رژیم صهیونیستی مسجدی را به کلوپ شبانه تبدیل کرد

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری به نقل از اسپوتنیک، بنا بر اعلام یک خبرگزاری آنلاین فلسطینی یک شرکت اسرائیلی مسجدی را در فلسطین تبدیل به کلوپ شبانه کرده و یک سالن عروسی در داخل ساختمان آن بنا کرده است.

یک شرکت اسرائیلی که گفته می‌شود ارتباطاتی با مقامات محلی دارد این مسجد را که قدمت آن به قرن ۱۳ میلادی بازمی‌گردد تغییر کاربری داده و به یک کلوپ شبانه و تالار عروسی تبدیل کرده است.

به نوشته این خبرگزاری فلسطینی، مسجد الاحمر در منطقه صفاد پس از آنکه به تصاحب اسرائیلی‌ها درآمده تغییر نام داده و به «خان الاحمر» تبدیل شده است تا اهمیت آن در اذهان مسلمانان کم رنگ شود. با این حال، مردم فلسطین از شنیدن خبر بنا کردن سالن عروسی در داخل ساختمان این مسجد در بهت و حیرت فرو رفتند.

بنا به گزارش روزنامه «القدس العربیه»، خیر تباری، رئیس صندوق موقوفات اسلامی فلسطین در این خصوص اظهار کرد از شنیدن این خبر «شوکه شده» و از «اقدامات مخربی» که در خصوص این مسجد صورت گرفته به شدت انتقاد کرده است.

بنا به گفته مردم محلی، از زمان آغاز اشغالگری رژیم صهیونیستی در سال ۱۹۴۸، مسجد الاحمر با حرکت‌های «حرمت شکنانه» بسیاری روبرو شده است. /باشگاه خبرنگاران جوان

حمله خمپاره‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب سوریه

این خبر رژیم صهیونیستی مسجدی را به کلوپ شبانه تبدیل کرد اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.