اورامانات بهشتی در دل ایران

زوم نیوز- افشین مجلسی: اگر فکر می کنید برای دیدن طبیعت بکر و دست نیافتنی حتما باید دلار و یرو بخرین و راهی سفرهای دور و دراز شوید سخت در اشتباه هستید ، برای دنیا گردی و دنیا دیدن ابتدا از همین ایران شروع کنید ، مرز و بومی که شاید اگر مدیریت قوی در زمینه گردشگری داشت ، توریستی ترین منطقه گردشگری دنیا می شد .

به گزارش زوم نیوز، اما پیشنهاد این هفته سفر به جایگاه خورشید در سرزمین کردهای غیور است .اورامانی که سرزمین اهورایى و جایگاه اهورا مزدا است .

 برای رفتن به اورامانات، این بهشت پلکانی باید به سمت کردستان بروید جایی در جنوب شرقى شهر مریوان ، روستایی کههزار ماسوله نیز نامیده می شود چرا که معمارى آن همانند ماسوله است وقتی در کوچه های روستا قدم می گذارید بهشتی را زیر پا می گذارید که شاید در رویاهایتان هم انقدر دست یافتنی نبوده است . 
آنجا لباس های رنگی کردی اجاره کنید و با مناظر زیبای روستا برای خودتان سلفی های رنگ وارنگ بگیرید و در اینستاگرام با هشتگ ایران را باید دید منتشر کنید تا تمام مردم دنیا بدانند که اگرچه مسئولین برای جذب گردشگر تلاشی نمی کنند اما شما بدانید که ایران تا چه اندازه زیباست .