بلایی که مدیرعامل شیطان صفت بر سر دختر سرایدار کرمانشاهی آورد

به گزارش بخش قضایی سایت خبرهای فوری، هفته گذشته خبر آزار یک دختر ۴ ساله از سوی مدیرعامل یک شرکت خصوصی به خبرنگاران رسید. پدر این دختر می‌گوید از فرد مذکور شکایت کرده‌ایم. وکیل این خانواده هم از صدور قرار ۵۰۰ میلیونی و بازداشت متهم خبر داده است.

طی تماس خبرنگار ایرنا با روابط عمومی دادستانی مرکز کرمانشاه، مشخص شد پدر این دختر برخلاف روایت اولیه خود، نزد دادستان نرفته و احتمالا بازپرس(شعبه ۱) را با دادستان اشتباه گرفته و دادستان در جریان این ماجرا نبوده است.

با اطلاعاتی که از خانواده این دختر و حرف‌های پدر او، تاییدیه اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی، صحبت‌های وکیل پرونده و گزارش رئیس جمعیت امام علی استان کرمانشاه در اختیار دادستانی و روابط عمومی آن قرار داده، دادستان قول بررسی جدی و حتمی موضوع را تا حصول نتیجه داده است.

چند روز پیش این خبر به به خبرنگاران رسید و پس از چند روز پیگیری و تماس با خانواده این دختر، آنها این موضوع را تأیید کردند و نهادهای مربوطه نیز این اتفاق را پیگیری کردند.

دخترم را از ویلا بیرون برد و لختش کرد

پدر این دختر می‌گوید: در شرکتی سرایدار بودم و آنجا کار می‌کردم. یک روز ساعت ۱۲ ظهر، صاحب‌کار من را فرستاد دنبال کاری. دخترم ظاهراً در حیاط خانه داشته بازی می‌کرده که صاحب‌کارم او را سوار ماشین کرده و بیرون برده است. اینجا یک خانه ویلایی است با دو سه هزار متر حیاط. با خود گفتم که احتمالاً دخترم را با خود به بازار برده است. چون قبلاً هم سابقه داشت و او را بیرون برده بود، اما دفعه قبل به خودمان گفته بود و در جریان بودیم و این بار اصلاً اطلاع نداشتیم.

جای ۱۹ زخم روی بدن دختر

این پدر می‌گوید: وقتی بچه برگشت، دیدم تمام بدنش زخمی است. او را پیش دکتر بردیم و مشخص شد ۱۹ زخم روی بدنش است و مورد آزار جنسی قرار گرفته بود. ما هم شکایت و پیگیری کردیم. بچه خودش هم می‌گوید که این آقا لباس‌هایم را کَند. این اتفاق پنجشنبه گذشته اتفاق افتاده است. هیچ مشکلی هم با صاحب‌کار نداشتم. شرکت روبه‌رویی ما هم که یکی از دوستانم آنجاست، دیده بود و نفهمیده بود که بچه را به زور برده است. فکر کرده خودمان در جریان هستیم.

ما را از سرایداری اخراج کرده است

وی می‌افزاید: این آقا مدیرعامل یک شرکت تولیدی است. به من گفته من آن قدر پولدار هستم که قانون را با پول می‌خرم و هیچ کاری از دستت برنمی‌آید. من هم وضع مالی خوبی ندارم. نمی‌توانم آن‌طور که باید دنبال کارهای اداری و قضایی‌اش را بگیرم. تا همین الان هم حق بچه ما ضایع شده است. حالا با هزار بدبختی از این آقا شکایت کردیم. دخترم ۱۰ روز است که وارد پنج‌سالگی شده است. ما را هم از آن خانه سرایداری بیرون کرده‌اند.

بازداشت مدیرعامل شیطان صفت و احتمال حبس از ۵ تا ۱۵ سال

در این میان، مصطفی احمدیان، وکیل این خانواده که داوطلبانه وکالت وی را برعهده گرفته است، درباره این پرونده توضیح می‌دهد: متأسفانه این خبر صحت دارد و خیلی هم هولناک است. این آقا با اتهاماتی از قبیل آدم‌ربایی با وسیله نقلیه، ربایش طفل خردسال، کودک‌آزاری و ایراد صدمه بدنی نسبت به این کودک مواجه شده است. ماده ۶۲۱ قانون مجازات اسلامی در این باره می‌گوید: «هر کس به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگری به عنف یا تهدید یا حیله یا به هر نحو دیگر شخصاً یا توسط‌ دیگری، شخصی را برباید یا مخفی کند، به حبس از پنج تا ۱۵ سال محکوم خواهد شد. در صورتی که سن مجنی‌علیه کمتر از ۱۵ سال تمام باشد یا ‌ربودن توسط وسایل نقلیه انجام پذیرد یا به مجنی‌علیه آسیب جسمی یا حیثیتی وارد شود، مرتکب به حداکثر مجازات تعیین شده محکوم خواهد شد و در صورت ارتکاب جرایم دیگر، به مجازات آن جرم نیز محکوم می‌شود.»

با یک بیمار مواجه هستیم

احمدیان می‌گوید: ما با فردی مواجه هستیم که کیفیت صحبت‌هایش حکایت از بیماری‌اش دارد. خود او به مسائل صراحتاً اقرار می‌کند. منتها این آقا می‌گوید که من این دختر را پدرانه دوست داشتم و دفعات زیادی با این کودک و با اجازه پدر و مادرش بیرون رفتم. یعنی آشکارا می‌گوید من عاشقش بودم، اما دلسوزانه! می‌دانید که این غلیان احساساتِ ناگهانی و دلسوزانه ممکن است بعد از چند جلسه ارتباطی به ناگاه غلیان بکند و صدمه‌های این‌چنینی متأسفانه به‌بار بیاورد، کما این که این خانواده هم به‌شدت آسیب دیده‌اند.

وی ادامه می‌دهد: این متهم حالا با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی مواجه شده است و به‌دلیل ناتوانی در تأمین وثیقه، راهی زندان شد.

مهم‌ترین عوامل کودک‌آزاری؛ اعتیاد، بیکاری و عدم سلامت روان

این اولین بار نیست که این اتفاق می‌افتد. در این میان، جمعیت امام علی(ع) در سال۱۳۹۶ با پژوهشی میدانی و گسترده به دنبال دلایل و پیامدهای کودک آزاری برآمد. اعتیاد، بیکاری و عدم سلامت روان از مهم‌ترین عوامل آزار کودکان بود. از میان ۱۱۷۵ مورد از انواع کودک‌آزاری‌های ثبت شده در این پژوهش کشوری، ۱۳۴مورد کودک آزاری جسمی، ۳۸مورد کودک آزاری جنسی و ۱۴۳مورد غفلت مرتبط با کودکان پنج سال و زیر پنج سال بوده است. میانگین سن اغلب کودکان آسیب‌دیده در این تحقیق بین ۶ تا ۱۰سال است. ۵۵ درصد از کودکانی که مورد آزار قرار گرفته‌اند، کودکان در چرخه کار هستند. ۵۱ درصد از کودکانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند ناآگاهی از جمله عوامل مهمی بوده که آزار دیدن وی را تسهیل کرده است. حدود ۶۰ درصد از کودکانی که مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند، درک صحیحی از مسئله رخ داده ندارند. ۴۰.۵ درصد از خانواده‌ها دچار عادی‌انگاری پدیده کودک‌آزاری شده‌اند. محل سکونت ۳۱ درصد از این کودکان در پاتوق‌ها و خانه‌های تیمی یا مکان‌های عمومی و شلوغ بوده است.

تنها دو درصد از خانواده‌ها حاضر به طرح شکایت هستند

همچنین سن آزارگرها بین ۳۰ الی ۳۹ سال و ۴۰ الی ۴۹ سال است. در ۱۱۷۵مورد ۶۹.۴۴ درصد آزارگران مرد و ۱۶.۱۷درصد زن بودند و در ۱۴.۳۹درصد نیز نامشخص است. ۱۸.۷۸درصد کودکان فکر می‌کنند اعمال جنسی روشی برای مورد توجه قرار گرفتن آنهاست و این محبت آزارگر است. همچنین تعدادی از کودکان بعد از آزار به این کار گرایش پیدا کرده بودند. سه درصد از کودکان حاضر به بیان آزار به پلیس و مراجع قانونی بودند و تنها دو درصد از خانواده‌ها حاضر به طرح شکایت و پیگیری قانونی هستند. این مسئله میان مهاجران کمتر مورد پیگیری قرار می‌گیرد و در اکثر مواقع آنها به دلیل نبود مدارک هویتی از ترس رد مرز شدن، به دستگاه‌های قضایی مراجعه نمی‌کنند. /ایرنا

این خبر بلایی که مدیرعامل شیطان صفت بر سر دختر سرایدار کرمانشاهی آورد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

اتهامات جنسی گسترده علیه خواننده مشهور/ پلاسیدو دومینگو خانه‌نشین شد

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، اُپرای دالاس به دلیل اتهامات وارده مبنی بر آزار و اذیت جنسی علیه پلاسیدو دومینگو، سوپراستار اپرا، مهم‌ترین رویداد سال ۲۰۲۰ را لغو کرد.

بنابر مطلب منتشر شده در آسوشیتدپرس، ۱۱ زن دیگر به شاکیان تجاوزهای جنسی پلاسیدو دومینگو افزوده شدند.

مسولین اُپرای دالاس اعلام کرده که به خاطر افزایش اتهام‌های تجاوز جنسی علیه این خواننده، برنامه‌ای را که قرار بود در تاریخ یازدهم مارس سال ۲۰۲۰ اجرا شود را از تقویم رویدادهایشان حذف کردند.

۱۱ زن ادعاهای جدیدی راجع به اتهامات جنسی علیه دومینگو ارائه داده‌اند. آنها به ۹ زنی می‌پیوندند که در ۱۳ آگوست به آسوشیتدپرس گفتند توسط این ستاره مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند. این داستان اولیه باعث شد تا LA Opera(اُپرای دالاس) تحقیقی درباره دومینگو که از سال ۲۰۰۳ مدیرکل آن بوده را آغاز کند.

شاکیان جدید کارکنان پشت صحنه LA Opera هستند که می‌گویند همه کارکنان از رفتار آگاه بودند و مجموعه مدیریت نیز به مدت یک دهه از آن آگاه بوده است. برخی از کارمندان بخش طراحی لباس نیز می‌گویند همیشه خوانندگان زن جوان از این مساله آگاه می‌ساختیم که زیاد به او نزدیک نشوند.

اُپرای متروپولیتن در نیویورک نیز اعلام کرد همچنان منتظر نتایج LA Opera و تصمیم‌گیری در مورد آینده دومینگو  را به بعد از این تحقیقات موکول می‌کند. طبق برنامه قرار بود دومینگو از ۲۵ سپتامبر در اُپرای متروپولیتن نیویورک اجرا کند.

سخنگوی دومینگو در بیانیه‌ای گفت که ادعاهای جدید دارای تناقضاتی است، اما وی هیچ گونه توضیحی در این باره ارائه نکرد. این در حالیست که این سخنگو هنوز به ایمیل ارسالی از اُپرای دالاس مبنی بر لغو اجرای پلاسیدو دومینگو پاسخی نداده است. /فارس

این خبر اتهامات جنسی گسترده علیه خواننده مشهور/ پلاسیدو دومینگو خانه‌نشین شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

۲۵ سال زندان برای دزد عروسک های تهران

به گزارش بخش قضایی سایت خبرهای فوری، مرد شیطان صفت که  هفت دختر و دو پسرخردسال را به دام شومش کشانده بود به ۲۵ سال زندان محکوم شد. این مرد جوگندمی  پس از ربودن عروسک های شهر آن ها را آزار داده بود.

یک تراژدی دردناک

۱۷ مرداد سال ۹۳ به دنبال شکایت یک مرد جوان، یک تراژدی تلخ پیش روی ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.  وی که با پسر خردسالش به پلیس آگاهی رفته بود، گفت: دیروز جمعه بود و پسرم را به سوپر مارکت سر خیابان فرستادم تا برای ما نان بخرد. اما چند دقیقه بعد وقتی به خانه برگشت حالی آشفته داشت.پسر ۱۰ساله ام  به نام آریا  گفت یک مرد میان سال که خودش را پلیس  مخفی معرفی کرده بود او را به خرابه ای برده و آزار داده است.  با این شکایت، پلیس پیگیر ماجرا شد و آریا  به پزشکی قانونی معرفی شد اما کارشناسان در گزارشی اعلام کردند آثاری از آزار و اذیت در وی مشاهده نشده است.

ادعایی مشابه

روز دوم آذر همان سال مرد جوانی همراه دختر ۱۰ ساله اش به نام نسرین به پلیس آگاهی رفت و گفت: دخترش از سوی یک مرد موجوگندمی مورد آزار قرار گرفته است . این دختر به ماموران گفت: برای خرید  پوشک برای برادر کوچکم از خانه بیرون رفتم که یک مرد که سوار یک پراید  تیره رنگ بود راهم را بست و خودش را پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کرد .او گفت دنبال چند دختر و پسر جوان می گردد که معامله مواد مخدر می کنند و از من خواست تا برای شناسایی دختر و پسرهای مواد فروش سوار ماشین  او شوم .می خواستم فرار کنم اما تهدیدم کرد اگر به حرفش گوش نکنم مرا تحویل کلانتری می دهد. او در حوالی پارک ایثار در داخل ماشین  می خواست لباس هایم را در بیاورد که مقاومت کردم، او مرا اذیت کرد ولی  نتوانست  آزارم  بدهد.

شکارهای سریالی

در حالی که  تحقیقات پلیس برای ردیابی شیطان پراید سوار آغاز شده بود، چند شکایت مشابه دیگر به پلیس رسید. پنجم فروردین سال ۹۴ دو دختر ۹ و ۱۱ساله در پارکینگ خانه شان در دام شیطانی مردی گرفتار شده بودند . پدر یکی از آن ها به پلیس گفت: دخترم به همراه دختر عمه اش برای خرید بستنی از خانه بیرون رفتند اما آن ها می گویند یک مرد که خودش را مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کرده بود آن ها را به دام انداخته و در پارکینگ خانه آن ها را آزار داده است .

یک سرنخ

این مرد گفت :دوربین مداربسته پارکینگ نیز فیلم سیاه را ضبط کرده است.  با ارائه این مدرک، تصویر شیطان میان سال به دست آمد .دختر ۹ ساله به ماموران گفت :مرد میان سال لباس پلیس به تن داشت. او گفت باید به سوالات او پاسخ بدهیم .می گفت باید ما را بازرسی بدنی کند تا مطمئن شود مواد مخدر همراه نداریم. او ما را داخل پارکینگ خانه مان آورد و اذیت کرد.چون پدرم شغل نظامی دارد من درجه ها را به خوبی می شناسم او درجه استوار یکم داشت . درحالی که شواهد نشان می‌داد قربانیان کوچولو احتمالا در دام سیاه یک مرد گرفتار شده‌اند پلیس به جمع آوری اطلاعات پرداخت.  عصر بیست و هفتم بهمن سال ۹۵  مشخص شد شیطان پراید سوار  بار دیگر یک دختر خردسال  را به دام  انداخته و  به بهانه بازرسی بدنی  او  را به داخل پراید سبز تیره در نزدیکی دادسرای محلاتی  کشانده و پس از نشان دادن چندین عکس او را اذیت کرده است.  پلیس به بررسی دوربین های مدار بسته این خیابان  پرداخت و سرانجام توانست پلاک ارابه شیطانی را به دست بیاورد. این سرنخ کافی بود تا تحقیقات وارد مرحله تازه‌ای شود .

بازداشت شیطان

 در بررسی‌ها روشن شد این خودرو دو سال قبل قولنامه ای فروخته شده اما مالک آن اقدامی برای تعویض پلاک انجام نداده بود.  در حالی که شمار قربانی ها به هفت دختر و دو پسر بچه رسیده بود، آخرین صاحب خودروی پراید  که یک مرد ۴۹ ساله بود ردیابی و بازداشت شد و همه  قربانیان کوچولو در مواجهه حضوری، وی را شناسایی کردند اما او ادعا کرد بی گناه است .

اعتراف

وی  که دو سابقه رابطه پنهانی و توهین و تهدید در پرونده اش داشت  وقتی فیلم دوربین مداربسته پارکینگ خانه یکی از قربانیان را دید به ناچار لب به اعتراف گشود  وگفت : من فقط بچه ها  را سوار ماشین می کردم و با آن ها صحبت می‌کردم اما آن ها را آزار ندادم . وقتی پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرد DNAبه دست آمده از روی لباس قربانیان کوچولو با DNA  این مرد مطابقت دارد وی  به ناچار لب به اعتراف گشود  و گفت :می دانم اشتباه کرده ام  من وقتی بچه ها را می دیدم  ،
وسوسه می شدم تا آن ها را اذیت کنم. من از حدود شش سال قبل حدود ۱۳ یا  ۱۴ دختر و پسر را به دام انداختم اما گمان می‌کنم بعضی از آن ها یا حرفی به خانواده هایشان نزدند یا پدر و مادرشان از شکایت صرف نظر کردند. من شرمنده خانواده آن ها هستم.

رسیدگی فوق العاده

با اعتراف های این مرد،  پرونده به صورت خارج از نوبت برای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و شیطان موجوگندمی به اتهام ۹ بار آدم‌ربایی و غصب عنوان مأمور مبارزه با مواد مخدر ،هفت  بار زنا و دوبار لواط  پای میز محاکمه ایستاد.  در آن جلسه خانواده قربانیان کوچولو برای وی اشد مجازات خواستند . وقتی متهم به دفاع پرداخت ، درباره زندگی شخصی اش گفت: سال ها قبل ازدواج کردم اما چون همسرم بچه دار نمی شد از او جدا شدم و زن دوم گرفتم .من  صاحب یک فرزند هستم اما من و همسرم رابطه خوبی با هم نداشتیم . قبلاً در یکی از سازمان های دولتی کار می‌کردم اما اخراج شدم .با ماشین در خیابان ها پرسه می زدم تا طعمه ای  تازه پیدا کنم .خودم را مامور مخفی معرفی می کردم و بعد از سوار کردن بچه ها داخل ماشین آن ها را اذیت می‌کردم اما باور کنید به آن ها تعرض نکرده بودم. در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود در پرونده  وی را به خاطر ۹ بار آدم ربایی به  ۲۲ سال و نیم زندان  و به خاطر غصب عنوان به سه سال زندان محکوم کردند . وی از اتهام هفت بار  زنا تبرئه و به  خاطر هر کدام   به ۱۳۰ضربه شلاق  محکوم شد.  قضات دادگاه همچنین وی را از اتهام دو بار پسر آزاری تبرئه و وی را به خاطر هر کدام به  ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم کردند. این حکم در شعبه ۴۲ دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و تایید شد. /روزنامه خراسان

این خبر ۲۵ سال زندان برای دزد عروسک های تهران اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.