با جزییات مبارزات God of War بیشتر آشنا شوید [تماشا کنید]

سه روز از انتشار بازی God of War گذشته و این عنوان در صدر اخبار مرتبط با بازی های ویدیویی قرار دارد. به رسم چند روز اخیر، استودیو سانتامونیکا ویدیو جدیدی را منتشر کرده که موضوع اصلی آن استراتژی هایی است که بازیکن می تواند در طول مبارزات بازی از آن ها استفاده کند.

طی این ویدیو که گویندگی آن را دو تن از طراحان این بازی بر عهده دارند، شاهد بیان موضوعاتی همچون نحوه استفاده از نوار Stun با ضربات دست، تیر و کمان آترئوس و حرکاتی که منجر به از بین رفتن سریع دشمنان در محیط مبارزه می شود، هستیم.

یکی از کومبوهای جذابی که در این ویدیو به نمایش گذاشته شده، به استفاده کریتوس از قابلیت یخ زدن تبر لوایتن بر می گردد. در این کمبو، کریتوس با پرتاب تبر باعث یخ زدن یکی از دشمنان شده و از دشمن یخ زده برای ضربه زدن به دشمن دیگری استفاده می کند. همچنین طی این ویدیو موارد دیگری مانند نحوه استفاده از آترئوس و ضربات خاص کریتوس و سایر تکنیک های مبارزه بازی نیز بیان می شوند.

از آن جایی که این عنوان دارای ۴ درجه سختی متفاوت است، طی کردن مراحل در درجات سختی بالا، با چالش های زیادی همراه خواهد بود و به همین دلیل، روز گذشته ویدیو دیگری از God of War منتشر شد که طی آن کارگردان بازی، کوری بارلوگ، چند روش برای پیروزی در مبارزات را بازگو می کرد.

جدا از درجات سختی، حالتی با نام Immersion Mode در بازی وجود دارد که با استفاده از آن، HUD خاموش شده و روند داستانی، حالت سینمایی تری به خود خواهد گرفت.

درصد بالایی از منتقدان بازی God of War را ستوده و به آن نمره کامل داده اند. یکی از معدود ایرادهای وارد بر God of War به نبود حالت Photo Mode مربوط بود که قرار است در آپدیتی که به زودی منتشر می شود، این قابلیت هم به بازی اضافه شود.

The post با جزییات مبارزات God of War بیشتر آشنا شوید [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

بازی‌ های رایگان ایکس باکس لایو گلد سال ۲۰۱۸ [ماه می اضافه شد]

مایکروسافت هر ماه جدا از تخفیفات گسترده، بازی های رایگانی را در اختیار مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد قرار می دهد. در این پست نگاهی به تمام بازی های رایگان در دسترس برای مشترکین این سرویس در سال ۲۰۱۸ خواهیم داشت.

ماه ژانویه

ایکس باکس لایو گلد

ایکس باکس وان

 • The Incredible Adventures of Van Helsing (از ۱۱ دی تا ۱۱ بهمن) – میانگین امتیاز: ۵۹/۱۰۰
 • Zombi (از ۲۶ دی تا ۲۶ بهمن) – میانگین امتیاز: ۷۲/۱۰۰

ایکس باکس ۳۶۰

 • Tomb Raider: Underworld (از ۱۱ تا ۲۵ دی) – میانگین امتیاز: ۷۶/۱۰۰
 • Army of Two (از ۲۶ دی تا ۱۱ بهمن) –  میانگین امتیاز: ۷۲/۱۰۰

ماه فوریه

ایکس باکس وان

 • Assassin’s Creed Chronicles: India (از ۲۷ بهمن تا ۲۴ اسفند) – میانگین امتیاز: ۶۴/۱۰۰
 • Shadow Warrior (از ۱۲ بهمن تا ۹ اسفند) –  میانگین امتیاز: ۷۴/۱۰۰

ایکس باکس ۳۶۰

 • Split Second (از ۱۲ بهمن تا ۲۶ بهمن) – میانگین امتیاز: ۸۲/۱۰۰
 • Crazy Taxi (از ۲۷ بهمن تا ۹ اسفند) – میانگین امتیاز: ۵۹/۱۰۰

ماه آپریل

ایکس‌ باکس وان

 • Ryse: Son of Rome (از ۱۲ فروردین تا  ۱۰اردیبهشت) – میانگین امتیاز: ۶۰/۱۰۰
 • The Walking Dead: Season Two (از ۲۷ فروردین تا ۲۵ اردیبهشت) – میانگین امتیاز: ۸۰/۱۰۰

ایکس‌ باکس ۳۶۰:

 • Darksiders (از ۱۲ فروردین تا ۲۶ فروردین) – میانگین امتیاز: ۸۳/۱۰۰
 • Assassin’s Creed: Revelations (از ۲۷ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت) – میانگین امتیاز: ۸۰/۱۰۰

ماه می

ایکس‌ باکس وان

 • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (از ۲۶ اردیبهشت تا ۲۵ خرداد) – میانگین امتیاز: ۹۵/۱۰۰
 • Super Mega Baseball 2 (از ۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد) – میانگین امتیاز: ۸۰/۱۰۰

ایکس‌ باکس ۳۶۰

 • Vanquish (از ۲۶ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد) – میانگین امتیاز: ۸۴/۱۰۰
 • Streets of Rage (از ۱۱ اردیبهشت تا ۲۵ اردیبهشت): ۸۴/۱۰۰

لازم به ذکر است تمام بازی های رایگان ایکس باکس ۳۶۰ با استفاده از قابلیت Backward compatibility روی کنسول ایکس باکس وان قابل بازی خواهند بود. با مشخص شدن عناوین رایگان سرویس ایکس باکس لایو گلد در ماه های آینده، این پست به روز خواهد شد.

The post بازی‌ های رایگان ایکس باکس لایو گلد سال ۲۰۱۸ [ماه می اضافه شد] appeared first on دیجیاتو.

۵ نکته برای پیروزی در مبارزات God of War [تماشا کنید]

کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War که این روزها بسیار از واکنش ها نسبت به نتیجه تلاش های خود و سایر اعضای استودیو سانتامونیکا خوشحال است، طی ویدیویی که به تازگی توسط سونی منتشر شده، از راه های پیروزی در نبردهایی که کریتوس در طول داستان با آن ها روبرو خواهد شد، سخن می گوید.

سیستم جدید مبارزات God of War به گفته اکثر منتقدان، یکی از مهم ترین نکات مثبت در رابطه با این بازی است. اگر پیش از این موفق به تجربه God of War شده باشید، تا حدود زیادی از گفته های بارلوگ با خبر خواهید بود اما در غیر این صورت، او صحبت های جامعی در مورد مبارزات تاکتیکال این عنوان ارائه می دهد.

یکی از موارد مهمی که کوری بارلوگ طی این ویدیو به آن اشاره می کند، به داشتن برنامه ریزی مشخص برای پیروزی در مبارزات بازی بر می گردد. شما در نقش کریتوس جدا از آگاهی به تعداد دشمنان حاضر در صحنه، وظایفی همچون حفاظت از جان آترئوس و پرتاب به موقع تبر Leviathan به سمت دشمنان را هم بر عهده دارید.

علاوه بر این، جاخالی دادن از ضربات دشمنان هم یکی دیگر از نکات مهم مبارزات بازی به شمار می رود و مانند سری Dark Souls در بعضی از موارد باید از درگیری مستقیم با دشمنان خودداری کنید.

طی مدت اخیر، هر روزه شاهد انتشار اخبار و حاشیه های مختلفی در مورد این انحصاری موفق پلی استیشن ۴ هستیم. می توانید نگاه نزدیک دیجیاتو به این عنوان را تماشا کنید یا از نظر منتقدان نسبت به تغییر سیستم مبارزه بازی در مقایسه با نسخه های پیشین God of War آگاه شوید.

عرضه بازی God of War در کشور ما با حاشیه های زیادی همراه بوده است. رسیدن قیمت بازی به ۶۰۰ هزار تومان در هفته گذشته، باعث شد بسیاری از علاقه مندان این بازی، موفق به تجربه آن نشوند.

The post 5 نکته برای پیروزی در مبارزات God of War [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

از هواپیما تا ماشین؛ با نحوه تغییر وسایل نقلیه در بازی The Crew 2 آشنا شوید [تماشا کنید]

به تازگی دو تریلر جدید از بازی The Crew 2 منتشر شده اند که نحوه تغییر وسایل نقلیه و ۱۲ دقیقه از گیم پلی این بازی را به نمایش می گذارند.

در این عنوان جهان باز که به گفته سازندگانش در یوبیسافت، دنیای آن وسعت زیادی دارد، می توانید در هر لحظه وسیله نقلیه خودتان را به سرعت تغییر دهید و این کار با سرعت بالایی انجام خواهد شد. برای مثال، وقتی با هواپیمای تک سرنشین در حال پرواز کردن هستید، با گرفتن یک دکمه می توانید کنترل اتوموبیل خودتان را در دست بگیرید.

نکته جالب در مورد این جابجایی به این شکل است که در صورتی که روی آسمان تصمیم به استفاده از اتوموبیل خود بگیرید، بازی از روی زمین ادامه پیدا نخواهد کرد و در همان ارتفاع چند صدمتری، کنترل ماشین تا لحظه رسیدن به زمین را هم بر عهده خواهید گرفت. بدون شک این موضوع باعث به وجود آمدن صحنه های جالبی در بازی خواهد شد.

جدا از نمایش نحوه تغییر وسایل نقلیه، تریلر جدیدی از گیم پلی این بازی منتشر شده است. در این ویدیو، وسعت و جزییات بالای محیط، تغییر چرخه روز و شب و در نهایت نحوه کنترل وسایل نقلیه مختلف نمایش داده می شوند.

قسمت اول این سری در سال ۲۰۱۴ برای پی سی و کنسول های نسل پیش و نسل جاری عرضه شد. با وجود وسعت بالای بازی، The Crew در هنگام عرضه با واکنش متوسطی از سمت منتقدان روبرو شد. بعدها یوبیسافت با انتشار به روزرسانی های متعدد، وضعیت این بازی را بهبود بخشید.

در بازی The Crew 2 با لیست بلندی از اتوموبیل ها، قایق ها، موتورسیکلت و حتی هواپیماها روبرو خواهید بود. این عنوان در تاریخ ۸ تیر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. هم اکنون امکان ثبت نام در نسخه بتای بازی وجود دارد.

The post از هواپیما تا ماشین؛ با نحوه تغییر وسایل نقلیه در بازی The Crew 2 آشنا شوید [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

از قسمت جدید سریوس سم رونمایی شد [تماشا کنید]

استودیو کروتیم، خالق فرنچایز خاطره انگیز سریوس سم از جدیدترین قسمت این مجموعه با نام Serious Sam 4: Planet Badass رونمایی کرد.

همرمان با معرفی بازی، تیزر کوتاهی از این عنوان منتشر شده که سم را روی موتور سیکلتی نشان می دهد. سم در ابتدا یکی از دشمنان همیشگی خود را به راحتی نابود می کند اما با پیشروی در جاده، ناگهان با سیل عظیمی از آن ها روبرو می شود.

طی چندسال اخیر، استودیو کروتیم بازی های متعددی را منتشر کرده اما خبری از قسمت جدید سریوس سم نبود. قرار است طی رویداد E3 2018 جزییات بیشتری از این بازی منتشر شود.

زمزه های ساخت بازی Serious Sam 4: Planet Badass از سال ۲۰۱۳ به گوش می رسید. تا کنون سه قسمت اصلی و چند نسخه جانبی از این فرنچایز منتشر شده است.

قسمت سوم Serious Sam سال ۲۰۱۱ برای پی سی و بعد از مدتی برای کنسول های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. این بازی در زمان عرضه با واکنش های مثبتی از سمت منتقدان و طرفداران همیشگی این فرنچایز روبرو شد. البته سال گذشته یک نسخه فرعی از این سری با نام Serious Sam VR: The Last Hope با محوریت فناوری واقعیت مجازی برای پی سی عرضه شد.

سری سریوس سم بیشتر به خاطر مبارزات سریع، اسلحه های متنوع و دشمنان عجیب و غریبی که در مراحل مختلف با آن ها روبرو می شویم، شناخته شده است. یکی از دشمنان شناخته شده سم در این سری، عقرب قرمزی بود که در صورت تهیه نسخه غیرقانونی بازی، به شما حمله می کرد و امکان مرگ آن وجود نداشت.

در شرایطی که احتمال حذف بخش داستانی از جدیدترین قسمت کال او دیوتی وجود دارد و ممکن است شاهد حالت بتل رویال در این بازی و نسخه جدید بتلفیلد باشیم، باید منتظر ماند و دید عنوان کلاسیکی همچون سریوس سم چه جایگاهی بین طرفداران بازی های اکشن امروزی خواهد داشت.

The post از قسمت جدید سریوس سم رونمایی شد [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

به زودی امکان انتخاب نقشه و آیتم های جدیدی به بازی PUBG اضافه خواهند شد

امکان انتخاب نقشه به زودی به بازی PUBG اضافه خواهد شد. پیش از این سازندگان این عنوان به دلیل آن چه که خود ایجاد مشکل برای جمعیت بازیکنان می دانستند، از اضافه کردن چنین قابلیتی طفره می رفتند.

در پست جدید وبلاگ سازندگان این بازی آمده که آن ها به راه حلی رسیده اند که در صورت وجود قابلیت انتخاب نقشه، بالانس جمعیت کاربران مخصوصاً در مناطقی همچون آمریکای شمالی و اروپا دچار مشکل نشود.

البته استودیو PUBG Corp به این نکته اشاره می کند که ممکن است با اضافه شدن نقشه های بیشتر به بازی، وجود چنین قابلیتی دردسر ساز شود و به همین جهت آن ها از نزدیک به بررسی وضعیت بالانس تعداد کاربران نقشه ها خواهند پرداخت.

بازی PUBG

همان طور که در تصویر بالا می بینید، ویژگی انتخاب نقشه می تواند به این صورت در بازی حضور داشته باشد. شما می توانید بین نقشه های در دسترس، نقشه یا نقشه هایی که می خواهید بازی کنید را علامت بزنید و آن هایی که در دسترس نیستند هم به صورت قفل شده نمایش داده خواهند شد.

اگر شما بیش از یک نقشه را انتخاب کرده باشید، در یکی از آن ها به صورت تصادفی حضور خواهید داشت. پیش بینی می شود بعد از پشت سر گذاشتن مراحل آزمایشی، این قابلیت را خیلی زود در پابجی ببینیم.

در ضمن PUBG Corp قول اضافه شدن نقشه های بیشتری به پابجی را داده است. نقشه سوم بازی در حال حاضر با نام Savage شناخته می شود و طبق اطلاعاتی که اخیراً منتشر شده، غارهای زیرزمینی متعددی در آن حضور خواهند داشت. این غارها بعد از تکمیل ساخت و انجام تست های مربوطه، به نقشه Savage اضافه خواهند شد.

از آن جایی که نقشه Savage نسبت به دو نقشه دیگر PUBG کوچک تر است، مانند رقیب اصلی این بازی یعنی فورتنایت، نبردهای سریع تری در محیط مبارزه آن جریان خواهد داشت.

توسعه دهندگان این عنوان تلاش می کنند با اضافه کردن آیتم های بیشتر به PUBG، با اپیک گیمز، سازنده فورتنایت که عملکرد خوبی در این زمینه داشته است، رقابت کنند.

همچین، به زودی وسایل نقلیه و سلاح های جدیدی به پابجی اضافه خواهند شد. در حال حاضر حضور کالسکه سه چرخه که از آن ها در آسیای شرقی به عنوان تاکسی استفاده می شود، در بازی تایید شده است.

در انتها باید گفت دارندگان اشتراک سرویس ایکس باکس لایو گلد در کنسول ایکس باکس وان، می توانند تا روز دوشنبه هفته بعد به صورت رایگان بازی PUBG را تجربه کنند.

The post به زودی امکان انتخاب نقشه و آیتم های جدیدی به بازی PUBG اضافه خواهند شد appeared first on دیجیاتو.

احتمال حضور حالت بتل رویال در بتلفیلد ۵ وجود دارد

طبق اطلاعات منتشر شده از سایت VentureBeat، بتلفیلد ۵ دارای حالت بتل رویال خواهد بود. این بخش شباهت زیادی به ساختار کلی عناوینی همچون فورتنایت و پابجی دارد که از بین صد بازیکن، سرانجام یک نفر یا یک تیمی که جان سالم به در ببرد، پیروز می شود.

ظاهراً دایس در حال حاضر، در حال بررسی امکان حضور بخش بتل رویال در بتلفیلد بعدی است و اگر از نتیجه راضی باشد، احتمال زیاد، تاریخ انتشار بازی عقب خواهد افتاد.

بتلفیلد 5

همچنین این احتمال وجود دارد که الکترونیک آرتز، این بخش را به صورت به روزرسانی رایگان بعد از انتشار بازی در اختیار کاربران قرار داده یا از آن در عنوان دیگری همچون نسخه جدید از سری استاروارز بتل فرانت استفاده کند یا حتی شاهد یک بازی بتل رویال مستقل از این کمپانی باشیم.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد حضور یا عدم حضور بخش بتل رویال در بتلفیلد ۵ باید تا کنفرانس الکترونیک آرتز در رویداد E3 امسال منتظر بمانیم. طبق برنامه الکترونیک آرتز در E3 امسال، جدیدترین نسخه از سری بتلفیلد طی این رویداد قابل بازی خواهد بود.

البته بتلفیلد ۵ تنها عنوانی نیست که احتمال حضور بخش بتل رویال در آن وجود دارد. روز گذشته شایعاتی مبنی بر حضور این حالت در بلک آپس ۴ نیز مطرح شد. بتلفیلد ۴ سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه شد. تغییر فضای بازی از جنگ های مدرن به جنگ جهانی اول، مورد استقبال گروه زیادی از هواداران بازی های اکشن قرار گرفت. طبق شایعات، اتفاقات بتلفیلد ۵ در جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد.

The post احتمال حضور حالت بتل رویال در بتلفیلد ۵ وجود دارد appeared first on دیجیاتو.

پایان همکاری یوفا و کونامی؛ آیا لیگ قهرمانان اروپا در فیفا ۱۹حضور خواهد داشت؟

همکاری ده ساله کونامی و یوفا با اتمام این فصل لیگ قهرمانان اروپا، به پایان خواهد رسید. در مقابل حق امتیاز انحصاری الکترونیک آرتز در استفاده از اکثر لیگ ها و مسابقات معتبر دنیای فوتبال در سری فیفا، لیگ قهرمانان اروپا یکی از معدود امتیازهای ویژه سری PES طی سال های اخیر به حساب می آمد.

یوناس لیگارد، یکی از مدیران ارشد کونامی اعلام کرده این شرکت بعد از اتمام همکاری خود با یوفا، روی سایر بخش های بازی متمرکز خواهد شد. او همچنین می گوید کونامی دیگر راه های همکاری با فدراسیون فوتبال اروپا را بررسی خواهد کرد. البته هنوز مشخص نیست که همکاری های آینده بین این دو، چه تاثیری روی نسخه بعدی PES خواهد گذاشت.

کونامی

الکترونیک آرتز طی این سال ها، حق امتیاز استفاده از بسیاری از لیگ ها و مسابقات معتبر را به صورت انحصاری خریداری کرده و از همین جهت، کونامی امکان استفاده نام و لوگو رسمی درصد زیادی از تیم های محبوب فوتبال را ندارد.

مدیر بازاریابی یوفا نیز با تایید خبر پایان رسیدن این قرارداد، نسبت به همکاری با کونامی در بخش فوتبال ملی اروپا، ابراز علاقه کرده است. در نهایت باید منتظر ماند و دید که آیا با پایان قرارداد کونامی و یوفا، الکترونیک آرتز برای حضور رسمی لیگ قهرمانان اروپا در فیفا ۱۹ دست به کار خواهد شد یا خیر.

جدیدترین قسمت از سری PES در هنگام عرضه با واکنش های مثبتی از سمت منتقدان روبرو شد. جدا از بررسی این بازی در دیجیاتو، می توانید مطالب آموزشی ما از PES 2018 را مطالعه کنید.

The post پایان همکاری یوفا و کونامی؛ آیا لیگ قهرمانان اروپا در فیفا ۱۹حضور خواهد داشت؟ appeared first on دیجیاتو.

با دشمنان جدید کریتوس در God of War بیشتر آشنا شوید [تماشا کنید]

تریلر جدیدی از گیم پلی بازی God of War منتشر شده که تمرکز آن روی دشمنان غول پیکر کریتوس در این بازی یعنی ترول ها است. طی این ویدیو، کوری بارلوگ کارگردان بازی، رافائل گرازتی به عنوان طراح کاراکتر و جیسون مک دونالد، طراح بخش گیم پلی در مورد ریشه این موجودات، سبک مبارزات و نحوه حضور آن ها در بازی سخن می گویند.

طبق گفته کوری بارلوگ، ترول ها دارای شهر، فرهنگ و حتی مذهب مربوط به نژاد خودشان هستند. خیانت خدایان به آن ها باعث شده بخش زیادی از جمعیت آن ها از بین برود و در نهایت تعداد کم تری ترول روی زمین باقی بماند. جالب است بنداید هر ترول اسم و تاریخچه مخصوص به خودش را دارد.

جدیدترین نسخه از سری God of War نه تنها یکی از بهترین های این سری، بلکه از بهترین عناوین انحصاری کنسول پلی استیشن ۴ به شمار می رود. مطابق نقد و بررسی هایی که از این بازی منتشر شده، ماجراجویی جدید کریتوس ارزش انتظار طولانی هوادارانش را داشته است.

بازی God of War روز جمعه به صورت رسمی منتشر خواهد شد اما در حال حاضر می توانید در صورت خرید نسخه دیجیتالی، پیش دانلود بازی را انجام دهید. امروز منتظر ویدیو جذاب دیجیاتو از این بازی باشید.

The post با دشمنان جدید کریتوس در God of War بیشتر آشنا شوید [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 به احتمال زیاد فاقد بخش داستانی خواهد بود

بازی Call of Duty: Black Ops 4 چندی پیش رسماً معرفی شد اما اطلاعات بیشتر در رابطه با آن تا ماه می منتشر نخواهد شد. با این وجود، سایت پولیگان امروز اعلام کرد با توجه به منابع متعددی که در اختیار دارد، این بازی هیچ بخش داستانی به خصوصی نخواهد داشت.

منابع ادعا می کنند بخش تک نفره به دلیل زمان کم استودیو سازنده بازی یعنی تری آرک حذف شده و این استودیو بعد از بیخیال شدن بخش داستانی، تمرکز خود را روی بخش های چنده نفره و زامبی گذاشته است. همچنین شایعات وجود بخش بتل رویال در این بازی نیز شنیده می شوند.

حذف بخش داستانی از بازی Call of Duty: Black Ops 4 تغییر بزرگی محسوب می شود اما کاملاً بی سابقه نیست. نسخه های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳  عنوان Black Ops 3 بدون این بخش عرضه شدند. البته اکتیویژن هیچ وقت آمار فروش این نسخه از بازی را منتشر نکرد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4

بخش زامبی در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین بخش های سری کال او دیوتی تبدیل شده است.

همچنین چندی پیش اکتیویژن طی گزارش مالی خود ادعا کرده بود که با آگاه بودن از محبوبیت بازی های بتل رویال بین کاربران، آماده است تا به این سبک نیز ورود کند.

طی چند سال اخیر، تمرکز اصلی سری کال او دیوتی روی بخش چند نفره بوده و شاید حضور بخش بتل رویال در این باعث شود تا هواداران از عدم وجود قسمت داستانی، احساس نارضایتی نکنند. اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی روز ۲۷ اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد حذف بخش داستانی از سری کال او دیوتی چیست؟ آیا اضافه شدن حالت بتل رویال به بازی، برای انجام چنین کاری قانع کننده خواهد بود؟

The post بازی Call of Duty: Black Ops 4 به احتمال زیاد فاقد بخش داستانی خواهد بود appeared first on دیجیاتو.