخ شدن با کامیون اتفاق افتاد و متأسفانه دو تن از همکارانم جان‌شان را از دست دادند. یک نفر نیز به دلیل خونریزی داخلی تحت‌نظر است

این خبر خطر از بیخ گوش قهرمان کشتی جهان گذشت اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

نتیجه تصادف لکسس LS460 با سرعت ۲۶۰ کیلومتر در ساعت [تماشا کنید]

به تازگی ویدیویی از یک فرد استونیایی منتشر شده که حین تست حداکثر سرعت خودروی خود، کنترل آن را از دست داده و به شدت تصادف می کند. خوشبختانه علی رغم سرعت بالا و شدید بودن حادثه وی صدمه ای …

The post نتیجه تصادف لکسس LS460 با سرعت ۲۶۰ کیلومتر در ساعت [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

علت تصادف راننده جنجالی خودروی پورشه کورس گذاشتن نبود! + فیلم

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، محمد رضا خدادوست در خصوص حادثه پورشه و دو سواری پراید و پژو ۲۰۶ در خیابان کارگر اصفهان که منجر به فوت یک نفر شد، گفت: ماموران پلیس در اجرای قانون تفاوتی میان افراد قائل نبوده و با هر شخصی در هر جایگاهی که باشند، برخورد می‌کند.

خدادوست با بیان اینکه در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی کورس شبانه علت این حادثه رانندگی اعلام شده است، با تکذیب این شایعه افزود: پلیس اجازه نمی‌دهد عده‌ای با دوردور کردن و کورس گذاشتن در خیابان‌ها نظم جامعه را به هم بزنند.

وی با بیان اینکه پرونده راننده خاطی این تصادف تحویل مراجع قضایی شد، افزود: پسر ۲۴ ساله راننده پورشه که گواهینامه نیز نداشت در برخورد با یکی از خودرو های سواری پراید موجب مرگ این راننده شده بود، دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.

این تصادف ساعت یک و ۱۷ دقیقه ۲۷ اردیبهشت  در خیابان کارگر اصفهان رخ داد.این خبر علت تصادف راننده جنجالی خودروی پورشه کورس گذاشتن نبود! + فیلم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

ماجرای جنجالی و خاصِ تصادف یک پورشه و پراید در اصفهان

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، بامداد روز گذشته تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که به مرگ راننده آن منجر می‌شود.

نکته قابل‌تامل در این حادثه این است که راکب یکی از پورشه‌ها که به نظر صاحب هر ۲ خودرو هم بوده به طرز بسیار عجیبی با صحنه برخورد می‌کند و عربده‌کشان از خسارات وارد شده به خودروی میلیاردی خود شکایت می‌کند و در مورد راننده پراید که در این حادثه کشته شده است می‌گوید: عیبی ندارد دیه او را پرداخت می‌کنیم!

راننده پسر پیاده می‌شود  و فرار می‌کند. دختری که سوار پورشه‌ی دیگر بوده با پسر تماس می‌گیرد و گلایه می‌کند که چرا به پورشه پدرش آسیب زده شده.

در ادامه دختر از ماشین ۳۵ میلیون پول نقد و ۴ تا گوشی موبایل در می‌آورد. گویا هر دو ماشین متعلق به پدر دختر بوده، آن طور که یکی از خسارت دیده‌ها نقل می‌کند، رفتار برخی ماموران کلانتری در مواجهه با این اتفاق کمی عجیب بوده.

در ویدئو هایی که از دختر مالک پورشه در فضای مجازی تکثیر شده او دائما در حال جیغ کشیدن است و دائما می‌گوید: که چرا نمیذارید سوار ماشینم بشم ماشین مال بابامه و اون آقا هم برادرمه.

راننده خودرو پورشه اصفهان، آقازاده نبود

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفته خودروی پورشه‌ خبرساز اصفهانی که تصاویر تصادف آن در ساعات اخیر، در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، ارتباطی به هیچ یک از مسئولان نداشته و راننده آن “آقازاده” نبوده است.

حالا ابوالقاسم چلمقانی می‌گوید: این خودرو به هیچ‌یک از مسئولان ارتباطی نداشته، راننده شناسایی، اما متواری شده است و “آقازاده” نیز نبوده است.

در ادامه ویدئویی از این حادثه را مشاهده می‌کنید:

این خبر ماجرای جنجالی و خاصِ تصادف یک پورشه و پراید در اصفهان اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.