آتس سوزی در سالندکوه دزفول مهار شد

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، محمد حیدری افزود: پس از اطلاع از این آتش سوزی، نیروهای منابع طبیعی، محیط زیست، بسیج و آتش نشانی در محل حاضر شدند و اقدامات لازم را انجام دادند

وی اظهار داشت: پیگیری هایی برای اعزام بالگرد آب پاش و امدادی انجام شد و درنهایت با تقویت نیروی انسانی این آتش سوزی مهار شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به وقوع آتش سوزی دیگری در منطقه مکی گفت: امروز حین برگزاری نشست مدیریت بحران دزفول از وقوع این آتش سوزی مطلع شدیم که پنج اکیپ برای ساماندهی و خاموش کردن آتش به این منطقه اعزام شد.

وی افزود: نیروهایی از امور عشایر و هلال احمر و همچنین نیروی کمکی از شهرستان های شوش و اندیمشک به منطقه اعزام شده اند تا به نیروهای مستقر ملحق شوند.

حیدری اظهار داشت: امید است با ملحق شدن این نیروها، آتش سوزی در مناطق دره خشک و مکی به طور کامل مهار و پایدار شود تا خاکستر باقی مانده دوباره ایجاد آتش نکند.

وی از پیگیری های استاندار خوزستان و مدیرکل مدیریت بحران استان  و همچنین تمام افرادی که در خاموش کردن آتش سوزی های شمال دزفول کمک کردند،   قدردانی کرد.

کوه سالند با ۲ هزار و ۸۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا در بخش کوهستانی شهیون دزفول واقع است.

این خبر آتس سوزی در سالندکوه دزفول مهار شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

پیش‌بینی آتش سوزی مراتع به کمک دوربین‌های هوش مصنوعی ممکن شد

آتش سوزی مراتع یکی از فجایع زیست محیطی آشنا برای مردم ایران است که هر از گاه جنگل و دشت را به کام خود فرو می کشد. این معضل که در تابستان ها به واسطه دمای بالا و خشکی هوا …

The post پیش‌بینی آتش سوزی مراتع به کمک دوربین‌های هوش مصنوعی ممکن شد appeared first on دیجیاتو.

کلیسای قدیمی نوتردام پاریس در آتش سوخت

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، خبرگزاری فرانسه با انتشار تصاویر و ویدئوهایی از کلیسای نوتردام پاریس از آتش‌سوزی مهیب و گسترده این کلیسا خبر داد.

تازه‌ترین ویدئوی منتشرشده، فرو ریختن مناره قدیمی این کلیسا به دلیل گستردگی آتش را نشان می‌دهد.

آتش‌نشانی پاریس اعلام کرد که مأموران این سازمان در حال تلاش برای مهار آتش هستند اما تصاویر زنده از پاریس حاکی از آن است که تلاش آتش‌نشانی پاریس تا این لحظه برای خاموش‌کردن آتش بی‌نتیجه مانده است.

هنوز دلیل اصلی این آتش‌سوزی به صورت رسمی اعلام نشده اما گفته می‌شود انجام مرمت و بازسازی این کلیسا یکی از دلایل محتمل آتش‌سوزی بوده است.

آتش زدن قرآن مقابل پارلمان دانمارک

این خبر کلیسای قدیمی نوتردام پاریس در آتش سوخت اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

وحشتناک ترین عکس ها از جسد مردی در مشهد! / سرش منفجر شد + جزییات تکاندهنده

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری،  بامداد امروز بر اثر انفجار توام با آتش سوزی در طبقه دوم یک آپارتمان مسکونی در خیابان کلاهدوز مشهد یک مرد جوان با آسیب دیدگی شدید از ناحیه سر کشته شد. طبق شنیده ها، وی در حال ساخت مواد محترقه دست ساز در منزل بوده است که این حادثه رخ می‌دهد. گفتنی است بقیه اعضای خانواده به بیمارستان منتقل شدند.

1

آتش زدن شوهر به خاطر رمز تلفن همراه

این خبر وحشتناک ترین عکس ها از جسد مردی در مشهد! / سرش منفجر شد + جزییات تکاندهنده اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

عامل آتش زدن مردم در تهران دستگیر شد

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: با انتشار تصویر شخصی جوان در فضای مجازی که جهت خوشگذرانی اقدام به آتش زدن برخی افراد در پارک‌ها و فضاهای سبز شهر تهران کرده بود، به دستور رئیس پلیس تهران بزرگ تیم ویژه‌ای در پلیس‌های تخصصی تهران بزرگ جهت شناسایی و دستگیری این شخص تشکیل شد.

پسر جوان از خانه مرد پولدار ۱.۵ کیلو طلا دزدید، بعد هم دخترش را مورد تجاوز قرار داد

همزمان با آغاز تحقیقات جهت شناسایی این شخص، تعداد زیادی از شهروندان از طریق پیام گذاری در شبکه‌های مختلف مجازی و همچنین تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ضمن ابراز تاسف از انجام دادن چنین اقداماتی اطلاعاتی را در خصوص هویت و محل‌های تردد این شخص در اختیار پلیس قرار دادند.

با بهره گیری از این اطلاعات و دیگر اقدامات پلیسی، نهایتا یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه شرارت و … در جنوب تهران به نام مهدی. ع. معروف به مهدی پیتی شناسایی و بامداد روز جاری – پنجشنبه مورخه ۱۵ آذرماه سال جاری دستگیر و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. /خبرآنلاین

این خبر عامل آتش زدن مردم در تهران دستگیر شد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

دستگیری پسری که پس از کشتن پدرش او را به آتش کشید

 به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، سرهنگ علی ولی پور گودرزی، در توضیح این خبر گفت : ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه دوازدهم آذرماه وقوع یک آتش سوزی در طبقه دوم یک خانه ویلایی به کلانتری ۱۲۳ نیاوران اعلام شد .

با پایان عملیات اطفای حریق ، در بررسی محل آتش سوزی بقایای جسد سوخته شده ای بر روی مبلمان داخل خانه کشف شد که بلافاصله موضوع به اداره دهم و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد .
با انتقال بقایای جسد به پزشکی قانونی و اعلام نظریه پزشکی قانون مبنی بر وجود آثار شکستگی در ناحیه پشت سر به علت اصابت جسم سخت ، پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد تشکیل و تحقیقات جهت کشف جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

قتل زن صیغه ای مخفی به خاطر شک

با آغاز تحقیقات ، کارآگاهان اداره دهم ضمن شناسایی هویت مقتول ( ۶۰ ساله) اطلاع پیدا کردند که همسر مقتول در حال حاضر در مسافرت خارج از کشور است و مقتول به همراه پسر ۱۹ ساله اش به نام وحید در خانه زندگی می کرده اما از زمان وقوع آتش سوزی پسر مقتول هیچ مراجعتی به خانه و یا پلیس نداشته است ؛ در ادامه ی تحقیقات میدانی ، کارآگاهان اداره دهم اطلاع پیدا کردند که مقتول و پسرش با یکدیگر اختلاف داشته و بارها با یکدیگر با هم درگیر شدند.

با توجه به جمع بندی اطلاعات بدت آمده از محل جنایت و … ، احتمال وقوع جنایت خانوادگی قوت پیدا کرد و در ادامه ، تحقیقات پلیسی جهت دستگیری وحید ( پسر مقتول ) در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت ؛ در ادامه تحقیقات جهت دستگیری وحید کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که وی از زمان وقوع آتش سوزی چندین بار در محدوده ی محل جنایت مشاهده شده اما به محل جنایت مراجعتی نداشته است لذا محل رؤیت و تردد وحید به صورت نامحسوس تحت کنترل کارآگاهان قرار گرفت تا سرانجام ساعت ۰۵:۳۰ بعدازظهر روز سه شنبه  سیزدهم آذرماه ، وحید در نزدیکی محل جنایت شناسایی ، دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

پسر مقتول پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی صراحتا به ارتکاب جنایت و آتش زدن جسد پدرش اعتراف کرد ؛ وحید که به مصرف شیشه اعتیاد دارد در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : من و پدرم همیشه با یکدیگر جر و بحث داشتیم ؛ پدرم همیشه به دلایل مختلف به من ایراد می گرفت . آن شب ( شب جنایت ) من از ایراد گرفتن های پدرم به شدت عصبانی شده بودم ؛ با بالا گرفتن جر و بحث ، برای لحظه ای از طبقه دوم خانه به پایین آمده و پس از دقایقی مجدد به طبقه بالا برگشتم اما اینبار یک چکش در دستم بود ؛ پدرم روی مبل نشسته و در حال تماشای تلویزیون بود و متوجه آمدن من به داخل خانه نشد ؛ از پشت سر به او نزدیک شده و با چکش چندین ضربه به پشت سرش وارد کردم ؛ پدرم روی زمین افتاد و خون تمام خانه را برداشت ؛ پدرم دیگر نفس نمی کشید . به سرعت از خانه خارج شدم ؛ به پمپ بنزین رفته و یک گالن بنزین خریداری کردم ؛ به خانه برگشتم و جنازه پدرم را آغشته به بنزین کردم ؛ مابقی بنزین را نیز بر روی وسایل خانه پاشیدم . با یک فندک طبقه دوم خانه را به آتش کشیده و به سرعت ، قبل از بالا گرفتن شعله های آتش از خانه خارج شدم .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . /عصرایران

این خبر دستگیری پسری که پس از کشتن پدرش او را به آتش کشید اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.