سرمربی جدید تیم ملی مشخص شد!؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، وقتی مهدی تاج به تلویزیون گفت «سرمربی تیم ملی انتخاب شده و جمعه سرمربی بزرگ تیم ملی را معرفی می‌کنیم تا همه بدانند تحریم‌ها اثری نداشته» خیلی‌ها به تکاپو افتادند تا نام سرمربی جدید را کشف کنند، اما بعضی‌ها لبخندی زدند و گفتند؛ «بلوف می‌زند! سرمربی کجا بود؟ فقط می‌خواهد زمان بخرد.»

منتقدان تاج می‌گفتند؛ «رئیس فدراسیون با گزینه‌ای به توافق نرسیده و فقط چند مذاکره پراکنده با مربیان خارجی داشته و اسمی در کار نیست که اگر بود تا به حال لو می‌رفت.».

تغییر عقیده ۱۸۰ درجه‌ای مهدی تاج؛ سرمربی تیم ملی ایرانی خواهد بود!

اما نزدیکان رئیس مدعی بودند تاج عامدانه اسم به زبان نمی‌آورد، چون می‌ترسد کارلوس کی‌روش با آن مربی تماس بگیرد.

این عده می‌گویند؛ «تاج با خوان لوپتگی توافق کرده بود، اما کی‌روش به لوپتگی خط داد به ایران نیاید و زیرآب فدراسیون را پیش این مربی زد!».
ولی توافق با لوپتگی بیشتر به شوخی شبیه است. فعلاً اسم است که از در و دیوار می‌بارد؛ مارک ویلموتس بلژیکی، مارک هیوز ولزی، هروه رنارد فرانسوی و خوان لوپتگی اسپانیایی… می‌گویند لوپتگی که نمی‌آید، هیوز هم آش دهان‌سوزی نیست، ویلموتس هم موضوع را جدی نگرفته یا فراموش کرده که اصلاً به لیکنس زنگ نزده که بپرسد ایران چه جور جایی است. با این حساب باید منتظر رنارد باشیم؟

چند سال پیش محمدحسن انصاری‌فرد وقتی مدیرعامل پرسپولیس بود وعده داد از هفته ششم روی پیراهن تیم لوگوی اسپانسر حک شود و از این راه برای باشگاه درآمدزایی داشته باشد. هفته ششم رسید و خبری از اسپانسر نبود، اما انصاری‌فرد روی لباس یک علامت سؤال و یک دست که در حال کندن برچسب بود حک کرد تا مثلاً بگوید اسپانسر برای روی پیراهن طرح داده و با این کار یک هفته دیگر زمان خرید، ولی دو هفته بعد دو اسپانسر مختلف روی پیراهن پرسپولیس معرفی شدند تا معلوم شود توافقی در کار نبوده است. نمی‌دانیم چرا حالا بی‌اختیار یاد آن ماجرا افتادیم./خبر ورزشی

سرمربی تیم ملی مشغول تماشای لیگ است!

این خبر سرمربی جدید تیم ملی مشخص شد!؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

سرمربی تیم ملی مشغول تماشای لیگ است!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، امروز مهدی تاج در مجمع هیئت فوتبال استان خراسان رضوی حضور داشت و انتخابات آن را زیر نظر گرفت. رئیس فدراسیون فوتبال ایران که این روزها به خاطر موضوع انتخاب سرمربی تیم ملی بسیار مورد سوال قرار می گیرد، در پایان این مجمع در جمع خبرنگاران حضور یافت و پاسخگوی پرسش های آن ها شد.

در خراسان کار پایه ای انجام می شود

تاج در ابتدا به این مجمع پرداخت و گفت: مجمع بسیار خوبی بود، به هر جهت ما برای این که شبهه ای نباشد در انتخابات مجمع، دو دور انتخابات مجمع را ادامه دادیم و واقعیت این است که هم باید از آقای برادران تشکر کرد که در این ۴ سال هم زحمت بسیار کشیدند و هم کار های بسیار زیادی انجام دادند، من خودم شاهد زحمات تلاش های بی دریغشان بودم. از وجود ایشان هم ما در فدراسیون فوتبال استفاده خواهیم کرد. در خصوص انتخابات هم آقای اصولی انتخاب شدند، ما مرحله اول را هم به مرحله دوم بردیم که دیگر بحث و نقدی هم نباشد. این رای ایشان هم نشان دهنده یک قوام و قدرت خیلی خوبی باید به فوتبال استان داده شود. من امیدوارم سرعت آن هم بیشتر شود. هرچند که همین الان هم سهم فوتبال خراسان در کشور خیلی زیاد است. بسیار از بازیکنان تیم ملی ما به خصوص در تیم های پایه الان از خراسان هستند و یک کار خیلی پایه ای و خوبی انجام شده است.

او اضافه کرد: از مدیرکل هم تشکر می کنم چون من در سمنان و ایلام خدمت ایشان بودم، خدمات ایشان و کمک به فوتبال را از نزدیک دیدم و در همین ۷-۸ ماه هم کارهای بسیار و گام های آن ها را دیدیم.

سرمربی تیم ملی لیگ را می بیند

مهدی تاج همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص سرمربی تیم ملی نیز اظهار داشت: ببینید تیم ملی گمانه زنی های زیادی رویش می شود. همه نگران تیم ملی هستند و این حق را هم دارند که نگران تیم ملی باشند. ما هم مثل آن ها نگران هستیم و دنبال آن هستیم یک برنامه ریزی خوب و مدون و عالی را انجام دهیم. ما بعد از رفتن آقای کی روش دنبال آن بودیم که یک مربی صاحب سبک بسیار قوی و توانمند را بیاوریم که بتوانیم توسعه قبلی را ادامه دهیم و حاشیه های جانبی را کم کنیم و انشالله این کار را انجام خواهیم داد. به سرعت روندش طی می شود و من گفتم سعیم این است که به فیفادی نرسد و سرمربی را به لیگ برساند تا از نزدیک ببیند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره نگرانی مردم هم عنوان کرد: ببینید این که یک موقع می گفتند  همه تیم ملی ها پیراهن دارند ما نداریم، ما گفتیم کسی نگران نباشد. یک موقع گفتند پیراهن تیم ملی زیر پیراهنی است، بعد می گفتند جنسش خوب نیست. بعد فیفا اعلام کرد یکی از زیباترین پیراهن ها پیراهن تیم ملی ما بود. این نگرانی ها یک مقداریش درست است و یک مقداریش درست نیست. ولی من درباره سرمربی اعتقادم این است که ما تا فیفادی وقت داریم و ضمن این که باید کاری کنیم که سرمربی لیگ را هم زیر نظر قرار دهد، البته آن مربی که زیر نظر ماست خودش لیگ را زیر نظر قرار دهد و خودش لیگ را می بیند.

تاج در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی مشخص شده؟ گفت: نه ما روندش را طی می کنیم، برای آوردن هر سرمربی یک روند و مناسباتی دارد که نسبت به قبل یک مقدار سخت تر هم شده است.

می خواهیم به المپیک برویم

تاج در خصوص وضعیت تیم امید هم گفت: امیدوارم تحول و نگاهی نو در تیم امید داشته باشیم. ما ۴۰ سال است به المپیک نرفته ایم. من خیلی جدی هستم ، در جام جهانی خوب بودیم، در آسیا خوب بودیم، در جام جهانی رکورد تاریخی زدیم در رفتن به جام جهانی هم رکورد زدیم ، فوتسال ….اما امید برای ما خیلی مهم است. فکر کردیم  با این شرایط مجبور به عذرخواهی نشویم. تلاش می کنیم راه حل بهتری پیدا کنیم. سرمربیانی هم پیشنهاد شده اند که بنده نام نخواهم برد.

وی افزود: قرارداد آقای کرانچار را تفاهم کردیم با دوماه. کرانچار خیلی بزرگی کرد و فدراسیون فقط دو ماه حقوق ایشان را داد. این بزرگی کرانچار بود نه زرنگی ما.

او درباره اتفاقات بازی ذوب آهن گفت: من خودم اعتقادم این است که اتفاق خوبی نبود، من نگرانم که چه چیز را بگویم، تقصیر را می توان دو طرفه تلقی کرد.

تاج در خصوص بازی ذوب آهن الزورا نیز گفت: من خودم اعتقادم این است که اتفاق خوبی نبود، من نگرانم که چه بگویم، تقصیر را می شود دو طرفه تلقی کرد. /ورزش سه

مهدی تاج: همسر فروزان مؤسسه شرط‌بندی داشت

این خبر سرمربی تیم ملی مشغول تماشای لیگ است! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

مهدی تاج: همسر فروزان مؤسسه شرط‌بندی داشت

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره اتفاقات پیرامون محسن فروزان در دیدار سپیدرود – تراکتورسازی و مسائلی که برای این بازیکن پیش آمده است، گفت: این یک بحث کاملاً حقوقی است و بخش‌های حقوقی فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق ما باید به جمع‌بندی برسند.

وی در ادامه افزود: چیزی که بتوانم بگویم و بدون شک دیگر نیازی به تحقیق ندارد، این است که همسر آقای فروزان یک مؤسسه شرط‌بندی داشته است. این برای ما اثبات شد. به دنبال آن بازیکن به کمیته اخلاق احضار شد و فعلاً او را یک ماه ممنوع‌الکار کردند تا موضوع بررسی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به پیگیری‌هایی که درباره پرونده محسن فروزان و دست داشتن او در شرط‌بندی وجود دارد، اظهار داشت: اکنون دستگاه‌های نظارتی دیگری روی این پرونده کار می‌کنند و ما منتظر گزارش دستگاه‌های نظارتی هستیم.

ادعای جنجالی زرینچه درباره شرط‌بندی فوتبالی‌ها

این خبر مهدی تاج: همسر فروزان مؤسسه شرط‌بندی داشت اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

حمله کریمی به تاج: با خداحافظی خوشحالمون کُن

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، علی کریمی و تاج؛ این قسمت خداحافظی کن جناب تاج!

کی زوش

علی کریمی: عادل پر بود از مثبت ها و منفی ها، اما در پایان باز عادل بود؛ در ساحل قلب ها، فقط ردپای خوبان می ماند

این خبر حمله کریمی به تاج: با خداحافظی خوشحالمون کُن اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

کارلوس کی‌روش از فدراسیون ایران به فیفا شکایت کرد

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، با وجود آنکه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اخیرا در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است دستمزد باقی مانده کارلوس کی روش را پرداخت کند اما ظاهرا این پروسه نتوانسته به درستی صورت بگیرد. تاج در گفت و گویی که با خبرنگاران داشت تاکید کرد پول کی روش آماده است و تنها مانده انتقال آن به حساب او. منابع آگاه فاش کردند چندی قبل هم فدراسیون تلاش کرد تا از طریق دبی پولی به حساب کارلوس واریز کند اما این پول خیلی زود به حساب فدراسیون برگشت خورد.

حال خبر تازه ای به دستمان رسیده است. کارلوس کی روش بعد از چند بار پیگیری در این زمینه و در نهایت عدم دریافت دستمزد باقی مانده اش، به فیفا شکایت کرده تا بتواند از مراجع قانونی پول خود را دریافت کند. منابع خبری می گویند فدراسیون فوتبال چیزی حدود ۹۰۰ هزار دلار به کارلوس کی روش بدهکار است. سرمربی سابق تیم ملی ایران این موضوع را تائید کرد. او اعلام کرد «متاسفانه» مجبور به این کار شده است.

کارلوس کی‌روش در دوران حضور در تیم‌ملی معمولا دستمزد خود را با تاخیر دریافت می کرد. علی کفاشیان رئیس و نایب رئیس سابق فدراسیون هم در مصاحبه ای گفته بود: «کی روش همیشه حق داشت چون ما هیچوقت نمی توانستیم پول او را به موقع بدهیم.» کارلوس حتی قبل از جام جهانی روسیه نزدیک به ۷ ماه دستمزد نگرفته بود با این حال به کارش ادامه داد. مربی پرتغالی گویا توقع داشت بعد از خداحافظی از ایران بتواند سریعا پول باقی مانده از قراردادش را دریافت کند. بخش عمده طلب کی روش به حد فاصل همکاری جام جهانی تا جام ملت‌ مربوط است که او قراردادش را ۶ ماهه تمدید کرد. بخش دیگری از طلب او هم مربوط به قبل از جام جهانی روسیه است.

حال باید دید آیا فدراسیون فوتبال می تواند رضایت این مربی را برای پس گرفتن شکایتش جلب کند؟ /خبرآنلاین

واکنش تاج به ادعای کمک ۲ میلیون دلاری هدایتی به فدراسیون فوتبال

این خبر کارلوس کی‌روش از فدراسیون ایران به فیفا شکایت کرد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

واکنش تاج به ادعای کمک ۲ میلیون دلاری هدایتی به فدراسیون فوتبال

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مهدی تاج در واکنش به اظهارات اخیر حسین هدایتی درباره کمک مالی به این فدراسیون عنوان کرد: من مصاحبه آقای هدایتی را خواندم. او اگر نامی از فردی جهت پرداخت رقمی به صورت شخصی آورده بود قطعاً مراتب پیگیری حقوقی و قضائی فدراسیون اعمال می‌شد. در غیر این صورت توضیحاتی جهت روشن سازی افکار عمومی لازم است.

وی ادامه داد: در این مسیر، دو بار از سوی آقای هدایتی در زمان حضور آقای کفاشیان و فدراسیون فعلی در کنار ۱۴ فدراسیون دیگر به تیم ملی فوتبال جهت پاداش و بخشی از قرارداد آدیداس کمک صورت گرفته است. البته بهره برداری تبلیغی هم در این باره از سوی شرکت مربوطه انجام گرفته است.

تاج با اشاره به انتشار مطلبی در فضای رسانه‌ای افزود: بنده و هیچ یک از اعضای فدراسیون چای شخصی آقای هدایتی را هم نخورده‌ایم و اینکه گفته می‌شود مبلغی در این‌باره به صورت شخصی پرداخت شده، کذب محض و عاری از واقعیت است. بر این اساس، بلافاصله با شکایت رسمی از یک روزنامه در این باره پیگیری لازم صورت گرفته است و قطعاً تا انتهاء پیگیری خواهد شد.

اخیراً حسین هدایتی در جلسه محاکمه‌اش ادعا کرده است که حدود ۲ میلیون دلار به فدراسیون فوتبال و تیم ملی کمک کرده است. /ایسنا

فهرست ستاره‌ها و تیم‌هایی که از حسین هدایتی پول گرفتند

این خبر واکنش تاج به ادعای کمک ۲ میلیون دلاری هدایتی به فدراسیون فوتبال اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

زنوزی: آقای وزیر! آقای تاج! پیاده شوید با هم برویم

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، تیم تراکتورسازی روز گذشته مقابل سایپا درتهران به تساوی بدون گل رضایت داد. بعد از این مسابقه محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی نسبت به اتفاقاتی که در حوزه داوری رخ می دهد، بسیار دلخور شده و به همین خاطر حملات تندی را به ارکان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال انجام می دهد.

زنوزی در گفت و گو با خبرنگاران صحبت های تند و البته جالبی را بر زبان آورد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

آقای وزیر! آقای تاج! پیاده شوید با هم برویم!

آهای آقای تاج! آهای آقای وزیر ورزش! پیاده شوید با هم برویم! شما نمی توانید تنهایی بروید. شما نماینده این مردم هستید. شما نماینده تمام تیم ها هستید. نماینده تیم های خاص نیستید. من یکبار خدمت شما عرض کرده بودم که این بساط را اصلاح کنید.

ما هزینه نمی کنیم که بازی ها به سود چند تیم خاص تمام شود

ما هزینه نمی کنیم که شما از هزینه های ما سوءاستفاده کنید و به نفع دو سه تیم خاص تمام بازی ها را در بیاورید! اگر می خواهند محروم یا محکومم کنند، من آماده ام. هر کاری دلشان می خواهد با من بکنند، مشکلی ندارم. ولی در این فوتبال ما هزینه نمی کنیم که برخی سودشان را ببرند.

فدراسیون و وزارت ورزش داوران را تحت فشار می گذارند

عرض من این است که وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال برای کل تیم های ایران هستند، نه برخی تیم های خاص. من با برخی داوران قدیمی صحبت می کردم. آنها می گفتند که وقتی این دو سه تیم نتایج لازم را نمی گیرند، همه داوران را تحت فشار قرار می دهند. چه وزارت ورزش و چه فدراسیون فوتبال و ارکانش و چه برخی مجری های صداوسیما و بعضی از رسانه ها فشار می آورند که چرا علیه این دو، سه تیم حتی سوت سالم زدید؟ شما نباید پنالتی را پنالتی می گرفتید. من واقعا متاسفم که چنین برخوردهایی انجام می شود.

چرا اشکان دژاگه را جلوی سپاهان محروم کردند؟

این چرا برای تیم های دیگر اتفاق نمی افتد؟ مگر فدراسیون و وزارت ورزش فقط برای دو سه تیم خاص کار می کنند؟ مگر بقیه تیم ها هزینه نکردند؟ مگر تراکتور هزینه نکرده؟ با تحت فشار قرار دادن داوران جدول بازی ها را هدایت می کنند. چه در بازی های مستقیم و چه در بازی های غیرمستقیم؟ این یعنی چه؟ چرا دیروز برای تراکتور که در کورس قهرمانی است باید آن داور ضعیف گذاشته شود؟ مگر کارت زرد اشکان دژاگه درست بود؟ چرا اشکان را محرومش کردند؟ دلیلش را آقایان می توانند بگویند؟

من تحمل ندارم که داوری ها را نامحسوس کنترل کنند

من سوالی از آقایان دارم. چرا این هجمه ها در بازی اهواز مقابل تیم فولاد اتفاق افتاد؟ مگر در قائمشهر به ضرر تراکتورسازی سوت زده نشد؟ چرا همین هجمه برای تراکتورسازی توسط آقایان به سیستم داوری وارد نشد؟ چرا داوری را به صورت سیستماتیک دنبال می کنند؟ من تحمل این را ندارم که به صورت سیستماتیک و نامحسوس سیستم داوری را هدایت کنند.

مسائل را حل نکنند، می روم پیش اینفانتینو

اگر موضوعات را آقایان حل نکنند، به فیفا شکایت می کنم. حتی این قدرت را دارم که بنشینم و با آقای اینفانتینو صحبت کنم و بگویم که این اتفاقات در کشور ما رخ می دهد. آقای تاج! چه جوابی برای فیفا داری؟ اسناد و مدارک خودم را هم ارائه می دهم. تمام قرائن وجود دارد که چه فشارهایی را داوران عزیز تحمل می کنند.

مگر داوران چقدر حقوق می گیرند که این فشارها را تحمل کنند؟

مگر چقدر حقوق می گیرند که این فشارها را تحمل کنند؟ چه خبر است؟ در این فوتبال حقوق داوران به آنها پرداخت می شود؟ معلوم است که نه. به همین خاطر آنها چون حقوق زیادی به حق مسلم خود نمی رسند و جالب اینکه آن پول چندرغاز را هم بعد از چندین ماه و سال دریافت می کنند. به عبارت بهتر آنها حقوق اصلی خود را نمی گیرند و از این طرف هم باید فشارهایی که توسط آقایان به آنها وارد می شود را تحمل کنند.

سند دارم که چه کارهایی کرده اند

من اسنادی که در صداوسیما چه فشارهایی به نفع این چند تیم و به ضرر تیم های دیگر آورده شده را در اختیار دارم. می توانم این ها را به فیفا ببرم و بگویم این شرایط وجود دارد و برخی داوران مجبورند به خاطر گریز از این فشارها دانسته یا ندانسته حرف های آقایان را اجرا کنند.

کمیته اخلاق به ماجرا ورود کند

از کمیته اخلاق هم خواهش می کنم به این موضوع رسیدگی کنند که چرا به صورت سیستماتیک به این زحمت کشان حوزه قضاوت فشار آورده می شود؟ چه به صورت محسوس و چه به صورت نامحسوس تا سوت های آنها را کنترل کنند. این یعنی چه؟ کمیته اخلاق ورود کند که چرا حتی در رسانه ها و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و صداوسیما چرا باید هجمه آنچنانی به سیستم داوری وارد شود؟

ما هزینه کنیم که آخر فصل تیم خودشان را قهرمان کنند؟

اگر با تک تک این عزیزان داور صحبت شود و یا از داوران قدیمی سوال شود، این را خواهند گفت وقتی بازی های مستقیم چند تیم خاص را انجام می دهیم، تحت فشار قرار می گیریم و یا حداقل بازی هایی که برای بقیه تیم ها سوت می زنیم، اگر آن بازی ربطی به تیم های خاص داشته باشد تحت فشار هستیم. این موضوع اصلا قابل تحمل نیست. آقایان ما را چه فرض کرده اند؟ ما بیاییم هزینه کنیم تا آقایان آخر فصل تیم خودشان را قهرمان کنند؟

چرا کسی با عالیشاه برخورد نکرد؟

جدیدا از فدراسیون فوتبال نامه ای به باشگاه ماشین سازی آمده که چون مقابل پرسپولیس تماشاگران کمی عصبانی شده اند، جریمه ای را باشگاه باید پرداخت کند. من سوالی از آقای تاج و زیر دستانش دارم. چه چیزی باعث شد تا تماشاگران ماشین سازی عصبانی شوند؟ غیر از این بود که آقای عالیشاه توپ را به هواداران کوبید و آنها را عصبانی کرد؟ به عالیشاه یک اخطار هم ندادند. آیا محکومیتی برای او صادر شد؟ آیا این تبعیض نیست؟

چرا خلعتبری را بخشیدند، کنعانی را نه؟

در بازی ماشین سازی و پدیده مشهد اتفاقاتی رخ داد که طی آن کنعانی زادگان و خلعتبری از سوی کمیته انضباطی محروم شدند. من سوالی از آقایانی که در راس قضاوت نشستند دارم. شدت آن درگیری بیشتر بود یا درگیری که در بازی سایپا و پرسپولیس رخ داد؟ در آن بازی چه احکامی را صادر کردید؟ خودتان این صحنه ها را دوباره ببینید و قضاوت کنید. مساله دیگر اینکه کنعانی زادگان محرومیتش را گذراند اما چرا آقای خلعتبری بخشیده شد؟ این چه نوع قضاوتی است؟ /ورزش سه

کپا آریزابالاگا: هرگز قصد نداشتم از دستور سرمربی سرپیچی کنم؛ منظور من بد برداشت شد

این خبر زنوزی: آقای وزیر! آقای تاج! پیاده شوید با هم برویم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

تاج مشکلی برای ادامه کار در فدراسیون ندارد

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مسعود سلطانی فر در پاسخ به سئوالی درباره تغییرات فدراسیون‌ها و موضوع بازنشستگان ورزش گفت: سال موفقی را با نتایج درخشان تیم ملی فوتبال در جام جهانی، بازی های آسیایی و پاراآسیایی ، المپیک جوانان و لیگ قهرمانان آسیا گذرانده ایم.

انشاءالله کام مردم با موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملتهای آسیا شیرین تر خواهد شد. ما مجری قوانین کشور هستیم و قطعا همه باید به قانون و مردم احترام بگذارند و با همکاری روسای بازنشسته فدراسیون ها این موضوع به خوبی اجرا شده و مشکلی نداریم.

سلطانی فر درباره فدراسیون فوتبال و وضعیت بازنشستگان آن گفت: آقای تاج که تلاش خوبی داشتند واز جانبازان دوران دفاع مقدس هستند با استفاده از ماده ۶۰ قانون جامع ایثارگران می تواند به کار خود در فدراسیون ادامه دهد . این موضوع در حال پیگیری وانجام مراحل اداری واجرایی است.

جواب وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت تاج و گرشاسبی: لبخند بود

در مورد سایر بازنشستگان فدراسیون هم تغییراتی را در دبیر کلی شاهد بودیم که جا دارد از زحمات دلسوزانه آقای ساکت تشکر کنم. درباره سایرین هم بزودی مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در چارچوب اساسنامه تصمیمات مقتضی و قانونی را خواهد گرفت ولی در هرصورت از همه انتظار دارم منافع ملی را رعایت کنند.

وزیر ورزش و جوانان درباره تکریم پیشکسوتان و برخورد رسانه ها با موضوع قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: نیروهایی که امروز با شدیدترین الفاظ و نقدها درباره آنها به دلیل بازنشسته بودن یاد می شود در واقع نیروهای سازنده و پیشران برنامه های کشور در سال‌های گذشته هستند و نباید با خاطری مکدر از بدنه اجرایی ورزش کشور جدا شوند و ناسپاس باشیم.

سلطانی فر افزود: ما در کنار نیروی جوانی و باز شدن حلقه های مدیریت ورزش کشور به تجربه های ذی قیمت آنها نیاز داریم و بازنشستگان بهترین ثمره زندگی خود یعنی جوانی خویش را برای موفقیت نظام و سربلندی کشور به کار گرفته اند و امنیت و عزت امروز ایران ماحصل این تلاش های ارزشمند بوده است. تکریم و احترام آنها بر همه ما واجب است. /ایسنا

این خبر تاج مشکلی برای ادامه کار در فدراسیون ندارد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جواب وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت تاج و گرشاسبی: لبخند بود

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مسعود سلطانی فر” امروز ۱۷ آذرماه در حاشیه مراسم افتتاح زورخانه بین المللی شهید لنگری زاده کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از حدود دو سال قبل که کار را در وزارت ورزش و جوانان آغاز کردیم حدود ۴ هزار و ۱۰۰ پروژه نیمه تمام داشتیم که علی رغم محدودت منابع پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالاتر را که سال های زیادی مانده و هزینه زیادی روی دست دولت گذاشته، اولویت بندی کردیم تا زودتر به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه منطق این است در مراحل مختلف مدیریت به گونه ای کار کنیم که پروژه ها در زمان کوتاه تر به بهره براری برسند، افزود: با تلاشی که در این دو سال انجام شد بیش از ۵۰۰ پروژه به بهره برداری رسیده است.

وزیر ورزش

سلطانی فر تصریح کرد: یکسری پروژه های بزرگ اولویت دار داریم که شامل ۱۱ سالن ۶ هزار نفره، دو پیست دوچرخه سواری، ۳۰ استادیوم ۵ هزار نفری و … است که بعضا حدود ۱۰ تا ۱۵ سال معطل مانده و تمرکز این است تا پایان دولت فعلی بخش اعظم پروژه های ۱۵ سال مانده را جمع کنیم که پیست دوچرخه سواری کرمان که امروز افتتاح شد از جمله آنهاست.

سلطانی فر تصریح کرد: فکر می کنیم بتوانیم تا پایان عمر دولت دوازدهم تعداد قابل توجهی از پروژه های بزرگ و تاثیرگذار را در بخش های مختلف به بهره برداری برسانیم به ویژه اینکه در آستانه فجر چهلم انقلاب هستیم و اعلام کردیم می خواهیم امسال را باشکوه تر برگزار کنیم و از هفته دولت کار را آغاز کرده و هر دو هفته یک پروژه  بزرگ را افتتاح کرده ایم و به همین روال تا دهه فجر پیش می رویم و انشاءالله فجر چهلم را با شکوه و با عزت در کنار مردم خواهیم داشت.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ سوال خبرنگار درباره وضعیت آقایان تاج و گرشاسبی و اینکه منتظر اعلام نظر وزیر هستند، تنها با لبخند زدن عبور کرد و پاسخی نداد.

فیفا، تیم ملی و پرسپولیس را تعلیق می‌کند

این خبر جواب وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت تاج و گرشاسبی: لبخند بود اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

فیفا، تیم ملی و پرسپولیس را تعلیق می‌کند

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، اختلاف نظری که بین دو نهاد تصمیم‌گیر در مورد فدراسیون فوتبال از ماهها قبل به وجود آمده، شرایط این رشته پرطرفدار را حساس و پیچیده کرده است. درحالی که اکثر بازنشسته های شاغل در ورزش مسئولیت خود را ترک کرده‌اند، هنوز تکلیف نهایی بازنشسته‌های فوتبال مشخص نیست.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال پس از نشست‌هایی که با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک داشت با استفاده از ماده ۶۰ قانون جامع ایثارگران در مسئولیت خود باقی ماند و پس از توافق شفاهی در این مورد قرار شد مراحل اداری ماندن او انجام شود.

با این حال اعضای هیات رئیسه فدراسیون که پنج نفر از آنها بازنشسته هستند حاضر به کناره‌گیری نشدند. آنها پس از نشست های پرتعدادی که برگزار کردند در نهایت توپ را به زمین وزارت ورزش انداختند و خواستار تعیین تکلیف وضعیت خودشان از سوی وزارت ورزش شدند.

درحالی که هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در سه نامه از وزارت ورزش خواسته بود تکلیف ادامه فعالیت‌شان را مشخص کند، مسعود سلطانی‌فر هیچ واکنشی به درخواست آنها نداشته تا ابهامات افزایش پیدا کند.

این در حالی است که مهدی تاج در نشست هایی که با جیانی اینفانتینو و شیخ سلمان داشته، وضعیت فدراسیون فوتبال و اتفاقات اخیر را برای رئیس فیفا و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا تشریح و آنها را در جریان قانونی که برای بازنشسته ها وضع شده قرار داده است.

وزارت ورزش سعی کرد با وساطت سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک مشکل فدراسیون فوتبال را به گونه‌ای حل کند که شائبه دخالت دولت در امور فوتبال برای مسئولان فیفا و کنفدراسیون آسیا ایجاد نشود اما تلاش‌ها تا امروز به نتیجه مثبتی نرسیده است.

این اتفاقات در حالی رخ داده که برخی مسئولان فوتبال در ارتباط هایی که با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته اند موضوع دخالت دولت در امور این رشته را به اطلاع آنها رسانده‌اند.

 به دنبال این اتفاقات نامه تعلیق فوتبال ایران طی چند روز آینده به مسئولان ورزش خواهد رسید. براین اساس ابتدا تیم ملی فوتبال ایران از حضور در جام ملت های آسیا تعلیق خواهد شد و پس از آن نمایندگان ایران حق حضور در لیگ قهرمانان آسیا را نخواهند داشت.

درحالی که سوژه اصلی این روزها فدراسیون فوتبال است، اما باشگاه پرسپولیس نیز به خاطر همین مشکل در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و به احتمال زیاد در نامه ای که برای مسئولان ایران ارسال خواهد شد تاکید می شود فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس به خاطر دخالت دولت در امورشان تعلیق خواهند شد. /مهر

باشگاه استقلال خواستار عذرخواهی رسمی صداوسیما شد

این خبر فیفا، تیم ملی و پرسپولیس را تعلیق می‌کند اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.