خریدهای جدید بارسلونا به دستور مسی کنار گذاشته شدند

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، «دون بالون» روز سه شنبه نوشت: این ۲ بازیکن از زمان ورود به نیوکمپ تاثیر چندانی از خود برجای نگذاشته و به اعتقاد مسی می توانند برای غول های کاتالان در مسیر فتح احتمالی سه گانه باری اضافی باشند.موریو که در ژانویه سال جاری به طور قرضی از والنسیا به جمع آبی اناری ها ملحق شده است، تنها ۲ بار در تیم تحت هدایت «ارنستو والورده» به میدان رفته که هر ۲ مورد آن به مرحله یک هشتم جام حذفی اسپانیا مقابل لوانته باز می گردد. براساس گزارش دون بالون، در رختکن بارسا ابهاماتی در خصوص کیفیت این بازیکن کلمبیایی مطرح شده است.
این در حالی است که بوآتنگ بدنبال انتقال غافلگیرکننده از ساسولو به نیوکمپ تنها یک بار به میدان رفته است.
در واقع، مهاجم غنایی تازه وارد آبی اناری ها پس از اینکه تنها ۶۳ دقیقه در شکست ۲ بر صفر این تیم مقابل سویا در دور رفت مرحله یک چهارم کوپا دل ری به بازی گرفته شد، به نیمکت دوخته شده است.
با این حال، اگرچه هر ۲ بازیکن در ژانویه به جمع آبی اناری ها اضافه شده اند اما گفته می شود کاپیتان آرژانتینی این تیم با این استدلال که این ۲ بازیکن استانداردهای مورد نظر وی را برآورده نکرده اند، از بالانشینان در نیوکمپ خواسته است تا پایان فصل با آنها قطع همکاری کند. /ایرنا

دوئل جالب محمد صلاح و لیونل مسی در تبلیغات پپسی + فیلم

این خبر خریدهای جدید بارسلونا به دستور مسی کنار گذاشته شدند اولین بار در خبرهای فوری و مهم. پدیدار شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)