معامله قرن چرا در منامه!!

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، هدف امریکایی‌ها از برگزاری نشست معامله قرن در مجمع‌الجزایر دیلمون (بحرین) دهن‌کجی به ایران بود. می‌توانستند این نشست را در کمپ‌دیوید، یک پایتخت اروپایی و یا اردن برگزار کنند. اما آنها این نشست را در جایی در نزدیکی ایران برگزار کردند تا به‌باور غلط خودشان پیامی به ایران بفرستند، مجمع‌الجزایری که به لحاظ تاریخی به ایران تعلق دارد و بنده هم شک ندارم که روزی به دامان مام میهن، ایران بزرگ و اهورایی بازخواهد گشت.

اما آنها نمی‌دانند که این نشست هیچ دستاوردی نخواهد داشت، در طول ۴۰ سال گذشته همه تلاش‌ها برای رسمیت دادن رژیم صهیونیستی در منطقه به یک دلیل و بهانه از بین ررفته است. کافی است در این نگاهی به وضعیت ایران پیش و پس از انقلاب بیندازید که چگونه بزرگ‌ترین کشور آسیای غربی و بزرگ‌ترین متحد منطقه‌ای رژیم صهیونیستی به بزرگ‌ترین دشمن آن تبدیل شد.

برای تبدیل شدن دوستان به دشمنان فقط کافی است اراده‌ها تغییر کند و بعد متوجه خواهید شد که این اراده‌ها چگونه همه دستاوردهای سازش و همراهی با رژیم نژادپرست صهیونیستی را بر باد خواهند داد. امروز اگر در جزایر ایرانی دیلمون می‌خواهند به رژیم صهیونیستی اعتبار بدهند و خبرنگاران این رژیم در مقابل اشباه الرجال عرب (‌اینها همان مسلمانان صهیونیست هستند) قرار می‌گیرند و با آنها بگو و بخند دارند، هویت‌شان از دست رفته است.

این خبر معامله قرن چرا در منامه!! اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.