جلسه سرنوشت‌ساز فرهاد مجیدی با مهدی تاج

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، تیم فوتبال امید در دو دیدار دوستانه با ازبکستان تن به شکست داد و بعد از این ۲ مسابقه انتقادات از کادر فنی این تیم و به خصوص فرهاد مجیدی شدت گرفت.

بعد از این انتقادات مجیدی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که برخی از عوامل فدراسیون و کناری تیم امید در کار وی دخالت می‌کنند و حتی وی انتقاداتی را به اکبر محمدی نیز وارد کرد.

ظاهرا سرمربی تیم ملی امید قصد دارد در خصوص اتفاقات اخیر و مشکلاتی که بر سر راه وی قرار دارد فردا نشستی را با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال برگزار کند. مهدی تاج برای شرکت در اجلاس ماهانه فیفا راهی سوئیس شده و قرار است فردا به تهران برگردد.

این خبر جلسه سرنوشت‌ساز فرهاد مجیدی با مهدی تاج اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

قیام،علیه امپراطوری تاج!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مهدی تاج که در سه ماهه اخیر و پس از حذف علی کفاشیان از چرخه مدیریت فوتبال با قانون ممنوعیت فعالیت بازنشسته ها ، سعی کرده بود با وارد کردن طیف های دور مانده از چرخه فوتبال، اقبال عمومی از خود را بالاتر ببرد حالا شرایط عجیبی را تجربه می کند. اوشاید انتخابات سال آینده فدراسیون را می دید و سعی داشت تعداد منتقدانش را کمی کمتر کند ولی هیچ وقت باورش نمی شد یکباره در فوتسال با سونامی اعتراض و استعفا روبرو شود.
او طبق معمول داشت سمتی دیگر به محمدرضا ساکت می داد. ساکت که رئیس کمیته تیم های ملی است و سرپرست تیم بزرگسالان، خیلی ساده می توانست عضو کمیته فنی فوتسال هم باشد.
ولی محمدحسن انصاری فرد خیلی جدی جلوی تاج ایستاد. او زیر بار تحمیل ساکت از سوی تاج نرفت و عطای کار در فدراسیون فوتبال را به لقایش بخشید.
ساکت مدت هاست که پاشنه آشیل تاج شده است ولی اصرار رئیس اصفهانی بر حفظ و افزایش مسئولیت های همکار قدیمی اش ، این بار به سونامی علیه مدیریتش بدل شده است. بعد از انصاری فرد، شمسایی و مدیر باشگاه مقاومت البرز هم از سمت های شان استعفا دادند تا ضربه ای بزرگ به مشروعیت تصمیم گیری تاج و فدراسیونش وارد کنند.پست گرفتن های ساکت در سکوت بدترین ضربه ها را به فدراسیونی می زند که لقب ۵ ستاره را با خودش یدک می کشد. /خبرآنلاین

این خبر قیام،علیه امپراطوری تاج! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره برگزاری یا لغو رقابت‌های لیگ برتر در فصل آینده، گفت: در صورت فراهم نبودن شرایط فصل آینده لیگ برتر را برگزار نمی‌کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فروش بلیت باید به صورت الکترونیکی در ورزشگاه‌‎های کشور باشد و ورزشگاه‌ها باید مجهز به دوربین مدار بسته باشند؛ در غیر این صورت نمی‌توانیم پاسخگو باشیم.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی صراحتاً اعلام کرده است که در صورت الکترونیکی نبودن فروش بلیت نمی‌تواند مانع از ورود جمعیت به ورزشگاه‌ها شود و همچنین در  چنین شرایطی نمی‌توان ورزشگاه‌ها را کنترل کرد.

تاج اضافه کرد: چندین ورزشگاه‌ در استان‌ها وجود دارد که نمی‌‎توانند شرایط خود را بهبود ببخشند به همین جهت، بازی‌های آن‌ها باید در استان‌های همجوار برگزار شود. از نمایندگان مجلس درخواست کردیم به جای اینکه به فدراسیون فشار بیاروند که از اصول AFC پایین بیاییم به فکر تجهیز ورزشگاه‌ها باشیم. /خانه ملت

این خبر لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جزئیات قرارداد سرمربی جدید تیم ملی / از هزینه خانه و خودرو تا بلیط هواپیما و پاداش جام جهانی

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، سرمربی جدید تیم‌ ملی پروازی نیست، مرخصی‌هایش مشخص است و مالیات نمی‌دهد؛ فدراسیون هم باید امکانات رفاهی مثل خانه، خودرو، موبایل، اینترنت، بلیت هواپیما و… در اختیارش بگذارد.

روزنامه شهروند نوشت: «دیگر کم‌کم باید باور کنیم که تیم‌ملی‌مان شکل و شمایل فوتبال بلژیک را به خود بگیرد؛ وقتی سراغ مارک ویلموتس رفته‌ایم، انتظاری جز این هم نباید داشته باشیم. از آنجایی که ما ایرانی‌ها معمولاً بدون حاشیه نمی‌توانیم کاری انجام بدهیم، حضور ویلموتس هم حواشی زیادی داشته است. بررسی برخی نکات درباره سرمربی سابق تیم ملی بلژیک می‌تواند قابل توجه باشد.

ویلموتس پروازی نیست

قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال هنوز به صورت رسمی به امضا نرسیده است اما مهدی تاج و مدیران فدراسیون او را به صورت رسمی سرمربی تیم ملی معرفی کرده‌اند. منتهی تا وقتی که قرارداد به صورت رسمی منعقد نشود، نمی‌توان ویلموتس را سرمربی تیم ملی قلمداد کرد. پیش از این، در رسانه‌ها خبری منتشر شده بود مبنی بر این که در جریان مذاکرات طرفین به خاطر پروازی بودن به اختلاف خورده‌اند، چون ویلموتس انتظار داشته فقط برای تمرینات، اردوها و مسابقات تیم ملی در تهران حضور داشته باشد. با این حال رئیس فدراسیون فوتبال این خبر را رسماً تکذیب و تأکید کرد که ویلموتس در ایران حضوری دائمی خواهد داشت.

پول ویلموتس را چه کسی می‌دهد؟

تنها دلیل عدم انعقاد قرارداد مباحث مالی بوده است که مهدی تاج درباره آن گفت: «هنوز بحث‌هایی مثل حوزه مالی مانده است و چیزی نیست که در اختیار فدراسیون فوتبال باشد که در یک جلسه رئیس فدراسیون یا هیأت‌رئیسه تصمیم بگیرند این کار را انجام دهند یا خیر.» نکته قابل تأمل اینجاست که مدیران فوتبال از چه طریقی می‌خواهند دستمزد ویلموتس و دستیارانش را در این شرایط سخت اقتصادی پرداخت کنند.

تاج بر چه اساس و منطقی اعلام کرده مباحث مالی دست آنها نیست؟ آیا باز هم قرار است فدراسیون به وزارت ورزش و دولت برای پرداخت پاداش و حقوق مربیان خارجی تیم ملی فشار بیاورد؟ جالب اینجاست که سفارت ایران در بروکسل بلژیک موضوع پرداخت پول ویلموتس را تکذیب کرده است. پیش از این هم شنیده شده بود پول قرارداد ویلموتس از محل درآمدهای ایران در فیفا به او پرداخت خواهد شد، منتهی هیچ شفاف‌سازی درباره این مسأله انجام نشده است و مهدی تاج باید به جامعه فوتبال توضیح بدهد که چرا چنین حرفی زده و منظورش از باقی ماندن بحث‌های مالی چیست؟

مرخصی بی‌مرخصی

مرخصی و مأموریت‌های مارک ویلموتس مثل کارلوس کی‌روش نیست که اکثر روزهای سال را در خارج از ایران سپری کند. این مربی با هماهنگی شخص رئیس فدراسیون به مرخصی مشخص در طول سال خواهد رفت که گفته می‌شود به ٨ هفته می‌رسد. مأموریت‌های او برای سفرهای خارجی و شرکت در اجلاس و مراسم‌های مختلف و بررسی عملکرد لژیونرها با هماهنگی فدراسیون انجام می‌شود.

فقط ٣ دستیار خارجی

ویلموتس طبق قرارداد تنها می‌تواند از سه دستیار خارجی در کادر فنی تیم ملی استفاده کند و فدراسیون به‌خاطر تجربه همکاری با کی‌روش در این زمینه سختگیری زیادی داشته است. مانو فررا اسپانیایی، تیری وریانس و هرمان دی‌لانتشیر بلژیکی دستیاران خارجی ویلموتس هستند. بقیه اعضای کادر ایرانی خواهند بود و توسط فدراسیون بهویلموتس معرفی خواهند شد و تا دوشنبه اسامی کامل اعضای کادر فنی تیم ملی اعلام خواهد شد. گفته می‌شودمارکار آقاجانیان یکی از همین نفرات است و طبق اعلام تاج تعداد دستیاران ایرانی افزایش پیدا کرده است. تاج درباره بحث دستیاران سرمربی گفته: «در اواخر سرمربیگری کی‌روش در تیم‌ملی، ۱۰ یا ۱۱ دستیار خارجی در تیم ملی بود که در قرارداد با این مربی بلژیکی، تعداد دستیاران به ۲ یا ۳ دستیار کاهش یافته است و مربیان ایرانی اضافه شده‌اند.»

جلوگیری از تکرار فاجعه

طبق توافق انجام‌شده و برنامه‌ای که فدراسیون از مدت‌ها قبل داشت، تمام سرمربیان تیم‌های ملی باید زیر نظرویلموتس کار خود را انجام بدهند و این مربی باید نظارت دقیق روی مسابقات و برنامه‌های تمرینی آکادمی ملی فوتبال داشته باشد. البته این بند در قرارداد کی‌روش هم وجود داشت اما زور فدراسیونی‌ها به کی‌روش برای اجرای این بند قرارداد نمی‌رسید. برای جلوگیری از تکرار فاجعه اختلاف بین سرمربیان تیم ملی بزرگسالان و امید هم فدراسیون به ویلموتس تأکید کرده بدون هیاهو و با در نظر گرفتن اولویت‌ها بازیکنان زیر ٢٣‌سال در اردوی تیم‌ملی بزرگسالان یا امید در صورت همزمان‌بودن شرکت خواهند کرد.

مالیاتش را فدراسیون می‌دهد

هرچند مدیران فدراسیون فوتبال درباره جزئیات توافق و مذاکرات مالی با مارک ویلموتس هیچ شفاف‌سازی انجام نداده‌اند اما رسانه‌های بلژیکی خبر از توافق ١, ٣ میلیون یورویی داده‌اند. مهم‌ترین مسأله هم این است که پرداخت مالیات قرارداد سرمربی جدید تیم ملی هم درست مثل کی‌روش بر عهده فدراسیون فوتبال است و اسناد و مدارک آن برای ارائه به اداره مالیات بلژیک باید در اختیار ویلموتس قرار بگیرد. البته طرفین توافق کرده‌اند که به خاطر همین موضوع بحث مالیاتی رقم دقیق قرارداد بین آنها محرمانه بماند.

اختصاص خانه، خودرو، اینترنت، موبایل و بلیت هواپیما

فدراسیون فوتبال باید خانه با امکانات کامل، خودرو، اینترنت پرسرعت، تلفن‌همراه، بلیت رفت و برگشت هواپیما درجهبیزینس برای مرخصی و مأموریت‌های ویلموتس در نظر بگیرد. اگر برای شرکت در اجلاس‌های جهانی، مراسم‌هایی که توسط فیفا کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می‌شود یا حتی ملاقات با لژیونرها ویلموتس بخواهد به خارج از ایران سفر کند، هزینه ایاب و ذهاب و خوراک و اقامت ویلموتس در آن کشورها بر عهده فدراسیون فوتبال خواهد بود. درباره سایر آپشن‌های رفاهی و خدماتی این قرارداد هنوز خبری به بیرون درز پیدا نکرده است.

تابعیت از قرارداد اسپانسرینگ

ویلموتس باید تابع قراردادهای اسپانسرینگ فدراسیون فوتبال باشد و مثل کی‌روش نمی‌تواند از قراردادها برای خودش سهم بخواهد. به این ترتیب سرمربی تیم ملی دیگر از اسپانسر لباس نمی‌تواند درخواست دریافت پول داشته باشد و ویلموتس باید با اسپانسر فدراسیون و سایر تیم‌های ملی هم همکاری داشته باشد و تمام مصاحبه‌هایش با هماهنگی فدراسیون انجام شود.

ماجرای پاداش صعود به جام جهانی

گفته می‌شود طرفین برای پرداخت ١٠‌درصد از پاداش‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا به‌ویژه برای صعود به جام جهانی به ویلموتس و دستیاران خارجی‌اش توافق کرده‌اند اما هنوز مدیران دقیق پاداش‌های نقدی مربی بلژیکی برای پیروزی در مسابقات دوستانه و رسمی مشخص نشده است. طبیعتاً غیبت غیر موجه در تمرینات و مسابقات تیم ملی و هرگونه رفتار خارج از قرارداد از سوی ویلموتس شامل جریمه نقدی می‌شود. همچنین شنیده شده در صورتی که تیم‌ملی نتواند به جام جهانی ٢٠٢٢ قطر صعود کند، قرارداد ویلموتس فسخ خواهد شد.»

این خبر جزئیات قرارداد سرمربی جدید تیم ملی / از هزینه خانه و خودرو تا بلیط هواپیما و پاداش جام جهانی اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

ویلموتس: به همسرم گفتم از ایران خوشت می‌آید

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، فقط کافی است مهدی تاج تلفن را بردارد و به ویلموتس بگوید قسط اول در حساب شماست و مانعی بر سر راه انتقال قسط‌های بعدی نیست، آن وقت مرد بلژیکی هم با اولین پرواز به تهران می‌آید.

چهارشنبه شب در بروکسل، وقتی تاج و ویلموتس از هم جدا شدند، رئیس فدراسیون فوتبال مرد بلژیکی را سرمربی تیم ملی خطاب کرد و ویلموتس هم به تاج گفت: «به امید دیدار پرزیدنت»… یعنی از نگاه هر دو طرف کار تمام است، اما از هر چه بگذریم، سخن پول خوش‌تر است. کارکنان سفارت ایران در بروکسل می‌گویند پیش‌نویس قرارداد امضا و تعهدنامه‌ها بین طرفین دست به دست شد. تاج با کاغذ‌های امضاشده مارک ویلموتس به تهران آمد و کاغذ‌های امضاشده تاج هم در بلژیک دست ویلموتس ماند تا با واریز قسط اول و تماس تلفنی رئیس فدراسیون به تهران بیاید. این تماس امروز عصر یا حداکثر فردا صبح با بلژیک گرفته خواهد شد. تاج امروز دو مذاکره مهم با وزارت ورزش و احتمالاً نهاد ریاست جمهوری دارد! اگر همه چیز درست پیش برود، ویلموتس دوشنبه یا سه‌شنبه با اولین پرواز به تهران سفر می‌کند.
ویلموتس سه‌شنبه در تهران
فعلاً تاریخ در نظر گرفته شده برای ورود ویلموتس سه‌شنبه است. اگر برنامه تغییر نکند، مارک سه‌شنبه از بروکسل به تهران می‌آید و کارش را به عنوان سرمربی تیم ملی شروع می‌کند.
اقامت ویلموتس در هتل آکادمی
ویلموتس قرار است فعلاً در هتل آکادمی اقامت داشته باشد. او به تاج گفته شاید همسرش را هم در آینده با خودش به تهران بیاورد. قرار شده فدراسیون در اولین فرصت برای مرد بلژیکی آپارتمان تهیه کند. البته در صورتی که همسر ویلموتس به ایران بیاید، ویلموتس از هتل به آپارتمان نقل مکان خواهد کرد.
مرد بلژیکی در پک مستقر می‌شود
ویلموتس از فردای روزی که به تهران بیاید در ساختمان پک مستقر خواهد شد. فدراسیون فوتبال با او توافق کرده علاوه بر هدایت تیم ملی بزرگسالان، فعالیت تمامی تیم‌های ملی در رده‌های سنی مختلف و حتی تیم‌های ملی بانوان را هم زیر نظر داشته باشد.
جلسه معارفه به جای کنفرانس
فعلاً مارک ویلموتس در تهران کنفرانس خبری نخواهد داشت. فدراسیون یک جلسه معارفه برای سرمربی بلژیکی در نظر گرفته که این جلسه احتمالاً چهارشنبه یا پنج‌شنبه همین هفته برگزار خواهد شد. البته شاید تاریخ جلسه معارفه مرد بلژیکی تغییر کند. احتمالاً اولین کنفرانس ویلموتس به بهانه بازی با سوریه برگزار می‌شود.
تاج به ویلموتس فیلم رساند
ویلموتس فیلم بازی‌های ایران در جام جهانی را دیده و تاج فیلم بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا را هم به دست او رسانده است. فعلاً ویلموتس بر پایه همین فیلم‌ها و البته با کمک مشاوران فدراسیون لیست اولیه تیم ملی را ارائه خواهد کرد تا فیفادی آتی را پشت سر بگذاریم.
ملی‌پوشان ۲۰۰۶ شانس دستیاری دارند
مارک ویلموتس با دستیارانش از بلژیک به تهران می‌آید، اما در ایران هم دستیارانی به کادر فنی تیم ملی اضافه خواهد شد. دیروز شنیدیم شانس ملی‌پوشانی که در جام جهانی ۲۰۰۶ برای تیم ملی بازی کردند برای همکاری با مارک ویلموتس زیاد است. گویا رحمان رضایی، میرزاپور و آندو از سایرین جلوتر هستند. البته نام مجتبی جباری هم از گوشه و کنار شنیده می‌شد که جباری، چون در برنامه تلویزیونی ستاره‌ساز شرکت کرده بعید است دیگر مد نظر فدراسیون باشد.
ویلموتس: تهران جذاب بود
ویلموتس در بروکسل به مهدی تاج گفته سفر به تهران برایش جذاب بود. مرد بلژیکی به رئیس فدراسیون گفته آنچه در ایران دیدم با شنیده‌هایم تفاوت داشت. تهران برایم شهر جالبی بود. به همسرم هم گفتم مطمئن هستم از ایران خوشت می‌آید. حتماً در یکی از سفر‌های آتی، او را با خودم به تهران می‌آورم. به هر حال قرار است من به مدت ۳ سال، بیشتر در کشور شما زندگی کنم تا بلژیک… همین حرف‌ها یعنی ویلموتس خودش را برای زندگی کردن در تهران آماده کرده است.

این خبر ویلموتس: به همسرم گفتم از ایران خوشت می‌آید اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

جزییات قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال از زبان مهدی تاج

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال چهارمحال و بختیاری، درباره سفر به بلژیک و عقد قرارداد با مارک ویلموتس، گفت‌: به دلایل خاص کشور به بلژیک رفتیم تا شرایط انتقال پول و نحوه اقامت این مربی بلژیکی در کشور ایران را را بررسی کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان این که دو جلسه پنج ساعته با ویلموتس در بروکسل برگزار شده است، افزود: قراداد” مارک ویلموتس” دو برابر قراداد “کارلوس کی‌روش” بند خواهد داشت و تمامی سفرها و اعزام‌های وی با دستور فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد.

تاج تأیید کرد که قراداد”ویلموتس” سه ساله و تا پایان جام جهانی خواهد بود.

این خبر جزییات قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال از زبان مهدی تاج اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

سرمربی جدید تیم ملی مشخص شد!؟

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، وقتی مهدی تاج به تلویزیون گفت «سرمربی تیم ملی انتخاب شده و جمعه سرمربی بزرگ تیم ملی را معرفی می‌کنیم تا همه بدانند تحریم‌ها اثری نداشته» خیلی‌ها به تکاپو افتادند تا نام سرمربی جدید را کشف کنند، اما بعضی‌ها لبخندی زدند و گفتند؛ «بلوف می‌زند! سرمربی کجا بود؟ فقط می‌خواهد زمان بخرد.»

منتقدان تاج می‌گفتند؛ «رئیس فدراسیون با گزینه‌ای به توافق نرسیده و فقط چند مذاکره پراکنده با مربیان خارجی داشته و اسمی در کار نیست که اگر بود تا به حال لو می‌رفت.».

تغییر عقیده ۱۸۰ درجه‌ای مهدی تاج؛ سرمربی تیم ملی ایرانی خواهد بود!

اما نزدیکان رئیس مدعی بودند تاج عامدانه اسم به زبان نمی‌آورد، چون می‌ترسد کارلوس کی‌روش با آن مربی تماس بگیرد.

این عده می‌گویند؛ «تاج با خوان لوپتگی توافق کرده بود، اما کی‌روش به لوپتگی خط داد به ایران نیاید و زیرآب فدراسیون را پیش این مربی زد!».
ولی توافق با لوپتگی بیشتر به شوخی شبیه است. فعلاً اسم است که از در و دیوار می‌بارد؛ مارک ویلموتس بلژیکی، مارک هیوز ولزی، هروه رنارد فرانسوی و خوان لوپتگی اسپانیایی… می‌گویند لوپتگی که نمی‌آید، هیوز هم آش دهان‌سوزی نیست، ویلموتس هم موضوع را جدی نگرفته یا فراموش کرده که اصلاً به لیکنس زنگ نزده که بپرسد ایران چه جور جایی است. با این حساب باید منتظر رنارد باشیم؟

چند سال پیش محمدحسن انصاری‌فرد وقتی مدیرعامل پرسپولیس بود وعده داد از هفته ششم روی پیراهن تیم لوگوی اسپانسر حک شود و از این راه برای باشگاه درآمدزایی داشته باشد. هفته ششم رسید و خبری از اسپانسر نبود، اما انصاری‌فرد روی لباس یک علامت سؤال و یک دست که در حال کندن برچسب بود حک کرد تا مثلاً بگوید اسپانسر برای روی پیراهن طرح داده و با این کار یک هفته دیگر زمان خرید، ولی دو هفته بعد دو اسپانسر مختلف روی پیراهن پرسپولیس معرفی شدند تا معلوم شود توافقی در کار نبوده است. نمی‌دانیم چرا حالا بی‌اختیار یاد آن ماجرا افتادیم./خبر ورزشی

سرمربی تیم ملی مشغول تماشای لیگ است!

این خبر سرمربی جدید تیم ملی مشخص شد!؟ اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

سرمربی تیم ملی مشغول تماشای لیگ است!

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، امروز مهدی تاج در مجمع هیئت فوتبال استان خراسان رضوی حضور داشت و انتخابات آن را زیر نظر گرفت. رئیس فدراسیون فوتبال ایران که این روزها به خاطر موضوع انتخاب سرمربی تیم ملی بسیار مورد سوال قرار می گیرد، در پایان این مجمع در جمع خبرنگاران حضور یافت و پاسخگوی پرسش های آن ها شد.

در خراسان کار پایه ای انجام می شود

تاج در ابتدا به این مجمع پرداخت و گفت: مجمع بسیار خوبی بود، به هر جهت ما برای این که شبهه ای نباشد در انتخابات مجمع، دو دور انتخابات مجمع را ادامه دادیم و واقعیت این است که هم باید از آقای برادران تشکر کرد که در این ۴ سال هم زحمت بسیار کشیدند و هم کار های بسیار زیادی انجام دادند، من خودم شاهد زحمات تلاش های بی دریغشان بودم. از وجود ایشان هم ما در فدراسیون فوتبال استفاده خواهیم کرد. در خصوص انتخابات هم آقای اصولی انتخاب شدند، ما مرحله اول را هم به مرحله دوم بردیم که دیگر بحث و نقدی هم نباشد. این رای ایشان هم نشان دهنده یک قوام و قدرت خیلی خوبی باید به فوتبال استان داده شود. من امیدوارم سرعت آن هم بیشتر شود. هرچند که همین الان هم سهم فوتبال خراسان در کشور خیلی زیاد است. بسیار از بازیکنان تیم ملی ما به خصوص در تیم های پایه الان از خراسان هستند و یک کار خیلی پایه ای و خوبی انجام شده است.

او اضافه کرد: از مدیرکل هم تشکر می کنم چون من در سمنان و ایلام خدمت ایشان بودم، خدمات ایشان و کمک به فوتبال را از نزدیک دیدم و در همین ۷-۸ ماه هم کارهای بسیار و گام های آن ها را دیدیم.

سرمربی تیم ملی لیگ را می بیند

مهدی تاج همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص سرمربی تیم ملی نیز اظهار داشت: ببینید تیم ملی گمانه زنی های زیادی رویش می شود. همه نگران تیم ملی هستند و این حق را هم دارند که نگران تیم ملی باشند. ما هم مثل آن ها نگران هستیم و دنبال آن هستیم یک برنامه ریزی خوب و مدون و عالی را انجام دهیم. ما بعد از رفتن آقای کی روش دنبال آن بودیم که یک مربی صاحب سبک بسیار قوی و توانمند را بیاوریم که بتوانیم توسعه قبلی را ادامه دهیم و حاشیه های جانبی را کم کنیم و انشالله این کار را انجام خواهیم داد. به سرعت روندش طی می شود و من گفتم سعیم این است که به فیفادی نرسد و سرمربی را به لیگ برساند تا از نزدیک ببیند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره نگرانی مردم هم عنوان کرد: ببینید این که یک موقع می گفتند  همه تیم ملی ها پیراهن دارند ما نداریم، ما گفتیم کسی نگران نباشد. یک موقع گفتند پیراهن تیم ملی زیر پیراهنی است، بعد می گفتند جنسش خوب نیست. بعد فیفا اعلام کرد یکی از زیباترین پیراهن ها پیراهن تیم ملی ما بود. این نگرانی ها یک مقداریش درست است و یک مقداریش درست نیست. ولی من درباره سرمربی اعتقادم این است که ما تا فیفادی وقت داریم و ضمن این که باید کاری کنیم که سرمربی لیگ را هم زیر نظر قرار دهد، البته آن مربی که زیر نظر ماست خودش لیگ را زیر نظر قرار دهد و خودش لیگ را می بیند.

تاج در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی مشخص شده؟ گفت: نه ما روندش را طی می کنیم، برای آوردن هر سرمربی یک روند و مناسباتی دارد که نسبت به قبل یک مقدار سخت تر هم شده است.

می خواهیم به المپیک برویم

تاج در خصوص وضعیت تیم امید هم گفت: امیدوارم تحول و نگاهی نو در تیم امید داشته باشیم. ما ۴۰ سال است به المپیک نرفته ایم. من خیلی جدی هستم ، در جام جهانی خوب بودیم، در آسیا خوب بودیم، در جام جهانی رکورد تاریخی زدیم در رفتن به جام جهانی هم رکورد زدیم ، فوتسال ….اما امید برای ما خیلی مهم است. فکر کردیم  با این شرایط مجبور به عذرخواهی نشویم. تلاش می کنیم راه حل بهتری پیدا کنیم. سرمربیانی هم پیشنهاد شده اند که بنده نام نخواهم برد.

وی افزود: قرارداد آقای کرانچار را تفاهم کردیم با دوماه. کرانچار خیلی بزرگی کرد و فدراسیون فقط دو ماه حقوق ایشان را داد. این بزرگی کرانچار بود نه زرنگی ما.

او درباره اتفاقات بازی ذوب آهن گفت: من خودم اعتقادم این است که اتفاق خوبی نبود، من نگرانم که چه چیز را بگویم، تقصیر را می توان دو طرفه تلقی کرد.

تاج در خصوص بازی ذوب آهن الزورا نیز گفت: من خودم اعتقادم این است که اتفاق خوبی نبود، من نگرانم که چه بگویم، تقصیر را می شود دو طرفه تلقی کرد. /ورزش سه

مهدی تاج: همسر فروزان مؤسسه شرط‌بندی داشت

این خبر سرمربی تیم ملی مشغول تماشای لیگ است! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

مهدی تاج: همسر فروزان مؤسسه شرط‌بندی داشت

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره اتفاقات پیرامون محسن فروزان در دیدار سپیدرود – تراکتورسازی و مسائلی که برای این بازیکن پیش آمده است، گفت: این یک بحث کاملاً حقوقی است و بخش‌های حقوقی فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق ما باید به جمع‌بندی برسند.

وی در ادامه افزود: چیزی که بتوانم بگویم و بدون شک دیگر نیازی به تحقیق ندارد، این است که همسر آقای فروزان یک مؤسسه شرط‌بندی داشته است. این برای ما اثبات شد. به دنبال آن بازیکن به کمیته اخلاق احضار شد و فعلاً او را یک ماه ممنوع‌الکار کردند تا موضوع بررسی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به پیگیری‌هایی که درباره پرونده محسن فروزان و دست داشتن او در شرط‌بندی وجود دارد، اظهار داشت: اکنون دستگاه‌های نظارتی دیگری روی این پرونده کار می‌کنند و ما منتظر گزارش دستگاه‌های نظارتی هستیم.

ادعای جنجالی زرینچه درباره شرط‌بندی فوتبالی‌ها

این خبر مهدی تاج: همسر فروزان مؤسسه شرط‌بندی داشت اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

حمله کریمی به تاج: با خداحافظی خوشحالمون کُن

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، علی کریمی و تاج؛ این قسمت خداحافظی کن جناب تاج!

کی زوش

علی کریمی: عادل پر بود از مثبت ها و منفی ها، اما در پایان باز عادل بود؛ در ساحل قلب ها، فقط ردپای خوبان می ماند

این خبر حمله کریمی به تاج: با خداحافظی خوشحالمون کُن اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.