جهانگیری حرم حضرت رقیه (س) را زیارت کرد

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با حضور در ضریح مقدس دختر خردسال حضرت سیدالشهدا (ع)، این مکان مقدس را زیارت کرد و به راز و نیاز پرداخت.

جهانگیری همچنین از مسجد اموی واقع در بخش قدیمی شهر دمشق نیز بازدید و مقام امام سجاد (ع)، رأس الحسین و مقام حضرت یحیی (ع) را در این مسجد زیارت کرد.

حرم

حرم2

حرم4

مسجد جامع اموی از مهمترین مساجد سوریه است و بخشی از بنای این مسجد دارای قدمتی بالغ بر ۱۴۰۰ سال است که از جاذبه‌های مهم گردشگری و زیارتی شهر دمشق محسوب می‌شود. /ایسنا

لاریجانی: افزایش قیمت خودرو در بعضی موارد قانونمند نبوده و غیرمنطقی است

این خبر جهانگیری حرم حضرت رقیه (س) را زیارت کرد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

دستور ویژه جهانگیری برای شناسایی عاملان حادثه تروریستی چابهار

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، متن کامل پیام معاون اول رییس جمهور به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم حادثه تروریستی انفجار مقابل مقر نیروی انتظامی در شهرستان چابهار که منجر به شهادت دو نفر از فرزندان غیور و خدوم ملت ایران درنیروی انتظامی و مجروحیت تعدادی از هموطنان بیگناه و مظلوم در چابهار شد، موجب تاسف و تاثر فراوان گردید. یقیناً این دست اقدامات تروریستی که با هدف تفرقه افکنی در صفوف منسجم ملت بزرگ ایران توسط دشمنان این ملک و ملت طراحی و اجرا می شود محکوم به شکست است و راه به جایی نخواهد برد و بر اتحاد و انسجام بیشتر ملی می انجامد، ضمن آنکه عزم جمهوری اسلامی ایران را نیز برای مبارزه با تروریسم راسخ تر خواهد کرد. با تسلیت این حادثه تلخ به ملت ایران به ویژه خانواده های گرامی این عزیزان، مردم شریف استان سیستان و بلوچستان بخصوص شهرستان چابهار، از استاندار محترم و همه مسئولین انتظامی و امنیتی استان سیستان و بلوچستان می خواهم تمام توان و تلاش خود را برای شناسایی و برخورد با مسببان این حادثه تروریستی به کار گیرند. از خداوند متعال برای شهدای این حادثه علو درجات و برای خانواده های ارجمندشان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.
اسحاق جهانگیری
معاون اول رئیس جمهور

پیام تسلیتی وزیر کشور در پی حادثه چابهار

این خبر دستور ویژه جهانگیری برای شناسایی عاملان حادثه تروریستی چابهار اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.